-
Posts
2286 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Igam
-
Dodek-terier walijski czeka na ten jedyny domek na zawsze. Za TM!
Igam replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Jak On tak śpi to aż się chce do niego przytulić :) Dziś rano biegał troszkę za piłeczką. Postaram się choć króciutki filmik nagrać, żeby pokazać jak śmiga ;) A na piątek jesteśmy umówieni do kardiologa (Niziołek). Dam znać po powrocie co powie. -
[quote name='UBOCZE'][INDENT]Przepraszam za offa. Zaginął psiak na Bielanach (ul. Kochanowskiego). Był niedawno adoptowany. Jeśli ktokolwiek mieszka w pobliżu lub zna kogoś takiego, bardzo prosimy o zajrzenie: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205954-Bielany-Warszawy-16-kwietnia-zaginął-duży-pies-w-kolorze-wilczastym?p=16736647#post16736647"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2059...7#post16736647[/COLOR][/URL] [/INDENT][/QUOTE] Już się odnalazł - Pani go przygarnęła i raczej zostanie już u niej na zawsze :)
-
Dodek-terier walijski czeka na ten jedyny domek na zawsze. Za TM!
Igam replied to rita60's topic in Już w nowym domu
O tak :) zdrowy sen jest ważniejszy niż jakieś tam porządki ;) [URL=http://img641.imageshack.us/i/cimg3821w.jpg/][IMG]http://img641.imageshack.us/img641/6330/cimg3821w.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img20.imageshack.us/i/cimg3814e.jpg/][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/4473/cimg3814e.jpg[/IMG][/URL] Chrapaczek Mój Kochany :) -
Bruno się znalazł !! żyje i ponoć ma się dobrze.teraz trzeba sprawdzić dom
Igam replied to vega17's topic in Już w nowym domu
Aż bałam się dziś tu zajrzeć (SITA) a tu takie wieści :multi: Rozumiem, że Pani z Łomianek w końcu odpowiedziała na apel, znalazła gdzieś ogłoszenia??? Czy tak? I jeszcze jak go odnalazła? Czy przybłąkał się do Łomianek, czy też gdzieś po drodze go zgarnęła? -
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
Igam replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
Denisku, do góry! -
Bruno się znalazł !! żyje i ponoć ma się dobrze.teraz trzeba sprawdzić dom
Igam replied to vega17's topic in Już w nowym domu
Spać dziewczyny, spać. Ja mam nockę z głowy (pies ma kłopoty z żołądkiem), więc przynajmniej Wy się wyśpijcie :) Bruno, trzymaj się chłopaku, daj się odnaleźć! -
Rita sunia po wypadku - już zdrowa szuka nowego domu
Igam replied to paros's topic in Już w nowym domu
Cisza :( rozumiem, że Święta i wydatki, ale Święta to i radość. Pozwólmy, żeby i sunia była szczęśliwa. -
wyżlica dwa miesiące żyła na polu, MA DOM u Kate&..:)
Igam replied to tanitka's topic in Już w nowym domu
Mniodzio :p szczególnie jak się porówna z dziką sunią z postu 2857 [url]http://www.dogomania.pl/threads/173686-Przytulisko-p.Joli-w-potrzebie-OTRUT******-WALCZ%C4%84-O-%C5%BBYCIE-OGROMNY-D%C5%81UG-W-LECZNICY-HELP/page115[/url] -
Bruno się znalazł !! żyje i ponoć ma się dobrze.teraz trzeba sprawdzić dom
Igam replied to vega17's topic in Już w nowym domu
Napisałam jeszcze do dziewczyn "z agility", które mają zajęcia na Nocznickiego - siedzą tam długo, może coś widziały -
Zorka,trójbarwna,długowłosa mała suczka już W DOMU STAŁYM
Igam replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[SIZE="1"]Jedne znajdują domy, a inne je tracą :( Warszawskie Cioteczki i Wujkowie, może ktoś się napatoczy na Bruna - zaginął :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/205954-Bielany-Warszawy-16-kwietnia-zagin%C4%85%C5%82-du%C5%BCy-pies-w-kolorze-wilczastym[/url] [/SIZE] Już odnaleziony :) Mam nadzieje, że to ostatnia jego przygoda i że wreszcie znalazł Swój Dom (jak Andzikowe pieski :) ) Przepraszam za OT -
Bruno się znalazł !! żyje i ponoć ma się dobrze.teraz trzeba sprawdzić dom
Igam replied to vega17's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kora'] Niech ktos sprawdzi w klinice na Powstancow.[/QUOTE] Jeśli chodzi o tą niedaleko Radiowej to byłam przed chwilą - pokazałam wydrukowane zdjęcie - nie mają takiego psa (informację o psie zostawiłam) Zalogowałam się, żeby sprawdzić czy przypadkiem się nie znalazł. Pojadę więc do Straży Miejskiej na Bielanach - zostawię zdjęcie. Rozumiem, że mogę podawać kontakt, który jest na ogłoszeniu? Jeśli S.P. też go szuka (?) to może niech powie czy zostawiła go w obroży, czy też zdjęła i gdzie go mamy szukać - to uprości ciut sprawę -
Zorka,trójbarwna,długowłosa mała suczka już W DOMU STAŁYM
Igam replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Już nie wiem co napisać :) :multi: -
---Azyl pod Psim Aniołem---PSY DO ADOPCJI. Warszawa- Falenica.
