Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. Zapomniałam najważniejszego... Sarunia prosiła, by przekazać od niej pozdrowienia wszystkim jamniczym cioteczkom i cioteczkom, które kibicują Lunce :)
  2. Rozmawiałam dziś z Sarunią. Lunka dziś sprawiła wielką radość Saruni, będąc na dworze biegała z Nerusiem, Sarunia wyszła i psiaki zawołała, więc Lunka jak ruszyła w stronę Saruni, zadowolona, szczęśliwa na tych swoich długich łapinkach - musiała ślicznie wyglądać :) Sarunia mówiła, że jak Lunka leży, to już nie widać wystających żeberek :) I w ogóle Sarunia ciągle powtarza, że Lunka to taka kochana, wspaniała sunieczka jest, bezproblemowa. Miejmy nadzieję, że się Korcia przekona do Lunki, byłoby cudownie i mniej zmartwień dla Saruni. A Nero, obsikuje wszystko dookoła w domu, w nocy nie daje spać Saruni, bo piszczy i wyje i chce do Lunki :) Sarunia kupiła kolejne 2 kg suchej karmy Nutra + smaczki = 29,54 kurczaczek: 15,51 lecę dopisać do wydatków :)
  3. na filmik czekamy i czekamy i się doczekać nie możemy. już cioteczka Sylwia dawno obiecała :mad::mad::mad:
  4. i my będziemy miały możliwość co tydzień ją odwiedzać i na dlugie spacerki zabierać :)
  5. biedny psiaczek... jednak nijak pomóc nie mogę, sama szukam DT dla 5 miesięcznej suni, która musi opuścić aktualne DT...
  6. To ja dziękuję :) już myślałam, że sprawa Szarika bedzie przegrana, że nie będzie z czego opłacać jego pobytu, już był debet duży, a teraz jesteśmy na plusie i zabezpieczony jest Szarik kochany :)
  7. ja tym bardziej, bo to od nas 11 km, więc będziemy ją mogły często odwiedzać i w ogóle inne psiaki :) i jak bardzo się cieszę, że hotel terrier będzie tak blisko nas :) byłyśmy niedawno zobaczyć efekty budowy i teren hoteliku - super :) dlatego jestem bardzo szcześliwa że Dianka właśnie w takich luksusach zamieszka - zasługuje na to :)
  8. już jesteś kochana dopisana :) wolno mi net w domu chodzi, dlatego zanim mi się strona pierwsza pojawiła, to już pewnie sprawdziłaś, że Cię tam nie ma, a ja czekałam i czekałam aż mi się edycja włączy :)
  9. Szarik wzbogacił się o kolejne wpłaty: Agata,Sonia - 60 zł - za XI, XII pietrucha204 - 10 zł za XI Lida - 20 zł za XII ślicznie dziękuję w swoim i Szarika imieniu :) [IMG]http://teraz.com.pl/vardata/gify/roze/roze045.gif[/IMG]
  10. i ja trzymam mocno kciuki, by się małej udało :)
  11. Dianka wzbogaciła się o kolejne 30 zł, tym razem pieniążki wpłynęły od cioteczki Yana :loveu: ślicznie dziękujemy [IMG]http://republika.pl/blog_vj_560243/1352227/tr/gflower1.gif[/IMG]
  12. Julcia pojechała, ale za to pożegnanie było rewelacyjne :) Gdy po wypitej kawce zeszłyśmy w końcu do auta, Pyrdka poszła z Julcią na siku, a ta mała małpa w ogóle nie była zainteresowana spacerkiem z Pyrdką, tylko rozglądała się za Natą :) skąd wiedziała, że to jej pańcia już jest?? a jak do auta wsiadła, to w ogóle na nas nie spojrzała :) hahaha Ale tak jest lepiej, takie pożegnania gdy pies ma nas "gdzieś" są lepsze, niż jak się patrzy na smutne oczyska spoglądające z litością przez szyby odjeżdżającego auta... NataZG - miło mi było Cię poznać - fajna kobitka z Ciebie :) a Julcia - światowa psinko, dzielnie zniesiesz lot samolotem i będziesz szczęśliwa :)
  13. ooo jak super - Bąbelka mała już w domu siedzi :) Macia - wielkie dzięki [IMG]http://republika.pl/blog_vj_560243/1352227/tr/gflower1.gif[/IMG] co do czarnej Zarazy - trzymam mocno kciuki, by ten wstępnie zainteresowany domek był nią zachwycony i by się nie rozmyślił :)
  14. Przed chwilką dzwonił kolejny zainteresowany domek - tym razem z Wolsztyna. Tylko że Pan by chciał już jutro Tinkę w razie co adoptować, a bez sterylki Tiny nie wydamy. Pan miał porozmawiać z żoną - zobaczymy czy się jeszcze odezwie.
