Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
[quote name='ciapuś']Doszły wpłaty od MEGANKA 5 - 200 zł [/QUOTE] WOW !!! cioteczka zaszalała :) GROSZEK pewnie już się spakował, bo poczuł w serduszku, że coś się szykuje :) Jeszcze pewnie na 100% nie wie, ale już tylko trochę,jeszcze dzień... i będzie :) A gdzie on w ogóle na to dt pojedzie?? pewnie gdzieś było, ale mi umknęło... i to będzie domowe dt, czy kojec ??
-
[quote name='anouk92']Akrum a czy ja mogę się ładnie uśmiechnąć i poprosić o serię ogłoszeń dla Klembowskiej Fibi które obecnie jest na DT w Warszawie u cioteczki karol.la[/QUOTE] Oczywiście cioteczko,już sobie ściągam dane małej Fibi i ogłoszona będzie na pewno :) aż dziwne, że sama malutkiej Fibi nie wypatrzyłam tutaj na wątku - choć w sumie, tyle tu już jest stron,że łatwo jakiegoś psiaka przeoczyć... A swoją drogą Fibi jest cudowna i za nic w świecie nie mogę zrozumieć, kto mógł takie cudo wyrzucić z domu, pozbyć się takiej małej kruszynki i bidulka musiała trafić do schronu...
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Akrum replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']No wiec sybisia ma wstawione, ze zaplacial za III, IV, V, MakS tez jest na III, a czekam na wyjasnienie z Andegawenka ?? I prosze mi tu w glowie nie mieszac, bo samo mi sie miesza i tak :):)[/QUOTE] To teraz ja chyba musze zainwestować w okulary ;) przegapiłam to w pierwszym poście :) Szarotka - wybaczysz ?? ;) ;) ;) -
Coraz ciekawiej się robi :) Widzisz Groszek ?? To dla Ciebie zebrali się tutaj poeci :) Więcej wierszyków poprosimy - one działają cuda :) widzicie jak się dyszki posypały ??
-
Rodi-Brenn-w nowym domu - czy tym razem zostanie tam na zawsze?
Akrum replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Mały, hopsaj jeszcza do góry na dobranoc :) -
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
Akrum replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Dlatego ja przypomnę swój apel o wklejenie tekstu habinki na NK, niech każdy w swój profil wstawi, doda do swojej galerii zdjęć, poprosi znajomych o polecanie tego!!! Są wśród naszych znajomych na pewno ludzie, którzy chcieliby mieć psa a nie moga z różnych przyczyn, ale mogą wspomóc finansowo...NK to bardzo powszechny portal, nak tórym mnóstwo ludzi się przewija i myslę, że na pewno dzięki temu choć kilka osób się skusi, żeby wpłacić choć kilka groszy! GoniaP - nie zostawimy Cię z tym samej!!! -
Rodi-Brenn-w nowym domu - czy tym razem zostanie tam na zawsze?
Akrum replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Mały pokazujemy się :) Może i jemu ktoś mógłby zrobić allegro cegiełkowe? tak jak któraś z cioteczek proponowała u Balbinki? żeby ludzia wpłacali pieniążki ?? -
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
Akrum replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Balbinka prosi o pieniążki na leczenie :) Pomóżmy, Fundacja i tak ma już spore wydatki - każdy grosz się liczy... Kto się jeszcze dołoży ?? -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Akrum replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='zuzka']Dzisiejsze wpłaty ; MaS - 10 zł sybisia - 5 zł x 3 miesiące =15 zł andegawenka - 50 zł [/QUOTE] Szarotka a tych wpłat na pierwszej stronie nie widze ?? andegawenka ma cały czas wpisane 10 zł, a z tego co czytam podniosła na 50 zeta?? -
Lawenda - słodka mała suczka w swoim slodkim malym domku :)
Akrum replied to R-oy's topic in Już w nowym domu
[quote name='martka1982']Napisałam do tej pani maila. dzięki akrum:)[/QUOTE] Pewnie do tej Pani wpłynie dużo propozycji, ale zawsze warto próbować :) -
[quote name='kasia14'] [URL="http://img197.imageshack.us/i/p12202584070064.jpg/"][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/5325/p12202584070064.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Ślicznotka ogłoszona :) [COLOR=#000080][URL="http://www.eoferty.com.pl/"][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman, serif][SIZE=2]www.eoferty.com.pl[/SIZE][/FONT][/COLOR][/URL][/COLOR] [COLOR=#000080][URL="http://www.kupsprzedaj.pl/"][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman, serif][SIZE=2]www.kupsprzedaj.pl[/SIZE][/FONT][/COLOR][/URL][/COLOR] [COLOR=#000000][SIZE=2][FONT=Times New