-
Posts
2286 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Igam
-
Piękna, spanielowata Azja już w we własnym, stałym domu!
Igam replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Dokładnie, nic nie dostałam na pw. Mail doszedł :) -
Ja normalnie to też bym mailowała i prosiła o zwrot na konto, ale tu, na Dogomanii (na wątku wystawowym właśnie), przeczytałam, że można iść do sekretariatu wystawy, co też uczyniłam ;)
-
My te pieniążki odebraliśmy w kasie na miejscu, na wystawie (w sekretariacie wystawy). Nie prosiłam o zwrot na konto, nawet nie pisałam, że wpłaciłam niechcący za dużo. W dniu wystawy poszłam do kasy, pokazałam potwierdzenie zgłoszenia psa, gdzie było napisane ile zapłacono, a ile faktycznie powinno być. Dostałam 30 pln do ręki i już :) Mam nadzieję, że i Tobie w końcu oddadzą.
-
Na wystawę w Katowicach przez pomyłkę była przelana za duża kwota. Oddali nadpłatę w kasie bez najmniejszego problemu (ale na zgłoszeniu było napisane ile do zapłaty, a ile zapłacono).
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Igam replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Pozwoliłam sobie wkleić Maszę (dom z ogródkiem szuka szczeniaka, który wyrośnie na dużego psa) [url]http://www.dogomania.pl/threads/204646-Dom-z-ogrodem-dla-szczeniaka-ktory-docelowo-bedzie-duzy-%C5%9Bl%C4%85skie?p=16547723#post16547723[/url] -
Schronisko w Radomsku - Ruszamy z adopcjami! Prosimy o pomoc.
Igam replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Ja w innej sprawie ;) Czy na Radomsko można wpłacać 1 % ? -
[quote name='Energy']W nowej fryzurce wygląda fajnie :lol:, ale ma takie smutne oczy:([/QUOTE] Inne, to dopiero po drugiej stronie krat :( Właśnie spojrzałam na zdjęcie na 1 stronie. Tam jeszcze żółciutki, a tu siwy staruszek...
-
te 4 dni będą się ciągnęły jak wieczność - wytrzmaj Fredku!
-
Piękna, spanielowata Azja już w we własnym, stałym domu!
Igam replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
[quote name='ladySwallow']Igam, czy moje PW doszło w ogóle? To z kontem? Bo wysyłam ostatnio PW, a one w czarodziejski sposób znikają.[/QUOTE] nie, nic nie doszło rozesłałam wczoraj wątek, ale jakoś nikt się nie zjawił :( (chyba, że pw nie podochodziło???) -
Piękna, spanielowata Azja już w we własnym, stałym domu!
Igam replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Biedna sunia :( Ja deklarowałam cosik, ale i tak dużo jeszcze brakuje :( Roześlę wątek, może jeszcze jakaś dobra dusza tu zajrzy... -
Jak ją dostałam to cała się trzęsła, dopiero po pół godz się uspokoiła i zasnęła. A po 3 godz już wyciągała mordkę do miziania :) Słodziuka jest ta bidna staruszka. Chodzi bardzo po malutku. Cieszę się, że mogłam pomóc i że trafiła do osoby, która będzie mogła jej poświęcić więcej czasu niż właściciele, bo widać, że jest bardzo zaniedbana. A tu zdjęcia z podróży: [URL=http://img121.imageshack.us/i/cimg3500f.jpg/][IMG]http://img121.imageshack.us/img121/9944/cimg3500f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img21.imageshack.us/i/cimg3504f.jpg/][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/5404/cimg3504f.jpg[/IMG][/URL] Ona nigdy nie chodziła wcześniej w pieluszce. Założona została dopiero na drogę, ale nie próbowała jej zdejmować. Mądra dziewczynka :)
-
Ja też się troszkę denerwuję. Mam nadzieję, że psinka spokojnie zniesie podróż (w razie czego w DAP się zaopatrzyłam ;) ) Ok 7 rano ma nastąpić przekazanie Norki, a potem jedziemy już prosto do Katowic. Do zobaczenia!
