Jump to content
Dogomania

tatankas

Members
  • Posts

    28631
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by tatankas

  1. [quote name='karolkamadry']Ok ale wykorzystaj w związku z tym jeden z pozostałych moich pakietów:)[/QUOTE] Ok-dzięki :) [quote name='BajUla']Ada, a on sie błąkał po Policach? Czy zabrany od kogoś?[/QUOTE] Błąkał się po Policach :(
  2. Jutro o normalnej porze zadzwonię do nich porozmawiać,Ula czy u nich jest możliwość,że podjadą z psiakiem do weta,bo nie wiem,czy nie zacząć szukać kogoś,kto będzie mógł podjąć się tego zadania? Poczekamy z ogłoszeniami choć ze 2 tygodnie myślę :)
  3. [quote name='BajUla']Czekam na wiadomości, a gdzie udało się go ulokować?[/QUOTE] A zgadnij-pamiętałam o hoteliku,w którym Lusię umieściłaś i właśnie tam jedzie: [url]http://www.dogan.pl/[/url]
  4. Wszyscy wiedzą,co by było niestety:( Duża zasługa Lazy,ja z psem stałam i dzwoniłam,a ona załatwiała hotel,no i teraz wiezie psiaka do hotelu,sama bym nic nie mogła zrobić.Już dostałam smsa do Lazy-Pauli,że psiak jak aniołek w samochodzie :)Pewnie jak wróci to napisze.
  5. U ciebie wciąż pod górkę,ale wiecznie źle być nie może,więc trzymamy kciuki,by było jak najszybciej lepiej :)
  6. [quote name='aga_w']wysłałam do Uli na fb - zobaczymy czy będzie wydarzenie[/QUOTE] Dzięki,że jesteś :) Właśnie przekazałam Tołdiego Lazy i jadą do hoteliku pod Stargardem.Psiak tak się cieszył jak mnie zobaczył,że ledwo mogłam go odczepić od słupa,jak tylko kucałam przy nim to pchał mi się pod pachy i nie mogłam dosięgnąć do karabińczyka,delikatnie mnie podgryzał z podniecenia,trochę sobie podjadł suchego,kaszaneczki,którą kupiła mu siostra Lazy.Pewnie nigdy nie jeździł samochodem,bo nie umie do niego wsiadać,trzeba go wnosić,jak tylko jest w samochodzie to kładzie się plackiem na podłodze i nie wstaje,widać ,że się boi.Zaraz wkleję jeszcze parę lepszych zdjęć,on jest super :) [B]Koszt hoteliku to [COLOR=red]280zł[/COLOR].Na pewno trzeba z nim odwiedzić [COLOR=red]weterynarza[/COLOR],no i kupić[COLOR=red] karmę[/COLOR].Prosimy o pomoc!!!!Deklaracje stałe na hotel,oraz jednorazowe na karmę i weta mile widziane :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/1368/b523e0f8876303c3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/1414/01c03f6aaf876143med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/1414/02f6ed52531fe20bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/1406/b49d52d93e6c4163med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/1377/bc48430163fe934amed.jpg[/IMG][/URL] [/B]
  7. [SIZE=4][COLOR=red][B]Post rozliczeniowy:[/B][/COLOR][/SIZE] [B] Deklaracje stałe:[/B] Enigma79-25zł [COLOR=blue]zapłacony marzec,kwiecień[/COLOR] LAZY-50zł [COLOR=blue]zapłacony marzec[/COLOR] siostra LAZY-20zł [COLOR=blue]zapłacony marzec[/COLOR] Toz Police-50zł [COLOR=blue]zapłacony marzec[/COLOR] mama LAZY-30zł [COLOR=blue]zapłacony marzec[/COLOR] wariusek-20zł [COLOR=blue]zapłacony marzec[/COLOR] izzamal-25zł [COLOR=blue]zapłacony marzec[/COLOR] olga03-20zł [COLOR=blue]zapłacony marzec[/COLOR] [B] Deklaracje jednorazowe:[/B] Gosia-przyjaciółka LAZY-50zł [COLOR=blue]zapłacony[/COLOR] Toz