Jump to content
Dogomania

tatankas

Members
  • Posts

    28631
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by tatankas

  1. [quote name='Klementynkaa']te boroki ze Szczecina to chyba jakaś rozmnażalnia rozgoniona...[/QUOTE] Z tego co pamiętam,to tak-facet na Żupańskiego taką rozmnażalnię prowadził,hycel z policją odbierali mu część psiaków,ale coś tam nie wyszło i musieli mu psiaki oddać,może tym razem udało się,dobrze dal psiaków.
  2. [quote name='Iza i Avanti']Jestem i ja. Koelka! A rozmawialiście z hotelikiem w ZG? Wiem, że oni czasami inaczej liczą psy w potrzebie. Może byłaby jakakolwiek szansa na niższą opłatę? No, ale i tak bez deklaracji niewiele się zdziała. Dam go na naszą stronę i wrzucę na forum. Dałabyś radę jeszcze jutro porobić mu jakieś zdjęcia? Tak, żeby pysio i ciałko było lepiej widać? Bidul straszny :( My w tej chwili jesteśmy strasznie zapchani, a już są następne trzy, które szybko trzeba zabierać, bo mrozów nie przetrzymają. Wszystkie w schronach, w zew. boksach :([/QUOTE] [quote name='Jagoda1']Jaka straszna bida ten boksio.:([/QUOTE] [quote name='Maruda666']Strasznie chudzieńki :( Dobrze że ma już przynajmniej co jeść, ale jeszcze jakiś ciepły kącik :modla::modla:[/QUOTE] [quote name='sabinka40']Jestem:shake: Straszna bieda....ciepły kącik dla bidulka jak najszybciej, zimno jest strasznie, a on taki chudziutki:shake:[/QUOTE] [quote name='Alicja']Boksiowaty chłopaczek :( Macie możliwość osłonić boksy zewnętrzne ...idą straszne mrozy :([/QUOTE] [quote name='wykrywka']Przywołała mnie tu tatankas. Następna bieda :shake: - wychudzony Kuba i niewidomy kolega. Z tego co wiem to podana cena 18 zł za dobę - to stawka dla psów w potrzebie, normalnie mają wyższe.[/QUOTE] [quote name='Yana']strasznie zaniedbany :-( cięzko mu będzie w te mrozy w kojcu zewnętrznym[/QUOTE] [quote name='w deszczu rosnę']jestem .....[/QUOTE] [quote name='olly']jestem i ja.. czy mogę prosić fotki i krótki opis na maila, wstawimy go na stronę, zawsze zwiększy to jego szanse.. [email][email protected][/email] Strasznie bidna chudzinka :([/QUOTE] Dzięki dziewczyny za odzew na mój apel.Nie wyobrażam sobie jak takiej chudzince może być zimno przy tych temperaturach.Ostatnio poszłam do koleżanki po córki,moja ruda została w samochodzie na 10 minut dosłownie,oczywiście na przednim siedzeniu za kierownicą,jak wróciłam to spaślak trząsł się jak osika :( a te psy całą dobę na dworze,aż serce ściska,jak się pomyśli :(:(:(
  3. [quote name='Pola17'][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [URL]http://przyjacieleczterechlap.pl/Kontakt.php[/URL][/QUOTE] Dzięki za namiary :)
  4. Biedna niunia.Trzymajcie się,musi być dobrze :)
  5. Piękne dziewczynki :)
  6. I ostatnie: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/1293/135def263fbd2d52med.jpg[/IMG][/URL]
  7. Przewertowałam całą naszą galeryjkę i nie mogę uwierzyć,że nie dodane moim zdaniem najlepsze zdjęcia,jakie udało mi się zrobić latem,a mianowicie jak moja ruda chłodzi się po spacerkach w lesie.Nie chwaliłam się,bo nie ma czym,ale około kilometra w głąb lasu jest cmentarz,a na nim wielkie kamienne bale(nie wiem jak to nazwać) z kranami i tam się ruda chłodzi zawsze o tak: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/1340/9790bcd6719bd9e9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/1340/60fcdc27cfbfc292med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/1285/b38b906275b246f0med.jpg[/IMG][/URL] Oczywiście żaden inny pies tam nie wchodzi i jest atrakcją turystyczną,zresztą do fontann też potrafiła mi wskoczyć ;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/1296/5f7704f2f54c5248med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/1285/66826cbc913d9b86med.jpg[/IMG][/URL]
  8. Trzy boksie w domu-moje marzenie :)
  9. I trochę się przybrudzilim: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/1285/d317dd36cc66a680med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/1340/a8f3190f51d28fd6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/1302/a19ec2b9622a16f2med.jpg[/IMG][/URL]
  10. Znalazłam jeszcze kilka jesiennych fotek rudej i jej przyjaciół,z którymi przez miesiąc wędrowaliśmy,jak ich pani była w szpitalu:) Niki i Tymon: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/1285/3a0f02e757a2a812med.jpg[/IMG][/URL] Ogolona Łatka: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/1340/91f926b9f0dc99f8med.jpg[/IMG][/URL] To co psiaki lubią robić najbardziej: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/1293/fe39cfdddc83dac6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/1349/14b878918d683353med.jpg[/IMG][/URL] Łatka pieszczocha: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/1329/2b318e87a406140bmed.jpg[/IMG][/URL]
