No nie wytrzymałam ;) Ucięłam sobie właśnie pogawędkę z Alą ;)
W Bajeczce są wszyscy zakochani :) Za ulubienicę wybrała sobie Ale i chodzi za nią jak breloczek i tylko za nia piszczy jak wychodzi z domu. W domu niczego nie niszczy, nie załatwia się - prawdziwa dama :) Żadnego problemu ze świnka nie ma - z nic dwóch to chyba Bajka boi sie bardziej ;) sunia ma za sobą pierwszą dłuższą podróż - święciła jajka w Szczecinie i tam też wszyscy zakochali się w Bajeczce od pierwszego wejrzenia :)
Na spacerach chodzi dumnie, uszy postawione, ogon do góry :D Jeszcze troche w domku jest niesmiała, ale powoli się rozkręca :)
Umówiłam się z Ala na spacer po Polach Mokotowskich - może by to jakoś połączyć ze zlotem Waszych tymczasów i ich przyjaciół ? ;)
Cieczka się już skończyła, więc za jakiś miesiąc sterylka. Ala nigdy nie miała suni, więc nie bardzo wiedziała co i jak, więc jej troche poopowiadałam.
A tak w ogóle to Ala była zaskoczona, jak jej powiedzialam, że Bajka ma swój fanclub i swoja "stronę" w necie ;) Ma mi podesłać maila, to wyśle jej wątek Bajeczki, żeby sama mogła wrzucać najnowsze wieści ;)
Ogólnie cud, miód i orzeszki:loveu::loveu::loveu: