-
Posts
1268 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KT Arts
-
poszukuję takiej obroży [url]http://www.marketzwierzat.pl/_inc/show_image.php?img=produkty10127.jpg&x=230&y=300[/url] tylko półzaciskowej. koniecznie czarnej, koniecznie ze sznurka i grubość 14 lub 16 mm duża na 75 cm minimum.. gdzie taką znajdę???
-
jesteśmy w każdy weekend lipca także jeszcze bedziesz mieć okazję :)
- 1616 replies
-
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
KT Arts replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
Jak znajdę trochę czasu to na pewno :) Wczoraj wróciłam z pracy to padłam na ryj. 10 godzin na słońcu to męczarnia.. ale podoba mi się bardzo taka robota :) wiecie jakie ciacha są na plaży :D Toro się pięknie spisuje, jest grzeczny i baaardzo czujny :) Upał daje mu się we znaki, ale radzimy sobie z tym :) Poszukuje obrozy półzaciskowej z czarnego sznura. znalazłam, ale całą zaciskową a zależy mi na półzaciskowej. Pomóżcie plissssss :) Stwierdziłam że nie będę kupować w AmiPlay bo mi nie bedzie pasować do niczego z tych co mam. A przyszła mi mania na sznurkowe rzeczy bo są dla mnie wygodniejsze niż taśma. Wyleczyłam się też z obrożu zapinanych na klamrę lub zatrzask, praktyczniejesze są półzaciski :) Dlatego proszę Was bardzo, pomóżcie :) -
hejka :) jestem jutro na Pogorii cały dzień, pracuję :) Jakby Ci się chciało to jestem chetna na jakieś fotki z nie nacka :P hihi Co ty na to?
- 1616 replies
-
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
KT Arts replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
Mam ostatnio ciężki czas. Powody tego są różne, ale krążące wokół mniej więcej jednego. Coś mnie tknęło o przeczytałam sobie horoskop ale na dni które już minęły. 70% mi się sprawdziło :O Przerażające jest czytać o rzeczach które się zdarzyły w czasie przyszłym.. Oczywiście ciekawość wzięła górę i przeczytałam wszystko co dotyczy magicznej strony mojego znaku. I tu znów jakieś 80% jest prawdą. Niesamowite, jak wiele można dowiedzieć się o człowieku, znając jego datę urodzenia. Ciekawe czy i tym razem intuicja mnie nie zawiedzie :) Toro wykąpany, czyściutki, mieciutki, pachnący, gotowy do przytulania :) a ja idę pakować torbę na jutro :) -
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
KT Arts replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
teraz trzeba zbierać kase na paliwo :P -
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
KT Arts replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
Pochwalę Wam się :) Odebrałam wczoraj prawo jazdy :) Dzisiaj już miałam pierwszy kurs domowym autem :D hahaha ale radocha :D -
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
KT Arts replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
Jej sie nie da nie kochać, choć życie z nią jest coraz trudniejsze mam wrażenie.. Coraz bardziej podłazi pod nogi, trzeba jej pilnować bo coraz słabiej widzi, coraz częściej dostaje zadyszki.. ale pokaż jej piłeczke lub jedzenie to od razu młodnieje :P hehe -
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
KT Arts replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
Hehe, ucichło bo dopiero wczoraj wróciłam z Bydgoszczy :) Było mega super :0 nawet nie spodziewałam sie ze bedzie tak fajnie :) Ja chce tam z powrotem, z tymi samymi ludźmi :P Nie było mnie na treningu ostatnio wcale :P -
Ha ha, a no faktycznie :loveu: U mnie miska już nie wystarcza, z wodą stoi wiadro :)
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
KT Arts replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/DSC_6681-1.jpg Jakie słodkie :loveu: Torcia :loveu: -
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
KT Arts replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
