-
Posts
28631 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tatankas
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
tatankas replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Nie szyfrem iwoniam,skrótem,jak wciśniesz strzałkę obok twojego imienia,które cytowałam,to powędrujesz do całego postu,który napisałaś,po co mam zaśniecać wątek całymi postami,które zostały wcześniej zapisane,jak można w łatwy sposób do nich wrócić,ctując tylko kawałek,ale idzę,że ktoś chyba jeszcze tego sposobu nie zna ;) Ja już się naumiałam :D -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
tatankas replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam'][SIZE="7"]Pieski, które są:[/SIZE] [B][SIZE="7"]Pieski, które są: Jest ich na dzień dzisiejszy 14 [/QUOTE] One w poście-które są -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
tatankas replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6918339127/"][IMG]http://farm8.staticflickr.com/7180/6918339127_db01541f15.jpg[/IMG][/URL] Boziu jakie cudo-jak tego będzie trzeba poogłaszać,to ja ogłoszę gratis-uwielbiam takie rude wielkie psiska,a te oczy powalają :)mmd podeślesz mi go do ogłaszania jak by co-ok. -
Alu to teraz pamiętaj,bo ja ciągle mam bazarki ogłoszeniowe,jeden kończę ,drugi zaczynam,wejdziesz w moje posty,to na pewno jakiś otwarty znajdziesz.Boziu-czemu tyle psiaków potrzebujących,chciałoby się wszystkim pomóc,ale nie jest się w stanie :(:(:(
- 78403 replies
-
Wychudzony na maxa Onkowaty Tołdi Już we własnym domu :):):)
tatankas replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
[quote name='BajUla']Ja bardzo się cieszę, że Tołdi znalazł właśnie TEN dom...:pArlena, super, że szczeniak też długo nie zabawi u Ciebie;) Pozdrawiam i do zobaczenia:lol:[/QUOTE] No właśnie,co do do zobaczenia,to nasza Ula lubi na kawki wpadać,ostatnio często u Arleny,więc kolejnym razem jak będzie to ją zatrudnimy do odwiedzenia Tołdiego i jego nowego pana i zdanie nam relacji,co tam u chłopaków słychać ;) -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
tatankas replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd']A ja myślę, że jak się zrobi ciepło i troszkę ładniej to trzeba Fiorda na dworze obfocić, żeby miał nowe. Za jakieś 10-14 dni znów trzeba ogłaszać wszystkie psiaki, które nie znajdą domów.[/QUOTE] Ja wam powiem,ekspertem nie jestem,ale ładne zdjęcia to połowa sukcesu w ogłoszeniach,ludzie to wzrokowcy i najpierw zdjęcia,potem dopiero opis. -
Wychudzony na maxa Onkowaty Tołdi Już we własnym domu :):):)
tatankas replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
LAZY rozmawiałam z Arleną i wszystko wiem,nie masz się co martwić,a odpowiadać na te pytania na forum nie będziemy ;)Będzie dobrze.Moim zdaniem Tołdi jest tak kochany,że nie da sie go trzymać tylko na podwórku,już on podbije tak serce nowego właściciela,że nie raz zawita do domku :) Nie mówię,że tak trzeba,ale wiem,że tak będzie;) -
Wychudzony na maxa Onkowaty Tołdi Już we własnym domu :):):)
tatankas replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolkamadry']Ada, a może z TOZ Szczecin pogadać, mają budy dla psiaków, może by podarowali jedną?[/QUOTE] Porozmawiam jeszcze z naszą panią prezes,czy nie da się wykombinować czegoś ;) -
Wychudzony na maxa Onkowaty Tołdi Już we własnym domu :):):)
