Jump to content
Dogomania

tatankas

Members
  • Posts

    28631
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by tatankas

  1. [quote name='diana79']to nie są dane do ogłoszeń teraz Farcik jest w DT w Sosnowcu poniżej aktualne dane do ogłoszeń Jola tel. 503 005 909 adres e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] Dziękuję-ogłoszenia już zaraz zacznę robić :)
  2. [quote name='DORA1020']To przedostatnie zdjecie do ogloszen jest dobre. Napislam do Ronji czy nie ma u siebie miejsca,niestety nie ma:shake: napisalam tez do Bajk21,czekam na odpowiedz.[/QUOTE] Robię małemu ogłoszenia-imię do kontaktu poproszę bo mail i telefon ten tak: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] i tel.664 500 434
  3. Trzymamy kciuki od rana :)
  4. Skopiowałam już temat do ogłoszeń i tekst: Barry- Spełnij moje najskrytsze marzenie! Witaj Nazywam się Barry i mam 10 lat. Scenariusz mojego życia napisał los. Nie będę wracał wspomnieniami do wczesnej, przykrej przeszłości bo liczy się teraźniejszość, którą spędzam wiernie czekając na Ciebie kilka długich lat w schronisku. Będąc przypięty przy budzie usilnie wypatrując domu jednak nadzieja w sercu powoli kruszy się. Zdaje sobie sprawę ze swojej wielkości,ale tak naprawdę to jestem spragnionym uczucia i zrozumienia pieszczochem. Mam łagodny, przyjacielski, spokojny charakter i toleruję inne psiaki. Przyjdź, zabierz mnie na długi spacer i wprowadź przez furtkę swojego ogrodu,a zyskasz wiernego Przyjaciela. Czekam Twój na zawsze Barry Potrzebne mi jeszcze: *imię,mail,telefon,gg osoby,z którą mają się kontaktować chętni do adopcji psiaka *na jakie województwo i miasto psiaka ogłaszać *no i zdjęcia psiaka,czy są tylko te z pierwszych stron?
  5. [quote name='Enigma79']Tatankas właśnie założyła bazarek ogłoszeniowy. Jeżeli się zgodzicie, to mogę u niej wykupić dla maluszka ogłoszenia. Musiałybyście tylko przesłać Adzie treść + pewnie zdjęcie. Ada potrzebuje : [SIZE=3]*zdjęć psiaka-6szt[/SIZE] [SIZE=3]*imię zwierzaka[/SIZE] [SIZE=3]*tytuł ogłoszenia i tekst do ogłoszenia(na niektórych portalach jest ograniczona ilość miejsca,więc tekst niech nie będzie za długi,albo po prostu utnę kawałek[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG])[/SIZE] [SIZE=3]*imię,mail,telefon,gg osoby,z którą mają się kontaktować chętni do adopcji psiaka[/SIZE] [SIZE=3]*na jakie województwo i miasto psiaka ogłaszać[/SIZE][SIZE=3]*link do wątku psiaka,jak zrobię ogłoszenia,to wkleję je w jego temacie[/SIZE] Wstępnie zamówię na bazarku Tatankas pakiecik i wpłacę jej jutro pieniądze a Wy prześlijcie jej dane, ok ? Poniżej link do bazarku Ady. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/222758-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-30-og%C5%82osze%C5%84-za-7z%C5%82-na-Boksie-Asty-i-zwyk%C5%82e-kundelki-do-27.02"]http://www.dogomania.pl/threads/222758-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-30-og%C5%82osze%C5%84-za-7z%C5%82-na-Boksie-Asty-i-zwyk%C5%82e-kundelki-do-27.02[/URL][/QUOTE] [quote name='Igiełka']oo to byłoby super :)[/QUOTE] Miło,miło-ja obiecałam Karolinie pakiecik ogłoszeń gratis dla szczylka już,tak jak dla Fuksa zrobiłam,więc może inny psiak potrzebuje jeszcze?