Police-50zł [COLOR=blue]zapłacony[/COLOR] Yana-30zł [COLOR=blue]zapłacony[/COLOR] moja znajoma Evunia55-20zł [COLOR=blue]zapłacony[/COLOR] Koleżanka LAZY mamy-50zł [COLOR=blue]zapłacony[/COLOR] Aga_W-20zł [COLOR=blue]zapłacony[/COLOR] [COLOR=blue][B] Wydatki:[/B] [/COLOR] Hotel-280zł za miesiąc Weterynarz-??? Karma-??? [COLOR=red][SIZE=3][B]Wpłaty marzec:[/B][/SIZE][/COLOR] izzamal-[COLOR=red]25zł[/COLOR]-stała za marzec-wpłata 08.03 moja znajoma Evunia55-[COLOR=red]20zł[/COLOR]-jednorazowa-wpłata 08.03 Enigma79-[COLOR=red]50zł[/COLOR]-stała za marzec i kwiecień-wpłata 08.03 LAZY-[COLOR=red]50zł[/COLOR]-stała za marzec-wpłata 08.03 siostra LAZY-[COLOR=red]20zł[/COLOR]-stała za marzec-wpłata 08.03 mama LAZY-[COLOR=red]30zł[/COLOR]-stała za marzec-wpłata 08.03 Gosia-przyjaciółka LAZY-[COLOR=red]50zł[/COLOR]-jednorazowa-wpłata 08.03 Koleżanka LAZY mamy-[COLOR=red]50zł[/COLOR]-jednorazowa-wpłata 08.03 wariusek-[COLOR=red]20zł[/COLOR]-stała za marzec-wpłata 08.03 Koleżanka LAZY mamy-[COLOR=red]50zł[/COLOR]-jednorazowa-wpłata 09.03 Yana-[COLOR=red]30zł[/COLOR]-jednorazowa-wpłata 09.03 Aga_W-[COLOR=red]20zł[/COLOR]-jednorazowa-wpłata 13.03 Toz Police-[COLOR=red]100zł[/COLOR]-stała za marzec+jednorazowa-wplata 13.03 olga03-[COLOR=red]20zł[/COLOR]-stała za marzec-wplata 16.03
  8. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/1372/879cbde63ebc9900med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/1368/82dc6fd51c16cc83med.jpg[/IMG][/URL] Już u koleżanki na zakładzie: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/1360/dced8385c31620admed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/1377/e4d68d4f62ddaec7med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/1226/f748400e490bced9med.jpg[/IMG][/URL]
  9. Dostałam dziś zgłoszenie od siostry Lazy o wychudzonym psiaku u nas w Policach,niestety nasz Toz nie ma gdzie psiaka przetrzymać,miałyśmy dzwonić do hycla,by go zabrał,ale znalazłam na chwilkę opiekunkę do dzieci i stwierdziłam,że podjadę chociaż go zobaczyć.To co zobaczyłam to kości powleczone skórą,jeszcze tak wychudzonego psiaka nie widziałam,zdjęcia nie oddają tego,jak on wygląda w rzeczywistości.Wspólnie stwierdziłyśmy,że on nie może zostać oddany w ręce hycla i odwieziony do Sierakowa,bo może już stamtąd nie wyjść .Na gwałt znalazłyśmy hotelik,Lazy zaproponowała transport i pewną kwotę na hotelik,nasz Toz też do hoteliku się dołoży,ale to wciąż za mało.Psiak to samiec,nie ma więcej niż 3 lata,ale przez wyniszczenie organizmu mogę się mylić.Jest na zdjęciach w obroży mojej rudej,nie miałam nic innego pod ręką.Bez problemu chodził za mną na smyczy,zaglądnęłam mu w zęby,nawet nie warknął,gdy wsadzałam go do samochodu musiałam podnieść całego,bo się bał.Jest psem nad kolano,ale waży nie więcej niż 20-25kg,piórko w porównaniu z moją 30kg bokserką.Jest teraz u mojej koleżanki na zakładzie.A to psiak: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/1405/5c7caaa7d6e51e9fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/1405/4f85c0b759899c08med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/1360/f5f58c99b2c7945amed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/1226/647e2a406016fb74med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/1377/157f8f6a23acd9d8med.jpg[/IMG][/URL]
