hej,
głowa do góry, całego świata nie zmienimy ale na pewno uda się zmienić świat dla niejednej żywej istoty,
chciałoby się żeby świat lepiej wyglądał, sa pewne rzeczy - symptomy które dają trochę więcej nadziei - jak informowanie o problemie w mediach, jest też mnóstwo coraz gorszych i coraz bardziej niewyobrażalnych sytuacji, ale trzeba myśleć pozytywnie,
a dla mnie nagrodą jest usmiech moich miśków codziennie rano jak wychodzę z domu...