-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
To w takim razie kto może skontaktować się z Fundacją Zwierze Nie Jest Rzeczą i poprosić o przelanie pieniążków albo na hotel albo na _Gos_ ,ponieważ będzie brakować chyba na opłacenie hotelu za lipiec.
-
Tyska masz zapchaną skrzyneczkę!
-
Tyska odblokuj skrzynkę!
-
Ja też oczekuję konkretnego terminu wpłaty za hotelowanie Leo i praktycznie natychmiastowej wpłaty.Nikt nie miał pojęcia,że Pani Grażyna tylko otrzymała wpłatę do połowy marca a gdzie kwiecień,maj ,czerwiec a już zaczyna się lipiec.To jest normalna kradzież tak ciężko zdobytych deklaracji.A gdzie jest dane słowo,że brakujące pieniądze do 450zł będzie pokrywać Ewelina.Gdyby nie to dalej szukalibyśmy deklaracji. Teraz musimy sprężyć się i szukać brakujących deklaracji stałych. Kto może zrobić bazarek,ja mam trochę rzeczy,które chętnie przeznaczę na bazarek - ja nie umiem robić bazarków. Chyba nikogo nie jest uwzględniona wpłata czerwcowa,moja deklaracja poszła 1.06.12.
-
Jak może mieć własny dom jak nawet nie został od lutego ani razu wyprowadzony z kojca.Kto takiego psa adoptuje !
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
Anula replied to Energy's topic in Już w nowym domu
Taka mała sunia w typie pudelka przebywa w Schronisku w Lesznie. [url]http://schronisko.leszno.pl/pies?strona=2&rodzaj=1[/url] [IMG]http://schronisko.leszno.pl/uploads/pies/mini_ad1f81087cf43e905fbe95da5febdd17.jpg[/IMG] [h=2]MIKA[/h] [FONT=arial]Data urodzenia : ok. 2002r.[/FONT] [FONT=arial]Sterylizacja [/FONT] [FONT=arial]Mika jest u nas od 03.05.2012r. Błąkała się po ulicach Leszna - Zaborowo. Mika nie widzi, ale to nei przeszkadza jej w codziennym życiu. Jest grzecznym i miłym psiakiem.[/FONT] -
Ja nie wiem co z nim będzie,przecież nie może nie wiadomo ile siedzieć w tym kojcu.Te psy potrzebują ruchu,siądą mu w końcu łapy,kręgosłup. Bardzo mi żal Leo tak nie miało być.Miał być przeniesiony do kojca z wybiegiem,wynika z tego,że nie jest.
-
To gdzie w tej chwili sunia przebywa - na tym placu?
-
A miała robione prześwietlenie? Skąd wiadomo,że sunia ma zerwane wiązadło kolanowe w tylnej łapie? Dostaje jakieś środki przeciw bólowe?
-
Szczęśliwe zakończenie Fredzia już w domu stałym :)!!!
Anula replied to grazia68's topic in Już w nowym domu
A będą fotki z nowego domku czy raczej to jest niemożliwe. -
Czy ktoś jest w stanie napisać więcej o tym psiaku chyba w typie sznaucerka,jeżeli on jest w typie sznaucerka bo zdjęcie bardzo kiepskie jest.Albo może ktoś posiada lepsze fotki. Dobrze by było wszystkie psiaki obfocić porządnie i wstawić tu na wątek,wtedy może by była konkretniejsza pomoc. [IMG]http://i50.tinypic.com/2o4y9.jpg[/IMG]
-
Jeżeli będzie konieczna operacja to uzbieramy na nią-musimy! Teraz tylko dobra konsultacja aby Gai nie pogorszyć stanu zdrowia.
