Jump to content
Dogomania

tatankas

Members
  • Posts

    28631
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by tatankas

  1. [quote name='Alicja']wygląda zachęcająco :cool2:[/QUOTE] Pod samym lasem,dla psa i dzieci bezpiecznie,wieczory jest gdzie spędzać,a w dzień i tak nas nie będzie,bo albo na plaży,albo zwiedzanie,a naokoło jest co zwiedzać,bo jeszcze w tamtych okolicach nie byliśmy:Gdynia,Gdańsk,Sopot,biorę kompa na zdjęcia,bo w aparacie na karcie na bank zabraknie miejsca :)
  2. [quote name='Nutusia']Za to jak już się osiągnie szczyt, poleci z górki aż miło! ;) :)[/QUOTE] I za to trzymamy kciuki :)
  3. I już się nie mogę doczekać wakacji,a w tym roku wyjeżdżamy w okolice Gdańska :) O tu: [URL]http://www.lokalo.pl/domek-drewniany-lipowa-nad-morzem_id34755[/URL] 10 dni ciszy i spokoju :loveu: Nie będzie nas od 18-27 sierpnia,po powrocie będzie zdanie relacji,chyba że jakimś cudem net będzie ;) Jak ktoś z okolic chętny do ugoszczenia całej naszej zgrai to piszcie ;) Na pewno będziemy dużo zwiedzać,bo mój mąż historyk z zamiłowania :)
  4. [quote name='olly']Właśnie wróciliśmy z Kliniki, King miał pobraną krew- jutro wyniki, nerki na obrazie USG nie uległy zmianie, nie pogorszyły się, Kinio dostał dziś antybiotyk w lecznicy i na kolejne 3 dni do domu. Kosztowało 100 zł wszystko, niestety musiałam zostawić dług w kwocie 66zł, King znowu jest na debecie :( Za 3 dni kontrola. A mnie wszystko zaczyna przerastać :([/QUOTE] [quote name='olly']Dzięki Nutusiu :) Wczoraj wieczorem dzwonił wet, wyniki badań krwi są w normie poza podwyższonymi leukocytami (znowu przyplątał się jakiś stan zapalny), najważniejsze, że nie jest to niewydolność nerek, uff... Kolejny psikus, tym razem ze strony Kinia!! Ale sytuacja opanowana, Kiniuta już nie sika pod siebie, znowu wpadł w harmonogram odsikiwania/wyciskania 3x na dobę[/QUOTE] Super ,że z Kiniem wszystko w porządku,szkoda,że znów na minusie jesteśmy :( Muszę coś wykombinować,ale w wakacje wciąż mi czasu brakuje z 4 dzieci w domu :(
  5. Śliczny boksiołek,tylko bardzo chudy :(
  6. [quote name='Poprawna']Dobra, pogadam z dziewczynami z Warty :)[/QUOTE] Dzięki :loveu:
  7. Zdjęcia już podziwiałam na FB-cudne :) Chyba pamiętam Melę taką małą jak ma zdjęcie z dogiem podobne ;) Trzy na kanapie-wypas :loveu:
  8. [quote name='Poprawna']Skoro widziałaś Ja pół roku temat to może już ją oddali. Z kim mogę rozmwiać w sprawie tej suni? Podaj jakiś telefon. Niezbędne nam będzie oświadczenie o zrzeczeniu sie psa przez właściciela.[/QUOTE] Widziałam ją pół roku temu,bo to znajoma mojej siostry,a one obie mieszkają 20km ode mnie w Szczecinie,a jestem w Szczecinie 2 razy w miesiącu tylko.Kontakt już podany został do Fundacji "Warta Goldena",podobno mają chętne domki na psiaki.Kontakt przekazała moja znajoma ze Szczecina do nich,ale mogę jeszcze podać tu: Właściciele suni Piotrek: 881-517-950 Monika: 535-466-694 Zdjęcia na telefon dostałam suni 2 dni temu znowu,ale kabla nie mam i nie mam jak umieścić,więc sunia na pewno do adopcji jeszcze.Zrzeczenie bez problemu podpiszą :)
  9. [quote name='tobciu'][B][U]ROZLICZENIE BAZARKU :[/U] [/B][COLOR=#0000ff][B]Dzięki bazarkowym zakupom podopieczni TOZ Police uzbierali :[/B][/COLOR] [COLOR=#0000ff][B]* 434,00 zł (z fantów)[/B][/COLOR] [COLOR=#0000ff][B]* 9,85 zł (z "ogonków" = zaokrągleń przesyłanej kwoty)[/B][/COLOR] [COLOR=#0000ff][B]---[/B][/COLOR] [COLOR=#0000ff][B]Razem : [/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B]443,85 zł[/B][/COLOR][COLOR=#0000ff][B] = w zaokrągleniu [/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B]445 zł [/B][/COLOR] [B]Kwota przekazana do TOZ Police : 16/07/13 Proszę o potwierdzenie otrzymania tutaj na wątku i na bazarku. :) Dzięki.[/B][/QUOTE] Pieniążki otrzymałyśmy,tu potwierdzam,lecę wpisać w rozliczeniu i zaraz też potwierdzę na bazarku u ciebie :) Dziękujemy :)
