-
Posts
28631 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tatankas
-
boksiowaty dziadzio Bodzio za TM :(
tatankas replied to kora78's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kartki wielkanocne, po 2 zł + koszty przesyłki na Keję z SOS Bokserom!!! http://www.dogomania.pl/threads/224278-KARTKI-WIELKANOCNE-na-Kej%C4%99-z-SOS-Bokserom-do-19.03?p=18793412#post18793412 -
[B]Kartki wielkanocne, po [COLOR=red]2 zł + koszty przesyłki[/COLOR] na Keję z SOS Bokserom!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/224278-KARTKI-WIELKANOCNE-na-Kej%C4%99-z-SOS-Bokserom-do-19.03?p=18793412#post18793412[/url] [/B][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images38.fotosik.pl/1406/bad9837c169708b7med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images39.fotosik.pl/1361/4585f2435bc6855amed.jpg[/IMG][/URL]
-
[B]Kartki wielkanocne, po [COLOR=red]2 zł + koszty przesyłki[/COLOR] na Keję z SOS Bokserom!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/224278-KARTKI-WIELKANOCNE-na-Kej%C4%99-z-SOS-Bokserom-do-19.03?p=18793412#post18793412[/url] [/B][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images38.fotosik.pl/1406/bad9837c169708b7med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images39.fotosik.pl/1361/4585f2435bc6855amed.jpg[/IMG][/URL]
-
[B]Kartki wielkanocne, po [COLOR=red]2 zł + koszty przesyłki[/COLOR] na Keję z SOS Bokserom!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/224278-KARTKI-WIELKANOCNE-na-Kej%C4%99-z-SOS-Bokserom-do-19.03?p=18793412#post18793412[/url] [/B][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images38.fotosik.pl/1406/bad9837c169708b7med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images39.fotosik.pl/1361/4585f2435bc6855amed.jpg[/IMG][/URL]
-
[B]Kartki wielkanocne, po [COLOR=red]2 zł + koszty przesyłki[/COLOR] na Keję z SOS Bokserom!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/224278-KARTKI-WIELKANOCNE-na-Kej%C4%99-z-SOS-Bokserom-do-19.03?p=18793412#post18793412[/url] [/B][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images38.fotosik.pl/1406/bad9837c169708b7med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images39.fotosik.pl/1361/4585f2435bc6855amed.jpg[/IMG][/URL]
-
[B]Kartki wielkanocne, po [COLOR=red]2 zł + koszty przesyłki[/COLOR] na Keję z SOS Bokserom!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/224278-KARTKI-WIELKANOCNE-na-Kej%C4%99-z-SOS-Bokserom-do-19.03?p=18793412#post18793412[/url] [/B][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images38.fotosik.pl/1406/bad9837c169708b7med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images39.fotosik.pl/1361/4585f2435bc6855amed.jpg[/IMG][/URL]
-
Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO
tatankas replied to Bolsbokser's topic in Foto Blogi
[B]Kartki wielkanocne, po [COLOR=red]2 zł + koszty przesyłki[/COLOR] na Keję z SOS Bokserom!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/224278-KARTKI-WIELKANOCNE-na-Kej%C4%99-z-SOS-Bokserom-do-19.03?p=18793412#post18793412[/url] [/B][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images38.fotosik.pl/1406/bad9837c169708b7med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images39.fotosik.pl/1361/4585f2435bc6855amed.jpg[/IMG][/URL] -
[B]Kartki wielkanocne, po [COLOR=red]2 zł + koszty przesyłki[/COLOR] na Keję z SOS Bokserom!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/224278-KARTKI-WIELKANOCNE-na-Kej%C4%99-z-SOS-Bokserom-do-19.03?p=18793412#post18793412[/url] [/B][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images38.fotosik.pl/1406/bad9837c169708b7med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images39.fotosik.pl/1361/4585f2435bc6855amed.jpg[/IMG][/URL]
- 78403 replies
-
[B]Kartki wielkanocne, po [COLOR=red]2 zł + koszty przesyłki[/COLOR] na Keję z SOS Bokserom!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/224278-KARTKI-WIELKANOCNE-na-Kej%C4%99-z-SOS-Bokserom-do-19.03?p=18793412#post18793412[/url] [/B][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images38.fotosik.pl/1406/bad9837c169708b7med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images39.fotosik.pl/1361/4585f2435bc6855amed.jpg[/IMG][/URL]
