Jump to content
Dogomania

tatankas

Members
  • Posts

    28631
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by tatankas

  1. Boziu,jak ja bym chciała tam być,szlag mnie wywiał w sam róg Polski,tak daleko wszęęęęęęęęęęęedzie :(
  2. Jeszcze będę musiała do schroniska podjechać,to się jeszcze dogadamy co do miejsca spotkania,zależy ile mi czasu zostanie,to może ja podjadę gdzieś bliżej,żebyś nie musiała aż tak kołować po Szczecinie :)
  3. Ja znowu wgrywam na fotosika zdjęcie,jak już jest wgrane,to kopiuję trzeci link pod zdjęciem i wklejam bezpośrednio w odpowiedź i tyle:)
  4. No i psiaki poznam jutro osobiście,porobię parę zdjęć,a jednego zawiozę do domku stałego.Co do wizyty w Stargardzie,to już umówiona jest z panem chętnym adoptować kolejnego szczeniaka Katlis na wizytę przedadopcyjną,jeżeli będzie wszystko ok,to będę się z panem umawiać na odbiór szczyla i podpisanie umowy.Trzymajcie kciuki za jutro i za sobotę :)
  5. podaj mi w którym boksie pies siedzi :) Boksio jak widziałam k-15 poprawcie mnie jak się mylę :)
  6. Alicjo znacie kogoś,kto mógłby przeprowadzić wizytę przedadopcyjną w Bytomiu,a druga w Starym Łomie-Chojnów.Nie znam w ogóle terenów Śląska???
  7. [quote name='Esfly']Jutro chyba idę do schronu porobić zdjęcia rottkowi na kwarantannie, to i jemu mogę spróbować.[/QUOTE] Ja jutro z rana będę w Szczecinie,jak się wyrobię ze wszystkim to też mogę podjechać :)
  8. [quote name='Esfly']Ada - TOZowe dziewczyny jadą w sobotę chyba na wizytę przed adopcyjną dla hasiorki, to może i tą u ludzi chętnych na szczyla by załatwiły. Dziewczyny - a widziałyście tego cudaka na kwarantannie w typie ASTa? Wylizał mi ręce, przyniósł miskę i się nią bawił... To ten [url]http://schronisko.szczecin.pl/kwarantanna-id-67708.html[/url][/QUOTE] Już nasza cholerkaa kochana załatwiła wizytkę,jest wszystko ok,jurto jedziemy szczyle wszystkie odrobaczyć a jeden jedzie do nowego domku już.Wszystko na wątku szczyli jest :) Psiak faktycznie fafle dłuższe jak u boksia,a mordka dłuższa jak nie u boksia,ale widocznie charakterek boksiowy,bo moja też z miskami latała :)
  9. [quote name='ageralion']Co za %*&%$*^)!![/QUOTE] Zgadzam się z tobą,piękny,młody psiak-jaka szkoda :(
  10. [quote name='Nutusia']Tymczas z serii "Kapsel czuwa" :)[/QUOTE] No,czyli plaskata boksiowa mordeczka hihihihi.Tak,tak znamy my Kapselkową,tak zawsze wszystko opowie,że się serce kraje i nie da się odmówić :)
  11. Następna plaskata,czy jakaś inna cudowna mordka :)Jesteś boska :)
  12. Oj tak,zaznaczmy-nigdy się nie zapomina :(
  13. [quote name='kasia11']Bedziemy cierpliwi tyle czasu ile bedzie potrzeba :) zawsze bedzie przez nas kochana i nie damy powodu aby odczula to inaczej :) Ma juz swoj dom na stale i nigdy go juz nie zmieni jestesmy bardzo szczesliwi ze ja mamy :) I znowu ryczę.Tak się cieszę z jej szczęścia.W końcu ma domek,na jaki zasłużyła.Jak by był problem ze zdjęciami,to proszę mi na maila wysłać [email protected] Z miłą chęcią wstawię je za ciebie :)
  14. To Huraaaaaa ,mogę zmienić tytuł :)
  15. Faktycznie super :) Dla Liluchy mam już 52zł z bazarków,czekam tylko na wszystkie przelewy,no i zaproszę na kolejny bazarek,tym razem na swoje Polickie zwierzaki,bo dług nam rośnie: [url]http://www.dogomania.pl/threads/203624-ZAPRASZAM-ksi%C4%85%C5%BCki-srebro-bi%C5%BCuteria-ciuchy-i-inne-Na-Polickie-zwierzaki-do-20.03.2011[/url]
  16. Trzymamy mooooocno. Aguś a kiedy mogę się spodziewać obróżki? I potrzebna mi wizyta przedadopcyjna u pana ze Stargardu Szczecińskiego-znacie kogoś?
  17. Szukamy dalej,dziewczyna nie może,bo jej nie ma w Stargardzie i nie zna nikogo,kto by mógł(miał czas)!!!
  18. Dziewczyny -mam pytanko!Potrzebna osoba ze Stargardu Szczecińskiego do zrobienia wizyty przedadopcyjnej,bo jest chętny na adoptowanie szczyla Husky.Znacie może kogoś z tamtych okolic???
  19. Boziu-jak ja lubię czytać takie wieści,fakt unoszą nad ziemię.A ze mną ma się skontaktować pan,który musi oddać roczną sunię bokserkę.Jeszcze nie wiem co i jak,bo wiadomość mam od dziewczyny z TOZu Szczecińskiego,już mnie chyba uznały za mamusię boksiową,jeżeli znalazłam domek wspaniały dla 5 letniego siwego boksia to i dla niej nie powinno być problemu :)
  20. A ja chciałam napisać,że w Piątek będę w Szczecinie i mogę mu zdjęcia ładne porobić,a tu taka niespodzianka.Trzymaj się Niuniek :)
  21. Mam już namiary na dziewczynę ze Stargardu od ageralion,będę się kontaktować po południu,bo teraz nie odbiera,może jest w pracy :)
  22. No czekałam,aż się wypowiesz oficjalnie.Ja już jestem umówiona na piątek z właścicielką maluchów.Zabieram je na odrobaczanie(wszystkie cztery) i na założenie książeczek,odwoże trzy z powrotem a czwarty jedzie z nami na Osowo do domku :) Mam telefon też do pana ze Stargardu Szczecińskiego,który chciałby adoptować psiaka,zgadza się na wizytę przedadopcyjną i poadopcyjną,a po pieska w razie czego przyjedzie sam.Znacie kogoś ze Stargardu???
×
×
  • Create New...