tatankas replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolkamadry']Oj dziewczyna działacie jak perszingi - za 500 macie super rewelacyjną budę, szukajcie na allegro masa ofert - sama zamawiam właśnie[/QUOTE] Niestety za te 500zł musimy opłacić hotelik,szczepienia,odrobaczania i kastrację.Dopiero to co zostanie będzie na budę,ale bazarki ogloszeniowe nieźle mi idą,więc najwyżej zapłacę ze swoich zaskórniaków za budę,a potem odzyskam robiąc innym ogłoszenia,bo niestety nie jestem w stanie ze swoich zapłacić,nie teraz.Ciężki okres dla prowadzących własną działalność(Mąż),ja nie pracuję,a trójka dzieci wiecznie głodna :D:D:D [quote name='LAZY']Jesteście pewni, ze on się do budy nadaje? On jest krótkowłosy i nie wiem czy ma podszerstek...żeby chłopak nie marzł... Może marudzę ale zawsze bardziej sie cieszę na domowy a nie budowy dom (łańcuch odrazu mi się przykro kojarzy).[/QUOTE] LAZY-psiak nie pójdzie na łańcuch,będzie na ogrodzie sobie latał,Arlena mówiła,że pan go pięknie odkarmi,że będzie chłopak jak ta lala,to ktoś z rodziny Arleny.Psiak będzie mieszkał dwa domy od niej,więc możemy liczyć na relacje z nowego domku,a co do sierści-to ma piękny podszerstek,tylko jak wychudzony,niedożywiony to i sierść nie taka,jak potrzeba.Da sobie radę chłopak,będzie dobrze,zima się już kończy,a do kolejnej nabierze ciałka i sierści i będzie super. -
Wszystko ok,tylko mi się pokićkały bazarki,te pieniążki z tego bazarku ciuszkowego: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/222678-ZAKO%C5%83CZONY%21%21%21-Na-Kinga-z-Sos-bokserom-i-Maxa-z-Nadziei-Amstaffa-ju%C5%BC-od-1z%C5%82-do-27.02/page8"]http://www.dogomania.pl/threads/222678-ZAKO%C5%83CZONY!!!-Na-Kinga-z-Sos-bokserom-i-Maxa-z-Nadziei-Amstaffa-ju%C5%BC-od-1z%C5%82-do-27.02/page8[/URL] To nie ogłoszeniowy,z ogłoszeniowego będzie troszkę więcej,ale jeszcze nie rozliczony.Możesz toska poprawić wpis ;)
-
Wychudzony na maxa Onkowaty Tołdi Już we własnym domu :):):)
tatankas replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
Tołdi ma domek:crazyeye::crazyeye::crazyeye: U rodziny Arleny.:loveu::loveu::loveu:Dziękujemy serdecznie.:multi::multi::multi: Arlena dopilnuje wizyty weta,szczepień odrobaczeń i kastracji.Jedyna prośba to buda dla niego.Myślę,że cena niewygórowana za takie wspaniałe wieści:cool3::cool3::cool3:Jak będzie trzeba,jak by pieniążków zabrakło(na koncie Tołdziego jest 515zł) to zrobię bazarek ogłoszeniowy dla niego i się pieniążków dorobi.:evil_lol::evil_lol:I co wy na to? :roll: -
Wychudzony na maxa Onkowaty Tołdi Już we własnym domu :):):)
tatankas replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
[quote name='bonia']Szykuje się domek stały dla Taurusika , proszę o kontakt :):):)[/QUOTE] Już dzwonię,dostałam wiadomość od dziewczyn i szybko przyleciałam do domu :) Doszła wpłata od Aga_W-dziękuję :) -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
tatankas replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='tatankas']mmd nie da mi się ponudzić,znów złożyła zamówienie na ogłoszenie,dla Erysia :) [SIZE=3][B][COLOR=red]Eryś-Jamnikowaty, 5-letni psiaczek szuka domu![/COLOR] Eryś - niewielkich rozmiarów piesek, który trafił do okropnego miejsca - pseudo-schroniska w Olkuszu. Czarny - podpalany, sierść krótka. To niewielki, bardzo przypominający jamnika piesek. Eryś nie jest stary. Ma około 5 lat. Waży około 9 kg. Piesek nie widzi - ostateczna diagnoza to całkowita utrata wzroku. Poza oczkami jest zdrowy. Nieco zbyt szczupły i z pogryzionym noskiem i uszami, bo prawdopodobnie musiał o miskę zawalczyć, ale dał sobie radę. Ślady po pogryzieniu widoczne na pyszczku niedługo się zagoją. Nie je i nie pije łapczywie. Nie szczeka, nie wyje, bardzo spokojny. Nie jest agresywny. Przyjazny do człowieka. Pomimo utraty wzroku bardzo sprawnie porusza się po domu i ogrodzie. Świetnie nauczył się uważnie słuchać i zawsze wie, z której strony nadchodzi człowiek. Nie wpada na meble i ściany. Piesek jest odrobaczony i odpchlony. Będzie kastrowany i szczepiony, ale jeszcze na to zbyt wcześnie. Lubi koty i inne psy. Nie przeszkadzają mu one zupełnie. Piesek nie nadaje się do budy. Nie zostanie także wydany na łańcuch. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej. Piesek jest w domu tymczasowym w Krakowie. Pomożemy zorganizować transport do nowego domu. Mazowieckie,Warszawa Małopolska,Kraków Śląskie,Bielsko Biała,Częstochowa Kontakt: Iwona tel Play - 515192985 lub tel Orange - 503497207 e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B][/SIZE] Tu będą linki do ogłoszeń: [B]Na Warszawę [/B] [B][COLOR=black][URL]http://tablica.pl/[/URL][/COLOR][/B][B] trzeba aktywować [URL]http://zwierzeta.anonse.pl/mazowieckie/warszawa/psy,594/erys-jamnikowaty-5-letni-psiaczek-szuka-domu,3729513.html?type=free[/URL] [/B][B][COLOR=black][URL]http://www.eoferty.com.pl/[/URL] trzeba aktywować [URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Erys-Jamnikowaty-5-letni-psiaczek-szuka-domu%21,60609"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Erys-Jamnikowaty-5-letni-psiaczek-szuka-domu!,60609[/URL] [URL]http://tlenek.pl/ogloszenie/erys-jamnikowaty-5-letni-psiaczek-szuka-domu.html[/URL] [URL]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2194556-erys-jamnikowaty-5-letni-psiaczek-szuka-domu/[/URL] [URL]http://www.szybko-sprzedam.pl/index.php?module=ogloszenie&ktore=92765&kategoria=1021&tytul=Ery%C5%9B-Jamnikowaty,%205-letni%20psiaczek%20szuka%20domu[/URL]! [URL]http://www.zwierzeta.5aleja.pl/ogloszenia/item/7_psy-sprzedam/571_erys-jamnik-szuka-domu.html[/URL] [URL]http://warszawa.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/erys-jamnikowaty-5-letni-psiaczek-szuka-domu,id72e485cc25700.html[/URL] [/COLOR][/B][URL]http://top-ogloszenia.net/[/URL] czekamy na potwierdzenie moderatora [B][COLOR=black] Na Kraków [URL]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=131762[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,51043,L2Fkb3BjamEtcHNhLXBpZXMtc3p1a2EtZG9tdSxzenVrYWosbWGzb3BvbHNraWUsLG1hs3kscDAuaHRtbA==.html[/URL] [URL]http://naszezwierzaki.info/15-oddam/2999-erys-jamnikowaty-5-letni-psiac.html[/URL] [URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/97753/Erys-Jamnikowaty-5-letni-psiaczek-szuka-domu%21/"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/97753/Erys-Jamnikowaty-5-letni-psiaczek-szuka-domu!/[/URL] [/COLOR][/B] [URL]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/36965/[/URL] [URL]http://zakurzone.pl/object.list.go?category=cat_07_04_003&id=7577[/URL] [URL]http://wszystkotujest.pl/Zwierzeta/Psy/Jamniki_,ogloszenie,938558.html[/URL] [URL]http://www.1001ogloszen.pl/ogloszenie/93/95/48803.html[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20773399_erys_jamnikowaty_5_letni_psiaczek_szuka.html[/URL] [URL]http://www.rozglos.net/ogloszenie-336985.html[/URL] [B]Na Bielsko Białą [URL]http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/14889/erysjamnikowaty_5letni_szuka_domu.php[/URL][/B] [B] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Erys-Jamnikowaty,-5-letni-psiaczek-szuka-domu-id38143.html[/URL][/B] [B] [URL]http://www.tusprzedaj.pl/temp-38666/erysjamnikowaty-5letni-psiaczek-szuka-domu.html[/URL][/B] [B] [URL]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/[/URL][/B] [B] trzeba aktywować[/B] [B][URL]http://www.bezrodowodu.pl/ogloszenie-1661/erysjamnikowaty-5letni-psiaczek-szuka-domu.html#http://www.bezrodowodu.pl/uploads/images/1661-big-1-1331592677.jpeg[/URL] [URL]http://www.pupil.com.pl/ogloszenie-2026/erysjamnikowaty-5letni-psiaczek-szuka-domu.html#http://www.pupil.com.pl/uploads/images/2026-big-1-1331592650.jpeg[/URL] [/B][URL="http://www.petsy.pl/"]http://www.petsy.pl[/URL] trzeba aktywować [URL]http://freecf.pl/[/URL] trzeba aktywować [url]http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/113412[/url] [B] Na Częstochowę[/B] [B][COLOR=black][URL]http://e-zwierzak.pl/pl/[/URL][/COLOR][/B][B] trzeba aktywować [URL]http://czestochowa.lento.pl/erys-jamnikowaty-5-letni-psiaczek-szuka,327681.html[/URL] [/B][B][COLOR=black][URL]http://zwierzaki.nasza-lista.com/[/URL][/COLOR][/B][B] trzeba