  10. [quote name='Poprawna']Muszę cos więcej wiedzieć o tej suni. Nie wykluczone, że zwolni się DT u nas. Proszę napisz na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] wszystko co wiesz na jej temat. W ewentualnym DT jest sunia rezydentka więc ..... musi tolerować inne psiaki. Chyba, że szukasz od razu DS to wtedy skontaktuj się z Wartą Goldena, bo Oni mają jakieś sprawdzone domy oczekujące, a my w tej chwili nie.[/QUOTE] Wiem,że to łagodna sunia jest,widziałam ją raz w życiu jakieś 6 miesięcy temu,jak była z właścicielami u mojej siostry.Sunia mądra,szybko nauczyła się wtedy komendy siad(mi zajęło nauczenie jej tego w pół godziny),choć właściciele twierdzili,że to nierozumne psisko,moim zdaniem po prostu nie wiedzieli jak i nie chciało im się już wtedy psa szkolić.Sunia wychowana z dwójką dzieci,więc do dzieci super.Nic więcej nie wiem :( Tak jak pisałam-sunia jest w Szczecinie.
  11. [quote name='Poprawna']Zawiadomię dziewczyny z Warty Goldena. Na pewno mają sprawdzone już oczekujące domki na goldeny :). Podaj kontakt mailowy lub telefoniczny (może byc na PW).[/QUOTE] A nie znajdzie się chętnego domku na tą: [IMG]http://images35.fotosik.pl/1934/a3b3b25e68fa2a2b.jpg[/IMG]
  12. Jestem i trzymam kciuki za boksia :happy1: I po raz kolejny -dlaczego ja mieszkam tak daleko :(
  13. [quote name='Kaaasia'][URL]http://images50.fotosik.pl/2004/5ee4ea733ec4ee23med.jpg[/URL] Małe ma takie kły jak Nikita :evil_lol: Mój poprzedni pies też pod koniec był bardzo chudziutki i wkurzało mnie jak ktoś ciągle pytał "co on taki chudy". Oli waży jakieś 32kg i dobrze wygląda. Jak dokłada z 1kg mam w domu pulpeta, strasznie na nim to widać :evil_lol:[/QUOTE] Mała ma kły większe od mojej,moja ma takie niedorozwinięte i tylko kły jej widać :) Jak się ktoś pyta,czy ona gryzie to się śmieję i mówię,że nie ma czym ;)
  14. [quote name='(:Buńka:)']Twoja Nikitka waży 34 kg:-o Kurcze to ja mam psa i waży 32 kg . . . jakiś chyba niedożywiony ten mój:evil_lol:[/QUOTE] Dokładniej 33,6kg :) Jest dość szeroka :D Niestety waga u psa to moje zboczenie,moja poprzednia suczka rok chorowała na białaczkę,zanim musiałam ją uśpić.Pod koniec swojego 10 letniego życia była istnym szkieletem :( Niektórzy oskarżali mnie,że głodzę psa :( Teraz już nikt tak nie mówi ;)
  15. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/2004/5ee4ea733ec4ee23med.jpg[/IMG][/URL] Czujka do jedzenia: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/746/2c9471a3dfa0c053med.jpg[/IMG][/URL] I odpoczynek: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/713/f8f316684bd84cbcmed.jpg[/IMG][/URL] Na boczku: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/2004/112327eea5314219med.jpg[/IMG][/URL] i z drugiej strony: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/746/6c410eaf7d3676f2med.jpg[/IMG][/URL]
  16. No i już po weekendziku u siostry.W końcu wypoczęłam :) I tak jak obiecywałam tak mam troszkę zdjęć :) Moje ulubione jako pierwsze : [COLOR=#000000]Zdjęcie "Jak mnie widać okiem psa":[/COLOR] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images39.fotosik.pl/2090/e812035b5725c015med.jpg[/IMG][/URL] Moja najmłodsza córcia z Rambem: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/2090/13b5d317a1e74ab8med.jpg[/IMG][/URL] I Rambo żebrze : [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/528/246a63495e7b48f2med.jpg[/IMG][/URL] [B]Wojny Nikita-34kg z Roksi-4kg:[/B] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/2106/cabadcb781016bfemed.jpg[/IMG][/URL] wisior: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/528/51113d39e52d4d93med.jpg[/IMG][/URL]
