Jump to content
Dogomania

KT Arts

Members
  • Posts

    1268
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KT Arts

  1. [url]https://lh3.googleusercontent.com/-e4jW5pOHlCA/UN7zCkuETBI/AAAAAAAAG1o/MCFeZLyX3h4/s589/IMG_0089.JPG[/url] jaki on jest wielki już i piękny :)
  2. hejka :) galerię nadrobiłam w pewnej części, gdyż daawno nie zagladałam :P filmiki super :)
  3. hej :) ostatnio sporo czasu nie zaglądałam i przyznam, że mała strasznie urosła i wypiękniała ;)
  4. tak sie troszke przypomne ;) [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/32377_458284654217982_47458102_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/68843_458284310884683_1516055985_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/559833_458299354216512_1427823520_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/374410_458318497547931_942402972_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/542032_472802822766165_1500014377_n.jpg[/IMG]
  5. Cieszę się że Wam sie podobają ;) mnie też :P hihi, ah ta skromność :P przyznam się że jakoś teraz nie mam czasu wchodzić na dogo.. i troche mi sie nie chce :P ale czasem, jak sobie przypomnę to zaglądnę ;P
  6. FB fajna sprawa :) ja tam co chwilka dodaje jakies nowe foteczki :D dzisiaj dodałam takie ładne dwie: [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/602495_445353445511103_1980918137_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/527306_445353512177763_248618328_n.jpg[/IMG]
  7. [FONT=Georgia][COLOR=#100000][FONT=Lucida Grande]POMÓŻ MI ZNALEŹĆ DLA NIEGO SZCZĘŚCIE !!![/FONT][/COLOR][/FONT] [FONT=Georgia][COLOR=#100000][FONT=Lucida Grande]MAZUREK - Urodził się w 2010 roku i nie miał tyle szczęścia co jego rodzeństwo, nadal czeka. Jest wykastrowany i zdrowy. Waży około 30 kg, jest średniej wielkości. Wspaniały pies gotowy by kogoś pokochać. Delikatny, subtelny, mądry kundel. Szybko się uczy. Pięknie chodzi na smyczy, nie ucieka na spacerach, nie ma problemów z przywołaniem. Jest zrównoważony i spokojny. W kontaktach z psami lubi porządzić, ale potrafi być grzeczny i ładnie się bawić. Lubi poszaleć z jakimś ludziem lub psem, po brodzić po wodzie albo po prostu iść na spokojny spacerek. Czułość okazuje z wdziękiem i delikatnością, uwielbia pieszczoty. Potrafi siedzieć przy człowieku byle tylko jest głaskany i pieszczony. Odwzajemni poświęcona mu uwagę najlepiej jak tylko potrafi. Jest cierpliwy, grzeczny i wyrozumiały. Szybko się przywiązuje do swojego opiekuna, dlatego musi być obok niego. Nie może zostać wyrzucony na podwórko do kojca lub budy. Najlepiej by mu było mając swoich opiekunów na wyłączność i nie musieć się nimi z nikim dzielić. Koty raczej toleruje.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#100000][FONT=Lucida Grande]Idealny dla każdego - dziecka, nastolatka, osoby dorosłej czy starszej. Do szczęścia wystarczy mu człowiek. Czeka na niego od szczenięcia i jeszcze nie znalazł. Nikt nie dał mu szansy. Ta galeria to cały Mazurek.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#100000][FONT=Lucida Grande]email: [/FONT][/COLOR][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [COLOR=#100000][FONT=Lucida Grande]tel: 504 060 219; [504 588 874][/FONT][/COLOR] [COLOR=#100000][FONT=Lucida Grande]CAŁA GALERIA: [/FONT][/COLOR][URL="https://picasaweb.google.com/102489885689995694262/MAZUREKSzukaDomu#"]https://picasaweb.google.com/1024898856 ... SzukaDomu#[/URL][/FONT] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-0T8FNviMP78/UAmgNkhcNXI/AAAAAAAAA8s/TOA5niWeOfU/s640/DSC_0045.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-9FFhdS-JOTU/UAmjskxUk5I/AAAAAAAAA-w/YhF_DXJksK8/s640/DSC_0117.JPG[/IMG]
  8. GŁOSUJCIE NA NASZE ZDJĘCIE W KONKURSIE, BARDZO PROSZĘ.. JESZCZE NIGDY NIE UDAŁO NAM SIĘ WYGRAĆ CZEGOŚ TAKIEGO :) [URL]https://apps.facebook.com/konkurs_amiplay/[/URL] [img]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/398350_443617282351386_1919763648_n.jpg[/img] [img]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/397331_443617175684730_58495042_n.jpg[/img]
  9. Niestety przez to że teraz jestem chora, nie bede mogła do wody wejść na tym pikniku, bo mamy pokazy zrobić.. ale trudno, jakos przeżyje :)
  10. dziękuję, przyda się :) dzisiaj poszłam do lekarza.. antybiotyk na tydzień i do łóżka ;// załatwiłam się na amen :P muszę sie szybko wykurowac do niedzieli bo jedziemy do żywca na piknik psów ratowniczych :D będa psy z różnych służb :D:D już sie nie mogę doczekać :)
  11. Macie kilka fotek od znajomych: fot. A. Skweres [img]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/422775_152994884840714_1253355569_n.jpg[/img] [img]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/307703_152994918174044_2062545971_n.jpg[/img]
  12. dzięki wszystkim za gratulacje :) Ciesze się jak dziecko :P ale niestety rozłożyłam się na amen.. wszystkie kości mnie bolą, oczy mnie bolą, mięśnie też.. do tego kaszel, ale to taki, że aż mnie klatka boli i katar mam do tego.. i gardło trochę boli.. stan podgorączkowy co prawda, ale jestem nie do życia.. jutro do lekarza ide.. ;///
  13. [quote name='dOgLoV']Gratulacje !!!!! :loveu:[/QUOTE] [quote name='magdabroy']Gratulacje dla Was :multi:[/QUOTE] [quote name='Naklejka']Gratulacje![/QUOTE] [quote name='eria']Ogromne gratulacje, fantastycznie Wam idzie! :)[/QUOTE] [quote name='Ptysiak'][SIZE=4][COLOR=#0000ff][B]Gratulujemy!!![/B][/COLOR][/SIZE] :multi::)[/QUOTE] Bardzo wszystkim dziękuję :) Niestety chyba tradycja będzie chorowanie po mistrzostwach gdyż jestem chora.. dziś to dosłownie zdycham.. wszystko mnie boli do tego temperatura, katar, gardło.. masakra, ale było warto :)
  14. Dziś były mistrzostwa. Razem z Toro zostaliśmy vice-mistrzami polski zajmując 2 miejsce :D jestem z niego strasznie dumna :D
  15. tak, dobrze nas widziałaś :) a mistrzostwa już jutro od 11 :)
  16. Cześć wszystkim :) Ja tak na szybciutko, służbowo wręcz :P otóż: POSZUKUJĘ CHĘTNEGO ROBIĄCEGO FOTKI KTÓRY ZROBI FOTORELACJĘ Z "VII MISTRZOSTW PSÓW RATOWNICZYCH I PRACUJĄCYCH W WODZIE" ŻE TAK POWIEM CHARYTATYWNIE I UMIEŚCI JĄ W SWOICH GALERIACH KONTACH ITP. ITD. GDZIE CHCE JEDNYM SŁOWEM :) chciałabym żeby to poszło w Polske troszkę :) Liczę na Waszą pomoc ;)
  17. KT Arts

