Jump to content
Dogomania

tatankas

Members
  • Posts

    28631
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by tatankas

  1. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/532/c1ac702576241483med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/1502/52b3eb9698f832e7med.jpg[/IMG][/URL] I z Amelką: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/1503/98f78018ce7a849emed.jpg[/IMG][/URL] Nikita też musiała się wcisnąć :D [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/1707/2a007e254ef8ae0emed.jpg[/IMG][/URL] I czarnulka z Kariną: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/1720/cda7d1c748d4f9cbmed.jpg[/IMG][/URL]
  2. I moja ulubienica z całego towarzystwa-czarna owieczka :smile: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/1572/524c531678228b9bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/1503/cc9ebd4e783096a6med.jpg[/IMG][/URL] A tu mój rudzielec wykończony po 3 godzinach z maluchami :-D [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/1572/dce438cbe4c8ebc1med.jpg[/IMG] [/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/1720/99816b089e436eb4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/1573/54a5da001cffb82emed.jpg[/IMG][/URL]
  3. A zapomniałam się pochwalić jakie cuda w domu miałam: 4 szczeniaki,które na szczęście wczoraj i dziś ostatni znalazły nowe domki.Ich mama dzika bezdomna sunia wciąż na ulicy z kolejnymi dwoma szczeniakami.Nie możemy się doprosić hycla,by ją wyłapał,więc nie możemy jej odebrać jeszcze ostatnich szczeniaków,bo zniknie :-( U mnie w domku na sesji foto,na szczęście nie była już potrzebna :smile: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/1706/418f26d5e1ef3204med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/1725/b736221a61d217f9med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/1502/fb86f4f940b8ca93med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images36.fotosik.pl/246/64477da729d37b24med.jpg[/IMG][/URL]
  4. [quote name='Alicja']to normalne , ale ja już wiem co mnie czeka więc spokojnie ;)[/QUOTE] Ja już miałam dwie operacje na nogę,niestety po mamie piękne żylaczki odziedziczyła,już w wieku 20 lat pierwszą miałam,ale wszystko prywatnie robię.Głupiego jasia dostanę,około 40 zastrzyków znieczulających miejscowo i później oglądam sobie jak wygląda taki żylaczek,pierwszy lekarz nawet mi pokazywał jak kuleczka tkanki tłuszczowej wygląda :D Drugą operację miałam znów w wieku 30 lat to lekarze mieli ze mnie polewkę jak diabli.Anestezjolog po 10 minutach od operacji wyciągnął mi spod nosa rurkę dotleniającą,powiedział że jest zbędna,jak to on wyraził:"Tak się doskonale dotleniam wciąż gadając,że on mnie dodatkowo dotleniać nie musi".Podawali mi tylko od czasu do czasu wodę do picia,bo mi w gardle zasychało od gadania:D:D:D Najgorsze jest to,że połowy nie pamiętam co mówiłam przez głupiego jasia,mam nadzieję,że jakiś bzdur nie mówiłam tylko ;)Po operacji pół godziny leżenia z nogą w górze,potem pół godziny spacerowania o klinice i do domu :)Nienawidzę leżeć w szpitalu,więc takie rozwiązanie to dla mnie idealna sprawa :) A zastrzyki to dla mnie pestka,tylko nie mogę patrzeć jak mnie kują i mogą kuć :D
  5. [quote name='Alicja']Fajnie :) ale chyba zmarznięte ;) [URL]http://images37.fotosik.pl/1725/6911a1c8fb1488f3med.jpg[/URL][/QUOTE] Oj tak,wywiało głowy,że aż bolały,na taką pogodę żeby trafić to trzeba mieć moje szczęście.Od 7 lat nie byłam nad morzem,a jak w końcu dotarłam to wywiało mnie na cacy,może dlatego od wczoraj na antybiotyku z zapaleniem oskrzeli :eviltong: Ale w sobotę się wygrzeję,ślub męża siostry jest ;)
  6. [quote name='Alicja']Karina chyba urodą w tatusia ;) Młodsze to pewnie urwisy ;)[/QUOTE] Mogę tylko powiedzieć,że nigdy się z nimi nigdy nie nudzę i nigdy nie jest spokojnie :D I ostatnie zdjęcie wklejam znad morza: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/1725/6911a1c8fb1488f3med.jpg[/IMG][/URL] I to już cała relacja z urlopiku,lecę na bazarki zarabiać pieniążki dla psiaków :)
