Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
hahaahaha :):):)
-
[quote name='Pyrdka'] W tym swoim krótkim życiu, na pewno nie miała łatwego życia. [/QUOTE] to prawda, jej oczy mówią wszystko, postawa też. Chodzi na przykulonych tylnich łapach, oczy smutne, aczkolwiek mimo wszystko ufne... nie wiem kto i co jej zrobił, ale to już nie ważne. Najważniejsze, że już bezpieczna i mam nadzieję, że w DT stanie na wysokości zadania i zaakceptują się z sunią i pieskiem. Zresztą Roman dzisiaj kilka razy powtarzał, że łagodna do psiaków... Trzymajmy za to mocno kciuki. To dla Ninki wielka szansa...
-
[quote name='Juldan']Borka widziałam raz z daleka, jak siedział na górce ze śniegu i darł na nas japę;) Zastanawiałam się czy skoczy przez bramę, czy nie:evil_lol:[/QUOTE] hahaha on jest mały, ale zadziorny i głośny :) psio zakręceni wiedzą, że nie wolno go głaskać, ale gorzej jak wchodzi ktoś obcy, Bork jest na podwórku lub w domu, mówię nie głaskać bo ugryzie, każdy się śmieje... ale kto poznał osobiście Borka, ten wie, że potrafi pokazać na co go stać :):):)
-
coś mi dzisiaj szwankuje wklejanie zdjęć i nie wiem czy będzie teraz widoczne, ale wklejam: [IMG]http://images8.fotosik.pl/1868/ff42e6eec4fbadb1med.jpg[/IMG] jak widać, to rude - Pestka, czarne - Brok, białe - Kropka :)
-
haha... Negra to jeszcze dzieciak, dlatego szaleje i wszystko niszczy :) A Julcia - mówiłysmy, że Pyrdka rozpuszcza tymczasowicze jak dziadowski bicz :):):) A Ninka to jeszcze szczeniak, więc na pewno psocić będzie, ale odpowiednia dawka spacerów, zabaw - wyładuje swoją energię i powinno być dobrze :) Każdy psiak jak się zaaklimatyzuje, to pokazuje różki :)
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Akrum replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
ja też tu czasami wpadnę zobaczyć, czy sa może nowe wieści :) -
nie znasz mojego Borka :) małe to a groźne, niedawno ugryzł mojego TZ, moją teściową i moją mamuśkę centralnie w nos hihihi
-
aaaa chciałabym Was wszystkich widzieć u mnie :) Ciekawe, kto by pierwszy uciekał przed Borkiem :)
-
[IMG]http://images10.fotosik.pl/341/2ff400c1538abe22med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/341/27d22877b0c03adamed.jpg[/IMG] wystraszyłam się hałasu [IMG]http://images10.fotosik.pl/341/a163bc27bad88005med.jpg[/IMG] jak tu ciepło i mięciutko [IMG]http://images10.fotosik.pl/341/78f854f53c6de6c5med.jpg[/IMG] idę spąc - proszę mi nie przeszkadzać :) [IMG]http://images10.fotosik.pl/341/b6765d7ce0d40bf9med.jpg[/IMG]
-
słodki osiołek :) [IMG]http://images10.fotosik.pl/341/3779fbfe561ee40dmed.jpg[/IMG] a tu już mościmy sobie w koszyczku na posłanku :) [IMG]http://images10.fotosik.pl/341/71a8fd9a581f6486med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/341/898048f50077a91amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/341/eca2aaba52029837med.jpg[/IMG] wyglądam jak jamnik?? ;) [IMG]http://images10.fotosik.pl/341/6630c6879c4d3ab1med.jpg[/IMG]
-
tule się do cioci Emmy [IMG]http://images10.fotosik.pl/341/5ff4172da88b7504med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/341/b13a1ddb546f07ddmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/341/f6587ee9ca51ea57med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/341/537fa028877fa44emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/341/ca8decb735dd6114med.jpg[/IMG]
-
Na powitanie - micha chrupek [IMG]http://images10.fotosik.pl/341/ca810a436d2ceee2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/341/3eafbcc6cf85d023med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/341/794d00a7cb0f3a0bmed.jpg[/IMG] Ninka jak piła, to z pyszczka jej woda leciała i wszędzie roznosiła :) [IMG]http://images10.fotosik.pl/341/270e61c51d727fc8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/341/a168f33d9c9a7840med.jpg[/IMG]
-