  6. [quote name='tu_ania_tu']Gosi zepsuło sie auto :( Czekamy do soboty[/QUOTE] Bida,tyle się już naczekała i wiecznie pod górkę,mam nadzieję,że w nowym domku już będzie tylko z górki :) Gosi współczuję,dwa dni byłam bez auta,bo mi nie chciał odpalić w mrozy,zresztą jak każdemu sąsiadowi,który ma Diesla,a nie mogłam się na piechotę wyrobić ze wszystkim ;)
  7. Może któraś z cioteczek potrzebuje ogłoszeń dla jakiś swoich psiaków tymczasowych,zapraszam na swój pierwszy bazarek ogłoszeniowy: [url]http://www.dogomania.pl/threads/222758-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-30-og%C5%82osze%C5%84-za-7z%C5%82-na-Boksie-Asty-i-zwyk%C5%82e-kundelki-do-27.02[/url]
  8. Co tam u Tajgi??? Może któraś z cioteczek potrzebuje ogłoszeń dla jakiś swoich psiaków tymczasowych,zapraszam na swój pierwszy bazarek ogłoszeniowy: [url]http://www.dogomania.pl/threads/222758-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-30-og%C5%82osze%C5%84-za-7z%C5%82-na-Boksie-Asty-i-zwyk%C5%82e-kundelki-do-27.02[/url]
  9. Może któraś z cioteczek potrzebuje ogłoszeń dla jakiś swoich psiaków tymczasowych,zapraszam na swój pierwszy bazarek ogłoszeniowy: [url]http://www.dogomania.pl/threads/222758-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-30-og%C5%82osze%C5%84-za-7z%C5%82-na-Boksie-Asty-i-zwyk%C5%82e-kundelki-do-27.02[/url]
  10. Może któraś z cioteczek potrzebuje ogłoszeń dla jakiś swoich psiaków tymczasowych,zapraszam na swój pierwszy bazarek ogłoszeniowy: [url]http://www.dogomania.pl/threads/222758-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-30-og%C5%82osze%C5%84-za-7z%C5%82-na-Boksie-Asty-i-zwyk%C5%82e-kundelki-do-27.02[/url]
  11. Może któraś z cioteczek potrzebuje ogłoszeń dla jakiś swoich psiaków tymczasowych,zapraszam na swój pierwszy bazarek ogłoszeniowy: [url]http://www.dogomania.pl/threads/222758-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-30-og%C5%82osze%C5%84-za-7z%C5%82-na-Boksie-Asty-i-zwyk%C5%82e-kundelki-do-27.02[/url]
  12. [quote name='giselle4']masz racje.....dobrze ze jest szczesliwa:)[/QUOTE] A teraz walczymy o szczęście kolejnych: Może któraś z cioteczek potrzebuje ogłoszeń dla jakiś swoich psiaków tymczasowych,zapraszam na swój pierwszy bazarek ogłoszeniowy: [url]http://www.dogomania.pl/threads/222758-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-30-og%C5%82osze%C5%84-za-7z%C5%82-na-Boksie-Asty-i-zwyk%C5%82e-kundelki-do-27.02[/url]
  13. Może któraś z cioteczek potrzebuje ogłoszeń dla jakiś swoich psiaków tymczasowych,zapraszam na swój pierwszy bazarek ogłoszeniowy: http://www.dogomania.pl/threads/222758-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-30-og%C5%82osze%C5%84-za-7z%C5%82-na-Boksie-Asty-i-zwyk%C5%82e-kundelki-do-27.02
  14. Może któraś z cioteczek potrzebuje ogłoszeń dla jakiś swoich psiaków tymczasowych,zapraszam na swój pierwszy bazarek ogłoszeniowy: [url]http://www.dogomania.pl/threads/222758-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-30-og%C5%82osze%C5%84-za-7z%C5%82-na-Boksie-Asty-i-zwyk%C5%82e-kundelki-do-27.02[/url]
