-
Posts
2286 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Igam
-
Bezimienna mikro sunia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Igam replied to Gosiapk's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ale masz nosa ;) właśnie wczoraj dzwoniłam :) -
Inusiu, łańcuch nie jest drogi (do 10 pln raczej) i kupić go można chyba w ogrodniczych czy metalowych sklepach. Można kupić 2 m i przedłużyć ten co jest - to na samiuśki początek. I jak najszybciej szukać mu domku... Popatrz na wątki psiaków w potrzebie - psiaka trzeba poogłaszać. Jest śliczny i jeśli charakter ma dobry to powinien raczej szybko znaleźć domek, bo ludzie są chętni na psiaki w typie.
-
oj tak, bo jak zamieszka wyżej to może być kłopot :mad: :razz:
-
Bezimienna mikro sunia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Igam replied to Gosiapk's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kropeczka - ładnie :) Jest na Paluchu? -
Matylda i szczeniaki. Pomoc w ogłoszeniach potrzebna.
Igam replied to paula82's topic in Już w nowym domu
Hurraaa :) -
Matylda i szczeniaki. Pomoc w ogłoszeniach potrzebna.
Igam replied to paula82's topic in Już w nowym domu
No, nareszcie się ruszyło :) Trzymam mocno kciukasy za Alvinka i resztę -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Igam replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Ale dobre wieści :) ja też trzymam mocno kciuki a KV dalej nie podało info... -
Szorstkowłose siostry - Figa i Fanta juz w swoich doamach:)
Igam replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='handzia']Cioteczki, zobaczcie w zamojskim schronie zostala jeszcze jedna szorstka sunia. Siedzi dłużej niż Fanta i Figa... Jutro znajdę więcej zdjęć. Chciałabym założyć jej wątek, może coś się ruszy w jej sprawie.[/QUOTE] Zakładaj :) Masz może jakieś info o siostrzyczkach? -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Igam replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='bric-a-brac']Poprzedni finał był bardzo nerwowy pamiętam, na telefonie i PW do późnych godzin. Dzisiaj idę spać właśnie :) Musi się udać![/QUOTE] Tak było... i choć tym razem spokojniej to i tak wczoraj co chwilę wchodziłam na KV ;) Cieszę się, że tym razem się udało :multi: Dziewczyny :klacz: -
Bill-młody,cudny owczarek znalzał super dom za granicą
Igam replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
Billciu, do góry! -
no to kciukamy :) bardzo, bardzo, bardzo mocno :)
-
Szorstkowłose siostry - Figa i Fanta juz w swoich doamach:)
Igam replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='handzia'][B]Zostaje na minusie 26,15 zł[/B]. Mam nadzieję, że jeszcze coś spłynie dla Fanty, bo ja jestem już kompletnie spłukana...[/QUOTE] To nieduży dług. Może pozostali deklarowicze wpłacą choć ciut, aby za Fantą i Figą się już nic nie ciągnęło. I żeby z czystym kontem zaczynały to swoje nowe życie :) Tak się cieszę, że kolejnym psiakom udało się pomóc :multi: -
Szorstkowłose siostry - Figa i Fanta juz w swoich doamach:)
Igam replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Też czekam na relacje z niecierpliwością i trzymam mocno kciuki, żeby wszystko było dobrze. [SIZE=1]ps. chyba zalegałam z deklaracją za maj... przepraszam, już to naprawiłam[/SIZE] -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Igam replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='paula82'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/1565/55a660289b8d6136med.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Cudne :) Alvinek the best :) -
Mały, kudłaty, niechciany, poraniony Antoś! POMOCY!
Igam replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Podrzucam Antka -
Szorstkowłose siostry - Figa i Fanta juz w swoich doamach:)
Igam replied to Tola's topic in Już w nowym domu
:loveu: Fantusiu, wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! :) -
Bill-młody,cudny owczarek znalzał super dom za granicą
Igam replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
podrzucę... -
[quote name='wtatara']dzisiaj rano odeszła Dudzia[/QUOTE] :( [*] biegaj po zielonych łączkach Dudziu, bądź szczęśliwa
-
[quote name='filodendron']Jaki piękny! To jest przecież portugalski pies dowodny :) Pies Baraka Obamy :)[/QUOTE] Ciekawe jakiej jest wielkości? Portugalczyki są duże, psy mają ok 50 cm.
-
Szorstkowłose siostry - Figa i Fanta juz w swoich doamach:)
Igam replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Dawno mnie tu nie było, a tu takie wiadomości :) Byłoby cudownie, gdyby Fanta znalazła też taki superowy domek. Trzymam więc mocno kciuki, żeby Fanta zaprzyjaźniła się z tą drugą sunią. Czy będą mogli po nią przyjechać? -
Wycofane airedale terriery już w domkach !!!!!!!!
Igam replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Wiosenny look ;) super :) -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Igam replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
i jeszcze zdjęcia 1 miesięcznych słodziaków [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/35/szczeniak1.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/6909/szczeniak1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/840/szczeniak5.jpg/][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/2219/szczeniak5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/444/szczeniak6.jpg/"][IMG]http://img444.imageshack.us/img444/3544/szczeniak6.jpg[/IMG][/URL] -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Igam replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Aaaa zapomniałabym ;) Bardzo [B]dziękuję Joli_li [/B]za przekazanie nowiutkiej pościeli dla Pani Joli. Pani Jola bardzo się ucieszyła. [B]Paros[/B]ku, Twoje rzeczy także oczywiście przekazane - dzięki :loveu: -
Rudzia - Fajna, delikatna, malutka sunia. Już w DS :)
Igam replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Rudzielce, pokazujcie się :)