Witajcie cioteczki :) Już jestem i przynoszę wieści :) Zajechałyśmy z Pyrdką i Emma53 do przytuliska, wschodzę do biura, byłam nastawiona że zobacze o wiele większą sunie, a tu taka drobinka na smyczy, od razu na kolana i zaczełam się z nią witać, a sunieczka - buziaki rozdawała, tuliła się swoim chudym ciałkiem do mnie, prosiła o głaskanie :) Zawołałam więc Pyrdkę i Emmę i one to samo na widok kruszynki - witania się nie było końca :) Jeeej, jaka to kochana mała istotka :) Chudziutka, drobniutka i mała - tułów do moich kolan (jestem wysoka), głową sięga do połowy uda :) Kruszynka w momencie zabrania do przytuliska ważyła 13 kg, dzisiaj była ważona i ma już 16 kg. Od każdego prosi o głaskanie, wtula się w nogi, ręce :) Sunia dostała przy szczepieniu imię: NINA :) Na naszą prośbę została zaszczepiona p-ko wściekliźnie, zaczipowana, odrobaczona już wczoraj :) Ninka boi się dotyku w okolicach dupki i ogona, gdy jej z nienacka dotknęłam ogonek, to od razu skuliła się, ugięła tylne łapki. W końcu wpakowałyśmy sunie do auta - całą drogę z Opalenicy do NT. ślicznie przespała. Z auta sama wyskoczyła. Sunia miała tę noc spędzić u mnie w budynku gospo., ale Emma53 zaproponowała, że zabierze ją do siebie, ma takie fajne pomieszczenie, gdzie jest kominek i tam jest cieplutko i przytulniej :) A u mnie niestety siedziała by w zimnie. Dlatego pojechałysmy bezpośrednio do Emmy, Ninka zwiedziła podwórko, potem weszłyśmy do pomieszczenia. Dostała chrupki, na które oczywiście się rzuciła, wypiła całą michę wody. Oczywiście zrobiła siu na podłogę i za chwilę strzeliła mega śmierdzącego kupacza - niestety pewnie jeszcze efekt tabl. na odrobaczenie - lekko miękka. Robali nie było widać. Najedzona, napita, wysiusiana i wykupkana wybrała sobie posłanko - o dziwo nie skoczyła na kanapę, umościła sobie, na początku niespokojnie wychodziła i wchodziła z powrotem, jakby nie wierzyła że to jest dla niej, w końcu położyła się, zwinęła w kłębek i pomrukując zasneła tak mocno, że nawet nie zauważyła, kiedy wychodziłyśmy :) Przez okno do niej potem cichaczem zaglądałyśmy, to nadal spała w nagrzanym od kominka pomieszczeniu :) Ninka jest jeszcze bardzo słaba, wychodząc z posłanka i chodząc niestety się zataczała chwilami. Roman mówił, że pierwsze trzy dni Ninka cały czas spała, wychodziła z budy tylko na jedzenie i z powrotem szła spać, bidulka - sporo przeszła i była mocno wycieńczona pewnie. Coś mi się zdaje że solidnie prześpi cały ten czas do momentu wyjazdu :) W końcu bezpieczna, uffff :):):)
-
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
Skarpetę Diany zasiliła wpłata: Penny - 20 zł ślicznie dziękujemy :) -
Przyszłam się przywitać na wątek :) Będę tu stałym bywalcem teraz, bo uwielbiam czytać cudowne opowieści o psiakach, które znalazły się w tak wspaniałych domkach :) Dodam tylko, że jak ja byłam u weta z moim tymczasowiczem "jamnikiem wielkopolskim" Kubusiem na pobraniu krwi i zaszczepieniu, to musiał mieć zawiązany pyszczek bandażem, do tego kaganiec (sam kaganiec ściągał w sekundę :)), łepek musiałam przyciskać do stołu, a na Kubusia się prawie położyć - piski, jęki - furiat niesamowity :) a jak go puściliśmy już po wszystkim, kaganiec ściągnięty, to ze złości odwrócił sie i mnie dziabnał :) Ale co się dziwić - w końcu to facet był :):):)
-
Kropka - kochana sunieczka :) Zostaje u nas na stałe :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
A ciocia Pyrdka to mnie ostatnio widziała - śliczna jestem prawda?? :loveu::loveu::loveu: A ja cioci Julcie za to miałam przyjemność pooglądać - przez płot, ukrywając się za nogami mamusi, ale z Julką telepatycznie porozmawiałam :multi::multi: -KROPKA- -
Kropka - kochana sunieczka :) Zostaje u nas na stałe :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
witaj ciociu kochana :) miło mi, że przyszłaś na mój wątek :) -KROPECZKA-