Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. Fotka z domkiem superowa :D:D:D ... przystojniak z naszego/Twojego Seanka :)
  2. Cudowne wieści !!!! :):):) oby wszystkie psiaki tak wspaniale trafiały ... mam na myśli m.in. kochaną Dosieńkę, która nie ma szczęście do DS.
  3. Dosieńko, trzymam kciuki za cudowny DS, ale ciotki mają rację ... na żywo wilgotne oczy sarny chwytają za serce, a na fotce, nawet najlepszej, nie widać tej niesamowitej gotowości pokochania swojego ludzia, tego bezgranicznego oddania. Może zrobić jej fotki z jakimś dzieckiem lub w objęciach pańci albo w pościeli - to przemawia do oglądającego i oby pomogło.
  4. i ja jestem na zaproszenie bakusiowej :) ... poczytam w wolnej chwili, ale pomóc finansowo niestety nie mogę :/
  5. Bardzo się cieszę, Lena to wspaniały psiak, tylko musiała trafć na SWOJEGO ludzia ;) Obrączuś, widzę , że zbliża się TWÓJ wielki dzień ........ [SIZE=1]ostatnio bywam tu rzadko, więc na wszelki wypadek już teraz .... [/SIZE] [SIZE=1][/SIZE] [CENTER][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red][I][B]Gratuluję i życzę Wam duuuuużo szczęścia [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red][I][B]i nieprzemijającej miłości !!!!!!!![/B] [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#ff0000]:loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :loveu::loveu: :loveu:[/CENTER]
  6. Dosieńko, co u ciebie słychać kochaana :loveu: ... sprawuj się grzecznie i bardzo cię proszę, jedz swoją karmę, bo po innych będzie cię bolał brzuszek. mamy weekend, jest więc nadzieja na nowe fotki :p
  7. Co słychać u szczęściary Lenki? :) ... przypominam, że nadszedł czas szczepienia jej przeciw wściekliźnie, minął rok od poprzedniego.
  8. Witaj Gusinko :) ... trzymam kciuki za dobry dom, ale gdzie ci będzie tak dobrze jak u Pańciostwa Pokerów :p
  9. Cudne wakacyjne fotki :) buziole dla suniek i pozdrowienia dla Pańciostwa :)
  10. Przecudna !!!!!!! ... nie do wiary, to już nie kosmitka, to prawdziwa dama :loveu:
  11. Cudna nasza hrabianka, nareszcie pokazała na co ją stać :evil_lol::loveu: ... u nas też walczyła do upadłego o piłkę. Obie z Lenką były bardzo ambitne, żadna nie chciała odpuścić. Potem miałam na nie metodę, rzucałam im równocześnie dwie piłki w dwie strony świata i każda biegła po swoją, tym sposobem uchroniłam im skórę ;);) W podobny sposób warczała na mojego szczeniaczka i trochę się bałam, że Dosia nie żartuje, tylko naprawde nie życzy sobie kontaktów z malutką sunią i stanie się coś bardzo nieprzyjemnego. Mam nadzieję, że niedługo zacznie jeść swoją karmę, upały i pierwszy stres po przeprowadzce juz minęły. Trzymam kciuki na hrabiankę, wyjątkową cudną i wrażliwą sunię :loveu:
  12. Och, jak mnie tu dawno nie było ... czas tak galopuje, doba za krótka, czekamy na nowe wieści od Tinki i Rokisia ... szukajcie dzieciaki tego laptopa , może wlazł pod kanapę ? :D Moja mała sunia grzyweczka posyła wam buziaki, nie ma swojego wątku, ale fotki robimy jej na bieżąco i może w przyszłości zrobię jej galerię dla przyjaciół :)
  13. [B]Witaj Gusieńko Gusławo :)[/B] ... mam nadzieję, że już nie siurasz w domu i jesteś szczęśliwa, bo Pańcio wrócił :) ... tylko ten milczący telefon :roll: Moze teraz się coś ruszy , upały nieco zelżały, to może ludziska się zreflektują, że taka śliczna sunia czeka :p
  14. Dżumkę odwiedzamy, kciuki trzymamy, nadzieję mamy :) ... a te częstochowskie rymy, chyba z upału mi się tak porobiło ;) :p
  15. Witaj kochana Dosieńko :) Jak słusznie napisała Piechcia, Dosia nie jest psem wycofanym, tylko troszkę nieśmiałym i nie lubi natarczywych zalotów, czy energicznej zachęty do zabawy, Dowodem na to jest jej stosunek do małego cudnego, ale lekko szalongo szczeniaczka. Uciekała przed nim galopem i na wszystkie sposoby dawała do zrozumienia, że sobie nie życzy kontaktów, nawet warczenia szczeniak nie rozumiał i sprawa stawała się nieprzyjemna, bo szczeniak zupełnie nie czytał jej sygnałów, ładował się na jej fotel i biegał za nią krok w krok, jak teraz zanaszym Zorbą. Ale jak Dosia ma ochotę, to bawi się pięknie z innymi psami, galopuje, uwielbia zabawy piłką czy frisby, jest niebywale skoczna, skacze ponad głowę człowieka, uwielbia się popisywać i być za to chwalona :) To wspaniały psiak, tylko musi trafić na swojego człowieka. Najlepiej zmienić tekst na bardziej aktualny.... Dosia to pies z samymi zaletami, nie doszulakałam się przez 315 dni jej pobytu u nas, żadnych istotnych wad !!!