aktywować [URL]http://www.sellit.pl/ogloszenie.php?id=94380[/URL] [/B][URL]http://czestochowa.swistek.pl/erys-jamnikowaty-5-letni-psiaczek-szuka-domu-_148640.html[/URL] [B][COLOR=black][URL]http://www.kokosy.pl/[/URL][/COLOR][/B][B][COLOR=black] trzeba aktywować [/COLOR][/B][B][COLOR=black][URL]http://www.pajeczyna.pl/[/URL][/COLOR][/B] trzeba aktywować [B][URL]http://www.wywerna.pl/[/URL][/B] trzeba aktywować [B][COLOR=black][URL]http://sloniu.pl/[/URL] trzeba aktywować [/COLOR][/B][URL]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/1464561507/czestochowa-Erys-Jamnikowaty-5-letni-psiaczek-szuka-domu.html[/URL] .[/QUOTE] Na razie zrobiłam tyle,proszę o aktywację,a że to ślepaczek i zasługuje na więcej,to będzie miał więcej,a raczej już ma więcej niż 30 :) -
Rudzia - Fajna, delikatna, malutka sunia. Już w DS :)
tatankas replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Oba psiaki mają już aktywne po 30 ogłoszeń-linki wstawione powyżej :) Dziękuję :) -
Rudzia - Fajna, delikatna, malutka sunia. Już w DS :)
tatankas replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
[quote name='bric-a-brac']Na tablicy nie walcz ponownie. Przyszedł mail, że poszło do weryfikacji, bo pewnie skrypt wykrył dubel (ten sam tytuł ogłoszenia, treść). Zostaw, tablicę i tak odświeżam ;) A niech się nie dopatrują znowu trzeciego o tej samej treści ;)[/QUOTE] Ok to będzie inna stronka :) -
Rudzia - Fajna, delikatna, malutka sunia. Już w DS :)
tatankas replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
W zasadach bazarku jest pięknie napisane,że moja praca zakończona,jak jest 30 aktywnych ogłoszeń,więc linki jak najbardziej potrzebne,ale mnie ;) żeby siebie sprawdzić.I się przydają.Rudzia ma wszystkie aktywne ogłoszenia,więc praca zakończona,niestety Bipi nie ma na tablicy.pl,zrobię jeszcze raz,a na wywerna.pl dałam jego ogłoszenie ze zdjęciami Rudzi,pewnie z pośpiechu,więc zrobię mu na innym portalu :) -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
tatankas replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
mmd nie da mi się ponudzić,znów złożyła zamówienie na ogłoszenie,dla Erysia :) [SIZE=3][B][COLOR=red]Eryś-Jamnikowaty, 5-letni psiaczek szuka domu![/COLOR] Eryś - niewielkich rozmiarów piesek, który trafił do okropnego miejsca - pseudo-schroniska w Olkuszu. Czarny - podpalany, sierść krótka. To niewielki, bardzo przypominający jamnika piesek. Eryś nie jest stary. Ma około 5 lat. Waży około 9 kg. Piesek nie widzi - ostateczna diagnoza to całkowita utrata wzroku. Poza oczkami jest zdrowy. Nieco zbyt szczupły i z pogryzionym noskiem i uszami, bo prawdopodobnie musiał o miskę zawalczyć, ale dał sobie radę. Ślady po pogryzieniu widoczne na pyszczku niedługo się zagoją. Nie je i nie pije łapczywie. Nie szczeka, nie wyje, bardzo spokojny. Nie jest agresywny. Przyjazny do człowieka. Pomimo utraty wzroku bardzo sprawnie porusza się po domu i ogrodzie. Świetnie nauczył się uważnie słuchać i zawsze wie, z której strony nadchodzi człowiek. Nie wpada na meble i ściany. Piesek jest odrobaczony i odpchlony. Będzie kastrowany i szczepiony, ale jeszcze na to zbyt wcześnie. Lubi koty i inne psy. Nie przeszkadzają mu one zupełnie. Piesek nie nadaje się do budy. Nie zostanie także wydany na łańcuch. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej. Piesek jest w domu tymczasowym w Krakowie. Pomożemy zorganizować transport do nowego domu. Mazowieckie,Warszawa Małopolska,Kraków Śląskie,Bielsko Biała,Częstochowa Kontakt: Iwona tel Play - 515192985 lub tel Orange - 503497207 e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B][/SIZE] Tu będą linki do ogłoszeń: [B]Na Warszawę [/B] [B] [URL]http://tablica.pl/oferta/erys-jamnikowaty-5-letni-psiaczek-szuka-domu-IDRvYf.html#4f5f219c78dc6[/URL] [URL]http://zwierzeta.anonse.pl/mazowieckie/warszawa/psy,594/erys-jamnikowaty-5-letni-psiaczek-szuka-domu,3729513.html?type=free[/URL][/B][B][COLOR=black] [URL]http://www.eoferty.com.pl/erys_jamnikowaty_5_letni_psiaczek_szuka_domu_279757.html[/URL] [URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Erys-Jamnikowaty-5-letni-psiaczek-szuka-domu%21,60609"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Erys-Jamnikowaty-5-letni-psiaczek-szuka-domu!,60609[/URL] [URL]http://tlenek.pl/ogloszenie/erys-jamnikowaty-5-letni-psiaczek-szuka-domu.html[/URL] [URL]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2194556-erys-jamnikowaty-5-letni-psiaczek-szuka-domu/[/URL] [URL]http://www.szybko-sprzedam.pl/index.php?module=ogloszenie&ktore=92765&kategoria=1021&tytul=Ery%C5%9B-Jamnikowaty,%205-letni%20psiaczek%20szuka%20domu[/URL]! [URL]http://www.zwierzeta.5aleja.pl/ogloszenia/item/7_psy-sprzedam/571_erys-jamnik-szuka-domu.html[/URL] [URL]http://warszawa.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/erys-jamnikowaty-5-letni-psiaczek-szuka-domu,id72e485cc25700.html[/URL][/COLOR][/B] [URL]http://mazowieckie.top-ogloszenia.net/Zwierz-ta-Psy-i-koty-Erys_Jamnikowaty_5_letni_psiaczek_szuka_domu_-18-119-384241[/URL] [B][COLOR=black] Na Kraków [URL]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=131762[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,51043,L2Fkb3BjamEtcHNhLXBpZXMtc3p1a2EtZG9tdSxzenVrYWosbWGzb3BvbHNraWUsLG1hs3kscDAuaHRtbA==.html[/URL] [URL]http://naszezwierzaki.info/15-oddam/2999-erys-jamnikowaty-5-letni-psiac.html[/URL] [URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/97753/Erys-Jamnikowaty-5-letni-psiaczek-szuka-domu%21/"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/97753/Erys-Jamnikowaty-5-letni-psiaczek-szuka-domu!/[/URL] [/COLOR][/B] [URL]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/36965/[/URL] [URL]http://zakurzone.pl/object.list.go?category=cat_07_04_003&id=7577[/URL] [URL]http://wszystkotujest.pl/Zwierzeta/Psy/Jamniki_,ogloszenie,938558.html[/URL] [URL]http://www.1001ogloszen.pl/ogloszenie/93/95/48803.html[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20773399_erys_jamnikowaty_5_letni_psiaczek_szuka.html[/URL] [URL]http://www.rozglos.net/ogloszenie-336985.html[/URL] [B]Na Bielsko Białą [URL]http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/14889/erysjamnikowaty_5letni_szuka_domu.php[/URL][/B] [B] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Erys-Jamnikowaty,-5-letni-psiaczek-szuka-domu-id38143.html[/URL][/B] [B] [URL]http://www.tusprzedaj.pl/temp-38666/erysjamnikowaty-5letni-psiaczek-szuka-domu.html[/URL][/B] [URL]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Erys-Jamnikowaty-5-letni-psiaczek-szuka-domu.html,197514[/URL] [B][URL]http://www.bezrodowodu.pl/ogloszenie-1661/erysjamnikowaty-5letni-psiaczek-szuka-domu.html#http://www.bezrodowodu.pl/uploads/images/1661-big-1-1331592677.jpeg[/URL] [URL]http://www.pupil.com.pl/ogloszenie-2026/erysjamnikowaty-5letni-psiaczek-szuka-domu.html#http://www.pupil.com.pl/uploads/images/2026-big-1-1331592650.jpeg[/URL][/B][URL="http://petsy.pl/ogloszenia/1/1_Psy/3_Jamniki/23868_B_d_moimi_oczami_jamnik_Ery_.html"][/URL] [URL]http://bielsko-biala.freecf.pl/erys-jamnikowaty-5-letni-psiaczek-szuka-domu_a62885[/URL] [URL]http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/113412[/URL] [B] Na Częstochowę[/B][B][URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/35645/erys-jamnikowaty_-5-letni-psiaczek-szuka-domu_/[/URL] [URL]http://czestochowa.lento.pl/erys-jamnikowaty-5-letni-psiaczek-szuka,327681.html[/URL][/B][B] [URL]http://zwierzaki.nasza-lista.com/zwierzak/Psy/5925/ErysJamnikowaty_5letni_psiaczek_szuka_domu.html[/URL] [URL]http://www.sellit.pl/ogloszenie.php?id=94380[/URL] [/B][URL]http://czestochowa.swistek.pl/erys-jamnikowaty-5-letni-psiaczek-szuka-domu-_148640.html[/URL][B][COLOR=black] [URL]http://czestochowa.kokosy.pl/zwierzaki/psy/50520.html[/URL][/COLOR][/B] [URL]http://czestochowa.