  17. Rozprostowujemy kości: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/2111/19a457a6485bd40fmed.jpg[/IMG][/URL] I wygrzewamy się pod balkonikiem dzisiaj(od jakiejś godziny dopiero słoneczko mamy) : [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/712/43f6f39d1669d0aamed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/712/cd0bd9b38b08fefemed.jpg[/IMG][/URL] Jutro na weekend do siostry,więc może na ogródku całej zgrai zdjęcia porobię :)
  18. Żeby nie było,że o was nie pamiętam to parę zdjęć zrobiłam ,ale typowo domowe i podbalkonowe :D.Niestety na fontanienki dalej jeszcze za zimno :( [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/708/7d9b0eb0cb631828med.jpg[/IMG][/URL] wygibasy z piłeczką : [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/1957/8730126232999179med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/744/c2aa2e76d1b85bf5med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/708/28dc57d8a3e5f364med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/2104/3352eb129a3906c9med.jpg[/IMG][/URL]
  19. Powinno dojść kolejne 15zł za ogłoszenia moje ;) Proszę o potwierdzenie jak dojdą :)
  20. [quote name='Bolsbokser']Dzięki. A jeśli chodzi o kochanie się psiaków, to niestety w tej rasie tak się nie da, zwłaszcza z linii pracującej. Już muszę być szczeniaki separowane. Właśnie kojce duże stawiamy. Bawół ma wkręta na Albina, Nadżat na Lamię, Lamia na Górola i Nadżat, Jamila to cholera mała i zadziora. A jak zapiszczy, bo któryś się wkurzy za to podgryzanie, to Bravo leci jej bronić, bo wpoił ją sobie, ja we zmierzchu :) Mała ma 3 mce, a on w niej zakochany.[/QUOTE] Przypomniał mi się wierszyk: Dziadek za rzepkę,babcia za dziadka,wnuczek za babcię.... hahahahahaha
  21. [quote name='(:Buńka:)']To przyznawać się która prognozę oglądała i co tam zapowiadają? Mam nadzieję że już się zrobi cieplutko w tym tygodniu....[/QUOTE] Nie oglądam telewizji,ale chętnie dowiem się jaka będzie pogoda :) Jak będzie bardzo ciepło to już wiem gdzie wybędę z dzieciakami i psem.Zrobili nam w mieścinie piękny pasaż na którym są fontanienki prosto z chodnika.Będzie frajda i dla psa i dla dzieci,tylko temperatura musi być odpowiednia :D No i zdjęcia super :razz:
  22. [quote name='chita']Dziewczyny bardzo Wam dziekuje, dostalam juz maila od tobciu wiec wszystkko sie zgadza, a Ciebie Ada zapraszam na bazar foto bo co jak co ale Nikity nie moze zabraknac ;)[/QUOTE] Kiepsko u nas ostatnio z fotami,bo i czasu brak i pogoda nie dopisuje,ale wpadnę i coś może ze starych fotek się wybierze :)
  23. Haloł dziewoćki :) Przygoniła mnie Iza (tobciu) do ogłoszeń ,więc jestem :) O ile mi wybaczycie to zrobię ogłoszonka na raty,dziś,jutro i koniec,o ile mi się uda ;) bo coś ostatnio mało czasu ,ale postaram się streścić :eviltong::evil_lol: A więc zacznę : [COLOR=#000000][FONT=Times New Roman] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Times New Roman] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][COLOR=#ff0000][SIZE=4][B]Dumka - pokochaj ją, daj dom![/B][/SIZE][/COLOR][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][SIZE=4][B]Dumka, sunia w typie asta to ok. 3 letnia suczka o nietypowym umaszczeniu i wspaniałym charakterze. Sunia jest niezwykle kontaktowa i nastawiona na współpracę z człowiekiem. Dumka to psiak bardzo radosny, dogaduje się z większością psów choć nie lubi być przez nie dominowana.[/B][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][SIZE=4][B]Ładnie chodzi na smyczy i zna podstawowe komendy a także bardzo szybko się uczy, uwielbia bawic sie psimi zabawkami czy plastikowymi butelkami. Jest czystym i raczej cichym, ale bardzo wesolym psiakiem. To bezproblemowy i fantastyczny przyjaciel, który szuka odpowiedzialnego i kochającego właściciela dla którego będzie wspaniałym towarzyszem długich spacerów.[/B][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][SIZE=4][B]Duma jest odrobaczona, zaszczepiona i wysterylizowana, na swoj nowy dom czeka w okolicach Torunia w kuj-pom.[/B][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][SIZE=4][B]kontakt w sprawie adopcji: Gosia: 606361293 lub Agata: 694390951[/B][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][SIZE=4][B]e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B][/SIZE] Tu będą ogłoszenia: [B][SIZE=4]Zachodnio-pomorskie : Szczecin [/SIZE][/B][/FONT][/COLOR][URL]http://tablica.pl/[/URL][B]trzeba aktywować[/B][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][B][SIZE=4] [/SIZE][/B][/FONT][/COLOR][URL]http://www.eoferty.com.pl/dumka_pokochaj_ja_daj_dom_323167.html[/URL][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][B][SIZE=4] [/SIZE][/B][/FONT][/COLOR][URL]http://www.anonse.pl/podglad_ogloszenia/6219164[/URL][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][B][SIZE=4] [/SIZE][/B][/FONT][/COLOR][URL]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=169676[/URL][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][B][SIZE=4] [/SIZE][/B][/FONT][/COLOR][URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,78033,Lw==.html[/URL][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][B][SIZE=4] [/SIZE][/B][/FONT][/COLOR][URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/176596/Dumka---pokochaj-ja-daj-dom!/[/URL][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][B][SIZE=4] [/SIZE][/B][/FONT][/COLOR][URL]http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/31870/dumka__pokochaj_ja_daj_dom.php[/URL][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][B][SIZE=4] [/SIZE][/B][/FONT][/COLOR][URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Dumka---pokochaj-ja,-daj-dom-id68594.html[/URL][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][B][SIZE=4] [/SIZE][/B][/FONT][/COLOR][URL]http://www.tusprzedaj.pl/temp-53935/dumka--pokochaj-ja-daj-dom.html[/URL][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][B][SIZE=4] [/SIZE][/B][/FONT][/COLOR][URL]http://e-zwierzak.pl/pl/[/URL][B]trzeba aktywować[/B][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][B][SIZE=4] Świnoujście [/SIZE][/B][/FONT][/COLOR][URL]http://zwierzaki.nasza-lista.com/[/URL][B]trzeba aktywować[/B][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][B][SIZE=4] [/SIZE][/B][/FONT][/COLOR][URL]http://swinoujscie.lento.pl/dumka-pokochaj-ja-daj-dom_,1152331.html[/URL][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][B][SIZE=4] [/SIZE][/B][/FONT][/COLOR][URL]http://www.sellit.pl/ogloszenie.php?id=111936[/URL][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][B][SIZE=4] [/SIZE][/B][/FONT][/COLOR][URL]http://tlenek.pl/ogloszenie/dumka-pokochaj-ja-daj-dom-1.html[/URL][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][B][SIZE=4] [/SIZE][/B][/FONT][/COLOR][URL]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2608607-dumka-pokochaj-ja-daj-dom/[/URL][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][B][SIZE=4] [/SIZE][/B][/FONT][/COLOR][URL]http://www.szybko-sprzedam.pl/index.php?module=ogloszenie&ktore=105543&kategoria=1021&tytul=Dumka - pokochaj ją, daj dom![/URL][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][B][SIZE=4] [/SIZE][/B][/FONT][/COLOR][URL]http://www.zwierzeta.5aleja.pl/ogloszenia/item/7_psy-sprzedam/2673_dumka-pokochaj-ja.html[/URL][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][B][SIZE=4] [/SIZE][/B][/FONT][/COLOR][URL]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/67839/[/URL][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][B][SIZE=4] [/SIZE][/B][/FONT][/COLOR][URL]http://wszystkotujest.pl/Zwierzeta/Psy/Pozostale,ogloszenie,2051300.html[/URL][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][B][SIZE=4] [/SIZE][/B][/FONT][/COLOR][URL]http://www.rozglos.net/ogloszenie-422612.html[/URL][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][B][SIZE=4] Goleniów[/SIZE] [/B] [/FONT][/COLOR][URL]http://www.bezrodowodu.pl/[/URL][B]trzeba