Jump to content
Dogomania

belka123

Members
  • Posts

    633
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by belka123

  1. nie jest w ogole na biezaco w waku, alepodobno jest nieciekawie, moze mi ktos strescic o co chodzi?
  2. witam wszystkich dzisiaj przesle aktualne rozliczenie po 1800 do Wuni
  3. witam wszystkich i pozdrawiam serdecznie spod statu prac do sprawdzenia....
  4. witam wszystkich
  5. moze dzisiaj nawet zasluze na jakies wspomnienie w streszczeniu :)
  6. odpowiedz chyba powinna byc xt=tw(t)-całka w(t)dt
  7. [quote name='Cajus JB']:huh::huh::huh: Chcesz wystraszyć wszystkich z wątku? :diabloti::diabloti::diabloti:[/QUOTE] tu juz rozne tematy chodzily, matma moja tez i nikt sie nie wystarczyl ;-)
  8. a jak ktos chcialy poglowkowac to chodzi o wyliczenie x(t) z: dx(t)=tdw(t) z gory dzieki za pomoc
  9. dzieki wielkie
  10. witam, ja troche z innej beczki potrzebuje pomocy matematyka z rownan rozniczkowych rownanie nie jest trudne ale mialam je wieki temu i nie pamietam :(
  11. witam Gapindora i wszystkich zebranych
  12. slicznie psinka wyglada, oby tak dalej, powodzenia
  13. dzien doberek wszystkm
  14. witam wszystkich mnie sie zbliza podwojna sesja, wiec jestem z wami myslami a w kontakcie z Wunia
  15. ale jestesmy myslami z Gapinderem
  16. ciesze sie ze malutka ma juz taka dobra opieke
  17. witam wszystkich
  18. [quote name='Wunia']Jeszcze tylko wrócę do zaległych deklaracji: Nika została zaatakowana na gg i na dogo - mimo mojej wyraźnej prośby o postawienie jasno sytuacji i ewentualnej rezygnacji z deklaracji podtrzymała deklarację stałą na Gapcia w wysokości 20,oo m-cznie, Nika to nastoletnie dziecko i przypomnieć chciałam, że to ona założyła pierwotnie wątek Gapcia i jeździła do niego jako pierwsza ;) Boziii - wpłaci swoją jednorazówkę.[/QUOTE] ok jezdzila i pisala, bo inni karmili a nie wiedza ze dogo istnieje i im sie nie dziwie, w koncu w lesie mieszkamy :) ale pytanie jest czy wplaci? bo zalozenie watku, pomoc zwierzakom itd to ja popieram, ale deklaracja a drugi miesiac bez wplaty raczej nie swiadczy o dojrzalosci, tym bardziej ze kazdy deklaruje sie z dobrej wlasnej nieprzmuszonej woli... ale to tylko moje zdanie, nie chce na nikogo wjezdzac... milego dnia
  19. widze ze chlopaki coraz blizej wolnosci, zbieramy znieramy i na pewno sie uzbiera :)
  20. ja mam generalnie las, ale z przodu mam rozsaczalki od przydomowej oczyszczalni sciekow, wiec drzewek nie moze byc, wiec licze ze jakas a la trawa lesna vel. runo lesne sie pojawi, ale na razie przegrywa z miskami
  21. na pewno sie uda, ale ja w tym tyogdniu robie badanie krwi Kubusiowi i bedzie mial operacji na dysplazje, tak wiec wspieram mocno psychicznie, i duchowo podrzucamy, hop do gory
  22. witam, nawoluje ludzi i inne stworzy, brakuje 75 zl, i chlopaki beda mialy lepiej :)
  23. [quote name='Szarotka']A teraz reszta ciotek do raportu: belka ( kolezanka podhalanka), renw, i kto tylko jeszcze proszeni sa o pojscie na watek i nawolywanie o 75 brakujacych zlotych. Bo inaczej bede straszyc po nocach:evil_lol::evil_lol::evil_lol::mad::mad::mad:[/QUOTE] melduje poslusznie juz ide
×
×
  • Create New...