Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. Garść dobrych wieści nt Niuni :) Faktura w wysokości ponad 4600PLN została w znacznej części spłacona:multi: Jeszcze sporo brakuje, ale dzięki ofiarności osób z FB udało się sporo uzbierać :) Po drugie - Niunia ma DT :loveu::loveu::loveu: Tymczasowo zamieszka w Warszawie :D
  2. [quote name='majuska']To na ławce bomba:loveu: ..i włos jakby troche odrósł:cool3:[/QUOTE] Odrósł, Szirze też... Musimy się przejechać do Mikropsów na strzyżonko ;)
  3. Holly, odgruzuj skrzynkę, ja w sprawie bazarku ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/224028-KONIEC!Liczymy!Dzieciaczkowo-zabawkowo-ZA-GROSZE-dla-Nuri-w-BDT-do-17.03-g.20[/url]!
  4. Akrum, wiesz, że zrobiłaś dobrze :) Dzięki temu Pati ma nowe szczęsliwe życie :) To teraz przerwa?
  5. [quote name='Florentynka']Szira wygląda jak owieczka.[/QUOTE] Dokładnie tak :) I taką ma ksywkę ;) Oczywiście poza zajączkiem (bo wyglądała jak zajączek z Bambiego) i babuszką (przez to umaszczenie wygląda jak stara babcia ;) )
  6. Romantyczne labradory dwa ;) Nuri jest sporo mniejsza od Lucka, ale nie aż tak - tu wygląda jak mikropiesek ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/13/p3175942kopia.jpg/][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/5824/p3175942kopia.jpg[/IMG][/URL]
  7. Romantyczne labradory dwa ;) Nuri jest sporo mniejsza od Lucka, ale nie aż tak - tu wygląda jak mikropiesek ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/13/p3175942kopia.jpg/][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/5824/p3175942kopia.jpg[/IMG][/URL]
  8. Im więcej psów, tym fajniejszy spacer :D
  9. Neska i Gero łapią pierwsze wiosenne promienie słońca w ogrodzie:loveu: [IMG]http://img801.imageshack.us/img801/4458/zdjcie088d.jpg[/IMG] [IMG]http://img843.imageshack.us/img843/9746/zdjcie085i.jpg[/IMG]
  10. [quote name='Akrum']Andzike, wysłałam Ci na maila zapytanie w sprawie Nuri, które przyszło do mnie na maila.[/QUOTE] Ok, nic nie mam jeszcze... dzięki :)
  11. [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/8256/p1240948.jpg[/IMG] [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/6739/p1240764.jpg[/IMG] [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/2963/p1240762.jpg[/IMG] [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/8383/p1240876.jpg[/IMG]
  12. [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/6654/p1250181r.jpg[/IMG] [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/6061/p1240726.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/1530/p1240748.jpg[/IMG] [IMG]http://img832.imageshack.us/img832/7412/p1240903.jpg[/IMG] [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/1183/p1240906.jpg[/IMG]
  13. [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/2730/p1240996.jpg[/IMG] [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/7098/p1240854m.jpg[/IMG] [IMG]http://img535.imageshack.us/img535/1314/p1240815q.jpg[/IMG] [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/2856/p1240673.jpg[/IMG]
  14. [IMG]http://img109.imageshack.us/img109/3237/p1240946.jpg[/IMG] [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/1637/p1240944.jpg[/IMG] [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/6035/p1240942.jpg[/IMG] [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/9546/p1240827.jpg[/IMG] [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/6061/p1240726.jpg[/IMG]
  15. [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/3843/p1240971.jpg[/IMG] [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/363/p1240778y.jpg[/IMG] [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/6739/p1240764.jpg[/IMG] [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/2963/p1240762.jpg[/IMG] [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/1760/p1240837.jpg[/IMG]