aktywować[/B][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman] [/FONT][/COLOR][URL]http://www.pupil.com.pl/[/URL][B]trzeba aktywować[/B][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman] [/FONT][/COLOR][URL]http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/708261[/URL][URL="http://owi.pl/"] [/URL][URL]http://www.neeon.pl/793987-dumka-pokochaj-ja-daj-dom.html[/URL] [URL]http://www.n2m.pl/ogloszenia.html?page=show_ad&adid=27416&catid=77&Itemid=11[/URL] [URL]http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.html?page=show_ad&adid=294911&catid=26&Itemid=11[/URL] [URL]http://owi.pl/[/URL][B]trzeba aktywować[/B][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman] [/FONT][/COLOR][URL]http://tygodniowe.pl/[/URL][B]trzeba aktywować[/B][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman] [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][SIZE=4][B]Koszalin(nie było opcji Goleniów) [/B][/SIZE] [/FONT][/COLOR][B][URL]http://www.kokosy.pl/[/URL][/B][B] trzeba aktywować[/B][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman] [/FONT][/COLOR][URL]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/844172121/koszalin-Dumka-pokochaj-ja-daj-dom.html[/URL][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman] ______________________________________________________________________________________________________________________ [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][COLOR=#ff0000][SIZE=4][B]Młoda, piękna DUMnA sunia szuka kochającego domu![/B][/SIZE][/COLOR][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][SIZE=4][B]Dumka, sunia w typie asta to ok. 3 letnia suczka o nietypowym umaszczeniu i wspaniałym charakterze. Sunia jest niezwykle kontaktowa i nastawiona na współpracę z człowiekiem. Dumka to psiak bardzo radosny, dogaduje się z większością psów choć nie lubi być przez nie dominowana.[/B][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][SIZE=4][B]Ładnie chodzi na smyczy i zna podstawowe komendy a także bardzo szybko się uczy, uwielbia bawic sie psimi zabawkami czy plastikowymi butelkami. Jest czystym i raczej cichym, ale bardzo wesolym psiakiem. To bezproblemowy i fantastyczny przyjaciel, który szuka odpowiedzialnego i kochającego właściciela dla którego będzie wspaniałym towarzyszem długich spacerów.[/B][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][SIZE=4][B]Duma jest odrobaczona, zaszczepiona i wysterylizowana, na swoj nowy dom czeka w okolicach Torunia w kuj-pom. [/B][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][SIZE=4][B]kontakt w sprawie adopcji: Gosia: 606361293 lub Agata: 694390951[/B][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][SIZE=4][B]e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Times New Roman] Tu będą ogłoszenia: [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][SIZE=4][B]Pomorskie : Gdynia [/B][/SIZE][/FONT][/COLOR][URL]http://tablica.pl/[/URL][B]trzeba aktywować [/B][URL]http://www.eoferty.com.pl/mloda_piekna_dumna_sunia_szuka_kochajacego_domu_323204.html[/URL] [URL]http://www.anonse.pl/podglad_ogloszenia/6225038[/URL] [URL]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=169763[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,78095,Lw==.html[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/176801/Mloda-piekna-DUMnA-sunia-szuka-kochajacego-domu!/[/URL] [URL]http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/31917/mloda_piekna_dumna_sunia_szuka_domku.php[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Mloda,-piekna-DUMnA-sunia-szuka-kochajacego-domu-id68675.html[/URL] [URL]http://www.tusprzedaj.pl/temp-53955/mloda-piekna-dumna-sunia-szuka-kochajacego-domu.html[/URL] [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/[/URL][B]trzeba aktywować[/B][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][SIZE=4][B] Malbork [/B][/SIZE][/FONT][/COLOR][URL]http://zwierzaki.nasza-lista.com/[/URL][B]trzeba aktywować [/B][URL]http://malbork.lento.pl/mloda-piekna-dumna-sunia-szuka,1155098.html[/URL] [URL]http://www.sellit.pl/ogloszenie.php?id=111964[/URL] [URL]http://tlenek.pl/ogloszenie/mloda-piekna-dumna-sunia-szuka-kochajacego-domu.html[/URL] [URL]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2609278-mloda-piekna-dumna-sunia-szuka-kochajacego-domu/[/URL] [URL]http://www.szybko-sprzedam.pl/index.php?module=ogloszenie&ktore=105556&kategoria=1021&tytul=Młoda, piękna DUMnA sunia szuka kochającego domu![/URL] [URL]http://www.zwierzeta.5aleja.pl/ogloszenia/item/7_psy-sprzedam/2678_mloda-piekna-dumna-sunia.html[/URL] [URL]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/67971/[/URL] [URL]http://wszystkotujest.pl/Zwierzeta/Psy/Pozostale,ogloszenie,2051864.html[/URL] [URL]http://www.rozglos.net/ogloszenie-422969.html[/URL][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][SIZE=4][B] Starogard Gdański,[/B][/SIZE] [/FONT][/COLOR][URL]http://www.bezrodowodu.pl/[/URL][B]trzeba aktywować[/B][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman] [/FONT][/COLOR][URL]http://www.pupil.com.pl/[/URL][B]trzeba aktywować[/B][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman] [/FONT][/COLOR][URL]http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/723618[/URL][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman] [/FONT][/COLOR][URL]http://www.neeon.pl/809314-mloda-piekna-dumna-sunia-szuka-kochajacego-domu.html[/URL][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman] [/FONT][/COLOR][URL]http://www.n2m.pl/ogloszenia.html?page=show_ad&adid=27504&catid=77&Itemid=11[/URL][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman] [/FONT][/COLOR][URL]http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.html?page=show_ad&adid=295572&catid=26&Itemid=11[/URL][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman] [/FONT][/COLOR][URL]http://owi.pl/[/URL][B]trzeba aktywować[/B][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman] [/FONT][/COLOR][URL]http://tygodniowe.pl/[/URL][B]trzeba aktywować[/B][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman] [/FONT][/COLOR][B][URL]http://www.kokosy.pl/[/URL][/B][B] trzeba aktywować [/B][URL]http://www.oglaszamy24.pl/[/URL] niestety tekst ten sam i mi nie przyjmują ogłoszenia :([COLOR=#000000][FONT=Times New Roman] _______________________________________________________________________________________________________________________ [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][COLOR=#ff0000][SIZE=4][B]DUMA - piękna astka szuka swojego człowieka! [/B][/SIZE][/COLOR][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][SIZE=4][B]Dumka, sunia w typie asta to ok. 3 letnia suczka o nietypowym umaszczeniu i wspaniałym charakterze. Sunia jest niezwykle kontaktowa i nastawiona na współpracę z człowiekiem. Dumka to psiak bardzo radosny, dogaduje się z większością psów choć nie lubi być przez nie dominowana.[/B][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][SIZE=4][B]Ładnie chodzi na smyczy i zna podstawowe komendy a także bardzo szybko się uczy, uwielbia bawic sie psimi zabawkami czy plastikowymi butelkami. Jest czystym i raczej cichym, ale bardzo wesolym psiakiem. To bezproblemowy i fantastyczny przyjaciel, który szuka odpowiedzialnego i kochającego właściciela dla którego będzie wspaniałym towarzyszem długich spacerów.