Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Ano właśnie jesteśmy.Trochę mi zeszło,ponieważ wgrywałam fotki Filipka z nowego domku i musiałam nakarmić mojego głodomora Mikusia bo praktycznie cały dzień nic nie jadł.Pani Agnieszka wyprzedziła mnie,zalogowała się na Dogo i już jest.Serdecznie dziękuję Pani Agnieszko za dotrzymanie obietnicy i najważniejsze chyba dla wszystkich Cioteczek,że będą wiadomości na bieżąco i fotki z nowego domku,z nowego życia Filipka. Trochę relacji:Filipunio nie chciał wejść do klatki,po wielkich namowach i prawie klękaniu przed nim jakoś pomału wszedł i stop - na schody ani mowy.Zaniosłam go na pierwsze piętro i namówiłam na drugie piętro - udało się.Pani Agnieszka,prześliczny synek,TZ przywitali nas czekając z otwartymi drzwiami -muszę przyznać,że przyjemne uczucie być tak przyjmowanym.Filipunio w pierwszym rzędzie przywitał się ze świnką - samczykiem jak nie pomyliłam imienia to Ździsiem i naszczekał na biednego prześlicznego kudłaczka,następnie zwiedził całe mieszkanko,pomiział się z właścicielami i położył się na wcześniej przygotowanej miękkiej kołderce. To tak w skrócie.Państwo przemili a przede wszystkim o wielkim sercu do zwierząt.Jestem przekonana,że mój Filipunio trafił do bardzo dobrego domku i tak jak od Pani Agnieszki,TZ i synka dostanie wiele miłości,zresztą to było od razu widać.A więc jestem szczęśliwa,że Filipek będzie miał to o czym marzyłam dla niego.Jestem przekonana,że Państwo i ich synek pokochali Filipka już w drzwiach widząc go.Oczywiście ja płaczek - idąc do samochodu zastanawiałam się czy łzy lecą ciurkiem ze szczęścia,czy też,że już nie będę miała przy sobie mojego Filipunia,kręcidupki,trzęsidupki,niunia jak go nazywaliśmy zależnie od sytuacji.A mój rezydent chodzi smutny,podchodzi do kocyka Filipka na którym Filipek lubiał się wylegiwać - wącha i patrzy tymi dużymi oczyskami na mnie. Bardzo dziękuję malawaszko za namiary na Państwa i missieek-Angelice za wizytę u Państwa no i wszystkim Cioteczkom,że trzymały kciuki za ten jedyny domek.Powstawiam trochę fotek z nowego domku ale to potrwa -bo jest tego.
  2. Ja też będę myślami przy Filipku i czekała z niecierpliwością na relacje z podróży i z nowego domku.Jeszcze parę tylko godzin za kratami.
  3. [quote name='_Goldenek2']Anula... wierzę, że to jest ten domek i wiem, że Ci ciężko.... Jeśli będziesz miała chociaż cień wątpliwości - nie oddawaj psiaka i tyle.[/QUOTE] Zawsze staram się zawozić swoje tymczasowiczki do nowego domku,w jednym przypadku tylko Państwo przyjechali.Oczywiście,że będę z Państwem rozmawiała i zobaczymy. Nie po to włożyłam tyle uczucia i pracy w Filipunia aby miał gorszych właścicieli od nas.Filipek będzie mieszkał na ul.Legionów Polskich ale nie znam dzielnicy.
  4. Zapadła decyzja.Wszystko zostało uzgodnione telefonicznie trochę to trwało no ale...... .Filipunio,niunio,kręcidupka,trzęsidupka jedzie do nowego domku po nowe życie.Zawozimy go z TZ i rezydentem.Jesteśmy umówieni z Państwem na godz.11,ponieważ Pani na 12 idzie do pracy i prosiła aby Filipka przywieźć wcześniej ponieważ by bardzo chciała być przy przejmowaniu Filipunia,pomimo,że TZ i syn będzie w domu .Jutro Filipunio pokona 350 km i będzie miał swój domek a ja oczywiście przechodzę traumę psychiczną razem z TZ i oczywiście wciąż toczymy dyskusję na temat naszego Filipunia aby tylko miał dobrze w nowym domku i aby był pokochany tak jak myśmy go pokochali całym sercem i myślę,że on też już nas pokochał a to oczywiście jest straszne.Jak zwykle mam łzy w oczach bo ogólnie należę do płaczków.Kochane cioteczki trzymajcie jutro mocno kciuki aby nasz niunio jakoś znióśł nasze rozstanie.Jak przyjedziemy zdam relację a teraz szykuję dla mojego kochanego Filipka wyprawkę.
  5. Dzisiaj poszedł przelew Bogusik -30zł i mój - 50zł - deklaracje stałe.Denisku trzymaj się już nie długo skończy się twoje koszmarne życie a zacznie się nowe o wiele piękniejsze,którego przez 5 lat nie zaznałeś.
  6. [quote name='malawaszka']dajcie znac jaka decyzja bo jeśli nie widzicie tam Filipka to ja będę miała od dziś dwa nowe sznupki więc mam co Państwu zaproponować :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/212336-Sznaucerka-mini-p-amp-s-depresja-w-schronisku-POM%C3%93%C5%BBCIE?p=17379197#post17379197[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/212227-Znaleziono-m%C5%82odego-mixa-sznaucerka-ul.dewajtis-Warszawa[/url][/QUOTE] Malawaszko poczekaj do 15 - zadra ma wejść na wątek i da odpowiedź.Wcześniej nie może.
