Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. Trzymamy kciuki :) Przynajmniej nie będzie więcej "wpadek" :) Ale wiecie co... w wiekszości znanych męskich posiadaczy psów na myśl o kastracji psa pojawia sie jakas solidarność plemników i protest "ze to przecież jego klejnoty...":diabloti: Tymbardziej się cieszę, ze Daniel podszedl do sprawy rozsądnie i nie chce narażać swojej parki na kolejny rozród...
  2. Hej, Mój pies (na codzien "zen" - nic nie jest jej w stanie wyprowadzic z równowagi) na widok sniegu dostaje lekkiej glupawki, ale niestety po 5 min. "odpadaja" jej wszystkie 4 lapki... Nad butami zastanawialam sie od jakiegos czasu (po swietach jedziemy w gory, a tam nie ma przebacz... snieg bedzie na 100%) ale przyjaciólka namierzyla w galerii w Leclercu:) Ja dzis nabylam w sklepiku pod Hala Mirowska (11zl za sztuke, sprzedawane na sztuki w rozmiarach 1-9). Po pierwszym spacerze - Nela zachwycona- szalała na sniegu, tylko muszę mocniej jej łapać, bo jednego kapcioszka na sniegu poszukiwałam :D wiecej szczególów na wątku Neli ([url]http://www.dogomania.pl/threads/173100-NELA-juA-w-domu/page10[/url]), ale uważam, ze to był dobry zakup :D
  3. Ja sie wlasnie zastanawiam nad kapotką... Bo myslalam, ze w sumie Nela nie marznie jakoś specjalnie, ale skoro Twoja zasuwa w kubraczku, to zaczelam sie przekonywać do tego ;) Poza tym, jak to tak - w kapciuszkach a bez kubraczka ??? :D
  4. Qrde problem jest taki, ze to co Mada kupowala miały rozmiary S, M, L (Czappi dostał 2 L i 2 M - on ma duuuże przednie łapy:D ). Te ktore ja kupowalam miały rozmiarowke 1 do 9, z tym, ze w 9 to ja bym weszla spokojnie ;) Twoja Nelly jest raczej mniejsza od mojej więc proponowalabym 3 albo 4 - dla mojej 5 jest akurat, nie za obcisla, łapa ma trochę miejsca :) daj znać jak zakupisz i jak się Nelly podobaja :D
  5. Romka, banerek to jeszcze ogarnełam, ale ze zdjęciami to zawsze z proszącą minę do mamynabank... ;) Widocznie my już tak mamy ... ;)
  6. Magda kupowała w weekend w Leclercu na Ursynowie - podobno kilka osób się rzuciło na nie- jak dzis poszła żeby zakupić i dla Neli (bo w Kakadu w Złotych Tarasach powiedzieli mi, że cała dostawa wyprzedana - czekają na następna, bez komentarza :D ) to już i nawet w Leclercu nie było... Ja dla Neli zakupiłam pod Halą Mirowską (pracuje niedaleko) - sprzedają je na sztuki, płaciłam 11zł za sztuke:) Nela nosi rozmiar 5 - kupowałam na "oko" ale okazały się dobre :) Ale wziełam ostatnie sztuki!!! Normalnie masakra, babeczka ze sklepu powiedziala, ze od rana zeszlo jej kilkanascie mniejszych kapciuszkow dla mniejszych psiaków ;) Człowiek, tyle czasu żyje i nadal się uczy... Mialam kilkanascie lat "prawie" jamniczkę i nie raz myslalam ze takie kapciuchy to by się jej przydały... ale niczego takiego nie było:) Musiala nastać Nela, zebym je odkryla :D
  7. Pytanie czy Romka (pies) byłaby bardzo zadowolona z konkurencji ;)