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/662985-erys_jamnikowaty_5_letni_psiaczek_szuka_domu.html[/URL] [URL]http://www.wywerna.pl/38/posts/6-Zwierz-ta/33-Psy/5021-Ery-Jamnikowaty-5-letni-psiaczek-szuka-domu-.html[/URL][B][COLOR=black] [URL]http://sloniu.pl/10/darmowe-ogloszenia/15-Zwierzaki/108-Psy/26099-Erys_Jamnikowaty_5_letni_psiaczek_szuka_domu_.html[/URL] [/COLOR][/B][URL]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/1464561507/czestochowa-Erys-Jamnikowaty-5-letni-psiaczek-szuka-domu.html[/URL] . -
Rudzia - Fajna, delikatna, malutka sunia. Już w DS :)
tatankas replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Ogłosze4nia skończone.Czekam na aktywację niektórych na mailu,żebym mogła linki zmienić :) -
Wychudzony na maxa Onkowaty Tołdi Już we własnym domu :):):)
tatankas replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
[quote name='bonia']Witam , u nas wszystko w porządku, Turusek- Tołdi już się dowiedział ,że jest pokaźnych rozmiarów ;)i próbuje to wykorzystywac zwłaszcza na mniejszych psiurkach, dlatego wychodzimy zawsze na taśmie 5 m ,boje się go puścic luzem.Ma wilczy apetyt ,dostaje 3 x dziennie suchą karmę (Josera).Jeszcze nie doszedł mi zakupiony aparat, więc fotki bedą ,ale później. Jakby co to zapraszam do nas :)o każdej porze. Pozdrowionka z ,,Dogankowa"[/QUOTE] Super :)Mam nadzieję,że szybko przybierze te kilkanaście kilogramów,które mu brakuje :) Tołdi-bądź grzeczny ;) [quote name='aga_w']Wysłałam przelew na prywatne konto, nie wiem czy tak miało być czy na TOZ?[/QUOTE] Na moje prywatne konto zbieram,łatwiej mi później za wszystko będzie płacić :) -
Rudzia - Fajna, delikatna, malutka sunia. Już w DS :)
tatankas replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Dostałam zlecenie na ogłoszenie psiaków,a więc zaczynam:) [COLOR=red] [/COLOR][SIZE=3][B][COLOR=red]Rudzia - dasz mi dom?[/COLOR] Halo… Popatrz w dół i jeszcze troszkę. No wreszcie. To ja Rudzia, a ten wiatraczek z tyłu to mój ogonek To właśnie widok ludzi sprawia, że moje serce rośnie a świat jest piękniejszy. [/B] [B] Mimo tej pozornej euforii obawiam się czy aby na pewno wszystko będzie w porządku i w pierwszym kontakcie jestem troszkę nieśmiała. Dlatego byłoby wspaniale gdyby mój człowiek był spokojnym dwunogiem. Po kilku dniach na pewno Ci zaufam :smile: Jestem właściwie idealna. Uwielbiam kocyk, fotel i leniuchowanie, a przytulanie i czochranie stawiam ponad wszystko. Miałam uszkodzone oczko i teraz wyglądam jakbym miała łzy w oczach, ale czy dlatego nie mogę mieć szansy na swój dom? Jestem już wysterylizowana i posiadam komplet szczepień. To co może zabierzesz mnie do domu? Rudzia ma około 2 lat i jest wysterylizowana, zaszczepiona, gotowa do adopcji.[/B] [B] Przebywa w domu tymczasowym w Warszawie. Mazowieckie,Warszawa KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: [/B] [B] Tel: Paula 790 369 926 Tel: Jola 501 980 665 e-mail: [U][email protected][/U][/B] [/SIZE] Tu będą linki do ogłoszeń: [B] [URL]http://tablica.pl/oferta/rudzia---dasz-mi-dom-IDRr7f.html#4f5e61f89df7b[/URL] [URL]http://zwierzeta.anonse.pl/mazowieckie/warszawa/psy,594/rudzia-dasz-mi-dom,3728957.html?type=free[/URL][/B][B][COLOR=black] [URL]http://www.eoferty.com.pl/rudzia_dasz_mi_dom_279741.html[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Rudzia-dasz-mi-dom,60587[/URL] [URL]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=131732[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,51021,L2Fkb3BjamEtcHNhLXBpZXMtc3p1a2EtZG9tdSxzenVrYWosbWF6b3dpZWNraWUsLLZyZWRuaSxwMC5odG1s.html[/URL] [URL]http://naszezwierzaki.info/15-oddam/2996-rudzia-dasz-mi-dom.html[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/97694/Rudzia---dasz-mi-dom/?