Jump to content
Dogomania

belka123

Members
  • Posts

    633
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by belka123

  1. dzien dobry
  2. obejrzalam sobie cala galerie zdjec Gapcia, sie chlopak prezentuje pierwsza klasa :d
  3. chyba gadam do siebie, to nie jest dobry objaw
  4. :mad::mad::mad::mad::mad::mad:
  5. zajrzalam sobie na pierwsza strone rozliczen i widze ze nie wszyscy deklarujacy powplacali
  6. Wuniu rozliczenie na mailu
  7. a wlasciwie podstrony ze zdjeciami, ale juz znalazlam
  8. juz znalazlam, wygodnie chcialam linka do odpowiedniej strony
  9. [quote name='RenW']Ssssąą śliczne!!!!!:multi::multi::multi:[/QUOTE] zdjecia z ONkami wymiataka wszystkie inne
  10. [quote name='RenW']Wszyscy bezdziałkowi.. :eviltong:nie, nie, żartuję..:evil_lol: podpadli wszyscy, nie zrobię im prezentu:mad::diabloti: Wunia! Dziewczyny!! Na wątku maluszków (Urwisowych) ukazały się w końcu zdjęcia.:crazyeye: Idźcie, zobaczcie, są piękne!!:multi::multi::p[/QUOTE] daj linka? czy Ty zrobisz sobie w koncu te sygnatury :diabloti:
  11. [quote name='Wunia']ach, ach ... jak tu grzecznie i kulturalnie :) O budownictwie i literaturze ;)[/QUOTE] nikt jakos nie podtrzymuje mojego tematu :(
  12. dzieki, mam nadzieje ze sie mieszcze :)
  13. no w kwestiach budowlanych jest teraz doszlam do suchej zabudowy, ale kazdy element budowy do tego etapu - moge debatowac :D a co ;)
  14. ile mozna miec banerowko w podpisie zeby mi admin nie skasowal?
  15. [quote name='agada']Wiemy, wiemy ja na etapie budowy jestem, więc takie tematy to codzienny chleb..., ale już ciepełko na dworze to można naturalnie wietrzyć oszczędzając energię elektryczną...[/QUOTE] to moze oglosimy jutro dzien budowlany?? :)
  16. ja tez jestem
  17. [quote name='Ra_dunia']aplikatory do cieni?? hmmm... no w sumie. Ja tam tolerancyjna jestem ;) Reku co? Czy Ty nas czasem Belka nie obrażasz??[/QUOTE] jakze bym mogla :) rekuperacja to mechaniczna wentylacja, bierze powietrze zewnatrz, miesza z ogrzanym powietrzem z domu (lazienki, kuchnie itp - przefiltorwane) i wtlacza do pomieszczen odzysk ciepla + swieze powietrze
  18. proponuje wlaczyc rekuprator to sie przewietrzyc dzien dobry wszystkim :)
  19. a sie tu cicho zrobilo, gdzie jest podhalanka??
  20. witam wszystkich :bigok:
  21. dobry wieczor Mandarynko
  22. bidulek, caly czas mam nadzieje ze sie znajdzie
×
×
  • Create New...