  7. I Elizka: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/359/0efb2b04decb161fmed.jpg[/IMG][/URL] I jeszcze raz Karinka: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/1572/caf45437c7cb520dmed.jpg[/IMG][/URL] I ja :):):) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/359/d00750dfdc2aa64bmed.jpg[/IMG][/URL] No i wszystkie baby : [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/359/2f3542b56c246ec5med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/532/7b9d82948bbb6b52med.jpg[/IMG][/URL]
  8. I tylko głowę było widać: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/359/a6db29081e989bb3med.jpg[/IMG][/URL] Mama krzyczy uśmiechnij się i ma co chciała-szczery uśmiech: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/1719/34f347f8e467189fmed.jpg[/IMG][/URL] Moja modelka: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/532/9def4b7314e65ecfmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/1502/e103dc3d7855b6acmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/1502/ffc8ea75c1ae6405med.jpg[/IMG][/URL]
  9. I moja średnia słodycz Eliza: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/532/b7afd9810e468f6cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/532/b49dbc2756bfc0dfmed.jpg[/IMG][/URL] I nasze piękne morze,tak dawno nie byłam nad morzem,że zapomniałam,że jest tak pięknie,jasno: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/1719/eb207cf9ef1f372dmed.jpg[/IMG][/URL] A mojego męża nie zraziło ani zimno,ani koli,najpierw zrobił sobie przebieżkę: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/359/f3289c1fd97e18c5med.jpg[/IMG][/URL] A później się kąpał: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/1753/08ee0f9657bc4877med.jpg[/IMG][/URL]
  10. I jeszcze skaczemy: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/1707/a01e5de86b82c4bdmed.jpg[/IMG][/URL] A tu zabawa na trampolinie: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/532/c8c4d5c653a66482med.jpg[/IMG][/URL] Latająca Karina: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/1503/0c479498ec340753med.jpg[/IMG][/URL] I moje najmniejsze słodkości Amelia: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/1755/24b040fbf130a439med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/1707/812f614a76b86ba6med.jpg[/IMG][/URL]
  11. [quote name='Alicja']śliczny widoczek [URL]http://images46.fotosik.pl/1719/0056189127530c6fmed.jpg[/URL] szkoda kociaczka , ze nie dal się złapać ...zima idzie[/QUOTE] Wiem,jak by dało rady to bym zabrała do nas do Tozu,mamy około 30 kociaków to przy takiej gromadzie jednego w tą,czy w drugą już bez różnicy,ale jak tylko podchodziliśmy do płotu to uciekał pod kontener i du...:(
  12. Tak fajnie nam było nad jeziorem,że udało nam się tylko raz pojechać nad morze,choć mieliśmy tylko 15km. W Dąbkach wylądowaliśmy we czwartek,a tam akurat zimno i wiatrzycho jak diabli,do tego ogłosili zakaz kąpieli,bo być może bakteria koli-my to jednak szczęście mamy :)Ale i tak się pobawiliśmy,a dzieci w szczególności: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/246/dd208d0b5eab31bamed.jpg[/IMG][/URL] A tu zjeżdżały z zamku dmuchanego,myślałam,że się posikam ze śmiechu,najstarsza zjeżdżała z najmłodszą,za którymś tam razem najmłodsza ześlizgnęła się sama i w ślizgu zdążyła się tylko złapać nogi najstarszej i pociągnęła ją za sobą,a przerażona była jak diabli: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/1503/60a823c52c1c13ecmed.jpg[/IMG][/URL] ale to i tak nie wystraszyło ją na tyle,by już więcej nie zjeżdżać: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/246/9bf2233cd007c0dbmed.jpg[/IMG][/URL] a tu zjazd całej trójcy: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/246/407bec439f7db235med.jpg[/IMG][/URL] i skakanie w mniejszym zamku: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/1503/992e112432110f1cmed.jpg[/IMG][/URL]