  8. [quote name='Figafiga']Romka coś dla Ciebie...zobacz Fryteczkę, to ogólnie wątek jagterrierów w potrzebie. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/115951-Jagdterriery-w-potrzebie[/URL] a na drugiej stronie istna Romcia o kurcze !@!!!!!:crazyeye::crazyeye::crazyeye: [/QUOTE] No cała Romka !!!:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  9. [quote name='mamanabank']Twój kot jest niesamowity!!![/QUOTE] No jest, jest ... :) I pies też :) ale moje koleżanki twierdzą, że taki kot to bardziej pies ;) zawsze mialam fajne koty, ale Rudolf bije wszystkie na głowe :) Sluchajcie, sluchajcie :) zakupilam dzis Neli psie... kapcie :D Niby odwilż idzie, ale po Swiętach wyjezdzamy w góry, a jej po 5min "odpadają" łapki ... Pomysł jest świetny (chociaż dziwi mnie, ze sprzedają jej po jednej sztuce...) Nela na początku nieco zdziwiona co jej się do łapek przyczepiło, ale potem szalala (tak jest - moja Nela SZALAŁA!!!) po śniegu :D musze jej chyba je trochę mocniej zapinać (rzepy) bo jednego kapcioszka szukałam w śniegu ;) ale jak na pierwszy "obuty" spacer - bomba :) i mam w poważaniu głupie usmiechy mijających nas ludzi - najważniejsze, ze moj pies nie marznie :)
  10. Czytam od poczatku... Pare razy szlag mnie trafił, parę razy się poryczałam... Pytanie do Daniela - co zrobicie ze szczeniakami? (tylko proszę bez agresji...) bo moim zdaniem uspienie ślepiego miotu to najlepsze wyjscie :( smutne, ale najlepsze - jest wystarczająca ilosc bezdomnych psów, którym nie ma jak pomóc :( mam nadzieje, ze zrobilibyscie wszystko, zeby znalezc psiakom dom, ale zatrzymanie ich tylko powiększa pulę nieszczęsników czekających na lepsze jutro... Ludzie często są chętni na szczeniaczka, ale potem rezygnują, bo uświadamiają sobie, że ich to przerasta :/
  11. :) A jak reszta karmy? Bo tak mysle o tym schronisku o ktorym Romka zaczela mówic przy degustacji ciasta;) ale jakos temat nam w koncu umknal :( moze by i tam troche dołozyc?
  12. Dokładnie :D zakupimy jakies gustowne pasujące do obroży relaxy z futerkiem, hihihi ;)
  13. No własnie Mada mi wysłała smsa, ze zakupila Czapiemu w Leclercu ;) Podobno chodzi w nich dość cudacznie, ale przynajmniej nie trzeba go przynosic ze spaceru :) Jutro jade tez Nelce zakupic, niech sie przyzwyczaja przed górskimi spacerami :)
  14. Piekna sunia... jakis kochajacy domek z ogrodem potrzebny... aikowo, nie chcesz towarzyszki dla goldusia ? :diabloti:
  15. [quote name='Romka']Nikt nie dzwoni ...i tego własnie nie pojmuję to taki ładny psiak![/QUOTE] Ja też tego nie pojmuję - sunia marzenie ... Tylko kochającego domku brak... :(
  16. Nela pozdrawia z ośniezonej Warszawy :) Apropos sniegu to Nela byla zachwycona :D :D :D biegala, ryła w śniegu, tarzała się... Ale potem siada i pokazuje cztery biedne lapki, w które jej bardzo zimno ;) zastanawiam sie jak to bedzie na Sylwka, bo jedziemy w gory i obawiam się, ze sniegu to bedzie tyle, ze mi Nelke przykryje ;) zastanawiam sie nad jakas kapotka, ale wydaje mi sie, ze to glownie problem łapek, ktore marzna, bo w końcu Nelka jest kudłacz :D Na weekend jest u mnie maltanka mamy - moge spokojnie nie wlaczac tv, bo Shiba z Rudolfem odstawiaja takie gonitwy i zabawy, ze mozna sie ze smiechu poplakac ;) Nawet Nela probuje sie przylaczac, ale jest troche za duza:oops: teraz jak wychodze z dwoma dziewczynami na spacer to Shiba wytrzymuje max 2min na sniegu, a reszta spaceru na raczkach ;) Nela patrzy z lekkim zalem, ale jej to raczej nie dzwigne ;) Shiba jest rozpieszczona do granic mozliwosci ("ukochana córeczka mamusi" ;) a Rudolf normalnie spi mi na glowie... Nela widocznie stwierdzila, ze jak wszyscy to wszyscy, ona tez i w nocy obudzilam sie wygieta w chinskie osiem i w polowie odkryta ;) 2 psy i kot w jednym lozku to juz przesada ;)