    Demo(nek) xD

    Jaki się z niego piękny facet zrobił :loveu: a chodzenie na smyczy: mam prostą metodę, u mnie zadziałało od razu: napnie smycz, zmieniaj kierunek i nagradzaj jak ładnie idzie i tak do skutku, a jak nie masz czasu czy chęci na kontrolowanie tego to albo naucz go że w szelkach może ciągnąć tylko i w tedy je zakładaj, albo np. halter i problem z głowy :) ja tak zawsze robie i działa :) Tylko wiesz, na efekty potrzeba czasu i konsekwentnej pracy :) Super że jesteście :)
  18. [quote name='magdabroy']My o Tobie nie zapomnimy, ale Ty nie zapomnij o nas ;)[/QUOTE] Na pewno będę do Was zaglądać, ale nie wiem czy znajdę czas żeby sie odezwać.. na pewno w Was nie zapomnę :) [quote name='Ania&Kasia']okej okej ;D możesz być pewna że jak co do czego to w łeb dostaniesz ;D myślę że będę miała sprzymierzeńców którzy mi pomogą jeśli będzie trzeba ;D jak sama nie bedę dawała rady ściągnąć Cię na ziemię to z pewnością Twoja mama pomoże xD więc... BÓJ SIĘ!!! :D radzę nie mówić że Ci się nie chce ;)[/QUOTE] Ojć, chyba serio zaczynam sie bać :P Tylko jak będziecie bić to nie wybijcie mi resztki szarych komórek :P
  19. Jesteśmy, żyjemy i w ogóle jest spoko, poza faktem że jutro ostatni dzień wakacji i skończy się dobre :) Zawzięcie pracuję prawie całymi dniami przesiadując w pracy :) Toruś jest troszkę biedny, że nie widzi pańci tak często jak w lipcu, ale wyjdzie mu to na dobre :) Teraz przyjdzie więcej czasu, niestety tylko teoretycznie bo tak mi się spodobało w pracy, że zostaję tam na dłużej :) hehe :) no i teraz oczywiście będzie matura więc trzeba to wszystko jakoś pogodzić. Nie wiem czy znajdę czas żeby zaglądać tutaj, ale mam nadzieję że zrozumiecie i nie zapomnicie o nas przez to :) Sama nie wiem jak ja to wszystko pogodzę ale w końcu chyba będę musiała nauczyć się porządnej organizacji i nie odkładać wszystkiego na ostatnią chwilę, jak miało to miejsce do tej pory :P Zanim sie obejrzę zima zleci, matura też i znowu będą wakacje, a potem studia i praca itp itd. ale po kolei, na razie rozpoczęcie roku i branie sie do roboty :P niech mnie ktoś walnie w łeb jak przestanę trzymac się mojego planu i mówić że mi się nie chcę :P - Ania, to było do Ciebie :* hihi Eh tak w ogóle naszło mnie dzisiaj na grzebanie po adopcjach i zastanawiam się cały czas czy kiedyś nie zaadoptuje jakiegoś psiaka, ale nie byle jakiego, jakiegoś do wody oczywiście :P nasuwa mi się labek lub golden, bo jest ich dużo, jest w czym wybierać, a niufek przy okazji :P już dzisiaj przeglądałam oferty adopcji labków suczek:) marzy mi się wodny mistrz idealny :D Chciałabym żeby to był niuf, ale wszystkiego miec nie mozna :P
  20. Jaka śliczna niufeczka :loveu: Super że kolejny niufek na galerię :) Będę zaglądać :)
  21. wszystkiego najlepszego dla Zmorki, oby cieszyła swoim towarzystwem jak najdłużej :)