  13. No choć się bawić: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/1755/49a6bec341e72b46med.jpg[/IMG][/URL] o co ci chodzi,odczep się: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/1725/16c74675f66c5e42med.jpg[/IMG][/URL] idę spać: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/1572/01cbb992de1b46bamed.jpg[/IMG][/URL] A tu nasz podopieczny zza płotu,właściciel posesji nawet nie wiedział,że ma kota,a ja musiałam trafić na niego już pierwszego dnia,niestety wychodził spod kontenera i miauczał tylko jak był głodny,jak wystawaliśmy mu jedzonko to się chował,gdy byliśmy za bramką to znów wychodził,szamał i się chował z powrotem.Właściciel posesji obiecał,że będzie go karmił,zostawiliśmy parę puszek i trzeba było go tam zostawić,bo nie było możliwości go złapać: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/246/23414bf2d71ee86fmed.jpg[/IMG][/URL] Widok nocny z werandy: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/1719/0056189127530c6fmed.jpg[/IMG][/URL]
  14. [quote name='Alicja']sama słodycz z tym wywieszonym jęzorkiem :loveu: [URL]http://images40.fotosik.pl/1755/939624ec75a11830med.jpg[/URL][/QUOTE] No,wtedy najsłodsze na świecie :)Zmęczone i szczęśliwe :) [quote name='Alicja']oczywiście z przylepką ;) [URL]http://images35.fotosik.pl/1572/cf5cfbf2c5060f0cmed.jpg[/URL][/QUOTE] A jak to jest bez przylepki,bo nie pamiętam ;)
  15. No i harce psiaków: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/1502/59e5e656f3aca12fmed.jpg[/IMG][/URL] niebezpieczny pies: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/1503/2ec2815113705caamed.jpg[/IMG][/URL] atak z lotu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/359/a8d292b49f7f5114med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/1503/03ff767c9027d457med.jpg[/IMG][/URL] no już się nie denerwuj: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/246/6403c99ec88f8b4cmed.jpg[/IMG][/URL]
  16. Mój przystojniacha: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/1707/b4609db6102feee8med.jpg[/IMG][/URL] I znowu rudzielec: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/1572/3ae66c7480a95620med.jpg[/IMG][/URL] No i znalazłam siebie na sportowo :):):) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/1572/cf5cfbf2c5060f0cmed.jpg[/IMG][/URL] I Rambo: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/532/b84d121d08164c0emed.jpg[/IMG][/URL] I ruda: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/1503/1cd9e26b55be0718med.jpg[/IMG][/URL]
  17. Jęzor: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/1755/939624ec75a11830med.jpg[/IMG][/URL] siostrzeniec z rudą zahipnotyzowaną przez piłkę: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/1707/2d9940896109ce75med.jpg[/IMG][/URL] Rambo: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/1725/39af130aaeea5580med.jpg[/IMG][/URL] I moja najmłodsza modelka: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/1502/cb69c4a6d7d84932med.jpg[/IMG][/URL] I znowu rudzielec,w końcu to jej galeria :D [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/1503/fa5e0e9fc78f68acmed.jpg[/IMG][/URL]
  18. [quote name='Alicja']Co ty masz za wóz że Nikita się mieści w nogach ?? [URL]http://images38.fotosik.pl/1753/9e7e10a350643170med.jpg[/URL] a gdzie jechał Rambo , nie ujęłas go na liście pasażerów :) edit doczytalam , na pace :) Super miejscówka :cool2: a woda super :cool2:[/QUOTE] Fiat Duplo,jak znajdę zdjęcia Niki w nim to wstawię ;) [quote name='Alicja']Fajnie bliziutko do jeziorka . Komary były ?? mniammmmm:) [URL]http://images42.fotosik.pl/532/71f2705bc7bcc855med.jpg[/URL] dziewczyny zadowolone z wyprawy ;) fajna fotka [URL]http://images48.fotosik.pl/359/b7b6ac94881d8b09med.jpg[/URL][/QUOTE] Komarów o dziwo prawie w ogóle,może dwa,trzy ugryzienia na posiedzenie do 2.00 nad ranem,a czasami żadnego :)
  19. Nikita z piłeczką: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/1753/5b82860cd0fb5ad4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/246/3def7062320fc1dbmed.jpg[/IMG][/URL] Moja najstarsza córcia: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/1707/6fb102d40d6c3e34med.jpg[/IMG][/URL] I mój siostrzeniec: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/1502/e67e7039c4589c5bmed.jpg[/IMG][/URL] Ruda zawsze w środku gry,szczególnie jak piłka w ruchu :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/1707/14b03e1c460ee818med.jpg[/IMG][/URL]
