Jump to content
Dogomania

tatankas

Members
  • Posts

    28631
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by tatankas

  1. Sunia Mocca jutro po szczepieniach jedzie ze swoją nową panią do nowego domku :) Pani ze Szczecina,jeszcze młoda,bo dopiero za 4 miesiące będzie miała 18 lat,ale na rozmowie przed adopcyjnej cała rodzinka była,wszyscy zadeklarowali się jej pomagać w razie W,choć w 90% to jej obowiązek.Na razie spiszemy umowę na dom tymczasowy,a jak już będzie dowodzik,to się spotkamy podpisać umowę adopcyjną na dom stały.Sterylizacja będzie na koszt naszego TOZu jak mała osiągnie odpowiedni wiek.Bardzo jej zależy na naszej suni,bo od trzech dni po kilka razy dziennie dzwoni i pisze smsy :D Zaraz po wizycie dzisiejszej wydzwaniała z zapytaniem co ma wziąć dla psiaka,co do domu jej potrzebne,jestem dobrej myśli.Zaprosiłam ją też na wątek psiaków,mam nadzieję,że się zarejestruje na dogo i będzie zdawać częste relacje,które tak bardzo kochamy :):):)
  2. Ale się plina rozszalała,no to teraz telefony będą się urywać :)
  3. No niestety,jakaś mikro babeczka z nim rady sobie nie da,musiałaby być taka hetera jak my,co nie Martuś.Chodzę na szkolenie ze swoją sąsiadką,która ma pięknego Goldena rodowodowego,jest wszystko super w domku idealny,ale jak z nim na dwór wychodziła to się smyczą w pasie obwiązywała :D Namówiłam ją na szkolenie,bo latała za nim jak szmaciana lalka.Na pierwsze zajęcia szłam ze swoją 28kg boksiom w jednej ręce,a z 30kg goldenkiem w drugiej,bo byśmy chyba nigdy tam nie doszły,gdyby ona prowadziła :D
  4. [quote name='Pogma']Ja nie wiem czy zasługują chociażby na tego pluszowego. Ciekawa jestem kiedy dzieci oddadzą, bo będą przeszkadzać Grrrrrrrrrrrrr[/QUOTE] Dobrze gadasz Pogma,tacy ludzie żadnego żywego stworzenia nie powinni mieć,dzieci też.Smutne :(
  5. [quote name='Nutusia'][COLOR=purple]Czy MARZENIE to bym polemizowała, ale buziaki przekażę - tym bardziej, że ma dziś chłopina urodziny :eviltong: I jednym okiem obserwując Liluszkę, ciasto piecze na wieczór :razz: Gada, marudzi, złorzeczy, jęczy, kwęka, wypomina, ale kocha te wszystkie stwory - mnie już nie oszuka po tych blisko 30 latach znajomości :evil_lol: Ostatnio posprzątał tylko sikanie i kupanie (z powodów zapachowych), a cały sajgon zniszczeń zostawił dla mnie (a wróciłam dopiero o północy!!!!), bo jak się wyraził "cierp sobie za swoje hobby". No... jasna cholera!!!!! On ma takie hobby, żeby codziennie mieć czystą i wyprasowaną koszulę - będzie musiał chyba trochę za takie hobby pocierpieć przy desce do prasowania!!!!!:angryy:[/COLOR] [COLOR=purple]Dzwonił właśnie przed chwilą Doktor z pytaniem jak się ma pacjentka i był wielce zadowolony z tego, co usłyszał :multi: Wstała, zjadła, wypróżniła się, z rany na udzie nie wycieka krew, z dróg rodnych żadnego wysięku - REWELACJA i oby tak dalej! :lol: [/COLOR][/QUOTE] To ode mnie też wielkie uściski dla TZ,bo ty tak marudzisz,ale mój by nawet tych kup i sikania nie posprzątał,moje zwierzaki,więc jak ja chcę,to ja mam po nich gówienka sprzątać:)A za Liluchę oczywiście trzymamy kciuki,najgorsze już za nią :)
  6. [quote name='ageralion']Doszly pieniazki za bazarki od tatankas 325zl. Dziekujemy pieknie :calus:[/QUOTE] Polecam się na przyszłość,ale jak na razie muszę posprzedawać to,co już mam,bo nie mam już gdzie te rzeczy upychać :)
  7. Oj te spanie na głowie też już nie raz przerobiłam,więc wiem,co za ból,te nieprzespane noce....
  8. Bidulka,a już myślałam,że ma ten jedyny dom :(
  9. Języczek: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/719/f8c9568a7dc8e780med.jpg[/IMG][/URL]
