Jump to content
Dogomania

tatankas

Members
  • Posts

    28631
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by tatankas

  1. Zapraszam-kolejne szczeniaki w Policach do adopcji-ich wątek: http://www.dogomania.pl/threads/203220-4-szczeniaki-Hasky-do-adopcji-6-5-tygodnia Są trzy pieski i jedna suczka,suczka to ta osobno na trzecim zdjęciu:
  2. Są trzy pieski i jedna suczka,suczka to ta osobno na trzecim zdjęciu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/674/3605b7b53a2baa31med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/657/2dbd23e2551b2f01med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/677/7965c13e002f7d1emed.jpg[/IMG][/URL]
  3. Dostałam dziś wiadomość na maila: [B] Witam,bardzo państwa proszę o pomoc w znalezieniu domków dla moich szczeniąt-suczka oszczeniła się 13 stycznia,więc psiaki mają 6,5 tygodnia.Jedzą już karmę suchą i z puszki.Są bardzo wesołe,jest ich- 3 pieski i 1 suczka,prześlę państwu zdjęcia psiaków.niestety nie stać mnie na sterylizację suczki,chociaż bardzo bym chciała,nie ukrywam że jest to dla mnie duży problem i wydatek.proszę was bardzo pomóżcie mi,nie stać mnie na utrzymanie tych psiaków i zatrzymanie ich-mam już dwa psy,od 1ego lutego nie mam pracy a jestem samotną matką i ciężko mi jest utrzymać do tego te szczeniaki. [/B] Mam panią na naszej klasie i adres mailowy,ale czekam,by przesłała mi numer do siebie,już skontaktowałam się z dziewczyną od Haskych,ale próbuję wszędzie.Dobrze byłoby też wysterylizować sunię,a nasz Toz żyje na debecie i nie wiadomo kiedy dostaniemy pieniądze,choć część pewnie możemy się dołożyć,zdjęcia szczeniaków za pół godziny max,muszę zmienić komputer.
  4. Bardzo się cieszę,faktycznie wychudzona była i zaniedbana,ale co się dziwić-8kg niedowagi,łupież okropny miała,no i te pazury.Jeszcze tylko dom stały i będzie super.
  5. [quote name='Nutusia'][COLOR=purple]Fiu, fiu - ale będzie elegantka na wiosnę! W takich okolicznościach, to i Pańcia będzie musiała sobie sprawić coś wystrzałowego, co by psicy wiochy nie robić. Żeby tylko rocznicowy TZ... alergii nie dostał jak zobaczy wyciąg z konta!!!!! :) Wczoraj był fajny dzień, w miarę ciepło, więc się pannice wyhasały w ogrodzie. Było rzucanie kija oraz najnowsza atrakcja - walka na warkot i siłę szczęk o... wycieraczkę! :) Tak się zmachały, że wieczorem padły pokotem na kanapie i dopiero gdzieś w środku nocy poczułam walący się na kołdrę ciężar... :) Ciotki, nie jestem przesądna i nie będę trzymać w tajemnicy, bo lubię się cieszyć (i to kolektywnie, a co!), ale na wszelki wypadek poproszę o kciuki... Wszystko wskazuje na to, że w przyszły piątek Beksia będzie miała gości i jeśli wszystko dobrze pójdzie (a nie widzę powodów, żeby było inaczej!!!), w niedzielę rozpocznie nowy, szczęśliwy etap życia ze swoją nową Rodziną. Na poniedziałek Państwo biorą urlop, żeby się oswoić, przyzwyczaić i poznać. Fajnie, co?... :) [/COLOR][/QUOTE] No wiocha to raczej nie będzie pancia,ale na nic nowego to mnie na razie nie stać,wystroję i wyleczę psa i wystarczy,pancia przecierpi w starych łachach :) Konta mamy osobne-wyciągi przychodzą na maila,które od razu kasuję,zresztą po wpłatach i przelewach z bazarków i tak by się nie połapał co dla mojego a co dla innych psiaków :) Trzymamy kciuki za beksę-to chyba oczywiste :)
  6. Ja muszę pogadać z mężem,ale to w niedzielę,więc może zabiorę całą rodzinkę na pochód.Ja też się piszę na koszulkę :)
  7. Wstawiaj,wstawiaj,bo po tych wszystkich bidach boksiowych z wychudzeniami,różnymi chorubskami :(z miłą chęcią pooglądam zdrowe,cieszące się życiem twoje szkraby :)