  10. Boziu Kiniu-kiedy ty będziesz miał spokój,ciągle jakieś przeszkody na twojej drodze:(,zakończyłam dwa bazarki między innymi dla Kinga,jak rozliczę to trochę kaski wpłynie ;)
  11. Ja też mam bazarek w połowie na Maxa zakończony-rozliczam i bazarek ogłoszeniowy 1/3 na ttb,więc na pewno ponad 60zł będzie,o ile nie więcej,a i buduję już nowy ;)
  12. [quote name='ageralion']Wiecie wogole, ze dzisiaj bylysmy zalozyc oficjalne konto? W niedziele w koncu przyszedl NIP :) I co? SIe rozsiadlysmym zaczelysmy rozmowe, pokazalysmy papiery i.... wylaczyli prad!!!![/QUOTE] Nie ma to,jak potrafią trafić w TEN moment.Mi neta zawsze wyłączają,jak muszę zakończyć jakiś bazarek,jak licytuję na jakimś bazarku lub jak akurat jestem w trakcie robienia bazarku.Nigdy w innym terminie :)
  13. Zapraszam na bazarek książkowo-płytowy: [url]http://www.dogomania.pl/threads/224150-Ksi%C4%85%C5%BCki-i-p%C5%82yty-dla-zwierzaka-ju%C5%BC-od-pi%C4%85taka-na-toz-police-do-12.03?p=18776169#post18776169[/url]
  14. [quote name='olly']tatankas nie wkleja, to ja sobie pozwolę wkleić :) zapraszamy na cudny bazarek :) http://www.dogomania.pl/threads/224118-WIELE-NOWO%C5%9ACI-na-trzy-boksie-pod-opiek%C4%85-SOS-BOKSEROM-do-19.03.2011 Czasu brakuje,bo jeszcze trzy bazarki mam do rozliczenia i trzy kolejne do zrobienia.Nie tylko nasz Kiniuś potrzebujący niestety:(
  15. [quote name='some']to samo jak zwykle... oswajac ludzi ze schronem.. :)[/QUOTE] eee to może wpadnę jak dzieci nie będę miała,bo po wizycie z moimi szkrabami będziecie musiały oswajać ludzi z dziećmi jeszcze :D
  16. [quote name='some']tez pisze jak potluczona, w schronie oczywiscie :)[/QUOTE] A co będziecie robić-coś konkretnego?Ja mam kawałek do schronu,jeszcze mąż pracuje,więc bym dzieciaki musiała zabrać,ale jeżeli jest potrzeba to podjadę ;)
  17. Co,gdzie-z jakiej okazji spotkanie,nic nie wiem???
  18. Foty super,dobrze,że Arinka już czuje się trochę lepiej,a wiosny do mnie tez poproszę nachuchać,bo u mnie dziś na zero:(Zimno jak diabli-znowu:(
  19. [quote name='tatankas']Zostałam zatrudniona przez Ania102 do zrobienia ogłoszeń Kajtkowi i Frajdzie,a więc zaczynamy:) [SIZE=3][B][COLOR=red]Kajtek- mały pies o wielkim sercu do adopcji![/COLOR] [COLOR=black]T[/COLOR][/B] [B]o około 5 letni ,mały pies. Kajtek ma płową, gładką sierść, jest do połowy łydki. Piesek ma cudowny charakter, jest całkowicie zapatrzony w człowieka. Doskonale nadaje się na towarzysza rodzinnego, jest spragniony kontaktu z człowiekiem. Potrafi okazać wielką wdzięczność za dobre serce. Kajtek może stać się najlepszym przyjacielem, czeka tylko na swoją szansę. Choć doświadczył trudów bezdomności, nie stracił zaufania do człowieka. Został odrobaczony, odpchlony i zaszczepiony. Kajtek przebywa w domu tymczasowym/ hoteliku dla psów w Kielcach. Warunkiem adopcji Kajtka jest podpisanie umowy adopcyjnej. [/B][B]Kontakt w sprawie adopcji [/B][B]TEL.Ewa: 609890204 [/B][B]e-mail. :[EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL][/B][/SIZE] I tu będę wklejać linki