Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. i znajdziemy :) w końcu Pyrdka - ile razy stawałysmy na rzęsach w takich sytuacjach?? zawsze się udawało, teraz też się da :) taki domek tymczasowy jak na nią czeka - pozazdrościć :):):)
  2. 700 zł to stanowczo za dużo. mi z obliczeń wyszło około 460 zł w obie strony. z wagens z zacytowanego przez Ciebie Penny wątku jestem w kontakcie - wiedzą że szukamy transportu i będą o nas pamiętać, a my o nich :):):) wspólnymi siłami coś wymyślimy :)
  3. oj Negrita - nie wiem co myśleć o twoich psotach... co doradzić, by zapobiec takim sytuacjom...
  4. się nie poddajemy i szukamy transportu :) wiem, że z Poznania szuka transportu do Krakowa jamniczka, więc można połączyć te dwie sunie za jedną drogą :) na FB dałam wpis, zaraz w podpis wrzucę :) i idę szukać dalej :)
  5. już od kilku dni podczytuję wątek i nie wiem co powiedzieć, co napisać... tak kibicowałam Sareńce jeszcze jak była u Andzike na DT, tak się cieszyłam że znalazła super kochający ją DS, miała być przez lata szczęśliwa, a tu proszę... jaki los jest okrutny i niesprawiedliwy... pocieszające w tym wszystkim jest jednak to, że Sara ma kochających ludzi teraz koło siebie, ma oparcie, nie jest sama... żyje i na pewno DS zrobi wszystko co w ich mocy, by Sareńka nie cierpiała... Trzymam kciuki mocno, z całych sił... Będzie dobrze, musi być dobrze!!!
  6. [quote name='Kajusza']tak tylko podpowiadam .... nawet nie wiem czy wzięłaby ją ;-) (Koelka jedzie zawieść kundelka z naszego schronu do ds)[/QUOTE] i super, wielkie dzięki za czujność :) i za podpowiedź :) będę pytała Koelka tak na w razie co czy by ją wzięła, może jeszcze kogoś znajdę kto by z Wrocławia za Kraków zawiózł :)
  7. 700 zł?? właśnie obliczyłam z TZ jakby wyszło przy naszej terenówce, która pali 10 litrów, że koszt paliwa w dwie strony to około 450 zł, więc skąd 700 zł?? sorry, ale takiej kwoty na transport nie wydam.
  8. o, mogę spytać - tylko i tak musiałabym mieć dalej transport z Wrocławia za Kraków
  9. śliczna Sambuleńka :) widać że szczęśliwa dziewuszka jest i zadowolona z wolności, z biegania :)
  10. natalia. twój transport ile by kosztował i czy ewentualnie wchodziło by w rachubę, że powieziesz w jedną stronę dwa psiaki?? i czy ten 24 (czwartek) byłby pewny na 100%??
  11. ja tak samo miałam z Borkiem gdy go adoptowaliśmy - pół roku się uczył zostawania w domu, niszczył wtedy wszystko co miał w zasięgu pyska, a gdy wszystko było pochowane, to ściągał z szafek, biegł do piwnicy i tam niszczył wszystko co mu się napatoczyło na drodze :) oduczył się w końcu stopniowo, na chwilkę zostawał i znów na dłużej i dłużej... ale trochę to niestety trwało...
  12. [quote name='obraczus87']Zapisuje sunie :)[/QUOTE] ooo witaj kochana :)
  13. schronisko nic nie dołoży - to jest biedne przytulisko, nawet na szczepienia nie ma kasy... najlepiej, gdyby to był transport łączony z jeszcze jakimś psem, wówczas koszty podzieliły by się na dwa psy. widziałam, że ktoś ma do przewiezienia sunie z Wrocławia do Poznania - można by ich podczepić pod nasz transport i koszty rozłożyć na dwa psiaki :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213389-Urodzi%C5%82a-w-lesie-i-posz%C5%82a-po-pomoc-do-ludzi-Tula-sunia-dzielna-i-wyj%C4%85tkowa/page3"]http://www.dogomania.pl/threads/213389-Urodzi%C5%82a-w-lesie-i-posz%C5%82a-po-pomoc-do-ludzi-Tula-sunia-dzielna-i-wyj%C4%85tkowa/page3[/URL] i tu ktoś szuka z Poznania do Krakowa dla jamniczki [URL]http://www.dogomania.pl/threads/217885-poszukiwany-transport-dla-jamniczki-z-poznania-do-krakowa[/URL] gdyby się te trzy połączyło - wyszło by o wiele taniej.
