_K&S_
Zachowujesz się trochę nie na miejscu.Jesteś bardzo mściwy,piszesz że nie odpuscisz,ok ale spójrz realnie to Polska dużej kary właścicielka nie dostanie.Zamiast wypisywania takich rzeczy w każdym poście, naucz się pokory.Spróbuj porozmawiać z właścicielka husky'iego (owczarka husky,jak zwał tak zwał).Może to zmieni twoje podejście do sytuacji.Jeśli ona okaże się wredną ... do dowiedz się o szczepieniach wtedy może zwiększy się kara.
Życzę powodzenia w sprawie,i naucz się pokory choć minimalnej.