Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. Balbinko, jak się czujesz ??
  2. miejmy nadzieję, że długo nie bedzie musiał czekać na domek :)
  3. [quote name='kasia14']Jeżeli dobrze myślę, to zarówno Kajtek jak i Mela poszli już do adopcji. W sobotę potwierdzę, chyba, że dziewczyny coś wiedzą na ten temat?[/QUOTE] A... no to fajnie by było, jakby już grzały swoje dupki w nowych domkach :) To jesli się to potwierdzi, wówczas musicie cioteczki usunac je z pierwszej strony :) A może któryś z psiaczków najpilniej potrzebuje ogłoszeń ??
  4. hop do góry dziewczynki :)
  5. Następny do ogłoszeń przy moim wolnym czasie będzie Kajtek. On też ma tylko jedno zdjęcie?? Hm... to może najpierw wezmę się za Melę??
  6. Bryza ogłoszona :) [COLOR=#000080][U][URL]http://www.eoferty.com.pl/zaadoptuj_mala_sliczna_sunie_imieniem_bryza_173586.html[/URL][/U][/COLOR] [URL="http://www.kupsprzedaj.pl/"][COLOR=#000000]www.kupsprzedaj.pl[/COLOR][/URL] [SIZE=3][URL="http://www.adopcje.org/"][COLOR=#000000]www.adopcje.org[/COLOR][/URL][/SIZE] [SIZE=3][URL="http://www.kupiepsa.pl/"][COLOR=#000000]www.kupiepsa.pl[/COLOR][/URL][/SIZE] [SIZE=3][URL="http://www.ofertka.pl/"][COLOR=#000000]www.ofertka.pl[/COLOR][/URL][/SIZE] [SIZE=3][URL="http://www.allezoo.pl/"][COLOR=#000000]www.allezoo.pl[/COLOR][/URL][/SIZE] [SIZE=3][URL="http://www.drobny.com.pl/"][COLOR=#000000]www.drobny.com.pl[/COLOR][/URL][/SIZE] [SIZE=3][URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/"][COLOR=#000000]www.przygarnijzwierzaka.pl[/COLOR][/URL][/SIZE] [SIZE=3][URL="http://www.spacerek.net/"][COLOR=#000000]www.spacerek.net[/COLOR][/URL][/SIZE] [SIZE=3][URL="http://www.nasipupile.pl/"][COLOR=#000000]www.nasipupile.pl[/COLOR][/URL][/SIZE] [SIZE=3][URL="http://www.ojej.pl/"][COLOR=#000000]www.ojej.pl[/COLOR][/URL][/SIZE] [SIZE=3][URL="http://www.pajeczyna.pl/"][COLOR=#000000]www.pajeczyna.pl[/COLOR][/URL][/SIZE] [SIZE=3][URL="http://www.pineska.pl/"][COLOR=#000000]www.pineska.pl[/COLOR][/URL][/SIZE] [SIZE=3][URL="http://www.aitogielda.pl/"][COLOR=#000000]www.autogielda.pl[/COLOR][/URL][/SIZE] [SIZE=3][URL="http://www.adopcjapsa.pl/"][COLOR=#000000]www.adopcjapsa.pl[/COLOR][/URL][/SIZE] [SIZE=3][URL="http://www.rozglos.net/"][COLOR=#000000]www.rozglos.net[/COLOR][/URL][/SIZE] [SIZE=3][URL="http://www.petsy.pl/"][COLOR=#000000]www.petsy.pl[/COLOR][/URL][/SIZE] [SIZE=3][URL="http://www.e-zwierzak.pl/"][COLOR=#000000]www.e-zwierzak.pl[/COLOR][/URL][/SIZE] [SIZE=3][URL="http://www.morusek.pl/"][COLOR=#000000]www.morusek.pl[/COLOR][/URL][/SIZE] [SIZE=3][URL="http://www.petworld.pl/"][COLOR=#000000]www.petworld.pl[/COLOR][/URL][/SIZE] [SIZE=3][URL="http://www.alegratka.pl/"][COLOR=#000000]www.alegratka.pl[/COLOR][/URL][/SIZE] [SIZE=3][URL="http://www.wszystkotujest.pl/"][COLOR=#000000]www.wszystkotujest.pl[/COLOR][/URL][/SIZE] [SIZE=3][URL="http://www.przylepa.pl/"][COLOR=#000000]www.przylepa.pl[/COLOR][/URL][/SIZE] [SIZE=3][URL="http://www.zgubiono.pl/"][COLOR=#000000]www.zgubiono.pl[/COLOR][/URL][/SIZE] [SIZE=3][URL="http://www.ogloszenia24h.pl/"][COLOR=#000000]www.ogloszenia24h.pl[/COLOR][/URL][/SIZE] [SIZE=3][URL="http://www.cafeanimal.pl/"][COLOR=#000000]www.cafeanimal.pl[/COLOR][/URL][/SIZE]
