[quote name='Wunia']Jeszcze tylko wrócę do zaległych deklaracji:
Nika została zaatakowana na gg i na dogo - mimo mojej wyraźnej prośby o postawienie jasno sytuacji i ewentualnej rezygnacji z deklaracji podtrzymała deklarację stałą na Gapcia w wysokości 20,oo m-cznie, Nika to nastoletnie dziecko i przypomnieć chciałam, że to ona założyła pierwotnie wątek Gapcia i jeździła do niego jako pierwsza ;)
Boziii - wpłaci swoją jednorazówkę.[/QUOTE]
ok jezdzila i pisala, bo inni karmili a nie wiedza ze dogo istnieje i im sie nie dziwie, w koncu w lesie mieszkamy :)
ale pytanie jest czy wplaci?
bo zalozenie watku, pomoc zwierzakom itd to ja popieram, ale deklaracja a drugi miesiac bez wplaty raczej nie swiadczy o dojrzalosci, tym bardziej ze kazdy deklaruje sie z dobrej wlasnej nieprzmuszonej woli... ale to tylko moje zdanie, nie chce na nikogo wjezdzac...
milego dnia