Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. kochani, cieszę się że się odezwaliście i przynieśliście wieści od naszego maleństwa :) hihihi a może nawet i zdjęcia jakieś wkleicie, co?? My również składamy Wam najlepsze życzenia noworoczne, przede wszystkim zdrowia bo to najważniejsze, a później - by Nowy Rok nie był gorszy od starego :)
  2. Cieszę się, że jakiś odzew z ogłoszeń już jest, mam nadzieję, że przyniosą chłopakowi nowy domek, a może od razu tej suni się poszczęści?
  3. Sylwiuś czy już się z Sambusią pożegnałaś?? Nie zapomnij proszę dać ksiażeczki Sambusiolka :) Obróżkę i smyczkę ma praawda, bo przyjechała ze swoim asortymentem.
  4. haha, ciekawe, czy by sprzedali winko naszej małej Negricie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  5. wow, ale się cieszę, że tak szybko Kropeczka znalazła domek :) marzy mi się tak cudowny domek dla mojej Czili, ciekawe jaki będzie odzew z ogłoszeń... Mam nadzieję, że nowy rok przyniesie dużo fajnych domków dla psiaków czekających na nie :)
  6. ja też robię ogłoszenia, ale pakieciki z bazarku :)
  7. wow, Nata - jesteś kochana :) tak rozpieszczasz nasze psiaki :) Dziękujemy [IMG]http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRw_56uJxNyNaC23enJYtLybv4LK820rzKzx2API-873l7ahB2b[/IMG]
  8. Konto Samby uzupełniła wpłata od: Emma53 - 20 zł ślicznie dziękujemy [IMG]http://katimoor.za.pl/kwiaty/czerwone_roza0.gif[/IMG]
  9. Andzike - nigdy nie wiesz, czy na 100% domek będzie ok, niestety czasami czujemy że to będzie to, a okazuje się jednak zupełnie inaczej i nie mamy na to wpływu, więc nie ma się co dołować i obwiniać, tylko działać dalej :):):)
  10. Czili ślicznie dziękuje za wpłaty: Emma53 - 20 zł NataZG - 50 zł ślicznie cioteczkom dziękujemy :loveu::loveu::loveu: [IMG]http://katimoor.za.pl/-neu/kwiat-czerwona.gif[/IMG]
  11. Dianki konto zasiliły wpłaty od: NataZG - 100 zł :loveu: bela51 - bazarek Cantadorry - 150 zł ślicznie dziękujemy :loveu::loveu::loveu: [IMG]http://katimoor.za.pl/0.anowe/kwiaty/roz_roze.gif[/IMG]
  12. hahaha, czyli jednak Andzike za długo bez tymczasa nie wytrzymałaś :)
  13. Nelsonową też bym z chęcią zobaczyła jak się w prawdziwego kudłacza zamienia :)
  14. Jej, Julianko co z tobą kochana? może ona się boi, że znów się przywiąże i znów gdzieś pojedzie, zmieni domek? Na pewno potrzeba czasu, dużo panna przeszła, pobyt w schronie, potem pobyt u Pyrdki, to znów lot samolotem i nowe miejsce, ludzie, ten wybuch fajerwerków. Potrzebuje panna czasu, oj potrzebuje. poczekamy jeszcze co ciotka Pyrdka napisze.
  15. Dlaczego los jest tak okrutny dla Agatki? Miała już być od teraz szczęśliwa, radosna, a nie co chwilkę na coś chorować... już tak wiele w życiu doświadczyła... a tu jeszcze los jej dokłada coraz to gorsze dolegliwości. Trzymaj się Agatko!!! czarna anda - dziękuję, że się tak troskliwie Agatką zajmujesz i dużo sił życzę!
