Jump to content
Dogomania

tatankas

Members
  • Posts

    28631
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by tatankas

  1. Grzecznie idę przy wózku: [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images35.fotosik.pl/243/6d9ed7afcb8f6398med.jpg[/img][/url] Obudzili mnie w środku nocy głośną imprezką,zapomniałam schować jęzorka: [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images38.fotosik.pl/401/350bce75a41f61abmed.jpg[/img][/url] Pozycja spania na materacyku pańciostwa: [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images47.fotosik.pl/407/7684ecab563ecabbmed.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images45.fotosik.pl/408/0506385e57358bd6med.jpg[/img][/url] W gościnnym: [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images45.fotosik.pl/425/a2b130b25eb7a08amed.jpg[/img][/url]
  2. Zabawa na materacu z moją córcią: [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images45.fotosik.pl/408/474cbc9891000bbdmed.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images49.fotosik.pl/407/7f839d2a6040809emed.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images35.fotosik.pl/243/b2005601472c7cc8med.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images45.fotosik.pl/408/e410deea65914bfemed.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images46.fotosik.pl/388/c3ed58702a3134ecmed.jpg[/img][/url]
  3. Nowa zabaweczka zakupiona na bazarku przetrwała 2 godziny: [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images39.fotosik.pl/384/ba1cd721cd064ce8med.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images43.fotosik.pl/388/d423bcec56c1b3fdmed.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images47.fotosik.pl/389/179f497e201f65c6med.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images37.fotosik.pl/364/8ee5a7fbf530612bmed.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images40.fotosik.pl/372/7a033a7c9f8adaa3med.jpg[/img][/url]
  4. Nikita z naszą tymczasowiczką: [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images37.fotosik.pl/334/2b39de54fe243c55med.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images45.fotosik.pl/359/4fad14838d21367cmed.jpg[/img][/url] Tu wlazła do tymczasowego posłanka suni: [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images50.fotosik.pl/358/d346d0085725a7acmed.jpg[/img][/url] Buziaki: [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images39.fotosik.pl/354/55424a33130ddfe7med.jpg[/img][/url] Nikita z sąsiadem-buldożkiem francuskim: [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images46.fotosik.pl/369/85a25b2e8e6b9028med.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images46.fotosik.pl/369/9c98ebdfe7f6b02cmed.jpg[/img][/url]
  5. [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images46.fotosik.pl/339/c6c39e4f4300f80cmed.jpg[/img][/url] Pod wiatr: [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images37.fotosik.pl/334/532da21c3b41de99med.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images41.fotosik.pl/354/3289d520ed7e8a9amed.jpg[/img][/url] Postawione uszka,bo piesek idzie: [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images40.fotosik.pl/342/bd7f9d9eeabd5d5dmed.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images43.fotosik.pl/358/895f09257033c376med.jpg[/img][/url]
  6. [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images49.fotosik.pl/354/376e0c3706037205med.jpg[/img][/url] Wychodzące ząbki: [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images49.fotosik.pl/354/7302576cc766347dmed.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images46.fotosik.pl/335/d52038d6cbce43e4med.jpg[/img][/url] zdjęcie:"Już starczy tych zdjęć-WSTYDZĘ SIĘ." [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images46.fotosik.pl/335/a8aa9aea79c94d46med.jpg[/img][/url] Na spacerku z kijaszkiem: [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images49.fotosik.pl/358/a9cea95ae648a2a3med.jpg[/img][/url]
  7. Nikita paralityk: [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images35.fotosik.pl/188/a2ac7ab0820c7fb0med.jpg[/img][/url] Jesień: [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images47.fotosik.pl/354/7f5d3d97bd249106med.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images39.fotosik.pl/350/1a48e3a301532e9fmed.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images46.fotosik.pl/335/81f962a93984fa28med.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images37.fotosik.pl/331/680cf0e4e306b441med.jpg[/img][/url]
  8. Z Rambem,psiakiem mojej siostry: [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images38.fotosik.pl/344/f4b96f69c3b05425med.jpg[/img][/url] Nikitka już 12 dni po sterylizacji,czuje się świetnie.Kilka zdjęć: Na spacerku: [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images47.fotosik.pl/353/0d463a27e108003amed.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images37.fotosik.pl/329/3395f7c4785e3db9med.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images39.fotosik.pl/348/99a4a4da7323f5c2med.jpg[/img][/url] Dzisiejsze-śpiocham sobie.Już bez kaftanika,ale ulga: [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images39.fotosik.pl/348/15b0afd347600e47med.jpg[/img][/url]
  9. Oddaj mi tą piłkę: [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images42.fotosik.pl/229/822149cdb29bc98amed.jpg[/img][/url] Z piłeczką w dołku: [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images39.fotosik.pl/341/0405d64bd27accd2med.jpg[/img][/url] Następne zdjęcia,po zabawie w domu: [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images43.fotosik.pl/349/aadeb949d3078895med.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images37.fotosik.pl/326/703a92597a39dcabmed.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images39.fotosik.pl/345/08e423efe64eb5a1med.jpg[/img][/url]
