Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. Cześć Kropeczko, jak samopoczucie po zabiegu, druga doba czasem bywa bolesna.
  2. Szkrabek odzyskał wiarę w ludzi :)
  3. Odwiedzam Kamusię ;)
  4. Maluch - prawie warszawiak, staż już odbywa ;)
  5. [quote name='sajlana']Ta sama słodycz jest bezpieczna dzięki ciotce Santino, która głucha nocą zapierniczała w dzikiej mgle do Ciechanowa w ciotką - wariatką w samochodzie :evil_lol:[/QUOTE] Obie jesteście rewelacyjne, dopisuję się do listy zachwyconych :) Jakiej wielkości jest słodziak? ... na róznych fotkach są róznice, tak na oko, do 5kg :D
  6. Świetna sunia i widać jak się uśmiecha ;) Pokazuj się dziewczyno !
  7. [quote name='kkasiiiar']No tak ..tak wlasnie myslalam..dzis tylko poobcinam te filce zeby zobaczyc czy ona tez nie ma odparzeń i codziennie czesac .. z tego co przeczytalam o tej rasie to jak pies juz ma zadbana sierci to wystarczy czesanie raz na 2 tygodnie bo [B]podobno collie maja siersc ktora sie sama oczyszcza z piasku i blota.. to prawda[/B]????[/QUOTE] Tak, to prawda, nasz Zorba ma biały kołnierz i łapki, a ostatnio kąpany był w DT, czyli 3 lata temu :p Jest czesany i szczotkowany w miarę potrzeby (częściej gdy linieje) włos ma lśniący, zdrowy. Najważniejsze to nie dopuścić do skołtunień, kontrolować na bieżąco stan futra i wyczesywać "martwy" podszerstek. Przychylam się do opinii niektórych (większośćci?) wetów, że psa należy kąpać tylko w sytuacji, gdy np. wytarzają się w czymś śmierdzącym ;) Oczywiście wycieramy łapki po deszczowo-błotnych spacerach, ale to wszystko, a pies wygląda jak by był po kąpieli ;) Paradoksalnie, collie się bardziej brudzi, czy też wygląda na brudnego, gdy jest często kąpany, bo włos traci naturalne zabezpieczenie i łatwiej "łapie" kurz.
  8. Miłego dnia :) .... ja mam wiekuisty niedosyt fotek, chyba mi filmiki tak rozbudziły apetyt :p
  9. Cześć Kamulko :)
  10. Nie przejmuj się, jeden dzień dłużej w filcach jej nie zaszkodzi ;):) ... przgotuj się na kilkudniowe czesanie, chyba trzeba to robić stopniowo, żeby dziewczyny za bardzo nie zmęczyć ;)
  11. Jak minela noc? .. mizianko dla malutkiej dzielnej dziewczynki :)
  12. Wspaniała wiadomość , oby więcej takich !!!!!!!!!!!! :):):) Lessie już szczęsliwa, Carmen dopiero na dobrej drodze, ale pierwszy krok we właściwą stronę już zrobiony ;)
  13. Wy to potraficie podkręcać napięcie :) Akcja wspaniała, jak w filmie, jeszcze raz powtórzę, czapki z głów!!![FONT=Arial][SIZE=2] [/SIZE][/FONT] Dziewczyny, jesteście wielkie :loveu: Jak minęła noc z małym ADHD-owcem, mam nadzieję, że smacznie spał po wczorajszych wrażeniach ;)
  14. Ale słodziak :loveu::loveu::loveu: Wspaniała akcja !!!!!!!!!!!!!!!! :multi::multi::multi: [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=2]CHAPEAU BAS !!!!!!!!!!!!![/SIZE][/FONT][/B]
  15. Rewelacja :multi: ... czekam na dalsze wieści i obgryzam paluchy :p
  16. Ufff, kanień zserca.... trzymaj się malutka Kropeczko, teraz już będzie tylko lepiej :)
  17. [quote name='mmd']Jeszcze sie nie udało, ale jest w toku ;) Kilka upierdliwych bab jednak ma siłę przebicia :evil_lol:[/QUOTE] Wiem, że do finału jeszcze trochę brakuję, ale wierzę, że się uda !!!!!! ... a Baby są super, szczególnie te upierdliwe :evil_lol:
  18. Ale numer ........ jednak się udało, suuuperrrr :):):)
  19. Cudna maleńka, a te oczy wspaniałe ... takie ufne, ale jednocześnie jeszcze przerażone. Kciuki trzymam za bezproblemową sterylkę.
  20. haha warczała na Ciebie, dzielna dziewczynka ;) Może inny domek na nią gdzies czeka, lepszy, kto to moze wiedzić :)
  21. Dzięki za wieści, jestem już spokojna o obie suczki :)
  22. Przeczytałam calutki wątek, ufffffff, mało na zawał nie zeszłam ..... ... trzymam kciuki i modlę się jednocześnie, żeby wszystko się udało i żeby maluszek był już dzisiaj najedzony i bezpieczny w ciepłym domu!!!
  23. Znalazłam przed chwilą ogłoszenie: szczeniaczek 10-tygodniowy, wydaje mi się, że bardzo w typie collie, może tu go też jakoś reklamować. [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Pik-malenki-szczeniaczek-szuka-domu-W0QQAdIdZ327621830[/URL]
  24. [quote name='kkasiiiar']Jesli chodzi o sterylizacje to juz fundacja ma tutaj prawo glosu...ja tu tylko sprzątam ;)[/QUOTE] Chodzi mi tyko o to, by trzymać rękę na pulsie, bo czasem jest jakaś nagła akcja potrzebna i wtedy, niestety różnie może być. Tak czy siak, trzymam mocno kciuki za obie sunie collaczkowe, o drugiej jakaś cisza zapadła. Czekamy na wieści o drugiej suczce :)
  25. Trzymam kciuki, oby już było tylko lepiej. Surowica musi pomóc!!!
×
×
  • Create New...