-
Posts
1268 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KT Arts
-
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
KT Arts replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
TORO [img]https://lh3.googleusercontent.com/-NgLSbfJE-6A/UBZ3mZ2gbCI/AAAAAAAACSY/6inEh3Gi4ns/s775/DSC_6178.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-jP5s7wXTcDU/UBZ3nQRoQOI/AAAAAAAACSg/XD2skEMfQMY/s775/DSC_6180.JPG[/img] Skok ratowniczy w końcowej fazie [img]https://lh3.googleusercontent.com/-AymJJEE0z1Q/UBZ3oOtZxpI/AAAAAAAACSo/8cC-E_0Wwz0/s775/DSC_6181.JPG[/img] Moje ulubione [img]https://lh6.googleusercontent.com/-OwlqftC2TIw/UBZ3pw9xiFI/AAAAAAAACSw/ZAKD8MMLftQ/s775/DSC_6185.JPG[/img] BURAN [img]https://lh5.googleusercontent.com/-ZJsS5KzHLdw/UBZ3qbRSpQI/AAAAAAAACTA/UAEKzrxE0KQ/s775/DSC_6186.JPG[/img] -
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
KT Arts replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
Siemka wszystkim :) ogólnie rzecz biorąc niufy i czarne belgi (nie lubie pisać ich nazwy :P ) jak dla mnie sa chodzącymi ideałami, niby różnią się niemal całkiem, ale ja jestem akurat taka osobą która dopasowuje w pewnym sensie do psa a nie tylko psa do siebie :) Jednak jakby patrząc z innej strony, te dwie rasy są do siebie podobne :) wiem jedno. Jeśli kiedykolwiek w życiu nie daj Boże zdaży się tak, że nie będę mogła pozwolić sobie na nowofundlanda z różnych powodów, w moim domu zamieszka czarny belg :) Czasem brakuje mi psa który by szalał za piłką i patykami, wiecie, takiego totalnego szajbusa :P fot. Tom Kuchno Iwona i Buran [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-HFLMO4mArRs/UBZ3bAPNYvI/AAAAAAAACQg/4xUyFJ8x7d8/s775/DSC_6140.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-BONgicuTdGE/UBZ3eKH7KaI/AAAAAAAACQ4/Y36trLvk1KU/s775/DSC_6154.JPG[/IMG] [img]https://lh3.googleusercontent.com/--fFW6c20Yg8/UBZ3gUZQtqI/AAAAAAAACRY/KdjRWBtR9cs/s775/DSC_6158.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-60FoMVCAo-g/UBZ3iuZzXNI/AAAAAAAACRw/_SJs-P-fku4/s775/DSC_6165.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-fpwgvoKHMhs/UBZ3lzZKBRI/AAAAAAAACSQ/XOtvvdKy_dU/s775/DSC_6177.JPG[/img] -
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
KT Arts replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
Witam Was wszystkich :) Sorki że mnie tu tyle nie ma, ale pochłania mnie praca, treningi i ogólny brak czasu, a jak już się znajdzie to wykorzystuję na odpoczynek :) Ogólnie rzecz biorąc w naszym mieście jest jakiś dramat. Jakiś idiota porozrzucał po lesie i piaskowni trutki (środek do ochrony roślin w mięsie jakimś). Podobno 4 psy już nie żyją. Dwa od mojej "znajomej". Wystarczy że pies weźmie to do pyska lub poliże i w ciągu kilku sekund następuje zatrucie.. Jakaś masakra.. Nie chodzimy przez to w ogóle na spacery.. chyba że na miasto jak jest chłodniej.. Ciekawe ile to potrwa... i ile psów przypłaci przypłaci to życiem.. Mam fotki ale nie mogę się zmobilizować żeby coś wrzucić.. :P A tak w ogóle to coraz bardziej zaczynam się zakochiwać w czarnych belgach :) Powoli staja się moją 2 po niufach ulubioną rasą :) kiedyś to miejsce zajmowały sznaucery olbrzymy, ale teraz, jak zaczęłam czytać o belgach i o ich pierwotnym przeznaczeniu historii itp, a do tego ich wygląd.. ahhh.. są wspaniałe :) Ale niufy i tak naj naj naj <3 -
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
KT Arts replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
też o tym myślałam, ale stwierdziłam że nie ma sensu ich składać, Toro grzecznie wskakuje i kładzie sie niemal od razu :) całą droge przesypia :) Fotek Toro na razie nie mam, ale mam kilka zdjęć z dzisiejszego spaceru Mazura i Kudłatki :) Na razie wstawiam Wam link do kilku zdjęć małej, bo musze iść już spać, jutro do pracy :) jak bedzie wiecej czasu to powstawiam Wam coś obiecuję :) [URL]https://plus.google.com/u/0/photos/102489885689995694262/albums/5767254368991232673[/URL] -
[quote name='chrupcia']musi być ze sznura ? ;) [URL]http://www.kuchniapupila.pl/pies/akcesoria/obroze/trixie_active_choker,p2046518241[/URL] [URL]http://www.zooplus.pl/shop/psy/obroza_dla_psa/obroza_skorzana/obroze_jednokolorowe/108802[/URL] ja takie zaciski widziałam jedynie ze skóry.[/QUOTE] Skóra odpada totalnie, tylko sznur wchodzi w rachubę :) [quote name='Naklejka']A dlaczego nie chcesz zwykłego zacisku? Kup smycz i ją przerób :D, albo poszukaj liny w sklepach żeglarskich lub na allegro. Kiedyś taką szukałam, ale nie znalazłam czarnych, były tylko kolorowe...[/QUOTE] własnie szukałam na allegro i nie mogę nic konkretnego znaleźć.. wymyśliłam sobie taka ze sznura i normalnie jestem chora na nią :P A skoro da się zrobić taką całą zaciskową to z półzaciskiem nie będzie problemu :)