  8. [quote name='Nutusia'][COLOR=purple] Aha, Tatankas - TZ był w hurtowni i sprawdził - szeleczki można nabyć drogą kupna za złotych 42,95. [/COLOR][/QUOTE] No i chyba dam sobie spokój z szeleczkami,znów alergia wychodzić u rudej zaczęła,byłyśmy w piątek na zastrzykach-koszt szeleczek,a we wtorek powtórka z rozrywki :) No a już się umawiamy na kupno pięknych obróżek wraz ze smyczką,zobaczcie jakie cudeńka : [quote name='agaga21'] zapraszam serdecznie na bazarki na niebieskim forum, które zrobiła [B] dona dla naszego marsa :smile:[/B] na bazarkach można kupić unikalne taśmy, z których los-ferros zrobi obróżkę specjalnie dla waszego psiaka! przykładowe obróżki: [URL="http://img337.imageshack.us/i/79320339.jpg/"][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/1436/79320339.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=4][B]bazarki:[/B][/SIZE] [URL]http://www.amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=67&t=5793[/URL] [URL]http://www.amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=67&t=5792[/URL] [URL]http://www.amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=67&t=5585[/URL] jeśli ktoś nie jest zarejestrowany na tamtym forum a chciałby obróżkę, mogę pomóc jako pośrednik ;-) [B]ZAPRASZAM, NAPRAWDĘ WARTO![/B][/QUOTE]
  9. Trzymamy kciuki,by zwierzaki się dogadały :)
  10. U mnie jest ten problem,że facet przez mamusię wychowywany tak przez 21 lat,że ja już 13 się męczę z wychowaniem na swój sposób,jest lepiej,ale chyba dopiero po 21 latach będę mogła się z mamusią równać :) A na smaczki nie reaguje-rozwydrzony na maxa hihihi
  11. Widzę,że ogłoszenie na Polickim forum dało rezultaty,a już traciłam wiarę w to miasto.Czyli będę miała dwa psiaki do odwiedzania :)
  12. [quote name='eloise']my jesteśmy tuż po 5 rocznicy, za to moi rodzice obchodzą wkrótce 30 :) i właśnie z siostrą i bratem planujemy imprezę ;)[/QUOTE] No i właśnie coś takiego też od dzieci swoich bym oczekiwała :) Dzięki jola_li ,Kapselku za życzenia :) A jak tam moja LILUCHA bo odbiegłyśmy od tematu troszeczkę :):):)
  13. [quote name='Nutusia'][COLOR=purple]To marnie:( Myśmy obchodzili 25... sami! I tego Ci życzę! Albo żeby dotąd goście zrobili taką rocznicę dla Ciebie, w prezencie!!!! :)[/COLOR][/QUOTE] Mojemu taka samotna imprezka by pewnie pasowała,ale ja jestem za bardzo rozrywkowa,ponarzekam,ale się cieszę jak już po przygotowaniach jest i gości pełno w chacie,robi swoje 9 lat na wychowawczym w domku :) a za kolejne 15 lat,to już dziewczyny moje będą duże,bo 24,22 i 18 lat będą miały,więc ja już je poinstruuje jaką imprezę mają mi wyprawić- drugie weselicho hihihihi
  14. To ja mam dzisiaj podwójny powód do świętowania.Moja 10 rocznica ślubu:crazyeye::cool3:(chowa się przy drugiej nowinie) nasz Pabluś,teraz Mayki ma w końcu dom z marzeń:loveu::loveu::loveu:,lepszego nie mogliśmy sobie wymarzyć:multi::multi::multi: Świętujemy:bigcool::bigcool::bigcool::knajpa:
  15. Dokładnie-w nosie z nimi,choć ja bym to bardziej dobitnie ujęła :) A i teraz niech sobie sprawę zakładają,ciekawe jak wytłumaczą to cudowne ozdrowienie suni :)
  16. [quote name='Alicja']a to co , dziś :drinking: bo nie wiem czy odbezpieczać browarka[/QUOTE] Każda okazja jest dobra,a u mnie 10 rocznica ślubu:oops: Tylko ja dziś na zrazie nie piję,bo w sobotę 30 osób i trzeba szykować żarełko,dwa dni w kuchni :shake:
  17. A jak bym chciała tasiemkę różową ze srebrną nitką z trzeciego linku,ale żeby obroża nie była tak cienka,bo tasiemka 2,5cm tylko?
  18. Oczywiście,że się by przydała,ale już napisałam zamówienie dla ciebie na wątku Bajeczki :)
  19. Ja chcę taką,ale czy one podszyte czymś są.Taka szeroka by mnie interesowała,coś w stylu jak pierwsza od prawej lub drugi rząd pierwsza od lewej na psiaku :) i może by się udało do kompletu smyczkę zrobić,ale może być szczuplejsza :) Widziałam na ageralion bokserce taką szeroką i z głowy mi wyleźć nie chce :)
  20. No właśnie,jestem ciekawa co na to właścicielka,że pies który chory i nie może przytyć w tak krótkim czasie jednak przytył ponad 2kg
  21. Dziękuję,mam nadzieję,że się uda taką rocznicę przeżyć jak Nutusia :loveu: Ale aż mnie nosi jak muszę imprezę na ponad 30 osób szykować:angryy:,więc od dzisiaj wpadam urywkowo i na bazarki i na wątki,może w poniedziałek będę mogła siąść już spokojnie,chyba,że goście się zasiedzą:shake:,a prawie zawsze nas tym zasiedzeniem częstują:grab:
  22. pierwsza i owszem,ale druga i trzecia to raczej mix asta,były na wątku TTBS już pokazane :)
  23. A tam specjalnie to nie:razz:,ale tak przy okazji pamiętaj,by się podpytać:calus: No a my z mężusiem dziś 10 rocznicę ślubu mamy:eek2:Jak ja z nim tyle wytrzymałam to nie wiem,w sobotę będziem:drink1:
×
×
  • Create New...