-
[B]Kartki wielkanocne, po [COLOR=red]2 zł + koszty przesyłki[/COLOR] na Keję z SOS Bokserom!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/224278-KARTKI-WIELKANOCNE-na-Kej%C4%99-z-SOS-Bokserom-do-19.03?p=18793412#post18793412[/url] [/B][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images38.fotosik.pl/1406/bad9837c169708b7med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images39.fotosik.pl/1361/4585f2435bc6855amed.jpg[/IMG][/URL]
-
[B]Kartki wielkanocne, po [COLOR=red]2 zł + koszty przesyłki[/COLOR] na Keję z SOS Bokserom!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/224278-KARTKI-WIELKANOCNE-na-Kej%C4%99-z-SOS-Bokserom-do-19.03?p=18793412#post18793412[/url] [/B][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images38.fotosik.pl/1406/bad9837c169708b7med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images39.fotosik.pl/1361/4585f2435bc6855amed.jpg[/IMG][/URL]
-
Wychudzony na maxa Onkowaty Tołdi Już we własnym domu :):):)
tatankas replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
No właśnie-Arlena-czy byłaby możliwość,by ktoś od was podjechał z nim do weta na ogólne przebadanie???No i mamy w planach mu założyć książeczkę i odrobaczyć,zaszczepić,ale to wet zadecyduje kiedy,co i jak.Nie wiem,czy mam szukać kogoś,kto podjedzie do niego i go do weta zabierze?Oczywiście opłacimy dodatkową usługę.Pieniążki mogę przesłać w każdej chwili! -
Wychudzony na maxa Onkowaty Tołdi Już we własnym domu :):):)
tatankas replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę.Wiedziałam,że psiak będzie super,na małego psiaka,który przechodził obok niego nawet nie zareagował,jak go prowadziłam na te 2 godzinki do koleżanki na zakład,ona miała w kojcu onka,który zajadły jak diabli,no bo inny pies na jego teren wchodzi,Tołdi nawet nie zawarczał,przeszedł obok nie reagując,choć byłam na to przygotowana,bo moja ruda od razu do płotu by ciągnęła,bo jak to inny psiak na nią wrzeszczy,a ona musi odpowiedzieć ;) -
[quote name='sabinka40']Witam:loveu: i zapraszam na aukcję portretu Kinia...[URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=2192540243[/URL][/QUOTE] Dziękujemy Sabinko twojej córce za tak wspaniałe dzieło na rzecz boksiów:loveu::loveu::loveu:
-
Wychudzony na maxa Onkowaty Tołdi Już we własnym domu :):):)
tatankas replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
[quote name='Yana']jednorazowo prześlę 30 zł, poproszę o konto[/QUOTE] Dzięki bardzo Yanusiu,to była akcja expresowa,nie mogłam się zastanawiać,czy będzie nas na niego stać,czy nie,ale wierzyłam,że cioteczki dogomaniackie pomogą,jak mogą:loveu::loveu::loveu: -
[quote name='olly']Sabinki córcia wykonała cudne dzieło, sami zobaczcie: http://allegro.pl/show_item.php?item=2192540243 King wczoraj w nocy wyrwał sobie dren.. :(:(:( dziś jedziemy do Kliniki Piękności rysunek :) Kiniu chłopaku to dal twojego dobra było,no i co teraz,też miałam takie właśnie obawy,jak rozmawiałam wczoraj z Olą :(
-
Wychudzony na maxa Onkowaty Tołdi Już we własnym domu :):):)
tatankas replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
[quote name='izzamal']deklaruje 25 zł stałej poprosze nr konta na pw[/QUOTE] Dziękuję bardzo :) Zaraz porozsyłam,bo widzę,że towarzystwo niecierpliwe :) [B]Mamy już 220zł stałych-jeszcze 60zł brakuje-Kto się dorzuci!!! Deklaracje jednorazowe -100zł(zarezerwowane na weta)[/B] -
Wychudzony na maxa Onkowaty Tołdi Już we własnym domu :):):)
tatankas replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
[quote name='LAZY']Kolejna stała deklaracja dla Tołdiego od mojej mamy: 30 zł/mc. Co do karmy to czy w cenę pobytu u Ciebie Arlena nie wchodzi karma...przyznam, ze mówiłaś mi przez telefon ale ja tak byłam zaaferowana, że nie pamiętam. Chciałam podziekować Danusi ze Szczecinka, bo to do niej zadzwoniłam w pierwszej chwili z pytaniem o miejsce dla biedaka. A ona mi powiedziała, że jest koło nas sensowny i nie aż tak drogi hotelik, więc to również jej zasługa. Dopiero schodzą ze mnie emocje.[/QUOTE] [quote name='wariusek']Podaj mi nr konta na Toldiego.Nie moge wiele,ale 20 stalej jutro podesle.[/QUOTE] Dzięki dziewczyny,zapisuję deklaracje.wariusek wyślę pw trochę później,teraz robię bazarki na toz,by było z czego nam płacić tą stałą ;) Zapłata za hotelik i tak będzie dopiero,jak Arlenka wyśle nam fakturę,więc się nie śpieszy :) [B]Mamy już 195zł stałych-jeszcze 85zł brakuje-Kto się dorzuci!!! Deklaracje jednorazowe jak na razie zostawiam na weta.[/B] -