  22. [quote name='Aleks89']Sam mam teraz jednego psa na "wkończeniu" ma 11-12lat i bywają dni kiedy biega i robi z siebie idiote ,a są takie że człapie łapa za łapą ,zatacza sie ,odmawia jedzenia.W sumie czekamy na najgorsze. Ale myśle o tym w ten sposób ,że te 6lat życia u mnie przeżył jak na psa przystało z pełnym żołądkiem ,dużą ilością spacerów ,musztrą ,głaskaniem ,spaniem na wyrze i jak przyjdzie na niego czas to trudno.Każdego z nas to czeka.Chociaż jak sobie o tym pomyśle to jak na "łysego dresa" przystało mam mokre oczy:evil_lol: Dlatego trzeba mieć więcej jak jednego psa ,zawsze zostaje jakiś w zapasie dla którego trzeba trzymać garde i nie załamywać się tak całkiem.[/QUOTE] Zgodzę się z Tobą :) Zawsze przychodzi czas kiedy tracimy to co dla nas ważne, ale niestety tak musi być.. [quote name='Ptysiak']Cudne zdjęcia :loveu: [URL]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/384611_420014091378372_1172710046_n.jpg[/URL] a to najbardziej mi się podoba :loveu:[/QUOTE] [quote name='junoo']cudny nochal :) [URL]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/422213_420019034711211_1202267555_n.jpg[/URL][/QUOTE] Dziękuję :) [quote name='vege*']Takie przyjaźnie są zawsze najprawdziwsze, wiem to po sobie :-) Ojejku biedna Krosia :([/QUOTE] oj tak :) nie taka biedna, na razie jest wszystko w porządku i oby było tak jak najdłużej [quote name='Ada_Mirra']Cudne zdjęcia czarnuchów! :loveu: Krosia starzeje się tak jak wszyscy, szkoda tylko że psy szybciej od nas.. :([/QUOTE] dzięki :) takie jest życie niestety
  23. [quote name='magdabroy'][URL]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/384611_420014091378372_1172710046_n.jpg[/URL] znowu dwa czarnuchy :loveu:[/QUOTE] czyli jedyne co jest lepsze od jednego czarnucha :) [quote name='dOgLoV']Piękne zdjęcia jak zawsze !!!! :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] dzięki :loveu: [quote name='Kaaasia'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/-x7CKYeZr944/UCFojCTddMI/AAAAAAAABFg/B4DQ2BebiO4/s775/DSC_0017.JPG[/URL] Co za poza :lol: [URL]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/384611_420014091378372_1172710046_n.jpg[/URL] Piękne :loveu:[/QUOTE] Poza wg Gwiazdy :) hehe [quote name='kalyna']Biedna Krosia.. przykre jest jak pies zaczyna sie starzeć, nie ma tej energii :( no ale są też uroki :) Jejciu jaki Toro jest wielki :o i poznałam go po obroży, która dla mnie nadal jest turkusowa :loveu:[/QUOTE] Heh, tu nie chodzi zbytnio o brak energii, bo moje psy ogólnie sa leniwe, ale kiedy trzeba, albo i nie trzeba staja się nadzwyczaj aktywne i pełne energii :) Krosia np. więcej teraz gania za zabawkami, jabuszkami itp niz kiedyś :) Przygnębiające jest po prostu to, że w każdej chwili może się jej pogorszyć... [img]https://lh6.googleusercontent.com/-YWlC5MjOp00/UCq6QgUVBxI/AAAAAAAAETo/Ebf7F4XF7R4/s720/torusiowy.jpg[/img] Dobra, ide spać :)
  24. [img]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/422213_420019034711211_1202267555_n.jpg[/img] [img]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/182119_420019128044535_915137405_n.jpg[/img] [img]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/542400_420019264711188_801266923_n.jpg[/img] [img]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/546719_420020214711093_118277670_n.jpg[/img] [img]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/559179_420020288044419_399119075_n.jpg[/img] Zobaczcie jak on się zmienił, tu fotka 9 miesięcznego gamonia do porównania [img]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/558547_366485463397902_656456606_n.jpg[/img]
×
×
  • Create New...