Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. [quote name='Bjuta']Ostatnio wklejałam filmik Topika w pośpiechu - dziś przejrzałam materiały i jeszcze coś tam się dało wyciąć - no więc Topik 2 [video=youtube;3UgesqN9Ppg]http://www.youtube.com/watch?v=3UgesqN9Ppg[/video][/QUOTE] jejku :) jaki on słodki i ta merdająca kita :loveu:
  2. cześc Heniek :) ciekawe czy polubisz nową karmę jak już przyjdzie paczuszka... musisz - nie masz innego wyjścia - to dla zdrowia Heniek :)
  3. pewnie się biedak panicznie bał, że znów go gdzieś zostawią, że może wróci do tego koszmarnego schronu...:( ale jak zobaczył że wrócił pod dom... musiał się ucieszyć mocno :) on jest kochany :)
  4. ale niestety czeka już wystarczająco długo...
  5. cześc Groszek :) mizianko dla ciebie kochany psinku :)
  6. skoro dogo już działa, to przychnodze w odwiedziny do ciebie Topiku kochany :) lubię patrzeć na zdjęcie uśmiechniętego TOpika :)
  7. cześc Boluś, jak się mają twoje sprawy?? nikt nie dzwonił nadal??
  8. na reszcie udało mi się do ciebie Welsh przyjść - niedobre dogo nie chciało mnie wpuścić...:( no i prosze co ja tu widzę - kochany Welsh zrobił KUPĘ :) super, może ta sucha karma z olejem go "przepchała" brzydko mówiąc i w końcu się coś ruszyło :) a jak po dzisiejszej wizycie??
  9. no proszę i Figa w końcu znalazła swojego człowieka :)
  10. cześc Gasparku :) dopiero teraz w końcu dogo zaczęło działać...cały dzień próbowałam cię odwiedzić i nie mogłam... ale już jestem i drapkam cię za uszkiem :) jutrzejsza wizyta okulistyczna aktualna??
  11. [quote name='mru'][CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/naL/DSCF3103.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/naL/DSCF3092.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/naL/DSCF3089.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/naL/DSCF3080.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER]boska malutka :([/CENTER] [/QUOTE] jejku - jaka słodzizna... :( dajcie ją na mikrusy - może się tam choć jakiś dt znajdzie...
  12. [quote name='Cantadorra']A teraz wchodzi stronka? [url]http://www.dogomania.pl/threads/184616-Efektowna-bizuteria-dla-potrzebujacego-Welsha.-Do-14.05[/url][/QUOTE] tak, teraz wchodzi :)
  13. [quote name='togaa']bubu mówiła że są telefony, ale te ograniczenia ruchowe zniechęcaja potencjalne domki.[/QUOTE] ale mam nadzieję, że tym domkom podsyłacie jakieś inne propozycje ONków?? nie mozna tracić domków, tak wiele onków czeka na pomoc w schronach, więc proponujcie im też inne skoro boją się adoptować Mała.
  14. [quote name='NusiaiJa']a może tego TZ na młodszy model by ta poani wymieniła!!!?????????????[/QUOTE] hihi, o tak :) no ale tak szczerze mówiąc, to niestety jeszcze dużo ludzi zyje w przekonaniu, że dorosły psiak już ich nie pokocha tak bardzo jak szczeniak, że nie bedzie go można nauczyc itp... a jak się im tłumaczy że tak nie jest, że w każdym wieku można psa uczyć, że pokocha bardziej niż szczeniak, to myślą że się zmyśla...
  15. jej :) jakie fajne wieści o Kropku :) czekamy z niecierpliwością na zdjęcia :)
  16. no to badźmy dobrej myśli - musi się udać z tym domkiem dla małej Nutki :) ona zasługuje na najlepszy domek na świecie :)
  17. [quote name='Bjuta']Odpisali tak pięknie, że jestem jak najlepszej myśli![/QUOTE] jej, no to od teraz wszyscy zaczynamy tu myslec optymistycznie, a skoro będzie tu dużo dobrej energii to musi się udać :)
  18. [quote name='NusiaiJa'][B]plan C wypalił!!!!!!![/B] :) ale odstąpię opowiadanie Ani bo ja się jeszcze w zeznaniach pogubię ;)[/QUOTE] hurra :) to znaczy że sunia już bezpieczna ?? :)
  19. kochana, czym Ty się martwisz - moja poprzednia sunia, której już nie ma ze mną 2 lata [*] jak była szczeniakiem to non stop wcinała na spacerach kupajdy, szczególnie takie zimą mrożone - wet mówił że witamin brakuje, dostawała i nic, potem że przysmaki mam dawać i nic - musiała z tego sama wyrosnąć. najgorsze było zdarzenie, jak raz - wieczorem - szliśmy na spacer razem z TZ i sunia biegnie do mnie zadowolona a w pyszczku co?? zużyta podpaska, fuujjj i na dodatek jakiś facet z żoną szedł i popatrzył na sunie i na nas i powiedział - jakie świństwo... a sunia zadowolona że hoho, a mi wstyd było... no ale co miałam zrobić, zabrałam jej to świństwo i powiedziałam że nie wolno o poszłyśmy dalej ;)
  20. no i jak tam mają się sprawy Sisi?? nadal nikt nie zadzwonił?? podsyłam Sisi Pani, która napisała do mnie w sprawie Klementynki, bo Pani chce małego, ale nie mikrusa, więc zobaczymy...
  21. jak się miewa Nutka?? dzwonił ktoś z ogłoszeń?? bo właśnie sprawdziłam, że dużo osób oglądało ogłoszenia.
  22. [quote name='Cantadorra']Przepraszam za offa, wybaczcie cioteczki. Zapraszamy serdecznie na bazarek dla on-ka Welsha: [URL="http://www.dogomania.../184616-Efektowna-bizuteria-dla-potrzebujacego-Welsha.-Do-14.05"]http://www.dogomania.pl/threads/1846...lsha.-Do-14.05[/URL][/QUOTE] Cantadorra link nie działa
  23. [quote name='Cantadorra']Przepraszam za offa, wybaczcie cioteczki. Zapraszamy serdecznie na bazarek dla on-ka Welsha: [URL="http://www.dogomania.../184616-Efektowna-bizuteria-dla-potrzebujacego-Welsha.-Do-14.05"]http://www.dogomania.pl/threads/1846...lsha.-Do-14.05[/URL][/QUOTE] Cantadorra link nie działa...
×
×
  • Create New...