Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. Ewanko, masz podać tylko imię,nazwisko i adres do Soemy. Wszystkie osoby, które miały zwrot ze sterylkowej skarbonki na prywatne konto, wysyłają swoje dane. jeśli dobrze doczytałam, to chodzi o wszystkie osoby od początku akcji sterylkowej, również rok 2010.
  2. cioteczki, trzymajcie kciuki jutro :)
  3. zwiedzamy biuro w hoteliku :) [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/2417/p1140264n.jpg[/IMG] można spokojnie odpocząć :) [IMG]http://img827.imageshack.us/img827/163/p1140271.jpg[/IMG] [IMG]http://img803.imageshack.us/img803/5544/p1140278.jpg[/IMG]
  4. Pyrdka - widzisz?? notuj notuj - co by nie było potem, że się nam to przyśniło ;););) zobaczymy co będzie w poniedziałek z Sambą :) może też będzie transport potrzebny :)
  5. a w poniedziałek kolejna nowa koleżanka się pojawi :) duży chłopak jest, nie powiem i głos donośny też ma :) na dodatek szczekając mnie opluł :)
  6. [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/1017/p1140258s.jpg[/IMG] [IMG]http://img824.imageshack.us/img824/2027/p1140261.jpg[/IMG]
  7. gorsza nie będę, a co - wkleję swoje zdjęcia :) jeszcze u wujka doktora :) [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/6900/p1140253h.jpg[/IMG] [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/9254/p1140254.jpg[/IMG] [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/2707/p1140255j.jpg[/IMG] [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/5976/p1140257.jpg[/IMG]
  8. [quote name='Pyrdka']Tak udało się!!! Z wrażenia dzisiaj nie zasnę. [B]Chcieć to móc[/B]. Przy pomocy zwariowanych cioteczek z dogo, wszystko jest możliwe.[/QUOTE] yhm... ciekawe kiedy popadniemy w długi i komornik do nas zawita ;););)
  9. [quote name='imperator'] Nie ma problemu, polecam się na przyszłość. Właśnie kończę ostatniego "rogacza"[/QUOTE] hahaha a miałeś nic nie pisać :) a my tu wszystko zapamiętujemy :) polecasz się na przyszłość? pewnie, że to wykorzystamy :) a co :) DONnka - ja się cieszę jeszcze bardziej :) najbardziej z tego, że będziemy mogły Diankę odwiedzać, że będzie miała spacery :) że będą wieści na bieżąco :)
  10. [quote name='Cantadorra']Akrum, podobał ci się Barni? Dianka, cudownie, że już w hoteliku :) Smacznego niuńka :)[/QUOTE] aaa najbardziej ze wszystkich psiaków :) daj jego wątek?? [quote name='imperator']Teraz to musi być tylko z górki, w takich warunkach napewno szybko dojdzie do siebie...[/QUOTE] dzięki jeszcze raz za podwiezienie nas do hoteliku :) buteleczki już opróżnione?? hihihi
  11. przyszłam się p[przywitać na wątek, ponieważ dzisiaj byłyśmy w hoteliku zawieźć naszą Diankę (w podpisie), widziałyśmy Nero - śliczny psiak, nawet na nas szczeknał :)
  12. Gwiazdeczka jest taka śliczniusia :) mam nadzieję, że święta spędzi już "pod" swoją choinką :lol:
  13. :eviltong::eviltong::eviltong: bo ja dopiero jestem w fazie podłączania internetu do laptopa i co chwilkę się jeszcze coś zawiesza, rozłącza. Dianka u pana doktora spisała się świetnie, osłuchowo jest dobrze, szczepienie zniosła perfekcyjnie :) dostała preparat na pchły, tablety do podania za kilka dni na odrobaczenie. A w autku jeździ perfekcyjnie :) kochana laleczka :) Schrupała już suchą karmę w hoteliku i dostała smaczka :) w czerwonym posłaniu prezentowala się ślicznie :) w ogóle widziałyśmy wszystkie hotelikowe psiaki, najbardziej mi się spodobał chyba psiak od bela51 :)
  14. Tinka już jest nasza, już jest w hoteliku :) Zaraz wkleję zdjęcia
  15. wczoraj znów miałam dwa telefony o Tinkę, ale nic konkretnego i już się nie odezwali. Tinko - możliwe że dzisiaj się w lecznicy zobaczymy :) :multi:
  16. konto Dianki uzupełniła właśnie wpłata: DAROWIZNA DLA DIANKI - BAZAREK MARTIKA@AISCHA - 83,75 zł :multi: ślicznie dziękujemy [IMG]http://republika.pl/blog_qw_3291094/3621124/tr/gb163md.gif[/IMG]
  17. ale za to my się wieści doczekać nie możemy :) a tak na marginesie - szukam DT dla wychudzonego kudłacza, na wierzchu dużo futra, a pod nim same żeberka. nie potrafi zawalczyć o jedzenie w kojcu. W przytulisku mówią na niego ciapuś, przez to że bał się mniejszego od siebie psiaka z kojca. [IMG]http://img836.imageshack.us/img836/2061/p1140029.jpg[/IMG]
  18. eh, nadal zero odzewu z ogłoszeń?? teraz święta za pasem, to już pewnie w ogóle nie będzie odzewu...
  19. Sambusiu kochana, niedługo sterylizacja cię czeka, brrrrrr... tylko nam kochana cieczki tfutfu nie dostań. bo tak mi się coś o uszy obiło, że po porodzie po 3 miesiącach suka dostaje cieczki?? czy coś pokręciłam??
  20. a właśnie, o wieści z DS prosimy :)
  21. jeszcze 3 godzinki :):):) już się doczekać nie mogę :)
  22. Były dwa telefony - ale tylko pytały informacyjnie i cisza.
  23. w weekend małą odbieramy, co dalej...???
  24. A bo to taki diabełek jest w ciałku anioła albo na odwrót :) słodzizna z niej niesamowita :)
  25. przyszłam zawitać na wątek Gwiazdki, bo robiąc jej ogłoszenia jakoś tak mi zapadła w pamięci :) na jednym zdjęciu wygląda pewnie tak, jak mój Borek gdy był mały (adoptowałam go już dorosłego, ale tak sobie myślę, że tak właśnie mógł wyglądać będąc dzieciakiem :)). Ajlii dostała linki do ogłoszeń na maila. Niektóre wymagały aktywacji - też przychodziło do Ajlii, by mogła w razie co dodać jeszcze zdjęcia do ogłoszeń, bo miałam do dyspozycji tylko dwa.
×
×
  • Create New...