  15. broni domu :) udaje że jest duuużym psem :)
  16. a ja właśnie rozmawiałam z Pańcią Lolusia :) Jak miło odbiera się takie telefony :) Miłość, miłość i miłość wypływa z rozmów :) Lolek to szczęściarz niesamowity :) taki domek mu się ekstra trafił. Chłopak został odrobaczony kilka dni temu, bo robale z niego wyłaziły, teraz już kupki są "czyste", więc w poniedziałek idzie na szczepienia p-ko wirusówkom. A jak usłyszałam jakie rarytasy Pani gotuje Lolusiowi - moje nawet tak dobrze nie mają :) Pani mówi, że to wulkan energii, dużo zabawek już "zużył", nawet do fotela się dobrał, ale jak to Pani powiedziała - to nic, najważniejsze jest, że Loluś jest szczęśliwy :)
  17. [quote name='Penny']Przelałam 14zł dla Luny. Sprzedałam 2 DVD (Appleseed i Ostatni strażnik magii) dziewczynie o nicku Lotos: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/137319-Co-chcecie-KUPI%C4%86-na-bazarku.?p=18111129&viewfull=1#post18111129"]http://www.dogomania.pl/threads/137319-Co-chcecie-KUPI%C4%86-na-bazarku.?p=18111129&viewfull=1#post18111129[/URL][/QUOTE] pieniążki dotarły - ślicznie dziękuję [IMG]http://teraz.com.pl/vardata/gify/roze/roze046.gif[/IMG]
  18. [quote name='Cantadorra']Dianeczka już ma plany, a ta sunia dopiero potrzebuje planu. Zajrzyjcie proszę, szkoda pięknej młodej oneczki: [url]http://www.dogomania.pl/threads/219082-Owczareczka-po-wypadku-z%C5%82amane-%C5%82apki-pomocy[/url]!![/QUOTE] ma plany, ale jeszcze pieniążków brakuje... ale i tak w przyszłym tygodniu Dianka się przeprowadza :) musimy tylko ustalić w przytulisku, kiedy możemy po nią przyjechać :) wpłynęły pieniążki od: Penny - 20 zł ślicznie dziękuję [IMG]http://teraz.com.pl/vardata/gify/roze/roze046.gif[/IMG]
  19. Agatka miała wielkie szczęście, że trafił jej się taki cudowny DT. Inaczej pewnie nadal tkwiła by w przytulisku, a tak ma ciepło, pyszne jedzonko, opiekę wet i MIŁOŚĆ :)
  20. [quote name='ewu']Jak cudnie,że sunia ma dom:))) Nie wiedziałam o tym i 6-go poszedł przelew na Kremcię - 30 zł. Przelejcie te pieniądze Szarikowi.[/QUOTE] ślicznie dziękuję, pieniążki dotarły na konto Szarika [IMG]http://teraz.com.pl/vardata/gify/roze/roze049.gif[/IMG]
  21. wiem, u mnie jest tak samo :) dlatego nigdy nie zrozumiem, jak ludzie potrafią oddać po kilku latach swojego psa/kota - dla mnie to niezrozumiałe, mi by serce pękło na milion części.
  22. kochana Negra, czuje się jak u siebie i zakochana w Panu Tobim :) aaa czego więcej do szczęścia potrzeba??
  23. ja również o nic nie pytam, tylko kciuki mocno zaciskam i ślę pozytywne myśli :)
×
×
  • Create New...