  7. Mrówka ogłoszona: http://www.eoferty.com.pl/mrowka_mini_sunia_szuka_kochajacego_domu_173587.html www.kupsprzedaj.pl www.adopcje.org www.kupiepsa.pl www.ofertka.pl www.allezoo.pl www.drobny.com.pl www.przygarnijzwierzaka.pl www.spacerek.net www.nasipupile.pl www.ojej.pl www.pajeczyna.pl www.pineska.pl www.autogielda.pl www.adopcjapsa.pl www.rozglos.net www.petsy.pl www.e-zwierzak.pl www.morusek.pl www.petworld.pl www.alegratka.pl www.wszystkotujest.pl www.przylepa.pl www.zgubiono.pl www.ogloszenia24h.pl www.cafeanimal.pl www.gumtree.pl
  8. Mróweczko, może teraz cie ktoś zauważy. Zrobiłam ci nowe ogłoszenia :) [SIZE=2][COLOR=#000080][U][URL]http://www.eoferty.com.pl/mrowka_mini_sunia_szuka_kochajacego_domu_173587.html[/URL][/U][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][URL="http://www.kupsprzedaj.pl/"][COLOR=#000000]www.kupsprzedaj.pl[/COLOR][/URL][/SIZE] [SIZE=2][URL="http://www.adopcje.org/"][COLOR=#000000]www.adopcje.org[/COLOR][/URL][/SIZE] [SIZE=2][URL="http://www.kupiepsa.pl/"][COLOR=#000000]www.kupiepsa.pl[/COLOR][/URL][/SIZE] [SIZE=2][URL="http://www.ofertka.pl/"][COLOR=#000000]www.ofertka.pl[/COLOR][/URL][/SIZE] [SIZE=2][URL="http://www.allezoo.pl/"][COLOR=#000000]www.allezoo.pl[/COLOR][/URL][/SIZE] [SIZE=2][URL="http://www.drobny.com.pl/"][COLOR=#000000]www.drobny.com.pl[/COLOR][/URL][/SIZE] [SIZE=2][URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/"][COLOR=#000000]www.przygarnijzwierzaka.pl[/COLOR][/URL][/SIZE] [SIZE=2][URL="http://www.spacerek.net/"][COLOR=#000000]www.spacerek.net[/COLOR][/URL][/SIZE] [SIZE=2][URL="http://www.nasipupile.pl/"][COLOR=#000000]www.nasipupile.pl[/COLOR][/URL][/SIZE] [SIZE=2][URL="http://www.ojej.pl/"][COLOR=#000000]www.ojej.pl[/COLOR][/URL][/SIZE] [SIZE=2][URL="http://www.pajeczyna.pl/"][COLOR=#000000]www.pajeczyna.pl[/COLOR][/URL][/SIZE] [SIZE=2][URL="http://www.pineska.pl/"][COLOR=#000000]www.pineska.pl[/COLOR][/URL][/SIZE] [SIZE=2][URL="http://www.aitogielda.pl/"][COLOR=#000000]www.autogielda.pl[/COLOR][/URL][/SIZE] [SIZE=2][URL="http://www.adopcjapsa.pl/"][COLOR=#000000]www.adopcjapsa.pl[/COLOR][/URL][/SIZE] [SIZE=2][URL="http://www.rozglos.net/"][COLOR=#000000]www.rozglos.net[/COLOR][/URL][/SIZE] [SIZE=2][URL="http://www.petsy.pl/"][COLOR=#000000]www.petsy.pl[/COLOR][/URL][/SIZE] [SIZE=2][URL="http://www.e-zwierzak.pl/"][COLOR=#000000]www.e-zwierzak.pl[/COLOR][/URL][/SIZE] [SIZE=2][URL="http://www.morusek.pl/"][COLOR=#000000]www.morusek.pl[/COLOR][/URL][/SIZE] [SIZE=2][URL="http://www.petworld.pl/"][COLOR=#000000]www.petworld.pl[/COLOR][/URL][/SIZE] [SIZE=2][URL="http://www.alegratka.pl/"][COLOR=#000000]www.alegratka.pl[/COLOR][/URL][/SIZE] [SIZE=2][URL="http://www.wszystkotujest.pl/"][COLOR=#000000]www.wszystkotujest.pl[/COLOR][/URL][/SIZE] [SIZE=2][URL="http://www.przylepa.pl/"][COLOR=#000000]www.przylepa.pl[/COLOR][/URL][/SIZE] [SIZE=2][URL="http://www.zgubiono.pl/"][COLOR=#000000]www.zgubiono.pl[/COLOR][/URL][/SIZE] [SIZE=2][URL="http://www.ogloszenia24h.pl/"][COLOR=#000000]www.ogloszenia24h.pl[/COLOR][/URL][/SIZE] [SIZE=2][URL="http://www.cafeanimal.pl/"][COLOR=#000000]www.cafeanimal.pl[/COLOR][/URL][/SIZE] [SIZE=2][URL="http://www.gumtree.pl/"][COLOR=#000000]www.gumtree.pl[/COLOR][/URL][/SIZE]
  9. może jednak orzeszek poszedł już do adopcji, skoro nie mogą go w schronie znaleźć... chociaż już kiedyś podobną sytuację przeżywałam, a jednak psiak było, tylko przeniesiony został do innej budy, ale w dokumentacji już go nie było... A jednak wolontariuszka jak poszła osobiście przeszukać schron to psiaka znalazła!!!