do ogłoszeń: [B][COLOR=black] [/COLOR][/B][B][COLOR=black] [URL]http://tablica.pl/oferta/kajtek-maly-pies-o-wielkim-sercu-do-adopcji-IDOsUN.html[/URL] [URL]http://krakow.olx.pl/item_page.php?Id=324179603&ts=1330511492[/URL] [/COLOR][/B][B][COLOR=black][URL]http://www.eoferty.com.pl/[/URL] trzeba aktywować [URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Kajtek-maly-pies-o-wielkim-sercu-do-adopcji%21,59761"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Kajtek-maly-pies-o-wielkim-sercu-do-adopcji!,59761[/URL] [URL]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=130656[/URL][/COLOR][/B][B][COLOR=black] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,50247,L2Fkb3BjamEtcHNhLXBpZXMtc3p1a2EtZG9tdSxzenVrYWosbWGzb3BvbHNraWUsLG1hs3kscDAuaHRtbA==.html[/URL] [URL]http://naszezwierzaki.info/psy/oddam?id=2837&view=details[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/96144/Kajtek--maly-pies-o-wielkim-sercu-do-adopcji/[/URL] [URL]http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/14471/kajtek_maly_o_wielkim_sercu_do_adopcji.php[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Kajtek--maly-pies-o-wielkim-sercu-do-adopcji-id37342.html[/URL] [URL="http://www.psy.elk.pl/ogloszenia/15858,Kajtek--maly-pies-o-wielkim-sercu-do-adopcji%21.htm"]http://www.psy.elk.pl/ogloszenia/15858,Kajtek--maly-pies-o-wielkim-sercu-do-adopcji!.htm[/URL] [URL]http://www.tusprzedaj.pl/temp-38274/kajtek-maly-pies-o-wielkim-sercu-do-adopcji.html[/URL][/COLOR][/B][B] [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/35136/kajtek--maly-pies-o-wielkim-sercu-do-adopcji_/[/URL] [URL]http://krakow.lento.pl/kajtek-maly-pies-o-wielkim-sercu-do,313411.html[/URL][/B] [URL]http://zwierzaki.nasza-lista.com/zwierzak/Psy/5713/Kajtek_maly_pies_o_wielkim_sercu_do_adopcji.html[/URL] [B][COLOR=black] [URL]http://www.sellit.pl/ogloszenie.php?id=93502[/URL] [URL]http://tlenek.pl/ogloszenie/kajtek-maly-pies-o-wielkim-sercu-do-adopcji.html[/URL] [URL]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2183658-kajtek-maly-pies-o-wielkim-sercu-do-adopcji/[/URL] [URL]http://www.szybko-sprzedam.pl/index.php?module=ogloszenie&ktore=92327&kategoria=1021&tytul=Kajtek-%20ma%C5%82y%20pies%20o%20wielkim%20sercu%20do%20adopcji[/URL]! [URL]http://www.zwierzeta.5aleja.pl/ogloszenia/item/7_psy-sprzedam/480_kajtek-szuka-domu.html[/URL] [URL]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/36542/[/URL] [URL]http://zakurzone.pl/object.list.go?category=cat_07_04_003&id=7466[/URL] [URL]http://wszystkotujest.pl/Zwierzeta/Psy/Wielorasowe,ogloszenie,924794.html[/URL] [URL]http://www.1001ogloszen.pl/ogloszenie/93/95/48200.html[/URL] [URL]http://zwierzeta.anonse.pl/malopolskie/krakow/psy,594/kajtek-maly-pies-o-wielkim-sercu-do-adopcji,3629407.html?type=free[/URL] [URL]http://www.bezrodowodu.pl/ogloszenie-1525/kajtek-maly-pies-o-wielkim-sercu-do-adopcji.html#http://www.bezrodowodu.pl/uploads/images/1525-big-4-1330622116.jpeg[/URL] [URL]http://www.pupil.com.pl/ogloszenie-1844/kajtek-maly-pies-o-wielkim-sercu-do-adopcji.html#http://www.pupil.com.pl/uploads/images/1844-big-1-1330622154.jpeg[/URL][/COLOR][/B] [URL]http://krakow.kokosy.pl/zwierzaki/psy/49553.html[/URL] [URL]http://krakow.