Jump to content
Dogomania

tatankas

Members
  • Posts

    28631
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by tatankas

  1. Dostałam dziś smsa od nowej pani suczki Mocci: [QUOTE]Idziemy dziś do weterynarza odrobaczyć małą,bo ma na dziś wpis w książeczce.Wszystko jest u nas ok.Załatwia się normalnie na dworze,tylko czasami zdarzy jej się siknąć w domu.Tata zadowolony,ja też,tylko muszę ją przyzwyczaić do smyczki,bo nie umie chodzić na niej.Trzeba ją troszkę pociągnąć :)a tak ogólnie wszystko ok.[/QUOTE] Jak dla mnie wieści bardzo dobre :)
  2. Dzięki temu,że otrzymaliśmy sporo rzeczy od pani [b]Agnieszki Wierzbickiej ze Szczecina[/b] na bazarki,mogłyśmy poszczepić i odrobaczyć szczeniaki Husky,oraz popłacić zaległe i bieżące rachunki za inne zwierzaki pod naszą opieką.Dopóki nie otrzymamy finansów z gminy bazarki są dla nas jedyną formą zarobienia na leczenie zwierzaków.[b]Bardzo dziękujemy pani Agnieszko :)[/b]
  3. Nutusiu sprawdź konto,przelałam pieniążki na Liluchę z bazarku,proszę wpisz w rozliczenia :)
  4. A tak sobie pomyślałam,że może na smaczki zmuszać-nakłaniać ją do siadania i wstawania,przy wstawaniu z siadu ciężko jej będzie nie używać tej nogi-warto spróbować.Tak mi przyszło do głowy,może się sprawdzi :)Trzymam kciuki za Lili :)
  5. [quote name='some']głos oddany, udało sie[/QUOTE] Mi też się udało zagłosować :)
  6. A tu stwierdziłam,że pora już do domu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/737/7cec34583646f73emed.jpg[/IMG][/URL] To tyle na dzisiaj :):):)
  7. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/739/339af08573587499med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/746/2a01d3cf2b34f56amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/739/acae992c2456b165med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/747/68d70323a8545dc0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/727/d7972e80013ec3b9med.jpg[/IMG][/URL]
  8. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/745/c2214ce73abd3da7med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/739/141e3a4fc0470686med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/746/674ef5cdff44eeb3med.jpg[/IMG][/URL] No i padł pies: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/699/b554c99ca78e6efdmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/737/cc921bdc43d938c6med.jpg[/IMG][/URL]
  9. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/739/4a8bfc25ff24ade2med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/746/3300b70d1250d1ccmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/744/2fa3828eb39b9a96med.jpg[/IMG][/URL] Czający się pies: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/561/5d441b1fa0757182med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/746/af72d0da0302c2b2med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"] [/URL]
  10. A oto kolejna relacja ze spacerku Nikity(w nowej obróżce specjalnie dla agaga21),Rity i Figi: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/745/39db718123d50af7med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/745/f025043035a78246med.jpg[/IMG][/URL] Nikita za Ritą,Rita za Figą,oj przydałby się ktoś na przyczepkę :D:D:D [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/561/87311373ebfeb78dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/745/f1af700982f00c4cmed.jpg[/IMG][/URL] Z serii pieszczoch: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/746/52640405c959fe52med.jpg[/IMG][/URL]
  11. My też mamy adresówkę,na szczęście nie musiałyśmy z niej korzystać.No i jak mi kiedyś zwieje,to mam nadzieję,że na kobietę trafi,bo mężczyzn się boi :(
  12. Ja jak bym miała domek to bym miała ze trzy boksery,dwa dogi,dobermana i jeszcze może z mniejszych buldożki francuskie i angielskie :)
  13. Psiaki oba naprawdę super,niestety trzeba je ułożyć,nauczyć załatwiania się na dworze,zostawania w samotności w domu,no bo potrafią nabroić i piszczą gdy się wychodzi,ale tylko na początku,po kilku minutach się uspokajają :)
  14. No coś w tym stylu,ale nie wiadomo,suczka jest do adopcji-zainteresowana:eviltong:??? Najlepsze jest to,że matką jest spanielka ruda:crazyeye: Sunia urodzona 17 listopada i już została dwukrotnie porzucona przez właścicieli:-(
  15. No i z mojego bazarku będzie ponad 90zł jak dojdą wszystkie przelewy,a tu kolejny,jak ci obiecałam Martuś dzisiaj: [COLOR=red][B]Zapraszam na bazarek na Szczecińskie asty: [url]http://www.dogomania.pl/threads/204634-ZAPRASZ-OBNI%C5%BBKA-CEN-Ciuch-dla-dzieciaka-ciebie-do-domu-cosik-na-TTB-Szczecin-do-03.04[/url][/B][/COLOR]
  16. No i niestety Czekoladkę wydała właścicielka komuś z Jasienicy,mam nadzieję,że nowi państwo się ze mną skontaktują i podpiszą umowę,a także odbiorą książeczkę psa,więc chociaż kontrola poadopcyjna by była.
  17. Tyle z nami łazi i biega po lasach,że mam nadzieję,że ładnie się rozwinęła,a że jeszcze podtuczyć ostatnio mi się ją udało to już w ogóle super.Fajnie Marta,że do nas wpadłaś w końcu,będziesz mogła rudą poznać 3 kwietnia na marszu,bo musi tam być ruda przecież :)
  18. Więcej zdjęć stojących uszu u rudej w galerii,link w moim podpisie :) A sunieczka śliczna,łagodna,zero agresji,tylko nie potrafi sama w domu zostawać,piszczy,zresztą za opiekunką chodzi w domu krok w krok :)
  19. [quote name='ania90'] co to jest DT?[/QUOTE] Dom tymczasowy :) Biedna sunia,najpierw takie cuś u jednej,a teraz drugi domek:(
  20. [quote name='fioneczka']w nawiązaniu do tematu Pysi ... zdjęcia [url]http://www.dogomania.pl/threads/199048-Urodziła-i-wyleciała-na-bruk-ruda-sunia-w-typie-staffika-SZUKA-NAJWSPANIALSZEGO-DOMU?p=16541733&viewfull=1#post16541733[/url][/QUOTE] Aż mnie dreszcze przeszły,jak zobaczyłam zdjęcia.To człowiek o swoje dba jak o własne dziecko,obce dokarmia,szuka im domków,często kosztem swojego zdrowia i własnych pieniędzy,a takie g.... tak postępuje,a kto ją zmuszał,nie chciała,to niech nie przygarnia,a nie psa bierze i pies gorzej niż na ulicy ma :(
  21. No to zapraszam na kolejny bazarek dla Lili i innych podopiecznych Nutusi :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/204597-CIUSZKI-DLA-DZIEWUSZKI-ZABAWKI-I-INNE-boksa-LILI-i-inne-podopieczne-Nutusi-do-03.04?p=16541162#post16541162[/url]
  22. Nie doszła,bo by już w niej latała :)Mam nadzieję,że do 3 kwietnia dojdzie,bo mamy zamiar wspólnie na marsz iść,więc trzeba się wyszykować :D
×
×
  • Create New...