  10. Jak siedzę przy laptopie,też mam obstawę: [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images39.fotosik.pl/341/3165ace1eabca758med.jpg[/img][/url] Spanie w innej wersji: [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images43.fotosik.pl/345/e10154bcf7a02b91med.jpg[/img][/url] Szczęśliwy pies: [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images45.fotosik.pl/346/a5e93df9762fbe4cmed.jpg[/img][/url] Przyczajony tygrys,widać tylko oczy świecące: [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images36.fotosik.pl/203/9c94507f2f7b84c1med.jpg[/img][/url] Kopiemy dołki: [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images36.fotosik.pl/203/a5bb4e455f765780med.jpg[/img][/url]
  11. Zobaczyła pieska,w końcu ładne zdjęcie: [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images39.fotosik.pl/340/7ae402a1c3fdb1c9med.jpg[/img][/url] Na spacerku w lesie z Tekillą latała,lekko zmachana,odpoczywa: [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images44.fotosik.pl/317/98005b2f02c49982med.jpg[/img][/url] Z Tekillą: [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images41.fotosik.pl/341/ffeae147f21eed7emed.jpg[/img][/url] Wystawiona na psa: [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images50.fotosik.pl/345/45bd8feb0d946f2emed.jpg[/img][/url] Jak leżę przed kompem,to ciężko mi myszką operować,a właśnie dlatego-zrobiła sobie poduszkę z podłoża dla myszki: [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images48.fotosik.pl/317/182192bfafa1f638med.jpg[/img][/url]
  12. W końcu przypomniało mi się,że mój rudzielec ma też swój wątek od dawna nie odwiedzany,więc wkleję parę zdjęć,co by odświeżyć. Moja dama skończyła we wrześniu już rok: [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images47.fotosik.pl/341/70cdb18b536d0115med.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images43.fotosik.pl/341/91455b7d61efd8b8med.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images47.fotosik.pl/341/d93c9806c27c9bb9med.jpg[/img][/url] Spanie z córką Karinką: [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images36.fotosik.pl/202/8a53472301bcd010med.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images44.fotosik.pl/315/4f2a092725ab8fb7med.jpg[/img][/url]
  13. Ja kupuję brita i jestem bardzo zadowolona,za 100zł ostatnio dostałam 17kg i prezencik.Co do szelek to mam i mogę pożyczyć.Moja znów na szelkach jeszcze bardziej ciągnęła.
  14. To już wiem,czemu ona tak ciągnęła w aucie,woli z przodu jeździć hihihi
  15. O już jest,a mówiłam o tym ciągnięciu właścicielce tymczasowej,to mówiła,że jej pies też ciągnie i da sobie radę.Iza to mi smycz od razu oddała,bo ja mam wprawę w prowadzeniu takich psów(moja sunia na szczęście tak nie ciągnie).Super,że większych obrażeń nie ma.
  16. Oj padnę zaraz przez to czekanie,ja do cierpliwych nie należę,dlatego właśnie nie czekaliśmy na SM,tylko same poszłyśmy,teraz znów na wyniki badań czekać muszę.wrrrrrrrr
  17. Znowu u mnie w mieście,co za K,ci chociaż próbują nowy domek znaleźć,ale na podwórzu go trzymają.Masakra.Mówiłam,że u nas panuje znieczulica.
  18. No umowy od ageralion już mam,koleżanka wydrukowała i mi dzisiaj po pracy przywiezie,więc jutro konkretne podpisanie umowy zrzeczenia i odbiór książeczki będę załatwiać z Izą.
  19. Ona miała jakieś 1-2 lata,jak adoptowali ją ze schroniska u nich była około 4 lat,więc ma 5-6 niby,ale ja bym dała jej dużo mniej z wyglądu.
  20. Dlatego piszę,że dobrze,że tam są,w ŚWINOUJŚCIU,bo u nas nikt by ich tak nie ubrał.Znieczulica całkowita panuje.
  21. Szkoda psiaków,ale zobaczcie jak ładnie poubierane,kto by pomyślał,że u nas w Szczecińskim schronisku ktoś ubierał psiaki.Ten drugi też piękny jest.
  22. Mój ukochany rudzielec to przy waszych aniołeczek,ma tam kilka przewinień na swoim koncie,takie jak kilka zabawek dzieci,ale przynajmniej nauczyły się je sprzątać z podłogi,dzień przed komunią najstarszej córki pożarła jej buciki,ale to pani zapomniała w pośpiechu zamknąć szafę.Ogólnie od pół roku tylko zabawki na jej koncie są,pani(Ja) zawsze sprawdza przed wyjściem,czy wszystko pochowane,pozamykane.No ale książki męża wypożyczonej z biblioteki,leżącej na naszym materacu nie zauważyłam niestety,no i trzeba było zakupić nową,bo starej raczej by nie przyjęli: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/462/9ba7d942fceb72e8med.jpg[/IMG][/URL] Od razu zaznaczam,że łóżeczko było ładnie pościelone i przykryte 5 kg kocem(na podłodze był),no ale że mała szkodliwość czynu,to nie zwracam wielkiej uwagi na to. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/468/9c590c3048279accmed.jpg[/IMG][/URL]
  23. Nutusia ja to bym się męża musiała pozbyć,żeby mieć większe stadko,moje dziewuszki już za mamusią by do domu sprowadziły wszystko,co po drodze znajdą.A drugie wyjście to wybudować domek,żeby więcej miejsca było,jak by psy mężowi foteli nie zajmowały to ok by było.A u nas już teraz problem,mąż sobie sprowadził jeden fotel i pies go zajął.Kotki niestety odpadają,bo mąż uczulony,chyba że skorzystam z pierwszej opcji,ale kto wtedy będzie mnie utrzymywał bym ja mogła psiaki.A z czworonożnych za to miałam dwa króliki(za TM) teraz od roku mam 4 koszatniczki adoptowane.
  24. Ale ci zazdroszczę:oops:,tyle czworonożnych przyjaciół,ogoniasta nawet.Jak tylko się pozbędę dzieci z domu:diabloti:,to sobie ogoniastą wezmę do parki,lub dwie:eviltong:.Szkoda,że to może jeszcze potrwać:-(:-(:-(.Dzieci mają 9,7 i 2,5 roku dopiero.:cool3:
×
×
  • Create New...