/[/URL] [URL]http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/14879/rudzia__dasz_mi_dom.php[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Rudzia---dasz-mi-dom--id38125.html[/URL] [URL]http://www.tusprzedaj.pl/temp-38645/rudzia--dasz-mi-dom.html[/URL] [URL]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Rudzia---dasz-mi-dom.html,197500[/URL][/COLOR][/B][B] [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/32837/rudzia---dasz-mi-dom_/[/URL] [URL]http://warszawa.lento.pl/rudzia-dasz-mi-dom_,327135.html[/URL][/B][B] [URL]http://zwierzaki.nasza-lista.com/zwierzak/Psy/5919/Rudzia__dasz_mi_dom.html[/URL] [URL]http://www.sellit.pl/ogloszenie.php?id=94349[/URL] [/B][B][COLOR=black] [URL]http://tlenek.pl/ogloszenie/rudzia-dasz-mi-dom.html[/URL] [URL]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2194231-rudzia-dasz-mi-dom/[/URL] [URL="http://www.szybko-sprzedam.pl/index.php?module=ogloszenie&ktore=92746&kategoria=1021&tytul=Rudzia%20-%20dasz%20mi%20dom?"]http://www.szybko-sprzedam.pl/index.php?module=ogloszenie&ktore=92746&kategoria=1021&tytul=Rudzia%20-%20dasz%20mi%20dom?[/URL] [URL]http://www.zwierzeta.5aleja.pl/ogloszenia/item/7_psy-sprzedam/568_rudzia-dasz-mi-dom.html[/URL] [URL]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/36956/[/URL] [URL]http://zakurzone.pl/object.list.go?category=cat_07_04_003&id=7573[/URL] [URL]http://wszystkotujest.pl/Zwierzeta/Psy/Pozostale,ogloszenie,938553.html[/URL] [URL]http://www.1001ogloszen.pl/ogloszenie/93/95/48775.html[/URL] [URL]http://www.bezrodowodu.pl/ogloszenie-1654/rudzia--dasz-mi-dom.html#http://www.bezrodowodu.pl/uploads/images/1654-big-1-1331575338.jpeg[/URL] [URL]http://www.pupil.com.pl/ogloszenie-2018/rudzia--dasz-mi-dom.html#http://www.pupil.com.pl/uploads/images/2018-big-1-1331575295.jpeg[/URL][/COLOR][/B][B][COLOR=black] [URL]http://warszawa.kokosy.pl/zwierzaki/psy/50500.html[/URL][/COLOR][/B] [URL]http://www.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/662926-rudzia_dasz_mi_dom.html[/URL] [URL]http://www.wywerna.pl/24/posts/6-Zwierz-ta/33-Psy/5017-Rudzia-dasz-mi-dom-.html[/URL][B][COLOR=black] [URL]http://sloniu.pl/2/darmowe-ogloszenia/15-Zwierzaki/108-Psy/26088-Rudzia_dasz_mi_dom_.html[/URL] [/COLOR][/B] . [COLOR=red] [/COLOR][SIZE=3][B][COLOR=red]Bipek-Przyjaciel Twojego dziecka! Adoptuj...[/COLOR] Bipi to młody radosny piesek. Doskonale sprawdza się jako przyjaciel dzieci, co widać na załączonych filmikach. Zapraszamy do obejrzenia [/B] [B]:smile: [URL="http://www.youtu.be/yq95F2CpqoE"]www.youtu.be/yq95F2CpqoE[/URL][/B] [B] [URL="http://www.youtu.be/qIc45E7UvHo"]www.youtu.be/qIc45E7UvHo[/URL][/B] [B] Psiak przebywa w domu tymczasowym w Warszawie i czeka na dom...[/B] [B] Mazowieckie,Warszawa KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: [/B] [B] Tel: Paula 790 369 926 Tel: Jola 501 980 665 e-mail: [/B][B][email protected][/B][/SIZE] Tu będą linki do ogłoszeń: [B] [URL]http://zwierzeta.anonse.pl/mazowieckie/warszawa/psy,594/bipek-przyjaciel-twojego-dziecka-adoptuj,3728969.html?type=free[/URL][/B][B][COLOR=black] [URL]http://www.eoferty.com.pl/bipek_przyjaciel_twojego_dziecka_adoptuj_go_279742.html[/URL] [URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Bipek-Przyjaciel-Twojego-dziecka%21-Adoptuj,60591"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Bipek-Przyjaciel-Twojego-dziecka!