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/660414-kajtek_maly_pies_o_wielkim_sercu_do_adopcji.html[/URL] [URL]http://www.wywerna.pl/21/posts/6-Zwierz-ta/33-Psy/4876-Kajtek-ma-y-pies-o-wielkim-sercu-do-adopcji-.html[/URL][B][COLOR=black][URL="http://sloniu.pl/"][/URL][/COLOR][/B] [url]http://sloniu.pl/1/darmowe-ogloszenia/15-Zwierzaki/108-Psy/25421-Kajtek_maly_pies_o_wielkim_sercu_do_adopcji_.html[/url] [B][COLOR=black] [/COLOR][/B][SIZE=3][B][COLOR=red]Frajda- młoda, śliczna, wyjątkowa suczka szuka kochającego domu. Adopcja![/COLOR] [COLOR=black]Frajda to [/COLOR][/B] [B]młoda suczka, ok. 1,5 roku, średniej wielkości, ok. 17 kg. Bardzo milutka, wesoła, przyjacielska, łagodna i uległa. Bardzo lubi być głaskana, przytulana, lgnie do człowieka, szybko się przywiązuje. Świetnie dogaduje się z innymi psami i suniami, jest uległa. Posłuszna, pilnuje się na spacerach. Frajda uczy się chodzić na smyczy i poznawać uroki psiego życia. Jest czujna i potrafi zaalarmować, gdy ktoś nadchodzi. Jest odrobaczona, odpchlona, zaszczepiona, wysterylizowana. Warunkiem adopcji Frajdy jest podpisanie umowy adopcyjnej, ewentualna zgoda na wizytę około adopcyjną. [/B][B]Kontakt w sprawie adopcji Frajdy: [/B][B]Tel.: 609890204 [/B][B]e-mail: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL][/B][/SIZE] A tu będą linki do jej ogłoszeń: [URL]http://tablica.pl/oferta/frajda-mloda-sliczna-wyjatkowa-suczka-szuka-kochajacego-domu-adopcja-IDOBsl.html[/URL] [URL]http://krakow.olx.pl/item_page.php?Id=324313696&ts=1330540884[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/frajda_mloda_wyjatkowa_suczka_szuka_domu_278890.html[/URL] [URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Frajda-mloda-sliczna-wyjatkowa-suczka-szuka-kochajacego-domu-Adopcja%21,59791"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Frajda-mloda-sliczna-wyjatkowa-suczka-szuka-kochajacego-domu-Adopcja!,59791[/URL] [URL]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=130703[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,50249,L2Fkb3BjamEtcHNhLXBpZXMtc3p1a2EtZG9tdSxzenVrYWosbWGzb3BvbHNraWUsLCxwMC5odG1s.html[/URL] [URL]http://naszezwierzaki.info/psy/oddam?id=2838&view=details[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/96145/Frajda--mloda-sliczna-wyjatkowa-suczka-szuka-kochajacego-domu-Adopcja/[/URL] [URL]http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/14473/frajda_mloda_sliczna_szuka_domu.php[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Frajda--mloda,-sliczna,-wyjatkowa-suczka-szuka-kochajacego-domu-Adopcja-id37344.html[/URL] [URL]http://www.psy.elk.pl/ogloszenia/15859,Frajda--mloda,-sliczna,-wyjatkowa-suczka-szuka-kochajacego-d.htm[/URL] [URL]http://www.tusprzedaj.pl/temp-38276/frajda-mloda-sliczna-wyjatkowa-suczka-szuka-kochajacego-domu-adopcja.html[/URL][B] [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/35138/frajda--mloda_-sliczna_-wyjatkowa-suczka-szuka-kochajacego-domu_-adopcja_/[/URL] [URL]http://krakow.lento.pl/frajda-mloda-sliczna-wyjatkowa-szuka,313435.html[/URL][/B] [URL]http://zwierzaki.nasza-lista.com/zwierzak/Psy/5714/Frajda_mloda_sliczna_wyjatkowa_suczka_szuka_kochajacego_domu_Adopcja.html[/URL] [URL]http://www.sellit.pl/ogloszenie.php?id=93504[/URL] [URL]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2183665-frajda-mloda-sliczna-wyjatkowa-szuka-kochajacego-domu/[/URL] [URL]http://www.szybko-sprzedam.pl/index.php?module=ogloszenie&ktore=92328&kategoria=1021&tytul=Frajda-%20m%C5%82oda,%20%C5%9Bliczna,%20wyj%C4%85tkowa%20suczka%20szuka%20kochaj%C4%85cego%20domu.