Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
Dosieńko kochana, przyszłam w odwiedziny :) zdjęcie pościelowe - suuuuper :)
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Akrum replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
A jak dziewczyny byłyście na wizycie u Henia, to paski w budzie były założone?? Psiaki, które całymi dniami mogą sobie po podwórku biegać na pewno są szczęśliwe, ja mam ogród ale mieszkam w mieście, moje psy lubią dużo mówić, co się sąsiadom nie podoba, więc muszę je co chwilkę uciszać, w rezultacie czego psiaki ostatnimi czasy częściej w domu siedzą. Dlatego zawsze będę zazdrościć ludziom mieszkającym na wsi, gdzie psiaki całymi dniami w piękną pogodę mogą na dworze siedzieć i nikt im uwagi nie musi zwracać, by byly cicho. -
Wczoraj znów z Panem rozmawiałam :) Kochana Tinusia była u Pana doktora, ranka ładnie się goi, szwy już się rozpuszczają :) Jednym słowem - wszyscy są zadowoleni i Tinka i pańciostwo :) A Pan wczoraj nap przetransportował Czili, moją tymczasowiczkę z Leszna do Nowego Tomyśla - za co ślicznie dziękujemy :) Jak również dostaliśmy ponad 7 kg karmy dla psa z chorymi nerkami i leki - za co również ogromne ukłony :)
-
Czili znalazła swoją przystań - już w cudownym DS :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
póki co muszę przelać do Macia 164 zł za szczepienia i dotychczasowe leczenie Czili (dostałam paragon). Więc jesteśmy na minusie 164 zł :-( Ma ktoś może pomysł na jakiś szybki bazarek?? Dalsze leczenie będzie też kosztowało... -
Czili znalazła swoją przystań - już w cudownym DS :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Czili od wczoraj u mnie :) Mała na początku była przerażona zmianą miejsca, ale po chwili się rozkręciła :) Uwielbia się przytulać do człowieka, chodzić za nim krok w krok - czuje się wtedy bezpieczna. Z moją Kropką od razu się zaprzyjaźniła, o dziwo Borek na nią kilka razy warknął, mała przywarła do ziemi, ale czuje że lody szybko zostaną przełamane. Najgorsza sytuacja tak jak myślałam - z Pestką. Pestka na dzień dobry huknęła kilka razy na małą, nie pozwala się w ogóle małej zbliżać do siebie. Dwa razy Pestka powaliła ją na łopatki i musiałam małą ratować. Dzisiaj rano Czili chciała wskoczyć na narożnik, ale Pestka tam leżała, więc jak ruszyła na Czili, to aż ja się wystraszyłam. Dlatego mała na noc miała być zamknięta w łazience (tylko tam mam drzwi), ale płakała a ja nie miałam serca tego słuchać, więc kenel wszedł do akcji, ale niestety znów się nie udało, bo kenel duży, Kropka - strachidupka się go bała, Borek na niego szczekał, więc mała musiała nocować w klatce - koszyku wiklinowym. A i tak co chwilkę Pestka podchodziła i warczała na małą. A Czili - co chwilkę wstawała i sprawdzała noskiem, czy moja ręka jest uwieszona na koszyku, palce przełożone przez kratki - gdy były - to spała dalej, gdy rękę zabierałam - mała płakała :) Więc nockę całą zarwałam, w ogóle oka nie zmrużyłam, więc koncentrację dzisiaj mam fatalną, zaraz chyba przy biurku w pracy zasnę :) Całą noc ładnie wytrzymała, rano siusiu na dworze zrobiła - ale na podwórko na smyczy z nią wychodzę, bo jakby mi zaczęła pod iglaki wchodzić, to bym jej nie złapała :) przynajmniej się uczy chodzenia na smyczy, a raczej pełzania :) Ogólnie to ogromny przytulak jest, chodzi za człowiekiem krok w krok i merda ogonkiem gdy się do niej coś mówi :) Będziemy pracować na kontaktami Borka z Czili i Pestki z Czili (tu długa droga i niełatwa). Dzisiaj ukazało się ogłoszenie Czili w naszej lokalnej gazecie - zobaczymy, może ktoś się w niej zakocha i jeszcze podaruje jej najlepszy z prezentów - własny domek. Chociaż myślę, że ta nużyca (bo o tym też napisałam) ludzi będzie odstraszać. -
hm.. ja pomóc nie mogę, bo od wczoraj mam 5-6 miesięczną sunie na DT z nużycą... + moje 3 sunie i 2 koty. ale leży mi na sercu ta mała jak nie wiem co... A tak jeszcze spytam - Wia, gdybyś dostała pieniążki na karmę dla Kiary, to mogłaby zostać? bo rozumiem, że wszystko rozchodzi się o to, że nie możesz jej tymczasować z racji finansowych, tak?
-
Pokerku i jak się miewa Bonusek?? Trzymaj się dzielnie dobra kobieto i pamiętaj, że gdy przyjdzie czas na podjęcie decyzji, tej ostatecznej - nie miej wyrzutów, to dla dobra Bonuska, on i tak Ci jest wdzięczny za tyle wspólnie spędzonych lat, tyle ciepła i miłości jakie zaznał od Ciebie i Twojej rodziny, a przecież to jest najważniejsze.
-
Kubusiu, przyszłam w odwiedziny do ciebie :) nadal nikt cię nie pokochał, nie dostrzegł twojego piękna... eh, gdzie ludzie mają oczy?
-
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
Dianko, niestety nie udało nam się dzisiaj dojechać do hoteliku, za dużo przedświątecznych zawirowań, ale w środę cię odwiedzimy z nową kumpelą :) -
biedna Julcia - domyślam się co musiałaś przeżywać i Ty Nata i Julcia. Co za idioci. Tak bardzo bym chciała, żeby wprowadzono całkowity zakaz używania sztucznych ogni... kiedyś jak byłam mała, to na sylwestra tylko zimne ognie były dostępne - ale to był urok, jak wszyscy wychodzili na dwór i unosili zimne ognie w górę, a teraz - czasami tylko sam huk, a uroku nie ma...
-
kochana Negrita, polowanie na Twojego TZ obraczus - super :) fajnie ujęłaś ten skok :) ale tak patrzę, że z tygodnia na tydzień Negritka robi się coooooraz większa :crazyeye::crazyeye::crazyeye: chyba ją za dużo karmisz :eviltong::eviltong::eviltong: chociaż moje psiule teraz też ostatnimi czasy jak kluski wyglądają :evil_lol::evil_lol::oops:
-
Sylwiuś, jutro powinnam wiedzieć czy poniedziałek aktualny, czy może jednak środa. dam Ci znać :)
-
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
słodkich snów Dianko, na miękkim posłanku :) -
Aniu, dziękuję ślicznie :) Mam nadzieję, że Czili, która jutro zamieszka u mnie też znajdzie szybko tak fajniutki domek :)
-
cioteczki kochane szukam osoby do przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej w miejscowości Książenice koło Gliwic dla dobermanki. czy któraś z obecnych tu cioteczek mogłaby się udać na taką wizytę w trybie pilnym?
-
Czili znalazła swoją przystań - już w cudownym DS :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
czyli u mnie powinna być nie wcześniej niż o 17 stej :) -
Czili znalazła swoją przystań - już w cudownym DS :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
to o której Pan będzie u Ciebie?? -
Czili znalazła swoją przystań - już w cudownym DS :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
mała zołza do ogłoszeń dostała imię Czili :) jutro już będzie pod wieczór u mnie ;) -
poleciało kochana :)