  16. cytuję za [I]Anula[/I]: [INDENT][B][SIZE=3]OSTRZEŻENIE z FB. "Ostrzeżenie ze schroniska w Gaju, że jeździ po schroniskach facet z zamiarem adopcji szczeniąt. Psy podobno jadą do Niemiec jako przynęta dla amstafów szkolonych do walk !!! Ten facet to Lukasz [/SIZE][/B][B][SIZE=3]C. [/SIZE][/B][B][SIZE=3]lub zona Ewa z Krzywinia kolo Gostynia. Może kontaktować się ze schroniskami w całej Polsce.... uprzedź znajome schroniska !"[/SIZE][/B] [/INDENT]
  17. cytuję za [I]Anula[/I]: [INDENT][B][SIZE=3]OSTRZEŻENIE z FB. "Ostrzeżenie ze schroniska w Gaju, że jeździ po schroniskach facet z zamiarem adopcji szczeniąt. Psy podobno jadą do Niemiec jako przynęta dla amstafów szkolonych do walk !!! Ten facet to Lukasz [/SIZE][/B][B][SIZE=3]C. [/SIZE][/B][B][SIZE=3]lub zona Ewa z Krzywinia kolo Gostynia. Może kontaktować się ze schroniskami w całej Polsce.... uprzedź znajome schroniska !"[/SIZE][/B] [/INDENT]
  18. cytuję za [I]Anula[/I]: [INDENT][B][SIZE=3]OSTRZEŻENIE z FB. "Ostrzeżenie ze schroniska w Gaju, że jeździ po schroniskach facet z zamiarem adopcji szczeniąt. Psy podobno jadą do Niemiec jako przynęta dla amstafów szkolonych do walk !!! Ten facet to Lukasz [/SIZE][/B][B][SIZE=3]C. [/SIZE][/B][B][SIZE=3]lub zona Ewa z Krzywinia kolo Gostynia. Może kontaktować się ze schroniskami w całej Polsce.... uprzedź znajome schroniska !"[/SIZE][/B] [/INDENT]
  19. cytuję za [I]Anula[/I]: [INDENT][B][SIZE=3]OSTRZEŻENIE z FB. "Ostrzeżenie ze schroniska w Gaju, że jeździ po schroniskach facet z zamiarem adopcji szczeniąt. Psy podobno jadą do Niemiec jako przynęta dla amstafów szkolonych do walk !!! Ten facet to Lukasz [/SIZE][/B][B][SIZE=3]C. [/SIZE][/B][B][SIZE=3]lub zona Ewa z Krzywinia kolo Gostynia. Może kontaktować się ze schroniskami w całej Polsce.... uprzedź znajome schroniska !"[/SIZE][/B] [/INDENT]
  20. cytuję za Anula: OSTRZEŻENIE z FB. "Ostrzeżenie ze schroniska w Gaju, że jeździ po schroniskach facet z zamiarem adopcji szczeniąt. Psy podobno jadą do Niemiec jako przynęta dla amstafów szkolonych do walk !!! Ten facet to Lukasz C. lub zona Ewa z Krzywinia kolo Gostynia. Może kontaktować się ze schroniskami w całej Polsce.... uprzedź znajome schroniska !"
  21. Witaj Dosieńko :) czy u ciebie tez taki masakryczny upał ? tak sobie myślę, że oprócz zmiany miejsca, również upał, może być przyczyną spadku apetytu hrabianki. Ryż z kurczakiem na 100% by jadła z apetytem i dla alergików to dobra dieta (o ile toleruje się drób), natomiast nie wolno m.in. makaronu. Jak Dosienka do nas trafiła w lipcu ub. roku, to robiłam wywiad z niejednym wetem, wszystkich moich znajomych warszawskich wetów obdzwoniłam i konkluzja taka sama, najmniej uczula jagnięcina z ryżem z karm suchych. Gotowane można próbować, ale ostrożnie przestawiać, powoli i stopniowo. Z drugiej strony, gdy Dosia posmakuje miękkiego , gotowanego to suchego juz nie tknie za żadne skarby świata, wszak to hrrrabianka ;) Trzeba to rozważyć, teraz jest dietetycznie "ustawiona" przytyła, ma lśniącą sierść, normalną kupę, więc nie wiem czy warto to zmieniać, jedynie można kupować tę droższą karmą Nutra Nugets na zmianę z tańszą Bosch, obie oczywiście jagnięcina z ryżem. Buziaki dla hrrrrabianki :loveu:
  22. I ja przybiegłam o poranku z pozytywną energią do przystojniaka :)
  23. Witaj Dosieńko o poranku :) Myślę, że Dosia z wielką chęcią jadłaby gotowane i pewnie już by jej nie szkodziło. Miała przez długi czas biegunki, zdiagnozowane jako alergia pokarmowa, wszystkie wyniki badan były w normie i wet niczego się nie doszukał. Wydaje mi się, że miała przewód pokarmowy w złym stanie, po wielkich stresach i nieunormowanej diecie. Sądzę, że już teraz, można by rozszerzac dietę obserwując kupala, jeśli będzie ok, tzn., że nasza hrabianka doszła do siebie również pod tym względem. Cieszę się bardzo, że nie zatraciła spokoju i dobrego humoru mimo zmiany otoczenia, dzielna dziewczynka :loveu:
×
×
  • Create New...