  11. Zapisuję i lecę zwoływać cioteczki boksiowe-biedne psisko :(
  12. [quote name='ageralion']A ja mysle, ze to moga byc roztocza, skoro drapie sie przez caly rok. Oczu nie ma lysych, wiec to uczulenie niewielkie. Moja ma mega wytarte okulary, bo ciagle swedza ja oczy :( Kanape mam cala uwalana, bo sie ociera i wyciera :([/QUOTE] I tylko nos jej zawsze łysieje?Dziwne,że to nie rozprzestrzenia się,jak to roztocza. Ona ociera nosem po długości przednich łap zawsze,rzadko drapie się tylną łapą,bo jak się drapie,to zaraz strupki ma.
  13. [quote name='chita']walduś kiepski normalnie:evil_lol::eviltong: [url]http://images35.fotosik.pl/1146/f1fc489323b3eaafmed.jpg[/url] wiesz na co moze byc uczulona?[/QUOTE] Na pewno żadnych puszek-wymiotuje po nich,nie może żadnych przypraw,ostatnio zlitowałam się i dałam jej trochę rosołku naszego z makaronem,no bo pies zmarznięty ze spacerku wrócił,też zwymiotowała.Je tylko suchą jagnięcinę z ryżem i to,co podkradnie dzieciom,ale to nie powinno jej uczulać,wszystko z jedzenia więc wyeliminowałyśmy.Moim zdaniem na jakieś pyłki,niestety nie jesteśmy w stanie nawet żadnych badań zrobić,bo u nas nie ma weta,który takie badania wykonuje.W tygodniu mąż pracuje od 8.00-do 20.00,a ja z dzieciakami cały dzień,na weekendy znów dzieci cały dzień,więc nie ma kiedy się z nią na badania wybrać,choć nawet nie wiem ani gdzie bym miała pojechać,ani czy u psów na pyłki też badają:(
  14. [quote name='Yana']u nas wczoraj -8 w dzień, bylismy na spacerze 1,5 godziny i było super, jak się spaceruje z bokserami, nie sposób zmarznąć ;-)[/QUOTE] Ja tam marznę jak diabli pomimo 2 par spodni na dole,a na górze bluzka,golf i puchowa kurtka.Ogólnie jestem ciepłolubna ;)
  15. [quote name='Yana']a u Was nadal jesiennie :-)[/QUOTE] Jesiennie,bo bez śniegu,ale temperatura dziś o 8.00 rano -8 stopni,teraz nie lepiej,bo -4 stopnie.Jak byłby śnieg,to przynajmniej radocha by była,a tak to d....
  16. Super:multi::multi::multi::multi::multi: Bardzo dziękujemy w jego imieniu:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  17. [quote name='Kapsel']Tak, ja też pamiętam jak pojechałaś przecież nie po nią, tylko Dorcię.......... i przywiozłaś dwie :shake::shake::shake:[/QUOTE] Też pamiętam,to było bardzo odważne moim zdaniem,do swojego stadka wprowadzać dwa obce psy naraz :)
  18. [quote name='aida']A nowi Ci nie odpowiadają:diabloti::mad:[/QUOTE] No właśnie,chyba trzeba się tam do niej wybrać:mad::mad::mad::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  19. [quote name='giselle4'][URL="http://gis4.wrzuta.pl/obraz/powieksz/7soNjEjkX9v"][IMG]http://c.wrzuta.pl/wi770/9b2f856e001bfc954f1bf8f9/sdc14711[/IMG][/URL] czy to jest ta sama suczka? czy moze przez tydzien ktos ja podmienił?:):) szczescia panieneczko mhhh cztery kobitki w jednym domku masz cięzko facet[/QUOTE] Super szczęśliwy pies,nie ten sam,co do faceta szczęśliwego,to dlaczego miałby nie być szczęśliwy,mój ma pięc kobitek w domu i mówi zawsze:"Ja jako prawdziwy facet-cały harem w domu mam " :D
  20. Czekamy z niecierpliwością na relacje z wizyty :)
  21. [quote name='Pola17']hey o jaki barlinek ci chodzi o zachodniopomorskie ?? tam działa justynaklimek przyjaciele 4 łap jest tu na dogo jako justynaklimek napisz do niej ona prowadzi wontek psów z krzykosów jak bys jej nie znalazła to pisz podam ci jej email[/QUOTE] Tak,zachodniopomorskie,nie znam,więc proszę o pw
  22. A ja jeszcze przed snem wkleję kilka zdjęć,jak i gdzie żył Max przed odebraniem-otrzymałąm zdjęcia na maila: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/1289/5fd2212574920eedmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/1336/bc66c227055ae9e3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/1281/a6f2e6c5832880eamed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/1298/ba8157ebde624b21med.jpg[/IMG][/URL] Musiałam wybrać te lepsze zdjęcia,na pozostałych taka ciemnica,że nic nie widać,pies żył zamknięty w ciemnościach :(
  23. Duży wkład w znalezienie Gaborkowi domku miała Marta,wolontariuszka z Gryfińskiego kojca,to ona rozmowy przeprowadzała i spodkania,a także doglądała Gaborka w kojcu :)
  24. [quote name='wariusek']No wlasnie! Roznie w zyciu sie zdarza. Ten facet nawet nie wie,ze psa nie ma..[/QUOTE] Widząc psa w takim stanie,w jakim był wiadomo od razy,że nie obchodził go pies,więc nic dziwnego,że nawet nie zauważył,że go nie ma.Bardzo prawdopodobne,że gdyby nie sąsiedzi,którzy psa dokarmiali,to psa już by nie było :(
×
×
  • Create New...