Oj tak :0 zmienił się i to bardzo :loveu: Im jest starszy tym kochańszy :loveu: -
[url]https://lh4.googleusercontent.com/-qS89xcbAErM/T8ucAql-IBI/AAAAAAAABbI/7GQ5L_fXO_c/s640/DSC_6607.jpg[/url] I powiedz mi, czy może być coś piękniejszego od dwuch psów tej samej rasy :loveu:
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
KT Arts replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
[quote name='magdabroy']Pytałam, choć znałam odpowiedz ;) Gdyby nie wszedł, to nie byłby niufkiem :D[/QUOTE] Chociaż powiem Ci że już da się go odwołać od wody :0 był okres że się nie dało, jak poleciał to już amen :) -
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
KT Arts replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
[img]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/392429_397947283585053_1739811185_n.jpg[/img] -
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
KT Arts replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
[quote name='magdabroy']To fajnie, że choć na starość korzysta z życia ;) A Toro nie wszedł do wody?[/QUOTE] Haha, jakby mógł nie wejść, oczywiście ze wszedł :D:D on wody nie odpuści :) [quote name='sator_k_']Muszę obejrzeć zdjęcia na laptopie, bo w przeglądarce na komputerze nie chcą się otworzyć :/[/QUOTE] :) -
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
KT Arts replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
[quote name='dOgLoV']Oj jak by Ci sie tak ten biedny nietoperek w Twoje długaśne wlosy wplątal to by dopiero był powiew krzyku :evil_lol: zdjecia futrzajkow przesliczne :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] A dzięki dzięki :) Hehe, nietoperze nie wplątują się we włosy. To jest mit, tak jak ze pies z czarnym podniebieniem jest agresywny :) Trzeba mieć cholernego pecha żeby nietoperek wplatał się we włosy, to sa tylko przypadki pechowe (tak jak agresywny pies z czarnym podniebieniem:P) :) Także spoksik :) [quote name='magdabroy'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/-Y_1CRCjfADA/T99OCbeLFFI/AAAAAAAAA14/-OUE3b0891o/s720/DSC_0081.JPG[/URL] Toro ślini się na widok Krosi :D [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-k7teZcsO0Ms/T99P7H9LSeI/AAAAAAAAA24/RHdTyyd1vo8/s720/DSC_0118.JPG[/URL] jakie mokre futro :D[/QUOTE] Potem poszła pływać, tak sama z siebie :p szok normalnie, na starość uczy sie tego czego bała się w młodosci :P -
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
KT Arts replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
[quote name='Vilena'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/-GXPQLL4AuEA/T99Lnw_gAzI/AAAAAAAAA00/vsPPRV84L9I/s720/DSC_0074.JPG[/URL] Cudny uśmiech :loveu:[/QUOTE] Hehe, mała wredota czasem potrafi się ładnie usmiechać, z reguły, jak coś chce :D [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-bO-l095HMTs/T99PRBMI3vI/AAAAAAAAA2c/yKchphnYRa4/s720/DSC_0113.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-m0tTf0dGfP4/T99Paz5FRsI/AAAAAAAAA2o/IOL_Fu39dXc/s720/DSC_0116.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-ZCnFOWrGYgw/T99PsIRSI4I/AAAAAAAAA2w/0jyhHgxe2Zw/s720/DSC_0117.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-k7teZcsO0Ms/T99P7H9LSeI/AAAAAAAAA24/RHdTyyd1vo8/s720/DSC_0118.JPG[/IMG] i czarny się nudzi.. :loveu: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-paSFZ-D3Q7U/T99QKR9Q3NI/AAAAAAAAA3E/iV3kN-noQ7A/s720/DSC_0123.JPG[/IMG] -
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