[/B][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][SIZE=4][B]Duma jest odrobaczona, zaszczepiona i wysterylizowana, na swoj nowy dom czeka w okolicach Torunia w kuj-pom. [/B][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][SIZE=4][B]kontakt w sprawie adopcji: Gosia: 606361293 lub Agata: 694390951[/B][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][SIZE=4][B]e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Times New Roman] Tu będą ogłoszenia:[SIZE=4][B] Dolnośląskie : Jelenia Góra [/B][/SIZE][/FONT][/COLOR][URL]http://tablica.pl/[/URL][B]trzeba aktywować [/B][URL]http://www.eoferty.com.pl/duma_piekna_astka_szuka_swojego_czlowieka_323330.html[/URL] [URL]http://www.anonse.pl/podglad_ogloszenia/6251581[/URL] [URL]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=170148[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,78252,Lw==.html[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/177531/DUMA---piekna-astka-szuka-swojego-czlowieka!/[/URL] [URL]http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/32037/duma__piekna_astka_szuka_czlowieka.php[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/DUMA---piekna-astka-szuka-swojego-czlowieka-id68916.html[/URL] [URL]http://www.tusprzedaj.pl/temp-53993/duma--piekna-astka-szuka-swojego-czlowieka.html[/URL] [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/[/URL][B]trzeba aktywować[/B][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][SIZE=4][B] Legnica [/B][/SIZE][/FONT][/COLOR][URL]http://zwierzaki.nasza-lista.com/[/URL][B]trzeba aktywować [/B][URL]http://legnica.lento.pl/duma-piekna-astka-szuka-swojego,1165036.html[/URL] [URL]http://www.sellit.pl/ogloszenie.php?id=112107[/URL] [URL]http://tlenek.pl/ogloszenie/duma-piekna-astka-szuka-swojego-czlowieka.html[/URL] [URL]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2611155-duma-piekna-astka-szuka-swojego-czlowieka/[/URL] [URL]http://www.szybko-sprzedam.pl/index.php?module=ogloszenie&ktore=105695&kategoria=1021&tytul=DUMA - piękna astka szuka swojego człowieka![/URL] [URL]http://www.zwierzeta.5aleja.pl/ogloszenia/item/7_psy-sprzedam/2703_duma-piekna-astka.html[/URL] [URL]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/68388/[/URL] [URL]http://wszystkotujest.pl/Zwierzeta/Psy/Teriery/Amstaffy_Pitt_bulle,ogloszenie,2068243.html[/URL] [URL]http://www.rozglos.net/ogloszenie-423821.html[/URL][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][SIZE=4][B] Wrocław[/B][/SIZE] [/FONT][/COLOR][URL]http://www.bezrodowodu.pl/[/URL][B]trzeba aktywować[/B][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman] [/FONT][/COLOR][URL]http://www.pupil.com.pl/[/URL][B]trzeba aktywować[/B][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman] [/FONT][/COLOR][URL]http://www.n2m.pl/ogloszenia.html?page=show_ad&adid=27506&catid=77&Itemid=11[/URL][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman] [/FONT][/COLOR][URL]http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.html?page=show_ad&adid=295578&catid=26&Itemid=11[/URL][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman] [/FONT][/COLOR][URL]http://owi.pl/[/URL][B]trzeba aktywować[/B][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman] [/FONT][/COLOR][URL]http://tygodniowe.pl/[/URL][B]trzeba aktywować[/B][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman] [/FONT][/COLOR][B][URL]http://www.kokosy.pl/[/URL][/B][B] trzeba aktywować[/B][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman] [/FONT][/COLOR][URL]http://www.oglaszamy24.pl/[/URL] niestety tekst ten sam i mi nie przyjmują ogłoszenia :([COLOR=#000000][FONT=Times New Roman] [/FONT][/COLOR][URL]http://ogloszenia.e-gratka.info/[/URL] niestety tekst ten sam i mi nie przyjmują ogłoszenia :([COLOR=#000000][FONT=Times New Roman] [/FONT][/COLOR][URL]http://www.neeon.pl/index.php[/URL] niestety tekst ten sam i mi nie przyjmują ogłoszenia :( [COLOR=#000000][FONT=Times New Roman] .[/FONT][/COLOR]
×
×
  • Create New...