-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
No właśnie ten guzior mnie niepokoi, został wycięty razem z dwoma sutkami w czasie sterylizacji. Mam nadzieję, że się nie odnowi, ale lepiej na zimne dmuchać i sparawdzić dokładnie jej pozostałe sutki. Przypomnijcie proszę o tym jej obecnej opiekunce.
-
Kciuki zaciśnięte :) ... czy Pani już dzwoniła?
-
Oj, ciotki ... coś wzięło mnie dzisiaj na wspomnienia, przeleciałam prawie cały wątek w poszukiwaniu fotki guza, o ktorym wczesniej wspomniałam. Przy okazji trafiłam na zdjęcia grupowe :p Jesli ktoś chce poczytać o sterylce Dosi, to zapraszam na str. 76. [quote name='Ewanka'] :loveu: [quote name='Ewanka']Hrabina Dosia wita o poranku ........................:loveu: [quote name='Ewanka'] :loveu: ... rodzinna sjesta ..................... [quote name='Ewanka']Odkąd Dosia jest u nas, guzek prawie podwoił swą objętość :placz: (na fotce sunia stoi na dwóch łapkach) [quote name='Ewanka']Dosiunia zawsze trochę z boku ... dzisiaj wyraźnie słabiej się czuje, nie chciała biegać, za to wygrzewa się słońcu ... ... błekitna prywatna plaża ;)
-
Przecudna Dosinka, nic się nie zmieniła, kochana psinka :loveu: Nie mogłam się doczekać fotek, przyznaję, że warto było czekać :p Chiałam jeszcze prosić, by obserwować jej listwę mleczną, jak pewnie pamiętacie, przy sterylizacji miała usuwanego sporego guza i dwa sutki (!!!) Zdania w tej kwestii były podzielone, ale wet nie bardzo nas pytał, zrobił co uważał za stosowne, jednak, jak wiadomo, wszelkie guzy lubią się odnawiać, więc prosiłabym o sprawdzenie dokładnie Dosinki na w.wym okolicczność. Niepokoję się o naszą hrabiankę, tyle już w życiu przeszła, w tym także zmian, a nadal jest taka kochana i idealna :)
-
Wspaniałe wieści, kciuki oczywiście zaciśnięte, ale wierzę, że i bez nich wszystko pójdzie dobrze :)
-
Super wieści, bardzo, bardzo się cieszę :) ... no tak z DS to problem, tyle miesięcy i nic ... może po wakacyjnym odpoczynku ludzie łaskawszym okiem spojrzą na psiaki bezdomniaki , ech ........... oj, ludziska, ludziska, gdzie wasze serducha ????
-
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
Ewanka replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
Miałam się już tu nie odzywać, bo moje słowa są błędnie rozumiane i powstaje tylko niepotrzebne zamieszanie. Jednak chciałam wyjaśnić jedną sprawę. Czytam, że Berenika proponuje DT - to jest tu: [quote name='Berenika44']Moim zdaniem Delma jest w typie chińskiego grzywacza powder puff. Mój Yoshi na fotkach zimowych i letnich :) Jeżeli Delma nadal szuka domu to [B]zgłaszam się jako DT[/B]. [/QUOTE] Tu z kolei czegoś nie rozumiem, jak nastąpi remisja - co jak wiadomo jest [B]cofnięciem się choroby - [/B]to wtedy TM ... ?????? [quote name='Berenika44']Czytałam watek i wiem, że Delma jest jak bąbelek na wodzie. [U]Jeżeli dojdzie do remisjii to jej " kolega"[/U] [U]szybko zaprowadzi ją za tęczowy most[/U]. Jestem tego w pełni świadoma, że takich psów nikt nie chce. [B]Moja propozycja jest nadal aktualna[/B].[/QUOTE] [U]Propozycja nadal aktualna - czyli DT[/U] !!! Jest pytanie o adopcję, na które brak jednoznaczniej odpowiedzi ! Berenika ani razu nie napisała, że chce adoptować Delmę, tylko że proponuje jej DT. [quote name='brazowa1']Bereniko,czy jesteś gotowa ja adoptować? zreszta,napiszę PM.tak będzie szybciej i lepiej. Skąd jesteś? Wybacz,że sie dopytuję,ale muszę. Czy masz jakiegos pieska z adopcji?[/QUOTE] Napisałam w swoim pierwszym poście na temat Delmy, kierując swoje słowa do osoby początkującej na tym forum, [B]o różnicy między DT a DS[/B] i tyle, a to zostało potraktowane przez Berenikę jako coś jej nieprzychylnego. Mam nadzieję, że teraz jasno widać, że nie miałam złych intencji. -
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
Ewanka replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