-
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
KT Arts replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
7 dni w tyg od rana do wieczora :) -
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
KT Arts replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
Dziękuję :) -
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
KT Arts replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
spoko spoko, wozić nie będę bo mu by za ciasno było, ale się mieści (z biedą) :P On zajmuje cała kanapę z tyłu :) i jest happy :) -
Kombinuje i wykombinować nie mogę. Chcę taką obrożę, ale pół zaciskową. Szukam osoby która szyje coś takiego (i za ile) lub podpowiedzcie gdzie można taki sznur (czarny fi 16mm) kupić w internecie??? Kółka już mam, brakuje tylko sznura.. [IMG]http://www.karusek.com.pl/img_prod/b/b_3189.jpg[/IMG]
-
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
KT Arts replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
[quote name='magdabroy']Do bagażnika raczej by się Toro nie zmieścił :evil_lol:[/QUOTE] Hah i tu Cię zaskoczę, bo się zmieścił :D [quote name='Ptysiak']Dzień dobry :) No to gratuluję nowego nabytku ;)[/QUOTE] A dziękuję dziękuję :D:D -
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
KT Arts replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
Siemka wszystkim :) Wyjazd nad morze odwołany. Martwiłam się że nie dostane pracy i będę bezrobotna w sierpniu, ale chyba mam ostatnio farta bo dostałam prace w Aquaparku Nemo w Dąbrowie Górniczej :) Dzisiaj byłam dowiedzieć sie co i jak i mam nadzieję że sobie poradzę. Oczywiście będę jako ratownik tak jak teraz na pogorii :) Tyle że bez psa :) Jestem mega szczęsliwa :) Wakacje mi zlatują w zastraszającym tempie.. to jest przerażające.. za niedługo znowu szkoła.. ;// A ten no.. nie pochwaliłam Wam się.. mam swój samochód :D seicento brush :) Toro ma całą kanapę dla siebie :D W sobotę wcześnie rano jedziemy na trening :) i w niedziele też. nie chce mi sie jak cholera no ale cóż :P -
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
KT Arts replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
fotek nie ma bo mój komp strajkuje Dokładnie to od 9 do 19 jesteśmy na molo i nie ruszamy się stamtąd praktycznie :) A co do życia to nie jest takie spokojne :P -
u nas jedynym takim miejscem z "gładką" przestrzenią jest boisko koło stadionu, a tak to wszedzie tereny poprzecinane wodą :)
-
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
KT Arts replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
miałam jechac nad morze.. i nie jade nad morze.. zrezygnowałam z różnych powodów.. Chciałabym ten miesiąc przepracować na pogorii :) Właśnie przegrzebuję fotki i coś wstawię z zaległego spaceru :) -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
KT Arts replied to Amber's topic in Foto Blogi
zaglądam, bo dawno mnie nie było. Tak czytam o tych historiach z blogami i zaczynam bać się o swojego. Co prawda wieki go już nie aktualizowałam, ale skoro tu takie historie się dzieją to wszystko możliwe.. szok po prostu -
Ale fajne fotki :) Toro by chętnie tez tak poszalał hehe ;)
- 1616 replies
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
KT Arts replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
witamy się po długiej przerwie i nadrabiam zaległości :) :) -
czadowe fotki z łąki :) nam brakuje czegoś takiego:) A najbardziej mi się marzy polana gdzieś w środku lasu :) hehe
-
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
KT Arts replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
Toro w tedy tez warczał i to porządnie. :) Nie wyobrażam sobie życia bez psa :) Mam sporo zaległych fotek, ale mnie leń dopadł hehe :P Może dziś coś wrzucę :) a tym czasem lecę do Was -
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
KT Arts replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
[LEFT][FONT=Georgia]Kiedyś zastanawiałam się czy Toro w razie czego mnie obroni. Jak się później okazało, przed psem tak. nasunęły się więc pytania czy przed człowiekiem także. Przekonałam się o tym jakieś dwa dni temu kiedy spotkałam się ze znajomymi. U nas w mieście jest taki Stasiu. Zawsze chodzi pijany i zaczepia ludzi. Jest przy tym bardzo natarczywy i nie odpuszcza. Zawsze jak go widzę to omijam szerokim łukiem. Tego dnia przylazł do nas i zaczął zaczepiać. Toro i Ramzes od razu poderwały się z ziemi żeby nas bronić. Toro doskakiwał co chwila do Stasia. Było to poważnie ostrzegawcze. Pierwszy raz mu się coś takiego przytrafiło. Byłam w szoku i przekonałam się, że w razie zagrożenia mój pies zareaguje :) [/FONT][/LEFT] -
[quote name='Ada_Mirra']no i to mi się podoba :D sobota + niedziela?[/QUOTE] tak, cały weekend :) do 19 :)
- 1616 replies