Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. Trzymam kciuki, żeby zadzwonił dobry domek! :)
  2. [quote name='Alexandra20'] P.S. ale chętnie obejrzę dziewczynkę ;)[/QUOTE] To zapraszam do linku w moim podpisie - Szira - moja nowa tymczasowiczka :) A zresztą - jakbyś chciała czekoladową labradorkę to też mamy na stanie ;) Nuri - z banerka ;)
  3. Cudny ten Pucuch jest, nawet w wersji obolałej ... ;) Alexandra, skoro tak dobrze sobie radzicie z dwoma psami i Pucek lubi towarzystwo, to może pomyślicie o "rodzeństwie" dla Pucka?:cool3:
  4. Wieści od Kropeczki :) [I]chciałam tylko krótko powiedzieć, że u Kropki wszystko w porządku :-) Wychodzimy teraz na szybkie spacerki z powodu zimna, bo choć sunia ma swoją polarkową kapotkę, to zimno jej w łapki (bucików jeszcze nie ma ;-) i załatwia się ekspresowo, a potem myk... i do domku :-) Jest grzeczna, szczeka tylko na domofon. [/I] [I]Teraz, kiedy jest zimno, śpi na poduszce, zwinięta w kłębek. Jak ją głaszczę, mruczy :-) jak kotek. [/I] [I]Dzisiaj zrobiłam jej zdjęcie, jak zakopała się w poduszkach, żeby przespać zimne popołudnie :-) [/I] [I]Pozdrawiam, Ania[/I] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/864/03022012103.jpg/][IMG]http://img864.imageshack.us/img864/7086/03022012103.jpg[/IMG][/URL]
  5. [quote name='magenka1']dzisiaj ze skarpet szczytnowskie poleciało 30 zł na mikropieski[/QUOTE] Super, dziękujemy bardzo, każdy grosz się przyda! :)
  6. Szagulec, zwany Frędzelkiem siedział ponad dwa miesiące i pewnie do tej pory by siedział, gdyby nie ogłoszenie w metrze ;)
  7. Masz rację Igam, zawsze się znajduje ;)
  8. Przy takiej ilości ogonów taka demolka to żadna demolka ;)
  9. [quote name='malawaszka']no ja już jestem cała chora... no ale jakoś musimy to przetrwać, a potem... potem urośnie mu gąszcz włosów, zniknie guz przy pupie, zniknie gonienie kotów, zniknie gryzienie psów i będzie piesek idealny :errrr:[/QUOTE] I będziesz go mogła zostawić, bo jako piesek idealny zaakceptuje wprowadzenie nowego tymczasowicza do stada:evil_lol:
  10. Dziwne, ale po Szirę nie ma żadnych telefonów... Napisałam prośbę na FB o wznowienie i odświeżanie ogłoszeń - pomimo tego, że jest słodka, kochana i idealna nie może u nas zostać na stałe :(
  11. Ojej, to czekają Was stresujące dni... Trzymajcie się ciepło!
  12. To są ćwiczenia na świeżym (mroźnym) powietrzu ;) Sylwuś, pieniążki doszły? Dostałaś może jakieś wpłaty bezpośrednio do siebie na konto? :)
  13. [quote name='MARCHEWA']Szira pilnuje człowieka,bo wie co to samotność.W schronisku siedziała w boksie z innymi psami prawie bez kontaktu z ludźmi,teraz musi to nadrobić;)[/QUOTE] O tak, szczególnie super się pilnuje człowieka o trzeciej w nocy jak się nagle przebudzi i z radością stwierdzi, że leżę obok - wtedy budzi mnie buziakami i memłaniem moich włosów ;)
  14. [quote name='mamanabank']Zaraz się okaże, że jednak talerzyki z bazarku nie są na sprzedaż :-D[/QUOTE] Jeden z talerzyków z bazarku (z brązowego kompletu) zaginął w tajemniczych okolicznościach i chodzą plotki, że miała w tym udział Nuri ;)
  15. Nuri amatorka chlebka ;) A wlasnie :D pochowaj przed nią i Sevenem bazarkowe fanty, bo skończą jak dzbanuszek do mleka ;) Jakby ktoś jeszcze nie wiedział, że toczy się bazarek dla Nuri to informuję i zapraszam do banerka :)
  16. I jak tam Akrum? Co zastalaś po powrocie do domu? ;)
  17. Szira to przede wszystkim piecuch, który koniecznie musi mieć blisko człowieka ;) z tą aktywnością to bym tak nie przesadzała, przedkłada ciepłe łóżko nad długi spacer ;) Z drugiej strony - kto nie przedkłada w taką pogodę...:shake: Serce mi się ściska, jak patrzę na te moje golaski przytulone do nas pod kocem i pomyślę o tych wszystkich marznących w budach albo nawet bez bud :placz:
  18. Przepiękna, aż się wierzyć nie chce, że ktoś mógłby ją wyrzucić! :(
  19. Szirunia to naprawdę cudowny psiak aczkolwiek nieco upierdliwy:evil_lol: Ciągle chciałaby być przy człowieku, nie można się w mieszkaniu ruszyć, bo zaraz podąża za Tobą szary cień ;) Z drugiej strony się maleńkiej nie dziwie - w końcu cały dzień siedzą z Nelką w domu i tylko wieczorami mogą się nami nacieszyć :( Na spacerze pilnuje się super - pakieciki ładnie załatwia, szaleją z Nelką:) Z uwagi na mrozy i tak wychodzimy na krótkie spacery, ale Szira już doskonale wie gdzie mieszka i sama biegnie pod klatkę ;) A z tym spaniem jest niesamowita ;) Przytula się mocno do człowieka i nic jej nie przeszkadza :loveu: Kochany mój golasek :loveu:
  20. [quote name='Akrum']i ja przyszłam odwiedzić piękną panienkę :) były jakieś telefony z ogłoszeń??[/QUOTE] Póki co poza Wałczem był jeden telefon z Warszawy - Pani miała wysłać smsem swój adres mailowy, żebym mogła jej przeslać ankietę. Czekam trzeci dzień...
  21. U mnie na razie obydwie babcie są chętne do zajęcia się pociechą - dla obydwu to pierwszy wnuk, więc mocno dziewczyny podekscytowane ;) Ciekawe czy im nie przejdzie ... ;)
  22. W takie mrozy to ja chodze okutana od stóp do głów i mało co widzę;) Szira to pies podkołderny całą gębą ;) Układa się między nami na podusi i śpi całą noc ;)
  23. [quote name='Igam']Nie "nas" tylko ich ;) Z Pawłem były :)[/QUOTE] Uff, bo już myślałam, że ludzi nie poznaje ;)
×
×
  • Create New...