  20. I kolejne wieczorne spojrzenie w obie strony na brzeg: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/359/b7b6ac94881d8b09med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/1502/a7e18812468df2eemed.jpg[/IMG][/URL] Najstarsza córka Karina,a w tle robiący się grillek -mniam :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/1755/4ddbe6f71294bad7med.jpg[/IMG][/URL] Pyszności: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/532/71f2705bc7bcc855med.jpg[/IMG][/URL] Moja średnia córa Eliza: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/1572/ed98dde293cd0e95med.jpg[/IMG][/URL]
  21. Tu elegancko widać jak czysta jest woda: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/359/71ce6d6f96983c71med.jpg[/IMG][/URL] Jest mnogo małych rybek na które ruda wciąż polowała,przynajmniej próbowała ;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/359/11891981415ccf64med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/246/7f2c2e93430a8fdfmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/1503/2e8a17a70b5c3080med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/1707/5ac8125f24f3c659med.jpg[/IMG][/URL]
  22. Mój mężuś,a w tle druga część naszej prywatnej plaży,są tu również pomosty,z których można łowić rybki,woda jest bardzo czysta: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/359/955af048941f1302med.jpg[/IMG][/URL] Ruda z najstarszą córą w kąpieli,z tyłu szwagierek i siostrzeniec: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/1753/57a53b4e6740a9a7med.jpg[/IMG][/URL] Ruda zawsze w samym środku zabaw wodnych: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/1755/9f19681eba29f67dmed.jpg[/IMG][/URL] A tu zachód słońca: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/1503/00f1b82f05e36956med.jpg[/IMG][/URL] Szczęśliwy pies :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/532/6ea08e17a7a3763bmed.jpg[/IMG][/URL]
  23. Mężuś mój z najmłodszą córą na naszej prywatnej huśtawce: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/1719/89ac719da344fd1amed.jpg[/IMG][/URL] A tu Rambulec,psiak mojej siostry: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/359/469d93145b8178efmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/1706/7fbc488b847b020cmed.jpg[/IMG][/URL] Rudzielec na werandzie pilnujący dobytku: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/1753/f51457ec190ddadfmed.jpg[/IMG][/URL] i pierwszy wieczór rudzielca: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/1502/99c74088d77bcc07med.jpg[/IMG][/URL]
  24. No to mam w końcu chwilkę ,by opisać jak tam było na urlopie.Nasza podróż to masakra,w samochodzie ja za kierownicą,jako pasażer moja siostra lub jej syn na zmiany(szwagier jechał motorem,a oni co jakiś czas się zmieniali),za mną moje trzy gaduły,żeby spokojnie jechać to ja muszę mieć głośno muzykę włączoną,by ich nie słyszeć,a szczególnie ich sprzeczek,w nogach pasażera Nikita,która zwija się w kłębek i śpi.Ile jedziesz,tyle ona śpi,nie ma psa-leń śmierdzący :D [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/1753/9e7e10a350643170med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/1503/1a9e2c7c8b591a4fmed.jpg[/IMG][/URL] Na pace nasze bagaże i psiak siostry,a że dla mojego męża już zabrakło miejsca w samochodzie to musiał podróżować PKP ;)Czyli jechaliśmy samochodem ,motorem i pociągiem :D Nasz domek: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/359/6283faf7fa1852b8med.jpg[/IMG][/URL] Jeszcze tak dobrze wyposażonego domku we wszelakie sprzęty nie miałam,a wyjeżdżam od 5 lat właśnie do takich prywatnych domków wynajmowanych.Masz sprzęt w kuchni,jaki tylko chcesz AGD(toster,czajnik elektryczny,mikrofalówka,lodówka,a w garażu nawet pralka),wszelakiego rodzaju naczynia i sztućce,patelnie,garnki,wszystko co masz w domu to i w kuchni tamtej było :) W pokojach pościele,czyste poszewki,w dużym pokoju grzejnik na prąd jak by się zimno zrobiło,jest płaski telewizor z telewizją cyfrową.Są szafki na rzeczy z wieszakami.Jest odkurzacz,nawet suszarka do włosów.Jest kilkanaście krzeseł plastikowych na ogród,są leżaki,ręczniki czyste też otrzymaliśmy,choć mieliśmy swoje. Nasze podwórko przed domkiem: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/1572/be9dc78182e99a40med.jpg[/IMG][/URL] a tu brzeg zaraz za bramką naszą: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/1725/ab2ec06f174b8da7med.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...