Roman, serif]www.adopcje.org[/FONT][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#000080][URL="http://www.kupiepsa.pl/"][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman, serif][SIZE=2]www.kupiepsa.pl[/SIZE][/FONT][/COLOR][/URL][/COLOR] [COLOR=#000080][URL="http://www.ofertka.com/"][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman, serif][SIZE=2]www.ofertka.com[/SIZE][/FONT][/COLOR][/URL][/COLOR] [COLOR=#000080][URL="http://www.allezoo.pl/"][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman, serif][SIZE=2]www.allezoo.pl[/SIZE][/FONT][/COLOR][/URL][/COLOR] [COLOR=#000080][URL="http://www.drobny.com.pl/"][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman, serif][SIZE=2]www.drobny.com.pl[/SIZE][/FONT][/COLOR][/URL][/COLOR] [COLOR=#000080][URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/"][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman, serif][SIZE=2]www.przygarnijzwierzaka.pl[/SIZE][/FONT][/COLOR][/URL][/COLOR] [COLOR=#000080][URL="http://www.spacerek.net/"][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman, serif][SIZE=2]www.spacerek.net[/SIZE][/FONT][/COLOR][/URL][/COLOR] [COLOR=#000080][URL="http://www.nasipupile.pl/"][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman, serif][SIZE=2]www.nasipupile.pl[/SIZE][/FONT][/COLOR][/URL][/COLOR] [COLOR=#000080][URL="http://www.ojej.pl/"][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman, serif][SIZE=2]www.ojej.pl[/SIZE][/FONT][/COLOR][/URL][/COLOR] [COLOR=#000080][URL="http://www.pajeczyna.pl/"][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman, serif][SIZE=2]www.pajeczyna.pl[/SIZE][/FONT][/COLOR][/URL][/COLOR] [COLOR=#000080][URL="http://www.pineska.pl/"][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman, serif][SIZE=2]www.pineska.pl[/SIZE][/FONT][/COLOR][/URL][/COLOR] [COLOR=#000080][URL="http://www.autogielda.pl/"][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman, serif][SIZE=2]www.autogielda.pl[/SIZE][/FONT][/COLOR][/URL][/COLOR] [COLOR=#000080][URL="http://www.adopcjapsa.pl/"][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman, serif][SIZE=2]www.adopcjapsa.pl[/SIZE][/FONT][/COLOR][/URL][/COLOR] [COLOR=#000080][URL="http://www.rozglos.net/"][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman, serif][SIZE=2]www.rozglos.net[/SIZE][/FONT][/COLOR][/URL][/COLOR] [COLOR=#000080][URL="http://www.anonseogloszenia.pl/"][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman, serif][SIZE=2]www.anonseogloszenia.pl[/SIZE][/FONT][/COLOR][/URL][/COLOR] [COLOR=#000080][URL="http://www.petsy.pl/"][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman, serif][SIZE=2]www.petsy.pl[/SIZE][/FONT][/COLOR][/URL][/COLOR] [COLOR=#000080][URL="http://www.e-zwierzak.pl/"][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman, serif][SIZE=2]www.e-zwierzak.pl[/SIZE][/FONT][/COLOR][/URL][/COLOR] [COLOR=#000080][URL="http://www.morusek.pl/"][COLOR=#000000][SIZE=2]www.morusek.pl[/SIZE][/COLOR][/URL][/COLOR] [COLOR=#000080][URL="http://www.adpedia.pl/"][COLOR=#000000][SIZE=2]www.adpedia.pl[/SIZE][/COLOR][/URL][/COLOR] [COLOR=#000080][URL="http://www.gumtree.pl/"][COLOR=#000000][SIZE=2]www.gumtree.pl[/SIZE][/COLOR][/URL][/COLOR] [COLOR=#000080][URL="http://www.petworld.pl/"][COLOR=#000000][SIZE=2]www.petworld.pl[/SIZE][/COLOR][/URL][/COLOR] [COLOR=#000080][URL="http://www.ale.gratka.pl/"][COLOR=#000000][SIZE=2]www.ale.gratka.pl[/SIZE][/COLOR][/URL][/COLOR] [COLOR=#000080][URL="http://www.wszystkotujest.pl/"][COLOR=#000000][SIZE=2]www.wszystkotujest.pl[/SIZE][/COLOR][/URL][/COLOR][COLOR=#000000][SIZE=2] [/SIZE][/COLOR] [COLOR=#000080][URL="http://www.przylepa.pl/"][COLOR=#000000][SIZE=2]www.przylepa.pl[/SIZE][/COLOR][/URL][/COLOR] [COLOR=#000080][URL="http://www.zgubiono.pl/"][COLOR=#000000][SIZE=2]www.zgubiono.pl[/SIZE][/COLOR][/URL][/COLOR] [COLOR=#000080][URL="http://www.ogloszenia-24h.pl/"][COLOR=#000000][SIZE=2]www.ogloszenia-24h.pl[/SIZE][/COLOR][/URL][/COLOR] [COLOR=#000080][URL="http://www.cafeanimal.pl/"][COLOR=#000000][SIZE=2]www.cafeanimal.pl[/SIZE][/COLOR][/URL][/COLOR]
-
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
Akrum replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Ja za chwilkę zrobię przelew i cosik dla Balbinki przeleję. Nie dużo, ale każde grosze się liczą! -
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
Akrum replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
SUper, że Balbinka pojedzie do Śremu - trzymałam za nią mocno wczoraj kciukasu (aż paluchy bolały) iza to, żeby GoniP się udało w rozmowach :) Ale jak widać - dyplomacja jest :) Bardzo się cieszę na prawdę :) Nie wiem,jak wy, ale ja ten tekst habinki wkleję sobie też na nk do swojego profilu i zdjęcia małej balbinki też. Niech poruszą kamienne serca wszystkich ludzi. Niech się ludzia ruszą, otworzą portfele i wspomogą. W końcu post -to czas w którym każdy sobie odmawia przeważnie słodkości, to niech wzamian za to przekażą jakieś grosiki na leczenie małej. Dodam tam też tego Malutkiego biednego Onka, który też Cierpi, może też uda się jakieś fundusze na niego zebrać i wtedy też będzie mógł trafić do Śremu ?? -
No Groszek - mały kudłaty chłopie - nowe, lepsze życie przed Tobą :) Zacznij pakować walizkę i czekaj :)
-
Rodi-Brenn-w nowym domu - czy tym razem zostanie tam na zawsze?
Akrum replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
GoniaP będziesz rozmawiała ze schronem tak jak w przypadku Balbinki żeby małego wyciągnąć na Fundację i do lecznicy w Śremie??