  16. [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/2856/p1240673.jpg[/IMG] [IMG]http://img805.imageshack.us/img805/8937/p1240679.jpg[/IMG] [IMG]http://img826.imageshack.us/img826/256/p1240689.jpg[/IMG] [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/6061/p1240726.jpg[/IMG] [IMG]http://img845.imageshack.us/img845/5706/p1240664.jpg[/IMG] Fajoski miałyśmy weekend :)
  17. [IMG]http://img585.imageshack.us/img585/661/p1240886.jpg[/IMG] [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/8383/p1240876.jpg[/IMG] [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/1760/p1240837.jpg[/IMG] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/117/p1240867g.jpg[/IMG] [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/703/p1240866.jpg[/IMG]
  18. [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/7515/p1240955.jpg[/IMG] [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/7200/p1250063h.jpg[/IMG] [IMG]http://img812.imageshack.us/img812/418/p1250057.jpg[/IMG] [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/8256/p1240948.jpg[/IMG] [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/1183/p1240906.jpg[/IMG]
  19. [quote name='AniaiJanek']Hmmm z tymi psami, które ma Andzike NIE :D One są grzeczne, idą przy nodze- bez smyczy (!!!), słuchają się!!![/QUOTE] Fakt, moje pieski chodzą na co dzień bez smyczy, Nelka jest przypinana wyjątkowo rzadko, Szira dla własnego bezpieczeństwa przy przechodzeniu przez ulicę. Obydwie są bardzo karne i usłuchane, nie prowokują awantur z innymi psami, sprowokowane nie reagują, a nawet jak do kogoś pobiegną, to wystarczy je zawołać i od razu mam pieski z powrotem :)
  20. [quote name='mamanabank']Szira ma wspaniały charakter, zastanawiam się jak można by wydobyć go na zdjęciach, wtedy dom znalazłaby w 5 min. Jakaś specjalna sesja by się przydała.[/QUOTE] Charakter ma fantastyczny, to jeden z tych psów, z którym rozstanie będzie bardzo trudne :( Gdyby nie to, ze Kacper w drodze i nie bardzo widzę siebie z wózkiem i dwoma psami przyczepionymi do niego to nie wiem czy bym ją oddała... [quote name='magenka1']Pani na pewno psy wykończyły :)pogoda w sobotę była super psy cały dzień na podwórku nie chciały przychodzić do domu to, Szirze chyba sierść odrosła, może jakieś nowe fotki do ogłoszeń, ja mogę wykupić pakiet[/QUOTE] Zarosła, znów się z niej owieczka robi ;) W tygodniu musimy odwiedzić Mikropsy, to może uda się ją przejechać maszynką ;)
  21. [quote name='mamanabank']No! Doczekała się księżniczka paru fotek![/QUOTE] Fakt zaniedbana jest skandalicznie fotkowo przez te wszystkie labradory i mikropsy ;)
  22. Super, że Irys juz w swoim domu ;) [U][B][URL="http://www.dogomania.pl/members/133648-barthezz"][B]barthezz - witamy na dogomanii :) [/B][/URL][/B][/U]
  23. On wył, bo był oburzony, że nie wpakowałaś go w zieloną torbę i nie wzięłaś ze sobą na spacer :D
  24. Księżniczka Nelka w pierwszy wiosenny weekend u aikowo :) [IMG]http://img838.imageshack.us/img838/5380/p1240916y.jpg[/IMG] [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/7745/p1240721.jpg[/IMG] [IMG]http://img850.imageshack.us/img850/5436/p1240784.jpg[/IMG] [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/7200/p1250063h.jpg[/IMG] [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/955/p1240981.jpg[/IMG]
  25. [quote name='oska1983']ale on jest słodziutki, do wycałowania w tą mordkę :P[/QUOTE] No to teraz padniecie ;) Boski jest :D [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/886/p1250187.jpg[/IMG] [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/5948/p1240848.jpg[/IMG] [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/9807/p1240843.jpg[/IMG] [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/3738/p1240665.jpg[/IMG] [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/9348/p1250188.jpg[/IMG] Reszta zdjęć jutro ;)
×
×
  • Create New...