[quote name='Wiwi']kto robił ogłoszenia dla Dozi? trzeba je usunąć, bo nadal ludzie dzwonią z zapytaniem o nią[/QUOTE]
Tak, ja robiłam ogłoszenia, ale większość już usunęłam :) kilka jeszcze może wisi gdzieś w sieci, muszę odnaleźć do nich kody do usunięcia,a czasu brak. Zresztą tych ogłoszeń robię tyle,że na mailu nie mogę się odnaleźć z wiadomościami z kodami ;)
A jak dzwonią, to przynajmniej jest okazja zaproponować im inne mikropsiaki, a jak nie, to odsyłajcie ich do Madallena, albo wątku mikropsiaków, tam jest jeszcze bardzo dużo mikrusów tak ślicznych jak mała Dozi, które też potrzebują pomocy!