Jump to content
Dogomania

Igam

Members
  • Posts

    2286
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Igam

  1. Miałam wczoraj to szczęście zobaczyć Marcelka na własne oczy :) Pies cudny, pełny energii, wesolutki. Z każdym musi się przywitać, zarówno z człowiekiem jak i psem (nawet warczącym ;) ) Potrzebuje dużo uwagi, ruchu, zabaw - toć to dziecko jeszcze :) Widać, że psiak pojętny, szybko się uczy, także przyszły właściciel będzie miał z niego pociechę. Tak jak pisze Andzike, nie jest to pies, który będzie spokojnie siedział wiele godzin sam w domku. Mogłoby mu się wtedy strasznie nudzić, a z nudów można robić różne, czasem niezbyt nam, ludziom, podobające się rzeczy ;) Także drugi pies w domu jak najbardziej wskazany. A poniżej pare zdjęć Marcelka [URL="http://img266.imageshack.us/i/marcel4d.jpg/"][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/2137/marcel4d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img52.imageshack.us/i/marcel2.jpg/"][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/4209/marcel2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img265.imageshack.us/i/marcel6d.jpg/"][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/3036/marcel6d.jpg[/IMG][/URL] Dzięki Andzike za możliwość poznania tego superowego psiaka :)
  2. Swego czasu też się pytałam o możliwość przelewu bezpośrednio na Książęcą, ale dowiedziałam się, że to niemożliwe. Za to Pani Jola podała konto zaprzyjaźnionej fundacji gdzie także można wpłacić. [U]To nie jest fundacja do 1 % (oni nie mają statusu OPP)[/U] Nr konta podany jest na pierwszej stronie :) [COLOR=black]91 1020 1013 0000 0902 0140 9655[/COLOR] [COLOR=black]z dopiskiem "znajdki"[/COLOR] [COLOR=black]Konto należy do:[/COLOR] [COLOR=black]Fundacja "Odzyskajmy naturę" [/COLOR] [COLOR=black]ul. Petofiego 2/26[/COLOR] [COLOR=black]01-917 Warszawa[/COLOR] [COLOR=black]Fundacja miała przekazywać pieniądze bezpośrednio na konto lecznicy na Książęcej.[/COLOR] Cieszę się, że udało się z kontem do 1% - już rozesłałam, bo się ludzie pytają :)
  3. może dopisz w tytule, że sterylka pilnie potrzebna
  4. Witamy!!!! Bardzo się cieszę, że Tinka trafi do tak Wspaniałego Domku :)
  5. Cieszę się, że już bezpieczna :) I wreszcie widać jak wygląda ślicznota, bo do tej pory to zdjęcia jej można było zrobić tylko przy pomocy teleobiektywu;) Ciekawe tylko, dlaczego tak bardzo bała się podejść? Czy aż tak człowiek dał jej w kość? :( Tanitko, macie może dla niej imię. Próbowałyście jakie jej się podoba? ;)
  6. [quote name='rita60']Sprawa nieaktuala - suka wrocila do domu... coz nie wiem co lepsze, bo dom w ktorym mieszka sie nia nie interesuje _ nie karmi i pozwala na kolejne mioty... bo suka chodzi samopas... a nie chca jej oddac nam na stale.....:shake:[/QUOTE] a już się ucieszyłam, że właściciel odnaleziony, a tu taka informacja :( o żesz...
  7. [quote name='sylwija'] kastracja [...] 200-250 pln z kasą Dżafar kiepsko stoi, a jeszcze w pn kolejna rata do zapłacenia za hotelik. I karma się skończyła.[/QUOTE] LILUtosiu, czy mogłabyś inaczej pokazać stan Dżafarkowej skarbonki, tzn. uwzględniając koszty Bo z tego co czytam, to Dżafar zebrał 242,95 pln, a sam hotelik kosztuje 300 pln, czyli nie ma szans być na plusie ponad 70 pln A już niedługo płatność za kolejny miesiąc + potrzeba jeszcze 250 pln na sterylkę (o karmie, którą sylwija kupuję nie wspomnę). Chyba, że czegoś nie doczytałam i jeśli tak, to przepraszam ;)
  8. Pani Jolu :klacz: cieszę się, że udało się ją złapać. Proszę kolano maścią na stłuczenia może posmarować, bo siniak będzie i tak na pewno.
  9. Poszło 50 pln na Dżafarka. Pieniążki dała moja koleżanka (dziękuję Agnieszko :) ) W zamian dostała ładny wisiorek, który zamiast na bazarek ;) trafił wprost do niej.
  10. [quote name='mshume']ALE: jest do adopcji piękna, biała pudelka toy, około 3 letnia zabrana z pseudohodowli. jest zaciążona :( Przebywa na mocno tymczasowym DT pod Wwą. Jak będę miała fotki, to wstawię. Szukamy jej domu.[/QUOTE] Nowego DT? Bo chyba z DS to bez tej sterylki ciężko będzie :(