-
[quote name='giselle4']kiedy widze jak sie bawi z chlopakami jaki jest radosny i podskakuje jak konik to mam nadzieje ze On jednak znajdzie domek On kocha czlowieka przychodzi do ręki patrzy w oczy pieknie prosi o smaczka czasem łza sie zakręci ...bo to piekny i madry piesek mimo ze slabo slyszy jest cudowny Tak o Bastusiu pięknie napisałaś Giselle,że zakręciła mi się w oku łza.Tak to jest śliczny pies i o dobrym charakterze.Tak bardzo bym chciała aby znalazł domek. Wykupiłam Bastusiowi jeszcze tu ogłoszenia i wydarzenie na FB: http://www.dogomania.pl/forum/threads/228861-Wydarzenie-na-FB-ogł-na-5-portalach-za-5zł!-Na-sukę-CC-do-3-07-godz-24?p=19306561#post19306561 Bastek: http://www.facebook.com/events/377905482265223/ tablica.pl / aktywacja http://szczecin.olx.pl/item_page.php...&ts=1340993538 ale.gratka.pl / aktywacja http://www.morusek.pl/ogloszenie/112...Podaruj-mu-go/ http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=140534
-
Taka sunia w typie PONa potrzebuje DT: [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/6726/013flt.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228729-Cudna-bezdomna-PON-ka-z-Na%C5%82%C4%99czowa-pilnie-potrzebny-DT-[/url]
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
Anula replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Sunia w typie PON szuka DT! [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228729-Cudna-bezdomna-PON-ka-z-Nałęczowa-pilnie-potrzebny-DT-"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228729-Cudna-bezdomna-PON-ka-z-Nałęczowa-pilnie-potrzebny-DT-[/URL]!!! [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/6726/013flt.jpg[/IMG] -
Orlen kudłacz w typie rasy PON w swoim domu u docha
Anula replied to docha's topic in Już w nowym domu
A taka sunia szuka pomocy tj.bardziej dziewczyna oczekuje pomocy! [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228729-Cudna-bezdomna-PON-ka-z-Na%C5%82%C4%99czowa-pilnie-potrzebny-DT-[/url]!!! -
No właśnie ile ona ma w kłębie.Ma jakieś imię? Wstawiłam sunię jeszcze na wątek kudłaczy w potrzebie: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/146370-Kudłacze-w-potrzebie-wątek-dyskusyjny-PROSZĘ-O-NIE-CYTOWANIE-ZDJĘĆ/page258"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/146370-Kudłacze-w-potrzebie-wątek-dyskusyjny-PROSZĘ-O-NIE-CYTOWANIE-ZDJĘĆ/page258 I jeszcze na ten wątek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/27968-PON-y-i-PON-owate-w-potrzebie!!!!!/page9[/url] [/URL]
-
Hawańczykopodobne cudo za kratami - szukamy DT , DS
Anula replied to rodzice's topic in Już w nowym domu
[quote name='rodzice']A i jeszcze jedno - Dorota ma teraz samca u siebie w stadzie w zwiazku z tym też wolałaby mieć na Dt suczki .[/QUOTE] Z tego co wynika z wątku to są dwa samce tylko dziewczyny mają na głowie tyle psiaków,że nie wiadomo czy są dokładnie sprawdzone.Nawet nie wiemy ile mają lat. -
Hawańczykopodobne cudo za kratami - szukamy DT , DS
Anula replied to rodzice's topic in Już w nowym domu
[quote name='docha']napisałam do Lili85...czy mogłaby nam pomóc. może przynajmniej jednego dałoby radę wyciągnąć. Anula ogłoszenia od twojego źródła- wykupię pakiet dla jednego.[/QUOTE] Tak wykupić pakiet to trzeba znać wiek psa,wielkość i coś o tym psiaku a praktycznie my nic nie wiemy.Mogę chętnie percypować w zamówieniu ogłoszeń ale nawet nie ma fotek a potrzebne są 4-5. 60 ogłoszeń kosztuje 12zł.Może na innych bazarkach by kosztowały mniej tylko nie ma sensu już ogłaszać chyba bez wiedzy na temat psiaków. -
Hawańczykopodobne cudo za kratami - szukamy DT , DS
Anula replied to rodzice's topic in Już w nowym domu
Rodzice musi wejść na Dogo bo nie wiem czy dowiadywała się o DT u koleżanki. Tak sobie po cichu myślę,że nie wiem czy my damy radę utrzymać dwa psy za odpłatnością.Może za zwrot kosztów karmy i weta to może jest to możliwe.Kurcze szkoda,że to nie suczki,jedna by już mogła przyjechać do mnie.Bardzo mało ludzi tu zagląda to też jest źle. -
O rany ale fajnie! Teraz czekamy na rezultaty i nie opuszczamy malutkiej Gai!