  7. Podesłałam wątek zuzlikowej - może coś doradzi.
  8. Serdecznie dziękuję za pomoc.Szczerze mówiąc decydujący głos należy do Fundacji,ponieważ Filipunio jest pod jej skrzydłami.Jeżeli decyzja będzie na tak to mogę Filipka zawieźć-najbliższy termin to jutro- piątek lub po niedzieli ale to będzie trudne,a więc czekamy na decyzję. Jeżeli chodzi o świnkę to nie mam pojęcia,za gołębiami nie biega,nie interesują go.Jak byliśmy na spacerku spotkaliśmy kicię na chodniku,chciał ją pogonić ale kicia czmychnęła za ogrodzenie,podeszliśmy do niej.Filipek się bardzo przyglądał jej ale nie skakał na ogrodzenie ani nie szczekał na kicie,spokojnie odeszliśmy.Tyle mogę napisać o zachowaniu Filipka.
  9. Mamunia ma za dobre serduszko aby odstawiła swoje dzieciątko od cycuszka,na pewno pogodzi deklarację z weekendowymi obiadkami.
  10. Jeszcze dowiedziałam się od Pani Cecylki,która też choruje na Cushinga,że wrocławscy weterynarze wysyłają krew do Niemiec,wynik przychodzi po 10 dniach i jest to badanie inną metodą,bardzo dokładną ale nie wiem ile kosztuje.
  11. No właśnie i to jest podstawowym badaniem,które trzeba wykonać aby określić dawkę Vetorylu.Nie wiem jakie badanie miała dzisiaj Sonia wykonane ale to badanie za bardzo nic nie da.
  12. To pozostaje nam sprawdzić Państwa z Olkusza,mam nadzieję,że jutro jakieś wiadomości dostaniemy.
  13. A nie można pudelka zabrać do hoteliku i by Państwo odebrali go z hoteliku?Zawsze to by była mniejsza trauma dla psa niż w Schronisku.
  14. Ja też przygoniłam jedyny ratunek w dziewczynach z tamtych okolic chyba,może ktoś go przetrzyma a my będziemy go ogłaszać.Może go zabić samochód jeżeli jest ślepaczkiem i głuchy ale pomimo tego jest piękny.
  15. [quote name='zadra']Pani z warzsawy napisała,że wynajmuje mieszkanie.Potrzebna będzie w takim razie zgoda właściciela!!.Zadzwonie do niej wieczorem i portozmawim o tym.[/QUOTE] Dziękuję bardzo.Dobrze by było szerzej porozmawiać z Panią i jeżeli by było wszystko okey to szukać kogoś na wizytę ale myślę,że z tym nie było by problemu bo cioteczek jest sporo z Warszawy.
  16. [quote name='Joodith']Elegancik :loveu:[/QUOTE] A pewnie,że elegancik a do tego taki dostojny pies.Jak chodzi to tak dostojnie z podniesioną głową do góry,jego każdy krok jakby jest wyważony, jego sylwetka jest piękna - uwielbiam się patrzeć na niego.
  17. Pewnie,że nie tylko Ty Anetko skaczesz do góry tak mi ten Filipunio leżał na sercu.Niebo pochmurne ale to pryszcz w stosunku do tego,że kudłatek jedzie do swojego domku i będzie łóżkowym chłopakiem na bank a tego mu potrzeba chyba w tej chwili najbardziej a nie gołych dech.
  18. Myślę,że za jedzonkiem już można się rozglądać i kupić,ponieważ wszystko jedno dla jakiego pieska to już będzie.A jedzonko powinno trafić do hoteliku wraz z piesiem.
  19. Jestem na zaproszenie w tej chwili nie mogę pomóc jedynie jednorazowo we wrześniu dopiero.Bardzo przepraszam.Tyle tych bid jest,że nie wiadomo już komu pomoc potrzebna jest na cito.Tragedia.A do Deniska zaglądam cały czas.
  20. I jeszcze. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy33/341951/1180636/42041906_img_1241.jpg[/IMG][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy33/341951/1180636/42041918_img_1244.jpg[/IMG][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy33/341951/1180636/42041940_img_1256.jpg[/IMG]
  21. Trochę porobiłam Filipuniowi fotek,chciałam pokazać Filipka sierść przepięknościową ale nie bardzo się udało. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy33/341951/1180636/42041872_img_1231.jpg[/IMG][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy33/341951/1180636/42041885_img_1234.jpg[/IMG][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy33/341951/1180636/42041927_img_1248.jpg[/IMG]
  22. Ja jestem za pudelkiem bo on obstrzyżony i będzie mu chyba zimno jak zmoknie,tak jak Filipkowi no i może szybko znajdzie dom a wtedy możemy następną bidę wyciągać ze Schroniska do hoteliku,który mamy zaklepany.Oczywiście wszystkie ruchy są dozwolone - możemy głosować.
  23. Jestem też tego zdania,zawsze możemy pomóc,a Sonieczka wszystkim leży na sercu,aby miała swoją ukochaną Pańcię,swój prawdziwy dom bo to też pomaga w chorobie jeżeli chodzi o psychikę psa.
  24. [quote name='magenka1']na moim koncie jest pierwsza wpłata Zofija spadek po Dianie 30 zł dziękuje[/QUOTE] Dzisiaj poszedł przelew od Bogusik i mój.
  25. [quote name='zadra']Dzwoniła dziewczyna z Warszawy zainteresowana adopcją Filipa.Wysłałm Anuli meila do niej w celu przesłania dokładniejszych informacji o naszym pupilku.Zobaczymay co ztego wyniknie.[/QUOTE] Wysłałam do Pani maila z dokładnym opisem na ile minie było stać i podałam link do wątku,może Pani jeszcze więcej uzyska informacji z wątku o Filipku,ponieważ trudno wszystko opisać w jednym mailu,zważywszy,że tyle się działo w życiu mojego Filipunia-niunia-kręcidupki-trzęsidupki i jeszcze jak kto chce.
×
×
  • Create New...