-
Posts
28631 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tatankas
-
Boziu,jak ja bym chciała tam być,szlag mnie wywiał w sam róg Polski,tak daleko wszęęęęęęęęęęęedzie :(
- 78403 replies
-
Jeszcze będę musiała do schroniska podjechać,to się jeszcze dogadamy co do miejsca spotkania,zależy ile mi czasu zostanie,to może ja podjadę gdzieś bliżej,żebyś nie musiała aż tak kołować po Szczecinie :)
-
KIRA ODESZŁA-nie mogę w to uwierzyć :(:(:(
tatankas replied to tatankas's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja znowu wgrywam na fotosika zdjęcie,jak już jest wgrane,to kopiuję trzeci link pod zdjęciem i wklejam bezpośrednio w odpowiedź i tyle:) -
No i psiaki poznam jutro osobiście,porobię parę zdjęć,a jednego zawiozę do domku stałego.Co do wizyty w Stargardzie,to już umówiona jest z panem chętnym adoptować kolejnego szczeniaka Katlis na wizytę przedadopcyjną,jeżeli będzie wszystko ok,to będę się z panem umawiać na odbiór szczyla i podpisanie umowy.Trzymajcie kciuki za jutro i za sobotę :)
-
Alicjo znacie kogoś,kto mógłby przeprowadzić wizytę przedadopcyjną w Bytomiu,a druga w Starym Łomie-Chojnów.Nie znam w ogóle terenów Śląska???
- 78403 replies
-
[quote name='Esfly']Ada - TOZowe dziewczyny jadą w sobotę chyba na wizytę przed adopcyjną dla hasiorki, to może i tą u ludzi chętnych na szczyla by załatwiły. Dziewczyny - a widziałyście tego cudaka na kwarantannie w typie ASTa? Wylizał mi ręce, przyniósł miskę i się nią bawił... To ten [url]http://schronisko.szczecin.pl/kwarantanna-id-67708.html[/url][/QUOTE] Już nasza cholerkaa kochana załatwiła wizytkę,jest wszystko ok,jurto jedziemy szczyle wszystkie odrobaczyć a jeden jedzie do nowego domku już.Wszystko na wątku szczyli jest :) Psiak faktycznie fafle dłuższe jak u boksia,a mordka dłuższa jak nie u boksia,ale widocznie charakterek boksiowy,bo moja też z miskami latała :)
-
KIRA ODESZŁA-nie mogę w to uwierzyć :(:(:(
tatankas replied to tatankas's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
to tyle :) -
KIRA ODESZŁA-nie mogę w to uwierzyć :(:(:(
tatankas replied to tatankas's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Już wstawiam :) -
Oj tak,zaznaczmy-nigdy się nie zapomina :(
-
KIRA ODESZŁA-nie mogę w to uwierzyć :(:(:(
tatankas replied to tatankas's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='kasia11']Bedziemy cierpliwi tyle czasu ile bedzie potrzeba :) zawsze bedzie przez nas kochana i nie damy powodu aby odczula to inaczej :) Ma juz swoj dom na stale i nigdy go juz nie zmieni jestesmy bardzo szczesliwi ze ja mamy :) I znowu ryczę.Tak się cieszę z jej szczęścia.W końcu ma domek,na jaki zasłużyła.Jak by był problem ze zdjęciami,to proszę mi na maila wysłać [email protected] Z miłą chęcią wstawię je za ciebie :) -
KIRA ODESZŁA-nie mogę w to uwierzyć :(:(:(
tatankas replied to tatankas's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To Huraaaaaa ,mogę zmienić tytuł :) -
Faktycznie super :) Dla Liluchy mam już 52zł z bazarków,czekam tylko na wszystkie przelewy,no i zaproszę na kolejny bazarek,tym razem na swoje Polickie zwierzaki,bo dług nam rośnie: [url]http://www.dogomania.pl/threads/203624-ZAPRASZAM-ksi%C4%85%C5%BCki-srebro-bi%C5%BCuteria-ciuchy-i-inne-Na-Polickie-zwierzaki-do-20.03.2011[/url]
-
Trzymamy mooooocno. Aguś a kiedy mogę się spodziewać obróżki? I potrzebna mi wizyta przedadopcyjna u pana ze Stargardu Szczecińskiego-znacie kogoś?
-
Szukamy dalej,dziewczyna nie może,bo jej nie ma w Stargardzie i nie zna nikogo,kto by mógł(miał czas)!!!
-
Boziu-jak ja lubię czytać takie wieści,fakt unoszą nad ziemię.A ze mną ma się skontaktować pan,który musi oddać roczną sunię bokserkę.Jeszcze nie wiem co i jak,bo wiadomość mam od dziewczyny z TOZu Szczecińskiego,już mnie chyba uznały za mamusię boksiową,jeżeli znalazłam domek wspaniały dla 5 letniego siwego boksia to i dla niej nie powinno być problemu :)
-
A ja chciałam napisać,że w Piątek będę w Szczecinie i mogę mu zdjęcia ładne porobić,a tu taka niespodzianka.Trzymaj się Niuniek :)
-
Mam już namiary na dziewczynę ze Stargardu od ageralion,będę się kontaktować po południu,bo teraz nie odbiera,może jest w pracy :)
-
No czekałam,aż się wypowiesz oficjalnie.Ja już jestem umówiona na piątek z właścicielką maluchów.Zabieram je na odrobaczanie(wszystkie cztery) i na założenie książeczek,odwoże trzy z powrotem a czwarty jedzie z nami na Osowo do domku :) Mam telefon też do pana ze Stargardu Szczecińskiego,który chciałby adoptować psiaka,zgadza się na wizytę przedadopcyjną i poadopcyjną,a po pieska w razie czego przyjedzie sam.Znacie kogoś ze Stargardu???