  15. Może któraś z was potrzebuje ogłoszeń dla jakiś swoich psiaków tymczasowych,zapraszam na swój pierwszy bazarek ogłoszeniowy: http://www.dogomania.pl/threads/222758-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-30-og%C5%82osze%C5%84-za-7z%C5%82-na-Boksie-Asty-i-zwyk%C5%82e-kundelki-do-27.02
  16. Dziewczyny uwielbiam tu wpadać,chociażby po to,by poczytać jak piszecie (nie wiem jak to się pisze)Po Ślązacku??? Zawsze myślałam,że mowa tylko taka,a pisownia "normalna" że tak napiszę,człowiek całe życie się uczy :) Zuzolandia-pisz jak najwięcej,jak czytam ciebie to buzia mi się od razu cieszy :D:D:DSuper:D:D:D [COLOR=gray]A jak już jestem,to może któraś z was potrzebuje ogłoszeń dla jakiś swoich psiaków tymczasowych,zapraszam na swój pierwszy bazarek ogłoszeniowy: [url]http://www.dogomania.pl/threads/222758-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-30-og%C5%82osze%C5%84-za-7z%C5%82-na-Boksie-Asty-i-zwyk%C5%82e-kundelki-do-27.02[/url][/COLOR]
  17. A teraz zaproszę na swoje bazarki trzy,które mogą pójść jedną przesyłką: http://www.dogomania.pl/threads/222678-Na-Kinga-z-Sos-bokserom-i-Maxa-z-Nadziei-Amstaffa-ju%C5%BC-od-1z%C5%82-do-27.02 http://www.dogomania.pl/threads/222702-SUPER-OBNI%C5%BBKI-kup-teraz-na-TOZ-Police-do-27.02?p=18589711#post18589711 http://www.dogomania.pl/threads/222737-Ksi%C4%85%C5%BCki-i-p%C5%82yty-dla-zwierzaka-ju%C5%BC-od-pi%C4%85taka-na-toz-police-do-27.02
  18. [quote name='jonQuilla']Tą fotę z neta juz widziałam kiedys ale nie wiedziałam że to tam u Ciebie...myślałam że gdzieś w pip właśnie daleko od 'cywilizacji' europejskiej xD zastanawiam się co robią właściciele tych samochodów zamarzniętych :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Idą do pracy na piechotę:diabloti::diabloti::diabloti:
  19. To teraz tylko się cieszyć,że operacja odbędzie się zimą,gdzie zwierzaka można jakoś usztywnić,nie za gorąco jej będzie w bandażach,nie poodparza się,a na długie spacery w takie zimnice i tak szans by nie było.Ja tam się staram zawsze patrzeć na te pozytywne strony.Trzymamy kciuki jutro za Arinkę :)
  20. Yana,bo my kubraczki kupowałyśmy na tym samym bazarku,ta sama ciotka nam szyła,nie wiem dokładnie kiedy to było,ale przed zimą w tamtym roku właśnie-przynajmniej mi się tak kojarzy ;)
  21. [quote name='olly']Kubuś na www: [url]http://www.sosbokserom.com.pl/index.php/pl/component/psy/?task=pokaz&pies_id=964[/url] Jeśli pojawi się DT lub DS dzwonię od razu do Eli[/QUOTE] Super Olu,że jesteś,bo ja ogłaszałam chłopaka i cisza,telefony milczą,może dzięki temu,że na stronę fundacji trafił uda mu się ;)
  22. :Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::BIG::BIG::BIG::BIG::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::BIG::BIG::BIG::BIG::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!:
  23. Oj tak,się dziewczynie poszczęściło :)
  24. Już wszystkie ogłoszenia aktywowane,jak by co,będę na wątku ogólnym.
  25. A ja kolejny bazarek wystawiłam,wielka wyprzedaż,bardzo wiele rzeczy od 1zł już: http://www.dogomania.pl/threads/222678-Na-Kinga-z-Sos-bokserom-i-Maxa-z-Nadziei-Amstaffa-ju%C5%BC-od-1z%C5%82-do-27.02?p=18588486#post18588486
×
×
  • Create New...