  10. [quote name='ageralion']Fafle ma bokserkowe, krotkie u mlodzika. Kufa moze byc dluzsza, bo nei wiemy jak dawno jednym z jego przodkow byl jakis psiak z papierami. Im dluzej sie nie selekcjonuje psow pod katem dlugisci kufy, tym bardziej sie ona wydluza... a moze faktycznie jest mixem z astem, jak Bubinka... Masz mozliwosc zorbic mu foteczki z profilu? Ja go dzisiaj zobaczylam i mysle, co z nim poczac :( Czy ast czy boksio, dla mnie to bez roznicy, bo obie rasy sa maja miloscia :([/QUOTE] Z braku czasu upubliczniłam album piscasa dla szczyli husky,rottka i czarnego ze schronu razem: [url]https://picasaweb.google.com/tatankas6/SzczyleHuskiRotekICzarnyZeSchronu?authkey=Gv1sRgCIj14P3LwsnY1gE#[/url]
  11. zrobiłam album w picasie szczyli,oraz rottka i czarnego ze schronu: [url]https://picasaweb.google.com/tatankas6/SzczyleHuskiRotekICzarnyZeSchronu?authkey=Gv1sRgCIj14P3LwsnY1gE#[/url]
  12. no wiesz co,ja od lat "tatanka"-czyli bizon,a s na końcu,bo sama tatanka zajęta była :D
  13. [quote name='choleraa']I bez ogloszen, wszyscy, ktorzy szukaja szczeniakow znaja nasze szczyle: bylam na wizycie przedadopcyjnej dla Tanakas- Pani lepiej wiedziala ile maluchow nam zostalo niz ja:) Pani ktora wziela Cholercie- tez znala imiona reszty rodzenstwa, mowila nawet o czarnych 6 tygodniowych szczeniakach (???) o ktorych w zyciu nie slyszalam. Nasze szczyle są sławne:D[/QUOTE] Fajnie przekręciłaś mój login "Tanakas" :D
  14. [quote name='ageralion']No to Rubi ma domek, sie nacieszylam szczeniorem w domu :-( Kasia zglosila sie do nas, gdy przygarnelismy ostatnie szczyle i od tego czasu czekala cierpliwie na swojego lobuza. Kasiek jest dobra kolezanka Adriany, opiekunki Malwinki, z duzym amstaffomy doswiadczeniem. Aktualnie mieszka w Trzebatowie, ale w czerwcu przeprowadza sie do Szczecina i chce zaczac aktywnie pomagac TTBS :) Grubi chyba nie mogl znalez lepszego domku ;)[/QUOTE] No tak myślałam,że do Kasi dasz,tylko nie chciałam podpowiadać,bo później jak coś pójdzie nie tak,żeby nie na mnie poszło :D
  15. [quote name='dominikabankert']za sprawa Tatankas ktora prowadzi bazarki na boksery zakochalam sie w Lili od pierwszego wejrzenia, na razie zaznaczam , pozniej poczytam i pomysle jak pomoc[/QUOTE] No a jak tu się w niej nie zakochać :) Trzymamy kciuki za operację :)
  16. Ja mam do Mileny numer,przed chwilą dzwoniłam,ale nie odbiera :(
  17. Byłoby super,pytaj!!!
  18. Dziś zrobiłam przelew na 325zł dla TTBS z bazarków.Mam nadzieję,że to wspomoże psiaki :)
  19. szczeniaczki odrobaczone już,pierwszy Bazyl już w DS,następne wydatki to: [B][SIZE=5][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]Odrobaczanie szczeniaków mix husky[COLOR=red]-20zł [COLOR=black]Transport szczyli do weta i jednego do nowego domku [COLOR=red]-40zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B] W czwartek będą szczepione na nosówkę i parvo
  20. No to już przybrał do wagi sprzed choroby :) Świetnie :)
  21. No jestem jako pierwsza,faktycznie śliczny,a jakie piękne szeleczki Nikitkowe ma :p
  22. Szukam kogoś do wizyty przedadopcyjnej z Sławoborza,ul Świdwińska.Bardzo fajny facet przez telefon,szuka kompanki dla swojego psa,oczywiście sunię wysterylizuje :)
  23. Tak,po swoim poprzedniku imię,u mnie było dokładnie tak samo.Jest teraz Nikita młoda,a była Nikita stara :) Mam chętny domek z okolic Świdwina na sunię-znacie może kogoś stamtąd ?
  24. Boziu-kocham wszystkie twoje suczydła.Nowa jest boska,taki okruszek,a myślałam,że to LIli jest mała.Zapraszam na kolejny bazarek,tym razem tylko dla Liluchy: [url]http://www.dogomania.pl/threads/204113-ZAPRASZAM-LALKI-BARBIE-MASKOTY-I-INNE-Na-operacj%C4%99-i-strylizacj%C4%99-boksi-LILI-do-20.03?p=16493353#post16493353[/url]
×
×
  • Create New...