-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
Mikro - Kropka wyrwana ze schroniska - WRESZCIE W SWYM DOMKU!! :)
Ewanka replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Cześć Kropeczko, jak samopoczucie po zabiegu, druga doba czasem bywa bolesna. -
Szkrabek odzyskał wiarę w ludzi :)
-
Odwiedzam Kamusię ;)
-
Maluch - prawie warszawiak, staż już odbywa ;)
-
[quote name='sajlana']Ta sama słodycz jest bezpieczna dzięki ciotce Santino, która głucha nocą zapierniczała w dzikiej mgle do Ciechanowa w ciotką - wariatką w samochodzie :evil_lol:[/QUOTE] Obie jesteście rewelacyjne, dopisuję się do listy zachwyconych :) Jakiej wielkości jest słodziak? ... na róznych fotkach są róznice, tak na oko, do 5kg :D
-
Świetna sunia i widać jak się uśmiecha ;) Pokazuj się dziewczyno !
-
[quote name='kkasiiiar']No tak ..tak wlasnie myslalam..dzis tylko poobcinam te filce zeby zobaczyc czy ona tez nie ma odparzeń i codziennie czesac .. z tego co przeczytalam o tej rasie to jak pies juz ma zadbana sierci to wystarczy czesanie raz na 2 tygodnie bo [B]podobno collie maja siersc ktora sie sama oczyszcza z piasku i blota.. to prawda[/B]????[/QUOTE] Tak, to prawda, nasz Zorba ma biały kołnierz i łapki, a ostatnio kąpany był w DT, czyli 3 lata temu :p Jest czesany i szczotkowany w miarę potrzeby (częściej gdy linieje) włos ma lśniący, zdrowy. Najważniejsze to nie dopuścić do skołtunień, kontrolować na bieżąco stan futra i wyczesywać "martwy" podszerstek. Przychylam się do opinii niektórych (większośćci?) wetów, że psa należy kąpać tylko w sytuacji, gdy np. wytarzają się w czymś śmierdzącym ;) Oczywiście wycieramy łapki po deszczowo-błotnych spacerach, ale to wszystko, a pies wygląda jak by był po kąpieli ;) Paradoksalnie, collie się bardziej brudzi, czy też wygląda na brudnego, gdy jest często kąpany, bo włos traci naturalne zabezpieczenie i łatwiej "łapie" kurz.
-
Cztery Gremlinki i ich mały/wielki świat.. <3 ... ;)
Ewanka replied to ChiqDeeWikiXenia's topic in Galeria
Miłego dnia :) .... ja mam wiekuisty niedosyt fotek, chyba mi filmiki tak rozbudziły apetyt :p -
Mikro - Kropka wyrwana ze schroniska - WRESZCIE W SWYM DOMKU!! :)
Ewanka replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Jak minela noc? .. mizianko dla malutkiej dzielnej dziewczynki :) -
Wy to potraficie podkręcać napięcie :) Akcja wspaniała, jak w filmie, jeszcze raz powtórzę, czapki z głów!!![FONT=Arial][SIZE=2] [/SIZE][/FONT] Dziewczyny, jesteście wielkie :loveu: Jak minęła noc z małym ADHD-owcem, mam nadzieję, że smacznie spał po wczorajszych wrażeniach ;)
-
Ale słodziak :loveu::loveu::loveu: Wspaniała akcja !!!!!!!!!!!!!!!! :multi::multi::multi: [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=2]CHAPEAU BAS !!!!!!!!!!!!![/SIZE][/FONT][/B]
-
Rewelacja :multi: ... czekam na dalsze wieści i obgryzam paluchy :p
-
Mikro - Kropka wyrwana ze schroniska - WRESZCIE W SWYM DOMKU!! :)
Ewanka replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Ufff, kanień zserca.... trzymaj się malutka Kropeczko, teraz już będzie tylko lepiej :) -
[quote name='mmd']Jeszcze sie nie udało, ale jest w toku ;) Kilka upierdliwych bab jednak ma siłę przebicia :evil_lol:[/QUOTE] Wiem, że do finału jeszcze trochę brakuję, ale wierzę, że się uda !!!!!! ... a Baby są super, szczególnie te upierdliwe :evil_lol:
-
Ale numer ........ jednak się udało, suuuperrrr :):):)
-
Mikro - Kropka wyrwana ze schroniska - WRESZCIE W SWYM DOMKU!! :)
Ewanka replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Cudna maleńka, a te oczy wspaniałe ... takie ufne, ale jednocześnie jeszcze przerażone. Kciuki trzymam za bezproblemową sterylkę. -
Przeczytałam calutki wątek, ufffffff, mało na zawał nie zeszłam ..... ... trzymam kciuki i modlę się jednocześnie, żeby wszystko się udało i żeby maluszek był już dzisiaj najedzony i bezpieczny w ciepłym domu!!!
-
Znalazłam przed chwilą ogłoszenie: szczeniaczek 10-tygodniowy, wydaje mi się, że bardzo w typie collie, może tu go też jakoś reklamować. [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Pik-malenki-szczeniaczek-szuka-domu-W0QQAdIdZ327621830[/URL]
-
[quote name='kkasiiiar']Jesli chodzi o sterylizacje to juz fundacja ma tutaj prawo glosu...ja tu tylko sprzątam ;)[/QUOTE] Chodzi mi tyko o to, by trzymać rękę na pulsie, bo czasem jest jakaś nagła akcja potrzebna i wtedy, niestety różnie może być. Tak czy siak, trzymam mocno kciuki za obie sunie collaczkowe, o drugiej jakaś cisza zapadła. Czekamy na wieści o drugiej suczce :)
-
Pusia Jamniczka w swoim domu , Zuzka tez ma swoj dom :)
Ewanka replied to kkasiiiar's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki, oby już było tylko lepiej. Surowica musi pomóc!!!