-Adoptuj,60591[/URL] [/COLOR][/B][URL]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=131735[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,51023,L2Fkb3BjamEtcHNhLXBpZXMtc3p1a2EtZG9tdSxzenVrYWosbWF6b3dpZWNraWUsLG1hs3kscDAuaHRtbA==.html[/URL] [URL]http://naszezwierzaki.info/15-oddam/2997-bipek-przyjaciel-twojego-dziec.html[/URL] [URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/97697/Bipek-Przyjaciel-Twojego-dziecka%21-Adoptuj.../"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/97697/Bipek-Przyjaciel-Twojego-dziecka!-Adoptuj.../[/URL] [URL]http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/14880/bipekprzyjaciel_twojego_dzieckaadoptuj.php[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Bipek-Przyjaciel-Twojego-dziecka-Adoptuj-id38127.html[/URL] [URL]http://www.tusprzedaj.pl/temp-38647/bipekprzyjaciel-twojego-dziecka-adoptuj.html[/URL] [URL]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Bipek-Przyjaciel-Twojego-dziecka-Adoptuj---.html,197501[/URL][B] [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/32835/bipek---energiczny_-kochajacy-zabawe-niewielki-piesek/[/URL] [URL]http://warszawa.lento.pl/bipek-przyjaciel-twojego-dziecka_-adoptuj--,327161.html[/URL][/B][B] [URL]http://zwierzaki.nasza-lista.com/zwierzak/Psy/5920/BipekPrzyjaciel_Twojego_dziecka_Adoptuj.html[/URL] [URL]http://www.sellit.pl/ogloszenie.php?id=94351[/URL] [/B] [URL]http://tlenek.pl/ogloszenie/bipek-przyjaciel-twojego-dziecka-adoptuj.html[/URL] [URL]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2194242-bipek-przyjaciel-twojego-dziecka-adoptuj/[/URL] [URL="http://www.szybko-sprzedam.pl/index.php?module=ogloszenie&ktore=92747&kategoria=1021&tytul=Bipek-Przyjaciel%20Twojego%20dziecka%21%20Adoptuj"]http://www.szybko-sprzedam.pl/index.php?module=ogloszenie&ktore=92747&kategoria=1021&tytul=Bipek-Przyjaciel%20Twojego%20dziecka!%20Adoptuj[/URL]... [URL]http://www.zwierzeta.5aleja.pl/ogloszenia/item/7_psy-sprzedam/569_bipek-przyjaciel-adoptuj.html[/URL] [URL]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/36957/[/URL] [URL]http://zakurzone.pl/object.list.go?category=cat_07_04_003&id=7574[/URL] [URL]http://wszystkotujest.pl/Zwierzeta/Psy/Pozostale,ogloszenie,938554.html[/URL] [URL]http://www.1001ogloszen.pl/ogloszenie/93/95/48776.html[/URL] [URL]http://www.bezrodowodu.pl/ogloszenie-1656/bipekprzyjaciel-twojego-dziecka-adoptuj.html#http://www.bezrodowodu.pl/uploads/images/1656-big-1-1331575613.jpeg[/URL] [URL]http://www.pupil.com.pl/ogloszenie-2019/bipekprzyjaciel-twojego-dziecka-adoptuj.html#http://www.pupil.com.pl/uploads/images/2019-big-1-1331575563.jpeg[/URL][B][COLOR=black] [URL]http://warszawa.kokosy.pl/zwierzaki/psy/50502.html[/URL][/COLOR][/B] [URL]http://www.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/662929-bipek_przyjaciel_twojego_dziecka_adoptuj.html[/URL][B][COLOR=black] [URL]http://sloniu.pl/2/darmowe-ogloszenia/15-Zwierzaki/108-Psy/26089-Bipek_Przyjaciel_Twojego_dziecka_Adoptuj_.html[/URL] [/COLOR][/B] [URL]http://warszawa.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/bipek-przyjaciel-twojego-dziecka-adoptuj,id177c25cc256f5.html[/URL] [url]http://warszawa.swistek.pl/bipek-przyjaciel-twojego-dziecka-adoptuj-_148628.html[/url] . -
[quote name='olly']No właśnie w tym problem, że pomału nie daję już rady :shake::shake::shake:[/QUOTE] Olu trzymaj się,przesyłam ci siły i dobre myśli swoje :)
-
Wychudzony na maxa Onkowaty Tołdi Już we własnym domu :):):)
tatankas replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
Zaglądamy do Tołdiego.Ciekawe,co tam u niego słychać ?:) -
Z tego bazarku: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/222678-ZAKO%C5%83CZONY%21%21%21-Na-Kinga-z-Sos-bokserom-i-Maxa-z-Nadziei-Amstaffa-ju%C5%BC-od-1z%C5%82-do-27.02"]http://www.dogomania.pl/threads/222678-ZAKO%C5%83CZONY!!!-Na-Kinga-z-Sos-bokserom-i-Maxa-z-Nadziei-Amstaffa-ju%C5%BC-od-1z%C5%82-do-27.02[/URL] wysyłam na Maxa 59zł :) A i od razu 20zł Stałej deklaracji dla Adiego dodałam.