[quote name='Wunia']info od wuja Jamora z PW:
[B] Odp: Gapcio [/B]
[INDENT] wszystko przyschło. troche ma czerona dupe od srodka ktorym namoczyłem mu te miejsca, taki kolorowy pluszak. z druzyny zainteresowany zorzą i PK-esem. Zadnej agresji nie przejawia , wiec chyba skusze sie aby pobiegał z PK-esem. dotykaja sie łapkami przez kraty, tj, jak gapcio jest na wybiegu. aaa i jeszcze- Gapcio zna komendę " dał łape" , ja go tego nie uczyłem. Pewnie ze mozna dosłac. pozdrawiam [/INDENT][/QUOTE]
no to swietnie ze u chlopaka w porzadku, a swoja droga droga to dzisiaj sie utwierdzilam ze to dobrze ze ma juz swoja miejsce, do lasu zaczelo sie zjezdzac multum ludzi, zachcialo sie spacerow, ehhh moje miski szaleja, a Gapcio biedny by sie tylko stresowal a tak moze schowac doopke do budy