  14. sprawy nabrały nieoczekiwany obrót - nawet się nie spodziewałam że będzie taki odzew na naszą prośbę o pomoc :) odezwał się do mnie znany i zaprzyjaźniony domek tymczasowy, który otacza psiaki niebywale dużą dawką miłości, dopieszcza, rozpieszcza i daje wszystko co najlepsza psiakowi :) dlatego decyzja zapadła i sunia nasza pojedzie do tego właśnie domku, tylko niestety to kawał drogi bo aż za Kraków. Dlatego cioteczki na gwałt szukamy transportu, żeby niunia jak najszybciej mogła opuścić przytulisko. [COLOR=red][B] SZUKAMY TRANSPORTU DO KRAKOWA LUB JESZCZE DALEJ, MIANOWICIE DO MIASTA TARNÓW!!![/B][/COLOR]
  15. ooo co za wspaniałe wieści :) musze napisać do andzi_F że jej pieniążki udało się odzyskać :):):)
  16. [quote name='Akrum']Sylwiuś - a mogłabyś mi podać, wiem że o tym rozmawiałyśmy jak byliśmy u Ciebie, ale już nie pamiętam - kwotę, za jaką u Was sterylizują sunie??[/QUOTE] przypominam się z pytaniem :)
  17. sunia jest śliczna i mam nadzieję, szybko znajdzie DT... a szczeniaczki już same jedzą?? ewentualnie DT można szukać osobnego dla szczylków i osobnego dla mamusi??
  18. Agatko, będzie dobrze, musi być dobrze - nie zależnie jaka decyzja zostanie podjęta.
  19. a nie, to inna Magda jest :) mam prośbę - mogłabyś się skontaktować na PW z [URL="http://www.dogomania.pl/members/72702-oris"][B]oris[/B][/URL] i podesłać jej info o domku tymczasowym - na pewno bedzie chciała znać szczegóły i namiary na ten domek, by się kontaktować, gdyby czasami nie wypalił DT proponowany przez p. Magdalenę z Piaseczna :)
  20. to młoda sunia, która już mimo wychudzenia ma dużo energii, którą chciałaby spożytkować. A natalia. już są dwa psy i dwa koty i małe mieszkanko - ciężko by było nad nią zapanować - rozniosła by mieszkanie :)
  21. [quote name='RPG']Jesli nie mozecie sie zdecydowac ja zalatwilam dla dopbkow dom tymczasowy , dodam ze pod okiem szkoleniowcow i moim dozorem:evil_lol: Jesli to dajcie zac , miejsce wolne w kazdej chwili moza ja przywiezc pod Warszawe[/QUOTE] własnie rozmawiałam też z p. Magdaleną z Piaseczna, która zaproponowała DT naszej dobce. Dziewczyny z Nadzieji Dobermana bedą się z Panią kontaktować :) a możesz mi ewentualnie podesłać na pw nr kontaktowy i imię osoby, która mogłaby też być DT dla naszej dobki?? sprawdzimy wszystkie kontakty, byle by sunia miała jak najlepsze warunki bytowe :)
  22. sunia przechodzi pod opiekę Nadzieji Dobermana, dziewczyny współpracują z tym hotelikiem i mam nadzieję, że będzie ok :) Poza tym sunia jest młoda, żywiołowa, rozmawiając dzisiaj z Romanem powiedział, że ma dużo energii i chce biegać, bawić się... niestety na kota nie zareagowała tak, jakbyśmy tego chciały - do psów super, ale na kota - nie.
  23. [quote name='Kapsel']Akrum jest chyba fundacja która ratuje dobermany ...[/QUOTE] już działamy i mam nadzieję, że w weekend dobka opuści przytuliskowy kojec :)
  24. trzeba zrobić Szarikowi piękne wyróżnione allegro - może wtedy ktoś chłopaka zobaczy oraz poprosić kogoś, kto jest często w necie o zorganizowanie wydarzenia na FB - że Szarik jest w trudnej sytuacji i grozi mu schronisko jeśli nie znajdzie nowego domu lub pieniążków na opłatę DT. ja ostatnio z przyczyn zdrowotnych jestem rzadko przy kompie, więc nie mogę się podjąć prowadzenia wydarzenia. jest ktoś chętny?? allegro wyróżnione mogę opłacić, byle ktoś piękne zrobił :)
  25. yoki100 płaciła tylko przez pół roku - zresztą tak się zadeklarowała od samego początku. a kompletu deklaracji nigdy nie mieliśmy na Szarika... :(
×
×
  • Create New...