Igam replied to pj.'s topic in Już w nowym domu
Proszę o pomoc - osoba, która wyadoptowała psa złamała warunki umowy - wyrzuciła psa i nie odpowiada na tel. A pies się jeszcze nie znalazł. Czy może ponieść konsekwencje swego nieodpowiedzialnego zachowania??? [url]http://www.dogomania.pl/threads/205954-Bielany-Warszawy-16-kwietnia-zagin%C4%85%C5%82-du%C5%BCy-pies-w-kolorze-wilczastym/page3[/url] -
Bruno się znalazł !! żyje i ponoć ma się dobrze.teraz trzeba sprawdzić dom
Igam replied to vega17's topic in Już w nowym domu
Jeśli coś nie wychodziło to zawsze pies był zwracany... Popytam -
Bądź grzeczny Rondelku ;) Cieszę się z Twojego szczęścia :)
-
Bruno się znalazł !! żyje i ponoć ma się dobrze.teraz trzeba sprawdzić dom
Igam replied to vega17's topic in Już w nowym domu
Cho...ra, a Pani wyglądała na taką uświadomioną. Mówiła o znajomych behawiorystach i że zdaje sobie sprawę, że pies musi mieć czas aby się oswoić. Dlaczego tak postąpiła? Przecież ma dziecko i dobrze zdaje sobie sprawę z odpowiedzialności. Nie rozumiem :( Przecież mogła zadzwonić i powiedzieć, że nie chce psa... A tak co mamy myśleć? Wyrzuciła z samochodu, przywiązała w lesie, tak, żeby nikt go nie odnalazł??? Tragedia :( -
Neska -przed Swietami mam najlepszy domek,dziekuje wszystkim
Igam replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Dopiero dziś mogłam wejść na Dogo, a tu taka niespodzianka :) Nesca już w Warszawie :multi: Ciekawe jak suczynki w domku sobie radzą? A Andzike chyba najbardziej ciekawa z nas wszystkich :p -
Zorka,trójbarwna,długowłosa mała suczka już W DOMU STAŁYM
Igam replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Andzike']O 6 rano obudził mnie telefon "w sprawie pieska" [/QUOTE] Nieźle ;) I oczywiście trzymam kciuki za domek :) -
Dodek-terier walijski czeka na ten jedyny domek na zawsze. Za TM!
Igam replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Ponieważ Max już okolice domku dobrze poznał postanowilśmy dziś pokazać mu kawałek Warszawy :) Byliśmy nad Wisłą [URL=http://img821.imageshack.us/i/cimg3751m.jpg/][IMG]http://img821.imageshack.us/img821/7418/cimg3751m.jpg[/IMG][/URL] Pod kolumną Zygmunta [URL=http://img28.imageshack.us/i/cimg3767l.jpg/][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/79/cimg3767l.jpg[/IMG][/URL] i Zamkiem Królewskim [URL=http://img849.imageshack.us/i/cimg3774n.jpg/][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/2156/cimg3774n.jpg[/IMG][/URL] i Barbakanem [URL=http://img25.imageshack.us/i/cimg3782r.jpg/][IMG]http://img25.imageshack.us/img25/9415/cimg3782r.jpg[/IMG][/URL] Jednym słowem wycieczka się udała :) Pozdrawiamy :bye: -
Zorka,trójbarwna,długowłosa mała suczka już W DOMU STAŁYM
Igam replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Ale super wiadomości :) Trzymam mocno kciuki za to expresowe tempo i za nowy domek oczywiście także :) -
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
Igam replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
piękny Denisku w górę! może Cię ktoś wypatrzy :) -
Raaja, w typie husky juz w domu stałym! Dziękujemy!
Igam replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Mądra sunieczka. Trzymam kciuki za pięknotkę :) -
Dodek-terier walijski czeka na ten jedyny domek na zawsze. Za TM!
Igam replied to rita60's topic in Już w nowym domu
A oto groźny pożeracz kudłatych piesków :lol: [URL=http://img714.imageshack.us/i/cimg3724f.jpg/][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/5562/cimg3724f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img232.imageshack.us/i/cimg3716t.jpg/][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/6461/cimg3716t.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img857.imageshack.us/i/cimg3727b.jpg/][IMG]http://img857.imageshack.us/img857/8094/cimg3727b.jpg[/IMG][/URL] Co złego to nie ja ;) [URL=http://img535.imageshack.us/i/cimg3729h.jpg/][IMG]http://img535.imageshack.us/img535/7061/cimg3729h.jpg[/IMG][/URL] -
Neska -przed Swietami mam najlepszy domek,dziekuje wszystkim
Igam replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
posłuchajcie, na [URL="http://www.autostop.pl"]www.autostop.pl[/URL] też się ogłaszają ludzie :) Znalazłam np coś takiego: [URL]http://www.autostop.com.pl/or/details/singleoffers/8590/Polska_Wroclaw-Polska_Olsztyn[/URL] 24.04 lub wcześniej 18.04 Wrocław - Piotrków Trybunalski (z Piotrkowa już do Warszawy bliżej :) ) na gumtree też są ogłoszenia np. [URL]http://wroclaw.gumtree.pl/c-Spolecznosc-przejazdy-przejazd-wroclaw-wielun-piotrkow-tryb-warszawa-i-spowrotem-W0QQAdIdZ270629443[/URL] -
Zorka,trójbarwna,długowłosa mała suczka już W DOMU STAŁYM
Igam replied to Romka's topic in Już w nowym domu
I jak po nocy? :) Spała grzecznie? A jak Nelka?