  11. [quote name='Nutusia']Wizyta na Bielanach wciąż aktualna? Mogłabym podjechać, ale dopiero w poniedziałek...[/QUOTE] Ja na jednej we środę już byłam ( w sprawie Luny). Chyba, że o coś nowego chodzi.
  12. [quote name='matrioszka2']Dziewczyny, pan z Parczewa niecierpliwie czeka na wizytę w ten weekend.[/QUOTE] Jeśli są chętni na piesia to trzeba jechać i sprawdzić ten domek - jak nie Tina to może jakaś inna bida znalazła by swój domek :) As_ko nie przejmuj się, odpisałaś dobrze, tylko Pan może myślał, że po rękch go będziemy całować, bo chce dać dom Tince ;)
  13. [quote name='Gosiapk']Czy pralka nadal potrzebna p. Joli?[/QUOTE] Rozmawiałam z Panią Jolą i druga [U]pralka by się przydała[/U]. Pralka chodzi non-stop i nie wiadomo jak długo wytrzyma (poprzednia 1,5 roku) Tylko, jeśli by się dało, to [U]najlepsza byłaby taka z większą ładownością[/U], bo posłania psiaków ciężkie są. Pani Jola mówiła także o materiałach budowlanych (pustaki, glazura, terakota - jak komuś zostało to nie wyrzucać, siatka ogrodzeniowa, paliki do ogrodzenia) - to już z myślą o budowie specjalnego pawilonu dla psów i nowych kojców. Super, że nowe zdjęcia porobione. Masz może i nowe opisy? Zrób, proszę, na bazie tego co wiesz i widziałaś. Aleksandra, podeślij je proszę do Paros, to uaktualni stronę Przytuliska. Trzebaby poza tym pozakładać wątki poszczególnym psiakom, może szyciej poznajdowały by domy?
  14. Ojj to już ciut dalej :( Może "przekaż" Pana dziewczynom z tamtych rejonów, na pewno coś odpowiedniego znajdą Parczew zdecydowanie bliżej ;)
  15. [quote name='balbna R']i przytulam go wtedy mocno.[/QUOTE] i nic mu więcej już do szczęścia nie potrzeba :) a kudełki odrosną ;)
  16. [quote name='Fundacja Medor']kurcze fajna p dzwoniła o aleksika ze śląska odszedł im już pudelek tylko pani nie ma jak dojechać......jej mąż doradza jej żeby kupiła yorka ale pani chce dać dom psiakowi ze schroniska potrzebna byłaby pomoc z transportem[/QUOTE] Yorka? nie żebym miała coś przeciw ;) ale pudlowate są najpiękniejsze i najmądrzejsze Pudelki górą!!! :) A tak na serio - i tak sprawdzić najpierw domek trzeba Bo jeśli ludzie OK to transport na pewno się znajdzie - szkoda Aleksika w bidulu :roll: Rozumiem, że transport Zgierz - Śląsk?
  17. Koleżanka ma koleżankę, które chce schroniskowego psa. Podesłałam więc jej stronę Przytuliska, zachwalając przy tym psiaki :) Także aktualizacje są jak najbardziej wskazane. Może Aleksandra by mogła porobić psiakom trochę zdjęć :fadein: ? I przy tym opisać je dokładnie (wielkość, waga), bo jedni szukają dużych, a inni nakolankowych psiaków
  18. Jutro postaram się zadzwonić do Pani Joli na dłuższą rozmowę, to się dowiem i co potrzeba i o wiek psiaków :)
  19. Dziękujemy za miłe wieści :) Oj tak, wiosennego słonka to już się chyba wszystkim chce, ale zima nie odpuszcza ;)
  20. Parosku, bardzo ładnie :) Tylko opisy psów trzeba ciut pozmieniać, bo Norka ma już z 8-9 miesięcy, a nie 3-4 :) I te potrzeby zaktualizować (pralka dalej potrzebna?)
  21. Ja również gratuluję. Bardzo Ci kibicowałam. Ale i uważaj na siebie i psy. Żeby zawistni ludzie czegoś nie podrzucili :(
  22. Klaudus_ napisz proszę ile czasu mają jeszcze psiaki. Czy mogą jeszcze tam zostać do czasu sterylizacji/kastracji? Podobno są w Warszawie miejsca, gdzie można to zrobić za darmo (słyszałam o jakiś kuponach), ale nie wiem nic więcej. No i ciut lepsze zdjęcia porobić, szczególnie pieskowi. On młody, ładny, na pewno szybko znajdzie domek. I suni także. Obydwoje wyglądają na nieduże pisiaki, ale czy można je pomierzyć i poważyc :) żeby nie było wątpliwości.
  23. dotarłam tu z Kudłaczy :) Jeśli domek zaintaresowany jest Tym właśnie pieskiem to dowóz na pewno jakoś da się zorganizować. Są osoby na Dogo, które się tym zajmują. Tylko, że na samym początku trzeba sam domek sprawdzić. Czyli zrobić przedadopcyjną. Chłopak na pewno jajeczny, więc także trzebaby do ciachnąć.
×
×
  • Create New...