  17. [quote name='Romka']Andzike to jeden z tych potrzebujących psiaków ,którym przyda się karma ,która przywiozłyśćie!Juz zjadł jej około 3 kg,dodajemy mu jej do kaszy lub makaronu oraz puszek mięsnych!Tak szybko zjada,ze aż sapie![/QUOTE] Cieszę się, że mu pomagacie... Biedna psina :( Jak wychodze z Nela na spacer na snieg to pobawi się przez pare minut a potem siedzi i pokazuje jak bardzo ja bola lapki;) nie wiem jak ona by przetrzymala zime w schronisku:( a jest tyle psich nieszczęść które muszą to przetrzymać... Ale koniec biadolenia - mamy z aikowo kolejne 30kg karmy i deklaracje od aikowo szwagra na kolejne 50kg !!!! Po nowym roku zjawiamy się z nową dostawą i psim towarzystwem gotowym na spacer nad Bzura :D
  18. Leni umówmy się na spacer :) Magda widziała Pascala tylko na zdjęciu, tak jak ja Hyzia :D zdjęcie nie oddaje rzeczywistości bo Hyzio jest o wiele bardziej boski na żywo :D :D :D
  19. [quote name='Romka']A socjalizacja moich psiaków tempo kosmiczne![/QUOTE] Dokładnie !!!! Jak sobie przypomnę jak się Romka obawiała wizyty w mieszkaniu ("Pako będzie gryzł, Romka szczekać, zamknijmy Goldena na podwórku") to śmiać mi się chce :D A wyszło pięknie :D
  20. Mamanabank przyslij mi zdjecia Hyzia na PW, moja Magda od Czapiego chcialaby psiaki porównać (myślimy,że Czapi to baset bretonski :)))) Nela nadal spi... Wlasnie sa u mnie przyjaciolki, które zdecydowanie przylozyly sie do akcji "KARMA" ;) i zazdroszczą dzisiejszej wyprawy :) w związku z tym następnym razem szykuje się więcej psów do spaceru nad rzeką :) Jestem pod wrażeniem jak nasze psiaki się dziś dogadały :D :D :D aczkolwiek Nela zaprotestowała na żarcie z puszki - przypominam, że Romka nakarmiła wszystkie psy krokietami i ciastem drożdzowym..... ;)
  21. Hej :) Po powrocie zwierzyna padla... ;) to nie my jestesmy wielkie, to Wy !!! :) Bardzo chętnie przyjedziemy na kolejny spacer nad rzeką, tymbardziej, że jak się okazuje nasze psy są bardzo zsocjalizowane :D :D :D
  22. Hmmm.... ja mam schroniskowego psa i schroniskowego kota... Liczy się?;)
  23. [quote name='jogi']Anciaahk jak rozpuścisz kota, i będziesz mu puszeczki z Animondy kupować, to Ci nawet przenajlepszej suchej karmy jeść nei zechce;) A tak poważnie, koty nie powinny być tylko na suchym, bo tak jak już napisałaś za mało piją wody, karma sucha jeszcze to potęguje, dochodzi do zagęszczenia moczu i dochodzi do zapaleń pęcherza. Ja mam opracowany system, saszetka jakas raz dziennie i potem sucha, jak nie chce niech nie je, zgłodnieje zje:). Nie daj się zwariować, bo Cię z torbami puści hahahaha[/QUOTE] Dokladnie !!! Rudolf wcina suche dla kastratow z odklaczaczem, czasem dostaje saszetke (puszka jest cacy tylko na poczatku, potem okrutnie smierdzi... ;) jak sie awanturuje o mokre to dostaje wiecej suchego ;) Jest ponad rok po kastracji i zmężnial, ale nie utył :)
  24. [quote name='Romka']Wszystko już wiem!"Uprzedż Martynę"No to czekam na Was i łowicko-warszawskiego psa zen!Moja suczka nie jest zen ale damy radę!:roll::lol:[/QUOTE] Hihihihihihihihi ;) Wystarczy, ze moja jest zen ;) Neli nic nie ruszy... dopóki pańcia jest blisko ;)
×
×
  • Create New...