Jump to content
Dogomania

belka123

Members
  • Posts

    633
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by belka123

  1. ja tak nie twierdze, :((
  2. Wunia tez co znajdziemy,
  3. [quote name='Wunia']no to obie mamy pozamiatane ;)[/QUOTE] ale wiesz mnie po pierwsze maz nie wyrzuci, a pod rdrugie in case mam jeszcze bude 2,5 na 1,5 metra ;)
  4. Vici sie obrazil i poszedl spac :D
  5. [quote name='mmd']Coś mi to przyjemnie pachnie:) Kasiorą pachnie:)[/QUOTE] matematyka akturialna najczesniej wykorzystywana jest w ubezpieczeniach i na gieldzie, wiec skojarzenia poprawne, mnie sie przydaje z modelach rynku pracy a tak bardziej przystepnie to rachunek prawdopodobienstwa ale to pocne uproszczenie
  6. Wunia dostal twarozek z jajkiem jak pwoiedzialas nic wiecej ale i tak watpie ze bedziesz miala gdzie mieszkac on ciagle piszczy a jak ja jutro obleje kolo....
  7. ale glodomor z niego, je i je :)
  8. a moje futra na dworze siedzialy obok niego i patrzyly co to za male stworzenie, a ten po 10 sek akomodacji probowal na nie skakac :D
  9. i wcina i siedzie w skrzynce
  10. szczyl jest u mnie dostal twarozek z jajkiem
  11. to ja juz odpowiedzialam :D
  12. Wuniu, nie wiem na jakie konto idzie kasa, moze isc na Gapcia tylko zeby w opisie dok;ladnie bylo podane ze to na szczyla
  13. a inaczej mowiac: :Help_2::Help_2::Help_2::Help_2::Help_2::Help_2::Help_2::Help_2::Help_2:
  14. a mnie chcieli bic? bo ja tez ostatnio rzadko, a poniewaz u Gapcia sa dni tematyczne do rozmowy to ja oglszam dzien matematyczny jak co drugi wtorek mam jutro kolokwium z procesow stochastycznych a dokladniej matematyka aktuarialna i model ryzyka lacznego, czy ktos moze chce podebatowac, bo mam duuuuuuuzo pytan
  15. dzien dobry wszystkim,
  16. dzien dobry wszystkim
  17. jakie swietne wiesci od rana,
  18. [quote name='Wunia']info od wuja Jamora z PW: [B] Odp: Gapcio [/B] [INDENT] wszystko przyschło. troche ma czerona dupe od srodka ktorym namoczyłem mu te miejsca, taki kolorowy pluszak. z druzyny zainteresowany zorzą i PK-esem. Zadnej agresji nie przejawia , wiec chyba skusze sie aby pobiegał z PK-esem. dotykaja sie łapkami przez kraty, tj, jak gapcio jest na wybiegu. aaa i jeszcze- Gapcio zna komendę " dał łape" , ja go tego nie uczyłem. Pewnie ze mozna dosłac. pozdrawiam [/INDENT][/QUOTE] no to swietnie ze u chlopaka w porzadku, a swoja droga droga to dzisiaj sie utwierdzilam ze to dobrze ze ma juz swoja miejsce, do lasu zaczelo sie zjezdzac multum ludzi, zachcialo sie spacerow, ehhh moje miski szaleja, a Gapcio biedny by sie tylko stresowal a tak moze schowac doopke do budy
  19. no tak zlotowki to bardziej uniwersalna miara :D
  20. podnosze do gory bychlopaki domek znalazly, pozdrowionka
  21. generalnie nie bylo wyboru, i towedlug listy, wiec nie mozna sie nie stawic :D
  22. bedziemy jutro w kontakcie, ja ide przywitac sie z podusia
  23. Wunia na pewno co sie uda,
  24. [quote name='Szarotka']A Kora to kto ?? chyba cos przeoczylam.[/QUOTE] to tak na marginesie, Wunia mi pomagala znalezc domek dla suni (do tej wlascicielki poszla jedna sunia) bo ta sunia czyli Kora zaczela sie rzucac na inne jej zwierzaki i dziecko, jeszcze bedzie miala sterylke i niedlugo jedzie do nowego domku, gdzie sa swiadomi jej ostatniego trybu zycia - ciagle ucieka
  25. [quote name='Szarotka']Bede odliczac kto sie stawil a kto nie :):) i potem wyciagne konsekwencje:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] ja juz sie odmeldowalam
×
×
  • Create New...