Jump to content
Dogomania

Istar19

Members
  • Posts

    11052
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Istar19

  1. Kesi dzielna mamusia jak Gabi poszła do nowego państwa chwilę za nia patrzyła, ale zaraz potem przybiegła do nas. [img]https://lh4.googleusercontent.com/-Lyn6_B9x5GI/TrVFXPF-ysI/AAAAAAABQCA/LnyGk_nHHaU/s640/IMG_0327.jpg[/img] a tu patrzy co to też Baro wyprawia [img]https://lh5.googleusercontent.com/-d2ca7PqHDgE/TrVFbh7FUeI/AAAAAAABQCA/AJH7mdSjIw4/s640/IMG_0341.jpg[/img] ze swoim przybranym synem..a co! [img]https://lh5.googleusercontent.com/-DPvEGVywFgg/TrVE6WVGPLI/AAAAAAABQCA/IEUvEOEDzhQ/s640/IMG_0251.jpg[/img] czemu nikt nie wziął jeszcze tej kosmatki? [img]https://lh3.googleusercontent.com/-6VJCwIxLHCE/TrVEW1xOFQI/AAAAAAABQCA/YfCHwOIwOEs/s512/IMG_0190.jpg[/img] czemu pytam?-->Kesi [img]https://lh6.googleusercontent.com/-Edk12DCrOmU/TrVE4MccpnI/AAAAAAABQCA/b605RJkJjcE/s640/IMG_0248.jpg[/img]
  2. dziś Grafi miał małą sesje zrobiona przeze mnie i Kamile:) muszę stwierdzić że to na prawde kochane i bezkonfliktowe psisko! piekny pycholek [img]https://lh5.googleusercontent.com/-N5Fg8GlgBbo/TrVEIjStSQI/AAAAAAABQBo/Df6biUIVd5U/s512/IMG_0160.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-lpjNVkcVXQw/TrVEHxw6N-I/AAAAAAABQBo/A07D8AdB6jA/s640/IMG_0159.JPG[/img] i w biegu:) [img]https://lh6.googleusercontent.com/-NnBVdE5h-dw/TrVED0mVqqI/AAAAAAABQBo/iyisDi6sfps/s512/IMG_0154.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-Ei7i3w0WgoI/TrVEHMxcWbI/AAAAAAABQBo/t9-VbeyQTVM/s640/IMG_0158.JPG[/img] i łapanie parówki :D:D [img]https://lh3.googleusercontent.com/-EQo-UlSKJ9M/TrVD6_k6JYI/AAAAAAABQBo/eSS4PxqZ3lU/s576/IMG_0148.JPG[/img]
  3. Patryk mówi że wyszedł z chęcią, problem był z powrotem bo musiał go wnieść..tak się zapierał :( Tedi ładnie go tez słuchał - znaczy podstawowe komendy :) a zdjęcia jeszcze trochę...narobiłam ich dziś w sumie z 200 i muszę je przejrzeć...Tedi ma z 30 ale nie każde wyszło :D poza tym skorzystam z ładnej pogody i najpierw space moimi psami:)
  4. kesi wydała w świat dzisiaj swoją córeczkę...trzymajcie kciuki by dobrze to przeżyły oby dwie! W końcu Kesi ma jeszcze Bariego...
  5. Tedi trochę czasu na spacerze spędził - w tym spacer po lesie :) szelki mu pasowały, ale ile sie musieliśmy natrudzić^^' Bardzo ładnie z Barim się przywitali, a potem często koło siebie stali , a nawet jedli! Zdjęcia potwierdzające spacer Tediego później ;)
  6. Bari dziś zachowywał się okropnie...kara za to że tydzień mnie nie widział oO, ale w całym tym ciągnięciu, podgryzaniu było tyle uczucia że nie mogę sie na niego gniewać.... Moje kochane psisko... zdjęcia i co dzis ciekawego się działo wieczorem...duuużo zdjęć...
