witam,
jestem z woj łodzkiego, pies bedzie tylko na dworze, dzieci jeszcze nie mam, ale beda, wiec stad moje pytanie,
mam nadzieje ze znajdzie sie dla niego dom, i pod zadnym warunkiem nie chce nic "zaklepywac", liczy sie dobro psiaka
jestem w kontakcie z Paulina_mickey,
dzisiaj chcialam obejrzec Benka, ktory trafil do fundacji Medor w Zgierzu, tzn mial trafic go jeszcze nie zlapali, bida sie tula, dokarmiaja go, ale jeszcze nie udalo sie go zlapac,
a gdzie znajduje sie Prezes obecnie? zeby go mozna bylo odwiedzic?
pozdrawiam i powodzenia