Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. I ja tu przybywam, ale widzę,że Lucyna już porobiła ogłoszenia, więc moja pomoc tu nie będzie potrzebna :) I widzę, że domek też już czeka na wizytę, to trzymam kciuki zeby mała szybko poszła do domku, bo jest bajeczna :)
  2. [quote name='Kociabanda2']No patrz... Przez to, że się nie wyrabiam z czytaniem wątków totalnie niezorientowana jestem :/ Dobrze, że zapytałam zamiast klapać te ogłoszenia z marszu.[/QUOTE] ja też wolę zawsze spytać, bo cioteczka mru jest na bieżąco i zawsze powie :)
  3. Ja już zaklepuje do ogłoszeń łaciatego Pimpka, który zzzaraz się tu pojawi ;)
  4. miała szczęście w nieszczęście :) trzymam kciukasy za wizyte :)
  5. ok. zaraz się przeniosę na wątek lecznicy :)
  6. widze, że wpłaty spływają :) Napisałam do p. Teresy B.może się tu pojawi i powie, czy jej propozycja na później z dt jest aktualna.
  7. a ja już chciałam robić małej ogłoszenia jak ją zobaczyłam, ale właśnie dotarłam tu na wątek i widzę, że się małej domek szykuje :) no to super...
  8. można by pomyśleć o hoteliku,albo dt płatnym ale... ciężko będzie znaleźć miejsce i deklaracje...
  9. dziewczyny,zareklamujcie Bingo tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/threads/181536-Zaadoptuje-ON-ke-lub-ON-ka[/url] Pan chce adoptować on'ka..
  10. A mi się najbardziej podoba to, na którym leży z kołami do góry :) Widać, że jest zadowolony :)
  11. Witaj Groszku :)
  12. Mróweczko, hopsaj do góry i po nowy domek. Czas najwyższy :)
  13. dzięki :) może innym mikropsiakom w potrzebie też uda znaleźć się tak cudowny domek jak Dozi. A wiadomo w ogóle co tam u małej Dozi słychać ??
  14. Przepraszam za offa, ale tu jest bardzo potrzebna pomoc: http://www.dogomania.pl/threads/181579-Czy-skatowany-przez-zwyrodnialca-Topik-zazna-jeszcze-choAE-trochAE-szczAE-A-cia?p=14270127#post14270127 I zapraszam Panią Teresę ponownie na wątek małej pinczerkowatej suni z nużycą, której jakiś czas temu proponowała pani ewentualny tymczas: http://www.dogomania.pl/threads/180764-WyA-ysiaA-a-mikro-sunia-z-nuA-ycAE-Brak-pieniAE-dzy-na-leczenie-PomA-A-jAE-uratowaAE?p=14271101#post14271101 Sunię udało się wyciągnąć ze schronu dzięki Fundacji Emir, ale GoniaP pisze, że tymczas i tak będzie niedługo potrzebny. Tak więc zapraszamy na wątek. pozdrawiam, I uściski dla Promyczka :)
  15. [quote name='Paulina87']Zdjęcie bodajże Evy [URL=http://img6.imageshack.us/i/img7195i.jpg/][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/1561/img7195i.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] O... cześć ślicznotko :) Ale masz smutne oczyska.... spróbujemy z ogłoszeniami, może ktoś cię zauważy, podbijesz czyjeś serce...
  16. Przepraszam za offa, ale tu też jest pilnie potrzeba pomoc. http://www.dogomania.pl/threads/181579-Czy-skatowany-przez-zwyrodnialca-Topik-zazna-jeszcze-choAE-trochAE-szczAE-A-cia?p=14270127#post14270127 P. Teresko, może Pani będzie miała jakiś pomysł?? Co dalej ??
  17. p. Teresko, przywołujemy panią na wątek :) Jakby maleńkiej się poprawiło i p. Teresa podtrzymywałaby propozycję zapewnienia małej dt, to można by z tego skorzystać ?? Zaraz napiszę do p. Tereski żeby tu zaglądnęła :)
  18. [quote name='Madallena']Biedactwo :( Moze na DOGO istnieja jeszcze bezplatne DT?[/QUOTE] Wątpię... Można tu przywołać p. Teresę, ona zawsze ma jakieś pomysły... Zaraz jej to prześlę na pw.
  19. [quote name='natalia_aa'][FONT=Arial Black][B][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=Green][FONT=Arial Black][SIZE=3]15. NAPOLEON [/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/FONT][FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=Green][B]16. BRYZA[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial Black][B][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=Green][FONT=Arial Black][SIZE=3] 21. MINA 22. KROPECZKA 34. SOJA [/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=Green][FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=Black]Adoptowane ;)[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][B][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=Green][FONT=Arial Black][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/FONT][/QUOTE] Kolejne szczeniaczki zaczynają nowe, lepsze życie :)
  20. Zgubiłam KIZI, nie mogę jej znaleźć w tej dużej ilości postów. A chciałam ją ogłosić - ona jest jeszcze u Was, czy poszła do domku??
  21. już wiem, ja wezmę tą co dodałaś do mikropsiaków, tą babuśkę w łatki :)
  22. mru, który psiak najpilniej potrzebuje ogłoszeń ?? wiem, powiesz że wszystkie, ale... ja nie mam za bardzo czasu przeglądać wątku, ty psiaki znasz osobiście, tak mi będzie szybciej jak powiesz, który jest i czeka na ogłoszenia!!!
  23. jak mi się uda, to zrobię jutro mamuśce allegro, ale to zależy od tego, czy będe mieć czas w pracy !!!
×
×
  • Create New...