  7. Gabi pojechała dziś do domu!! pan zadzwonił z Bytomia, wsiadł w samochód i pojechali! Gabi zamieszka w domu z ogrodem? chyba , z 8 letnia pudliczką którą poznała w schronie jeszcze.... Ania pewnie napiszę wiele wiele więcej! Tylko trzymajcie kciuki by Gabi dała radę by ludzie stanęli na wysokości zadania no i by Kesi tez znalazła dom!!
  8. no to super:) więc spacer bedzie...bo chyba pani Ania nie będzie miała nic przeciwko:)
  9. Bari ma dwie pary szelek rozmiarowo są jedne wieksze drugie mniejsze...Tedi jest grubszy od Bariego więc te większe powinny pasować :) (na Barriego są troche za duże) tylko pytanie w którym boksie jest Tedi? byśmy nie musieli go szukać :D
  10. Paulina jeśli pani Ania da to Patryk wyjdzie z Tedim:) tylko mam pytanie...szelki ma w schronie? jak nie to może drugie od Bariego będą mu pasować... Tedi jest kochany i szybko dom znajdzie! mam nadzieje taka przynajmniej...
  11. Bari jutro sie widzimy!! a potem nie wiem kiedy:(
  12. wiem, że Bari był pierwszy...ale Patryk bał się że dla Sary nie zostanie i mniej mu dawał ^^'
  13. cieszyła się na jego widok :) i lizała wszedzie ^^ zjadła duuużoo suchej karmy...objadł ami Barriego :mad: (żartuje ;)) tylko strasznie go ciągnęła ^^
  14. tak Ginger wyszła dziś z Patrykiem, co prawda na jakieś 50 minut tylko...ale zawsze jakiś spacer:) niestety było ciemno już i zdjęć nie ma...mój aparat nie lubi robic zdjęć w ciemnościach a już szczególnie wtedy gdy trzymają go inne ręce :mad:
  15. biedny Ares :( Z Barim też tak było że ciągle chudł, ale teraz z owcami mieszka... mam nadzieje że Aresowi spacery i kontakt z człowiekiem pomoże w walce ze stresem i w końcu zacznie przybierać na wadze!
  16. a ja miałam pytanie o Tobiego (znajomy znajomych pytał) zastanawiają się między nim i jeszcze jednym psiakiem z naszego schronu...o Tobim mówiłam wszystko co najlepsza...bo on chyba wad nie ma:D no ale ich decyzja...mam nadzieje że wkrótce jakąś podejmą...bo jak nie Tobi to choć ten drugi miałby domek...
  17. Bari dziś nie dałam rady :( (podpisywanie umowy trwało...miałam być na 15 a kierownik przyszedł o 16 :mad: ale w sobote się widzimy!!! górę parówek Ci przyniosę!!
  18. obawiam się że Bari nie rozumie słowa "pracować"...dla niego życie dzieli się na : samotność =nuda i człowiek =zabawa... ;) mam nadzieje że jutro uda mi się do niego przyjechać..jak nie to Patryk go wyprowadzi --wyjścia nie ma :D
  19. pierwsza u kudłacza!
  20. pierwsza! Mikrus jest super:)
  21. jestem u Kulfona:)
  22. Sid faktycznie ma tego pecha, że wygląda jak typowy polski kundel (czyli mix wszystkiego ^^) i w schronisku raczej uwagi na siebie nie zwróci...chyba że na spacerach no i z ogłoszeń ... dużo fajnych zdjęć potrzebuje...Magda...zrób mu duuużżooo fajnych zdjęć a ja w wolnej chwili zrobię mu filmik, co? mam nadzieje że w przyszłą sobotę będę to bym ze zdjęciami pomogła, a może Szymon by był i by tez zrobił... i Sid do domu przed zimą....bo ciężko będzie Ci w mrozy :(
×
×
  • Create New...