Wychudzony na maxa Onkowaty Tołdi Już we własnym domu :):):)
tatankas replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
W sprawie weta będę jutro dzwonić i rozmawiać z Arleną,bo to konieczność. -
Wychudzony na maxa Onkowaty Tołdi Już we własnym domu :):):)
tatankas replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
Będę dzwonić na pewno.Właśnie dostałam wiadomość od naszej pani Prezes,że toz Police daje 50zł stałej,50zł jednorazowej i karmę-mamy jaką dostaniemy od ludzi,ale zawsze to darmowa,tylko nie wiemy,czy będziemy mieć jak tą karmę dowieźć. -
Wychudzony na maxa Onkowaty Tołdi Już we własnym domu :):):)
tatankas replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
Dzięki dziewczyny-wysłałam pw,mam nadzieję,że się pojawi. Boziu jeszcze tak expresowej akcji nie miałam,zadzwoniły,myślę sobie-podjadę i już odjechać nie mogłam,on taki słodki.Aż trudno uwierzyć,że udało nam się wszystko załatwić tak szybko w godzinę.Ja stałam w tym miejscu,gdzie psa złapała siostra LAZY z psem na smyczy i nie wiedziałam do ostatniej chwili,czy uda się coś znaleźć mu.Dzwoniłam prosiłam,tak jak LAZY i udało się.Dzięki dziewczyny,że jesteście,chyba serce by mi pękło,jak by trzeba było go puścić lub oddać w ręce hycla.Ale u nas w Policach właśnie tak jest często,jesteśmy pod toporem.Mam nadzieję,że coś się w końcu zmieni :( -
Wychudzony na maxa Onkowaty Tołdi Już we własnym domu :):):)
tatankas replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
[quote name='BajUla']Arlena ma nick boni, znajdziesz ją np u Tosi na wątku;)[/QUOTE] Daj mi na pw wątek Tosi,bo nie ma nicku boni,są boni1 i inne,ale samej boni nie ma:( -
Wychudzony na maxa Onkowaty Tołdi Już we własnym domu :):):)
tatankas replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
[quote name='LAZY']Jestem. Przed chwilą weszłam do domu, ułożyłam synka spać i zaglądam do Tołdiego:) Psiak jest kochany. Młodziutki, może mieć mniej niż 3 lata. Grzeczny, spokojny. Nie reagował na zaczepki psów w hoteliku, grzecznie wszedł do domu. Nie bał się dziwnych przedmiotów rozstawionych w warsztacie samochodowym, przez który przechodziliśmy. Powinien być z niego bardzo sympatyczny towarzysz życia. Dziękuję Ada, ze szybko zareagowałaś na telefon mojej siostry. Ta to zawsze jakiegoś psa wypatrzy. Czy wysłaliście już namiary na wątek do właścicielki hoteliku? Chętnie tu zajrzy i wstawi jakieś zdjęcia, bo kupiła sobie właśnie aparat na dzień kobiet :) i będzie jak znalazł. Ode mnie na początek 50 zł. stałej deklaracji. Potem w miarę potrzeb będę psiaka wspomagać na bieżąco. Od siostry 20 zł. stałej też dopiszcie.[/QUOTE] Super,też tak myślę,że młodszy,ale zęby podniszczone,więc napisałam,że max 3 lata,dokładniej oceni wet.Dzięki za deklaracje.Dopisuję. Jaki nick na dogo ma właścicielka hoteliku???Zaraz wyślę pw :) [quote name='ageralion']Kurcze dobrze ze Wam przyszedl do glowy ten hotelik :) Faktycznie bida chuda strasznie. Ja niestety nie mam jak wesprzec go inaczej niz dobrym slowem :([/QUOTE] Kochana dobre słowo jak najbardziej potrzebne :) -
Wychudzony na maxa Onkowaty Tołdi Już we własnym domu :):):)
tatankas replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
[quote name='Enigma79']Tak, to ten sam psiak, w którego sprawie pisałam do Ady... Mój T. go widział niedawno w Policach. Jednak dzwonić do hycla nie chcieliśmy. Na razie macie ode mnie 25 zł stałej deklaracji a po 15.03 może coś jednorazowo przeleję. Dobrze, że Tołdi (kto wymyślił mu takie imię ? :D przecież jest o wiele ładniejszy od postaci / trolla z Gumisiów... albo mi się jednak pomyliły bajki :))jest już bezpieczny.[/QUOTE] Dzięki Aguś za deklarację :) No kto mu mógł takie imię wymyślić-tylko ja :D A dlaczego,nie wiem.Nawet zapomniałam o Gumisiach i tym trolu,taki Tołdi z wyglądu-zresztą popatrz na jego uszka,jak teraz myślę to podobny :)