Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. Mały Promyku, skacz do góry po nowy domek!
  2. Szanta co tam u ciebie słychać? Jak ci się żyje w nowym miejscu?? Nikt o ciebie nie pyta? nie dzwonią domki??
  3. [quote name='Wiwi']kto robił ogłoszenia dla Dozi? trzeba je usunąć, bo nadal ludzie dzwonią z zapytaniem o nią[/QUOTE] Tak, ja robiłam ogłoszenia, ale większość już usunęłam :) kilka jeszcze może wisi gdzieś w sieci, muszę odnaleźć do nich kody do usunięcia,a czasu brak. Zresztą tych ogłoszeń robię tyle,że na mailu nie mogę się odnaleźć z wiadomościami z kodami ;) A jak dzwonią, to przynajmniej jest okazja zaproponować im inne mikropsiaki, a jak nie, to odsyłajcie ich do Madallena, albo wątku mikropsiaków, tam jest jeszcze bardzo dużo mikrusów tak ślicznych jak mała Dozi, które też potrzebują pomocy!
  4. Do mnie na naszą klasę [url]http://nasza-klasa.pl/profile/1267354/gallery/album/3[/url] też wchodzi dużo osób, ale czy ktoś zechce coś wpłacić?? Oto pytanie...
  5. [quote name='lilk_a']ok to jak juz wyprodukuje coś to się zgłoszę[/QUOTE] Namaluj Balbinkę, naszą małą kruszynkę :)
  6. Cioteczki, czy wy w ogóle nie sypiacie?? ;) Henio pewnie wręcz na odwrót - w nocy z pewnością śpi jak aniołek :)
  7. I ja cię Groszku z rana witam :)
  8. A gromadzą się w ogóle jakieś pieniążki na koncie Balbinki??
  9. Promyk, maszeruj dzielnie i nie ciągnie dupci po ziemi ;)
  10. [quote name='kasia14'] [B]Tekst do ogłoszeń dla Bryzy :[/B] [/QUOTE] Szkoda,że mała ma tylko jedno zdjęcie, no ale trudno, zrobię ogłoszenia z jednym :)
  11. szkoda... Hopsaj do góry mała kruszynko, po domek!
  12. Jak moja sunia była sterylizowana, to po smarowałam jej ranę maścią Alantanem, przynajmniej ją nie swędziało aż tak bardzo i rana się o wiele szybciej zagoiła. Tak samo robiliśmy z psem po kastracji i też pomagało. To można kupić a aptece bez recepty ok. 7 zł!
  13. [quote name='Helga&Ares'][video=youtube;H_NKNo4psEo]http://www.youtube.com/watch?v=H_NKNo4psEo[/video] Balbinka....[/QUOTE] Wzruszający filmik, na prawdę...aż się poryczałam w pracy... Śliczna mała Balbinka... Skąd ona bierze tyle radości, aż nie do pojęcia, po tym co przeszła potrafi się tak cieszyć...
  14. Szanta hop do góry i szukaj domku!
  15. Joszinka, nie gonić kotów proszę.
  16. I już jestem :) Piękny wątek Madallena :) Ogłoszenia będą :)
  17. A, teraz zobaczyłam że założyłaś wątek Kropki :) zaraz tam wskoczę :)
  18. [quote name='Madallena']Akrum, czy mozna prosic o ogloszenia? Kto umie pisac ladne teksty?[/QUOTE] Oczywiście że można :) A możesz mi na maila przesłać wszystkie info jakie masz o niej? A ja już ułożę jakiś tekścik :) No i zdjęcia też. OK ?? Tu na wątku nie mogę jej znaleźć, a bez info nie ułożę sobie ogłoszenia ;)
  19. Joszinko, wszystkiego dobrego w nowym domku :)
  20. O !!! Super :) A gdzie trafiła?? Ma fajne warunki ?? Oczywiście ogłoszenia usunę przy najbliższej wolnej chwili! Fajnie :)
×
×
  • Create New...