  16. Negra przyznaj się nam tylko, odwiedził cię może gwiazdor?? co dostałaś ciekawego pod choinkę??
  17. Szariku może w Nowy Rok i dla ciebie kochany nowy domek przyniesie?
  18. Aaaa jakie cudowne wieści od rana czytam :) Dziękuję Irek że pojawiliście się na wątku Lunki i informacje o Lunce przynieśliście, a jeszcze lepiej - nawet i zdjęcia, które cieszą oko, oj cieszą :) A szczególnie te na dworze, na podwórku, gdy Luna biegnie do swojej pańci - boskie :) Teraz przy Ali widzę jak Luna urosła przez ten czas, który spędziła u Saruni - piękny doberman się już z Lunki robi, postawa cudowna, uszyska zabójcze :) Teren do biegania i wspólnych zabaw z Paksem ma cudowny, do tego zaraz za domem las do długich spacerków, miłość ludzi - czego chcieć więcej :) Cieszę się, bardzo się cieszę że to się wszystko tak ułożyło :) Luna szczęśliwa, Korcia Saruni wróciła z "dalekiej podróży" i znów jest radosna i szczęśliwa :) O to chodziło, by wszystkie psy były szczęśliwe :)
  19. Czili mi dzisiaj w nocy wyspać się nie dała... co chwilkę wskakiwała na łózko, to zmieniała miejsce, to za blisko Pestki podeszła i było warczenie, to znów na buzie mi kolejny raz się położyła, to piszczała bo pod kołdrę chciała wejść... Co chwilkę coś, a ja... przydałyby mi się zapałki do podtrzymywania powiek, bo zamiast pracować, spać mi się chce ;)
  20. Maćku dziękujemy za tak śliczną niespodziankę :) Dianka wypiękniała, jakie ma śliczne spojrzenie, radośniejsze :) Kochana nasza :)
  21. Kochana, my też to zawsze przeżywamy :) Ja mam od tygodnia tymczasowiczkę, a już na myśl, że kiedyś przyjdzie się rozstać - żal ściska serce, ale taki nasz los kochana :) Odchuchamy, wypieścimy i pozwalamy by odeszły by cieszyć się lepszym życiem :) Zobaczymy, jak się będzie Sambusiolek sprawować, jak zniesie sterylkę, jak się zaaklimatyzuje ten miesiąc w nowym miejscu.
  22. :klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz: jaki cudowny prezent świąteczny :) Jak się nie mogłam doczekać wieści i zdjęć Dusi kochanej, a tu proszę :) Cudowne rozpoczęcie dnia :) Szczęśliwa, zadowolona mordeczka Dusi, jakie piękne te zdjęcia, i w piachu mordka wybrudzona i w wodzie pływająca z kijkiem i zadowolona przy swoim braciszku :) Kochani - dziękuję za cudowny domek, za szczęście, bezpieczeństwo jakie daliście Dusi :) Normalnie nie ten sam pies, jaki siedział w przytuliskowym kojcu zeszłej zimy. Nie potrafię nawet wyrazić słowami szczęścia jakie teraz czuje patrząc na piękne zdjęcia Dusi :)
  23. Cioteczki kochane, sunia jest śliczna i trzeba jej pomóc - to pewne. Ale ja się boję tego, że jeśli tak jak Andzike pisze - ma widoczne cycuchy, to mogła gdzieś urodzić i jeśli ją nawet złapiecie na usypiacz, to co z ewentualnymi młodymi?? Nie wiadomo czy są, jakie są duże... Ja wiem, że to czasochłonne i perspektywa teraz fajerwerków za kilka dni, ale przemyślcie proszę sprawę, czy może by nie sypać jej kilka dni karmę i potem za nią podążać w jakiejś odległości i obserwować chociaż czy gdzieś idzie, może by Was doprowadziła na miejsce, gdzie ma młode. Może być też tak, że urodziła jakiś czas temu młode, "właściciel" sobie młodzież zostawił, a niepotrzebną matkę sruuu...
  24. prześliczne zdjęcia - kochana nasza Kora :) jak się cieszę, że święta spędziła w swoim nowym kochającym ją domku :)
  25. kochana cioteczko, dziękuję ślicznie za ogłoszenia dla mojej małpiatki :) może świąteczny cud sprawi, że pojawi się niedługo cudowny domek, który będzie chciał spędzić długie, długie lata z tą kochaną psinką, która da dużo radości swoim ludziom :)
×
×
  • Create New...