%20Adopcja[/URL]! [URL]http://www.zwierzeta.5aleja.pl/ogloszenia/item/7_psy-sprzedam/481_frajda-mloda-szuka-domu.html[/URL] [URL]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/36543/[/URL] [URL]http://zakurzone.pl/object.list.go?category=cat_07_04_003&id=7467[/URL] [URL]http://wszystkotujest.pl/Zwierzeta/Psy/Pozostale,ogloszenie,924795.html[/URL] [URL]http://www.1001ogloszen.pl/ogloszenie/93/95/48202.html[/URL] [URL]http://zwierzeta.anonse.pl/malopolskie/krakow/psy,594/frajda-mloda-sliczna-wyjatkowa-suczka-szuka-kochajacego,3629413.html?type=free[/URL] [URL]http://www.bezrodowodu.pl/ogloszenie-1526/frajda-mloda-sliczna-wyjatkowa-suczka-szuka-kochajacego-domu-adopcja.html#http://www.bezrodowodu.pl/uploads/images/1526-big-3-1330622384.jpeg[/URL] [URL]http://www.pupil.com.pl/ogloszenie-1845/frajda-mloda-sliczna-wyjatkowa-suczka-szuka-kochajacego-domu-adopcja.html#http://www.pupil.com.pl/uploads/images/1845-big-1-1330622414.jpeg[/URL][B][COLOR=black] [URL]http://krakow.kokosy.pl/zwierzaki/psy/49554.html[/URL][/COLOR][/B] [URL]http://krakow.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/660416-frajda_mloda_sliczna_wyjatkowa_suczka_szuka_kochajacego_domu.html[/URL] [URL]http://www.wywerna.pl/21/posts/6-Zwierz-ta/33-Psy/4877-Frajda-m-oda-liczna-wyj-tkowa-suczka-szuka-kochaj-cego-domu-Adopcja-.html[/URL][B][COLOR=black][URL="http://sloniu.pl/"][/URL][/COLOR][/B] [url]http://sloniu.pl/1/darmowe-ogloszenia/15-Zwierzaki/108-Psy/25422-Frajda_mloda_sliczna_wyjatkowa_szuka_domu_.html[/url] .[/QUOTE] Psiaki mają już po 30 ogłoszeń aktywowanych,a więc moja praca skończona-wymeldowuję się i życzę szybkiego znalezienia domków :)
  20. Dawajcie do mnie ;) [email][email protected][/email] Na Kiniowym wątku już wstawiłam filmik,jak Kiniol biega :):):)
  21. I udało się jeszcze dziś-podziwiajcie: [video=youtube;rzMXiQYp4KU]http://www.youtube.com/watch?v=rzMXiQYp4KU&feature=youtu.be[/video]
  22. [quote name='chita']ranyyyy, jakie slodkie te buziaki:loveu::cool3: moja to chyba sie jeszcze publicznie nie calowala:evil_lol:[/QUOTE] A my mamy taki widok po każdym spacerku wspólnym :) [quote name='bira']Wpadlam sie przywitac, bo dawno nie zagladalam.[/QUOTE] No witamy,witamy-zaniedbujecie nas ;) [quote name='ania90']sliczne fotki:)[/QUOTE] Jak to się mówi-jak modelka śliczna to i zdjęcia ładne wychodzą :D
  23. Filmik się wgrywa,jeszcze dziś(o sorry już prawie 24.00) no dobra,najpóźniej jutro wstawię :D:D:D Ja już oglądnęłam:multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu::eviltong::eviltong::eviltong:
  24. Czyli ogłoszenia można zdjąć.Bardzo się cieszę,że tak expresowo i szczęśliwie się wszystko potoczyło :)
×
×
  • Create New...