  10. Mój post 797 co do dopłaty do transportu jest nieaktualny, chciałam go edytować, ale nie mogę się do niego dostać... dogo mi się dziś zawiesza non toper... Wybaczcie...
  11. Kurcze... szkoda że psiaki nie rozumieją, że zaczęło im się nowe życie i że jeśli nie będą do kotów agresywne, to będzie wszystko ok. Tyle adopcji by mogło być udanych, gdyby nie agresja psów do kotów... Ah, szkoda...
  12. O... jej... Próbuje sobie przypomnieć co to był za psiak ten Heban... On był przez giełdę adoptowany, czy nie??
  13. Groszek, śliczny jesteś... tylko biedaku w tym kloszu śmiesznie wyglądasz, hihi
  14. w razie co, ja jakoś wyszkrobię 50 zeta i mogę się do transportu Ostorwiec - Warszawa dołożyć, więc w razie co Ci państwo musieliby dać tylko 50 zeta, jak dalszy transport byłby za free. Tylko czy Ci państwo wiedzą, że ten psiak może im sikać w domu, itp... że na początku będzie ciężko?? Zozolina, to jest pewny domek tak na 100%?? Nie oddali by go jak się pojawią jakieś ewentualne trudności??
  15. W nocy buszują po dogo... to teraz słodko śpią [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/sleep.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG]
  16. Cioteczko, a nawet jakby Orzeszek się znalazł w schronie i ktoś by się zgodził przewieźć małego do Warszawy za zwrotem kosztów, to ile to by mogło być?? Nie możemy się poddawać, jak jest szansa na domek...
  17. [quote name='Madallena']WIADOMOSC DNIA: po godzinnym spacerku z parowkami...wracajac do domu..... KROPKA ZROBILA KUPE NA SPACERZE!!!!! :):):)[/QUOTE] No i gratuluję :)
  18. Faktycznie, tą wątek kupowo sikowy :) hahaha Biedna Kropka - gdyby mogła to przeczytać, to by się :angryy: że o tak prywatnych sprawach tu piszesz :eviltong: Ok. prześlę im Twoje namiary, ale... hm, chyba ich nie mam. A może gdzieś mam, ale już się po woli nie mogę odnaleźć... Prześlesz mi na PW?? Bo i tak potrzebuję Twoje namiary do ogłoszeń - mail, gg i tel :) Dzięki :)
  19. Madallena, jutro porobię dla Kropki ogłoszenia, nie mogłam się wyrobić, a w weekend nie miałam czasu. A tak na marginesie, na wątku Dozi [url]http://www.dogomania.pl/threads/179007-Los-siAE-do-niej-uA-miechnAE-A-Najpierw-dostaA-a-szansAE-a-teraz-JUA-W-DS-DziAE-ki-wszystkim?p=14264763#post14264763[/url] dziewczyny napisały że jeszcze dzwonią ludzie w sprawie małej, a ona już jest w DS. Więc tak sobie pomyślałam, że może musiałabyś podać którejś z tamtych dziewczyn namiary na siebie, żeby kierowały do Ciebie takie osoby i może innym mikrusom się uda.
  20. Halbinka by się tu przydała, żeby ładny tekścik skleić i do ogłoszeń też.
×
×
  • Create New...