[quote name='Berenika44'][B]Tak tez myślałam że zaczniecie się wymądrzać, oceniać człowieka jest najlepiej nie znając go. WIELKIE DZIĘKI !!!! Twój portfel jest z pewnością wciąż pełny. Gratuluje[/B][/QUOTE] Przykro mi bardzo, ale zupełnie opatrznie zrozumiałaś mój wpis :( Po liczbie Twoich postów, sądzę, że jesteś tu od niedawna i nie wiem, czy orientujesz się w zawiłościacch zwyczajów Dogomanii. Mój portfel jest niestety pusty, mam b. niską rentę i kiedyś brałam psiaki na płatny DT, bo na inną formę pomocy nie mogłam sobie pozwolić. Chciałam byś uniknęła nieporozumienia i tyle. Nie każdy zdaje sobie sprawę, jak kosztowny może być chory psiak, ja sobie kiedyś nie zdawałam, dopóki nie przeczytałam wielu wątków i sama nie miałam własnych doświadczeń z różnymi psiakami. Pozdrawiam serdecznie i naprawdę wierzę, że Delmie będzie u Ciebie wspaniale, jeśli trafi do Twego domu. Powtórzę raz jeszcze, że przykro mi, ze odwrotnie odczytałaś intencję mojej wypowiedzi. Edit.: ... zastanawiam się dlaczego ludzie nie wierzą w życzliwość i szczerość intencji? ... co się dzieje z tym światem ??? :( -
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
Ewanka replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
Może to, co napiszę, jest niepolityczne, ale uczciwe ... [B]Berenika[/B] jest tu nowa i może nie zdaje spobie sprawy z tego, że adopcja [DS] wiąże się z tym, że wszystkie koszty: opieki, wyżywienia, leczenia- które z pewnością będą wysokie, pokrywa sama. Natomiast przy wersji DT [dom tymczasowy], nawet dożywotni, to zupełnie inna sprawa. Koszty staramy się pokrywać wspólnie. Berenika ma z pewnością wielkie serce, ale nie wiemy jaki ma portfel ;) ... może się okazać, że tak chory psiak po prostu przerośnie jej finansowe możliwości. Tak czy siak, gratuluję Bereniko decyzji i trzymam kciuki , żeby wszystko się udało, a Delma zaznała miłości i cieszyła się jak najdłużej zdrowiem. -
Cześć kochana Dosieńko, co słychać, jak znosisz upał i duchotę? Jakoś umknęło mi jak ostatnio jest z jej apetytem? Był czas, że nie jadła swojej karmy [Lam&Rice], potem jadła jakąś inną ... a jak wygląda sytuacja teraz ???
-
To jedyne wyjście, dobrze, że przynajmniej na fryzjerze można oszczędzić :D
-
O, przepraszam, to nie żadne szpony tylko sławne, w kraju i za granicą, tipsy :D ... a tak serio to można przyciąć dosłownie max 2 mm, zostają długie i wydaje się , że psiak zaniedbany, taka już jej hrabiowska uroda ;)
-
Dzięki za świetne wiadomości :multi: ... słynne tipsy Dosieńki przycięte??? :crazyeye:, jak nasza elegantka to przeżyła? :evil_lol::lol:
-
Co słychać u hrabianki? ... no i fotki obiecane gdzieś się zgubiły? ;)
-
[quote name='dorota k.']Dzień Dobry :) Widać Gusławie nie spieszy się opuszczać super chaty. Cierpliwie czeka na lepszą.[/QUOTE] Problem w tym ... czy lepsza istnieje ??? :evil_lol:
-
Witaj Gusieńko :) ... eee, nie zasiedziała się tak bardzo, nasze dwie tymczasowiczki były u nas po 10 miesięcy, jedna ma kochający domek w stolicy (Lenka), a druga (Dosia) jeszcze czeka. Nigdy nie wiadomo kiedy, ale zawsze znajdują ... domki swojego psiaka, a psiaki miłość i zaufanie :)
-
Też przyłączam się do podziękowań !!! :)
-
Czy rodzina Pani jest przeciwna przyjęiu do domu psa??? Czy chodzi konkretnie o Dosię?
-
Zgadzam się w 100%, Dosienka mieszkała z nami przez 10 miesięcy ... to cudowny bezproblemowy psiak, zapatrzony w człowieka jak w obrazek. Jedyne czego nie lubi, to nachalnych wielbicieli, bez względu na płeć. Przed naszą rozkoszną, teraz już 5-cio miesięczną sunią, nawet nasz flegmatyczny Zorba [z avatarka] wieje do sadu aż się za nim kurzy . Nic dziwnego, że Dosia nie mogła się z nią dogadać.
-
Witaj Gusieńko, jak humorek? ;)
-
Łeeee, chyba jakaś ściema z tymi fotkami :cool3: Dosieńko, czuj się ucałowana w sam nochalek :loveu:
-
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
Ewanka replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
Piękny pies , jak dobrze, ze już bezpieczny ... coś czuję, że Twoj chłopak nie pozwoli go oddać i zostanie u Was na stałe :) ;)