KT Arts replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-7NOArJWn98Q/T99Nbrgk0DI/AAAAAAAAA1c/YsAGZ0wSa5w/s720/DSC_0100.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Nkd0NUmJwPw/T99N225D4LI/AAAAAAAAA1w/OFA5LXl8Zu8/s720/DSC_0102.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-ERC0O1rngVU/T99OfAQ1AzI/AAAAAAAAA2A/1kxxn60DM-k/s720/DSC_0105.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-xXDVh3_VLO0/T99OminxNXI/AAAAAAAAA2I/RRklsSHYaVg/s720/DSC_0108.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-wEfyteRUCcM/T99O4uWUlCI/AAAAAAAAA2U/8YFljiJ_kDg/s720/DSC_0110.JPG[/IMG] -
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
KT Arts replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-tYerJEB8jn0/T99MkSIlMnI/AAAAAAAAA1A/ruX603IY7mY/s720/DSC_0077.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-zuVaGx8vUmw/T99MrfbzgXI/AAAAAAAAA1Q/qTgq9mR8G-M/s720/DSC_0078.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-IMCCMCK19Ok/T99MpRYulXI/AAAAAAAAA1I/dddTOIY8veY/s720/DSC_0080.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Y_1CRCjfADA/T99OCbeLFFI/AAAAAAAAA14/-OUE3b0891o/s720/DSC_0081.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-BL79xZUTGnk/T99Nt5QlTYI/AAAAAAAAA1k/oZ2mfuUdxLg/s720/DSC_0084.JPG[/IMG] -
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
KT Arts replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-6wAzHuWiebk/T99KWeCHsxI/AAAAAAAAA0I/sEl9U6CtiP8/s720/DSC_0066.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-EUZw6shCUQ0/T99Kb-d-8fI/AAAAAAAAA0Q/KRZ3sEHlv9I/s720/DSC_0068.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-BkU4lsrj4Ps/T99KgK75F5I/AAAAAAAAA0Y/Jq12JvNbQoA/s720/DSC_0069.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-JuLo3Vtbxp4/T99LkBH0yMI/AAAAAAAAA0k/YWlxmBYosMw/s720/DSC_0072.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-GXPQLL4AuEA/T99Lnw_gAzI/AAAAAAAAA00/vsPPRV84L9I/s720/DSC_0074.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-0UeyiWOy_78/T99LllFXw0I/AAAAAAAAA0s/a18l7fJexgQ/s720/DSC_0075.JPG[/IMG] -
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
KT Arts replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
Całe szczęście tak :) Troche zaległych fot :) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-dBRSmd5RmfI/T99HlzcvgdI/AAAAAAAAAzU/CQo2DCu4wF4/s720/DSC_0056.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-L133jrb9T7M/T99Hk_oquGI/AAAAAAAAAzM/9m9uE9v1SEQ/s720/DSC_0059.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-owp6Msep1HM/T99HwLbsCbI/AAAAAAAAAzg/g_eyNtC1qzQ/s720/DSC_0060.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ZOk5wvFps7U/T99JBHif1eI/AAAAAAAAAzw/GqKSUNP7z7A/s720/DSC_0062.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-P32_pMWAadI/T99I_r72NkI/AAAAAAAAAzo/Y1Z3BYetWh8/s720/DSC_0063.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-yefgpFjpycw/T99JUEZX9jI/AAAAAAAAAz8/2F3ok9K1Di4/s720/DSC_0065.JPG[/IMG] -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
KT Arts replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Nie wiem jak reszta, ale ja czekam na fotki tyś ciuszków :D zawsze rozwalają mnie te małe buciki :) -
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
KT Arts replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
Siemka wszystkim :) Dziękuję za miłe słowa :) Stwierdziłyśmy z moja siostra wczoraj, że nasz dom nie jest normalny. Przewinęło się przez niego juz tyle rozmaitych gatunków zwierząt i z resztą wciąż sie przewija :0 Wczoraj o 24 odwiedził nas nietoperz :) wleciał przez otwarte okno i chyba z 30 min męczyłyśmy się nad uwolnieniem go. wiecie jakie to jest niesamowite uczycie czuć jak przelatuje obok ciebie. ten delikatny powiew skrzydełek :) Na początku się wystraszyłam jak cholera, ale potem mi przeszło :) Mam fotki :D co prawda marne, ale sam fakt się liczy :) -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
KT Arts replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/DSC_6591.jpg Wodna Torcia :loveu: Odjazd :D