Jump to content
Dogomania

NiJaSe

Members
  • Posts

    1947
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by NiJaSe

  1. matkoooo dostalam zawału właśnie .....siedze gapie sie w komp , stukam w klawisze i co prawda widzialam kątem oka ze ktoreś przylazło ... to ktores to Lilka , tyle ze ja niewykazalam zainteresowania skupiona na wartkiej akcji dogo , Lilce sie chyba bardzo to nie spodobalo bo wydala z siebie jedno ale za to porzadne i skuteczne "hau" .... dżizas normalnie jakbym ust nie zamknęła to serce bym wypluła
  2. hehe no i to taką z fanfarami :)
  3. spoko psze pani , jakoś się to nadrobi przy okazji
  4. a dla niewtajemniczonych Shadow to ten jasny haszczak ,ktory wczoraj przyjechal spod Warszawy , nasteona ofiara nieodpowiedzialności ludzkiej , dzieki bogu i partii Madzik27 z rodziną spadli nam z nieba i Shadow z buta zamieszkał u nich ...czyli tzw.szybka akcja
  5. noo Shadow to jak sie okazalo chyba po prostu nie kumał że miska i to co w niej jest jego , bo jak mu pan dzisiaj jasno i łopatologicznie wytłumaczył że ma to jeść to wreszcie zeżarł :)
  6. i dla spostrzegawczych trzy skradające się wilki pod oknami Jadzia prowadzi ten peleten i jak słowo kilka minut tak szli w rzadku jedno za drugim :D:D......Niya jak zawsze ...do idiotow się nie przyznawała ;) [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/6416/p100609012.jpg[/IMG]
  7. mam zdjęcia od Madzik tyle ,ze haszczaki na nich głownie zbiorowo :D , plątalo ich się tu całe 4 czyli Shadow , Niya , Jadzia i Omen :) a to jedyne zdjęcie na ktorym Omen jest prawie sam , bo tam w tle lapke Jadwigi widać ;) [IMG]http://img809.imageshack.us/img809/8310/p100609014.jpg[/IMG] tutaj z kawałkiem Setki [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/4328/p100609010.jpg[/IMG] i moja trójca śnięta ;) od gory : Jadzia , Niya , Omen [IMG]http://img809.imageshack.us/img809/4903/p100609006.jpg[/IMG] Omen , Niya i Shadow [IMG]http://img180.imageshack.us/img180/7827/p100609005.jpg[/IMG]
  8. orajt to skrobne jutro do ludwy z zapytaniem , jak nie miala to jak się ciut wyluzuje to zaszczepimy hehe ona umie szczekać , Setka szczekala przez drzwi na swoja znienawidzona sąsiadke i Lilka sie przyłączyła , poszczekała po czym wpadła strasznie zadowolona z siebie do pokoju i majtała jak wsciekla ogonem [U]do pomidora [/U]( edit)ktorego jadł Tz , przestala dopiero jak nosem sprawdzila ze to rzaden rarytas
  9. hehehe kaasik podyskutuj z kosu na temat "Nijase szybka jak błyskawica" :D:D
  10. byłam z Beata i Borysem u weterynarza , drapanie Borysa w 99% wynika z niewyczesanego podszerstka , jednak zeby Beta byla spokojna i się nie denerwowała pani wetka potraktowala Borysa środkiem na wszelkie pasożyty. Dostał też nową obroże przeciwpchelną bo ta co ją miala teraz była nienajlepsza. Asinek no szkoda że się rozminęłyśmy u wetek mogłybyś zweryfikować to co piszesz tutaj miedzy tym co mowisz do Beaty i miedzy tym co mówisz do mnie i wszystko byloby jasne , hmmm wogole dziwne że poszlas do gabinetu dzisiaj bo mówilas rano do mnie ,ze Ty tylko do pani Ewy a dzisiaj byla pani Agnieszka i dobrze o tym wiedzialas bo podawalam Ci numer do wetek i napisalas mi potem smsa ze Ewa bedze w piatek dopiero .
  11. hmmm o tą ksiązeczkę to pytam bo chodzi mi o wścieklizne tylko i wyłącznie a nie chcecie danych to nie :eviltong: hehe jakbym z taka gromada zwierząt chciala nawiać to pół Wawy by mnie zapamiętało ;) zamiast kasku bedzie wełniana czapeczka a w miedzy czasie Lilka łaskawie wzięła mi z ręki kawałek parówki :) Zdjęcia dopiero jutro będą dzisiaj raz że cienki aparat w telefonie a dwa zakręcona jestem dzisiaj bo jeszcze jednego psiaka ogaenialam
  12. jostel no wez to nie jest "tylko tyle" to jest bardzo duzo bo z serducha :) dziekujemy
  13. jezaaa musze filmik na komp zrzucić , fotki musi mi mąż Madzik podesłać bo moj telefon krzyczał ze ma za malo pamieci :/
  14. na poczatek formalności : poprosze o książeczke bo zupelnie zapomnialam zapytać o nia ludwy , moze byc poczta żeby kłopotu nie robić no i pewnie komuś mam podać moje dane komu? Fela ? Idusiek? a teraz do meritum :) Lilka biedna w szoku narazie ,ale kolacyjką nie pogardziła ,opędzlowala miche ryzu z mięchem i marchwią , ze Stefanem jak podejrzewałam juz koleżeństwo , z nami jeszcze nie koniecznie , ale jak nawijałam do niej na spacerze to lekko jej zaczynał ogonek latać a wogóle to byla zirytowana tą bląd idiotka co jej sie do smyczy przyczepila i gdzie ona sie nie ruszy to to cos za nia lezie. Ze schodów chwilke schodzilysmy ale jakos dało rade , na góre idzie jej zdecydowanie lepiej chociaz tez z oporami , a teraz napiła się wody ,leży i głeboko się zastanawia o co tu kaman.:) Przepraszam ze dzisiaj fotek nie bedzie , ale moj telefoniczny aparat wieczorowa pora dziala kiepsko a po poludniu zostawilismy ja w domu bez człowieków zeby mogła sobie bezstresowo połazić po mieszkaniu i poogladać kąty , lotu z balkonu tez jeszcze nie bylo ;)
  15. biedula stresuje się , znowu gdzieś ja wiozą
  16. e no niech się własnie da w ten nasz pozytywny wariatyzm :)
  17. ehehehe no nie wiem , jak tu wejdzie w stadko wariatuńciów takich to różnie może być :evil_lol:.
  18. no też mam taką nadzieje , narazie jest jeszcze słaby ale z dnia na dzień powinno być lepiej
  19. hehe no tak przy Twoim aparacie to on wygląda baaaaardzo ubogo ;p
  20. mam filmik z dzisiaj , wieczorem go zrzuce , zdjecia nie zrobilam bo kurde tel.mi wrzeszczał że ma za malo pamięci ...goopi jakiś noo ;p
  21. a jakoś przed 17 powinna być , tak ludwa mówiła , powiedziala że postara się wczesniej ale pewnie się nie uda bo poruszanie sie po wawie o tej porze to masakra
  22. jezaaaa no a skąd to ja Ci kask wytrzaskam , proponuje kompromis ...szelki do spadochronu starczą ;)?
  23. super by bylo jakby chłopak mógł mieć swoich ludzi i uczyć się byc z nimi a oni z nim
  24. ojej tez drukne ale dopiero w przyszlym tyg.jak się do drukarki dorwę
×
×
  • Create New...