-
[quote name='Biafra']Ma zagrodę w sadzie, leży na wzniesieniu, wygrzewa w słońcu i interesuje się otoczeniem.Ma jakieś zajęcie i w jego odczuciu jest potrzebny. Czasami zaszczeka jak inne psy kogoś przeganiają. Tylko tyle mu zostało. I nawet jak się posika na leżąco na kupie słomy to jest suchy i czysty. Cierpi, ale jest szczęśliwy (oczyma wyobraźni widzę wylegującego się olbrzyma :) ) Myślę, że jak już będzie na prawdę źle, to Biafra nie będzie się bała podjąć tej najtrudniejszej decyzji. Cegiełki zakupione ;)
-
Dziś w GW przeczytałam że: [I]"Baw się i sprzątaj razem z nami. Zapraszamy na sobotę[B].[/B][/I] [I][U]Pokazy tresury, konkursy z nagrodami, porady weterynarzy i mnóstwo innych atrakcji już w sobotę na Polu Mokotowskim[/U]. [/I] [I]Happening wieńczący trzecią edycję naszej akcji "Sprzątam po moim psie" [U]rozpocznie się w samo południe, w pobliżu pubu Lolek. [/U][/I] [I]Między g. 12 a 13 będzie można dowiedzieć się więcej o psach, które pomagają chorym i niepełnosprawnym. Fundacja Pomocna Łapa opowie o psach asystujących osobom niewidomym i niesłyszącym, a stowarzyszenie Zwierzęta Ludziom wyjaśni, na czym polega dogoterapia i komu może pomóc kontakt z psem.[/I] [I]Ci, którzy jeszcze nie mają psa albo rozważają wzięcie kolejnego, będą w trakcie happeningu mogli przygarnąć zwierzaka z zagrożonego likwidacją schroniska w Celestynowie. Będą do tego namawiać Tomasz Raczek i raper Wujek Samo Zło. [...]"[/I] Może to szansa także i dla jakiegoś psiaka z tej lecznicy... Na takich happeningach widuje się pieski w "koszulkach" Szukam Domu. Może by komuś któryś wpadł w oko :)
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Igam replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Dziś w Gazecie Wyb. ukazała się poniższa informacja (poniżej fragmenty): [B][I]"Pokazy tresury, konkursy z nagrodami, porady weterynarzy i mnóstwo innych atrakcji już [U]w sobotę na Polu Mokotowskim[/U]. [/I][/B] [I]Happening wieńczący trzecią edycję naszej akcji "Sprzątam po moim psie" rozpocznie się w samo południe, w pobliżu pubu Lolek. Tradycyjnie już będziemy sprzątać po psach (rok i dwa lata temu robiliśmy to w parku Morskie Oko) i namawiać do tego właścicieli psów, ale nie zabraknie też innych atrakcji. [/I] [I]Między g. 12 a 13 będzie można dowiedzieć się więcej o psach, które pomagają chorym i niepełnosprawnym. Fundacja Pomocna Łapa opowie o psach asystujących osobom niewidomym i niesłyszącym, a stowarzyszenie Zwierzęta Ludziom wyjaśni, na czym polega dogoterapia i komu może pomóc kontakt z psem.[/I] [I]Tuż po turnieju rozpocznie się pokaz szkolenia psów, a godzinę później pokaz psiego frisbee. Do zabawy będą mogły się włączyć psy uczestników happeningu. [/I] [U][I]Ci, którzy jeszcze nie mają psa albo rozważają wzięcie kolejnego, będą w trakcie happeningu mogli przygarnąć zwierzaka z zagrożonego likwidacją schroniska w Celestynowie. Będą do tego namawiać Tomasz Raczek i raper Wujek Samo Zło. Przedstawiciele schroniska wytłumaczą natomiast, jak przekazać na rzecz ośrodka 1 proc. swojego podatku.[/I][/U] [I]Nie będą się też nudzić najmłodsi, nawet kilkuletni psiarze. Czekają na nich stanowiska do malowania buziek i konkursy z nagrodami.[/I] [I]Przez cały czas trwania happeningu (g. 12-15) będzie można zasięgnąć porady weterynarza i otrzymać papierowe zestawy do sprzątania. Będzie też muzyka, która zagrzeje nas do walki o czyste parki, trawniki i chodniki, oraz darmowa gorąca herbata, która rozgrzeje nas od środka."[/I] Ja niestety wyjeżdżam, ale myślę, że jest to szansa dla psiaków od P.Joli (ubranie je w kubraczki "szukam domu"). Można także rozdawać wizytówki Przytuliska - w zeszłym roku Pani Jola miała ich trochę. Jeśli nie adopcje to może choć ktoś 1% by wpłacił???? Trochę mało czasu..... -
Trzymam mocno kciuki :)
-
[quote name='myjuliette']W najbliższy piątek (18.03) jadę przez Warszawę do Katowic i z przyjemnością zabiorę dodatkową jamniczą pasażerkę :) mój tel 501238731[/QUOTE] szkoda zmarnować taką okazję - piątek już jutro!!!
-
Dzięki za super wieści i zdjęcia - sama radość :)
-
Dodek-terier walijski czeka na ten jedyny domek na zawsze. Za TM!
Igam replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Ale były chyba 2 domki chętne? Pani od "pakietu" i inni państwo, którzy chyba z tydzień temu go widzieli. Czy to ta sama osoba? -
Super wiadomość z tym BDT Tylko czy w schronisku dadzą radę go ciachnąć i później przetrzymać w dobrych warunkach?
-
Schronisko w Radomsku - Ruszamy z adopcjami! Prosimy o pomoc.
Igam replied to Temida's topic in Już w nowym domu
38.605 pln : 140 (zwierząt) : 365 (dni) = 0,75 pln - stawka dzienna na 1 zwierzę (!) :( -
Delikatna ,wrażliwa Sarenka [*]....Odeszła...
Igam replied to jostel5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nelcia? hehe patrzę na zdjęcia, grzebie w pamięci ;) nie wiem :) -
Kaja10014, to świetnie, że udało się go zabrać na spacerek. Czy teraz już można o nim ciut więcej napisać? Czy się sam wyszedł z budy? Dzięki opisowi będzie miał większe szanse na znalezienie odpowiedniego domku :)
-
Delikatna ,wrażliwa Sarenka [*]....Odeszła...
Igam replied to jostel5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Miałam dziś przyjemność poznać Sarę (dziękuję Andzikie za znalezienie chwilki w napiętym grafiku :) ). Grzeczna, to mało powiedziane. Ona jest super grzeczna. Widząc ją chyba nikt nie uwierzy, że tyle lat przesiedziała w schronisku. Niesamowicie szybko się adaptuje. Jest ciekawa świata, jakby jak najszybciej chciała nadrobić stracone lata. Jest ostrożna, ale odważna :) To cudowny pies!!! -
Piękna, spanielowata Azja już w we własnym, stałym domu!
Igam replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
poproszę nr konta na pw wpłacę swoją deklaracje (10 pln) i jeszcze 20 dorzucę