Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. Kama, do domu !!!
  2. Jeszcze by się dziewczyna znowu zamknęła w sobie... ;)
  3. No Fridek, czemu nikt po Ciebie nie dzwoni ??? :(
  4. Anciaakh, cudowne to Twoje zoo :D :D :D Jestem zakochana !!! :)
  5. Oj, zdecydowanie za długo... :(
  6. [quote name='Szarotka']Hm......masz racje, mialy byc, miala ciotka wykupic, a dalej nie wiem co sie stalo?????? Jezeili nie ma to trzeba bedzie sie tym zajac.[/QUOTE] Ja wykupiłam :) ale jeszcze nie przesłałam tesktu i zdjęc do zuzi, bo i tak ogłasza sukcesywnie, w miarę wpływania zamowień (a wpłynęło ich spooooro;)
  7. Nugat czarno-biała piękności pokaż się domkowi !!! :)
  8. Czapi z kolei kocha labradory ;) I mojego kota ;)
  9. Kawał odważnego faceta ;) Ale zrobila mu coś czy sam widok go przestraszył ? ;) Rudolfa zamierzam zaczipować przed majówką (czekam, az bedzie bezpłatnie..) ale póki co kupiłam mu tasiemke na obroże + zatrzaski (jak się o coś zahaczy to się rozepnie, a nie powiesi) w kolorze takim samym jak obroża Czapiego ;) Będą chłopaki wyglądać jak bliźniaki ;)
  10. Nie ma za co :) To Szarotka wyznaczyla kierunek ;)
  11. Maaaam odpowiedz !!!! [B]Sabina bardzo chętnie zrobi wizyte :D :D :D [/B] Natalie, poprosze o namiary na PW ;) Dzisas, jak ja lubie takie akcje ;)
  12. Napisałam na NK do Sabiny :) czekamy :)
  13. Super, super, super :D Szarotka, gdzie nie wejde tam Ty już byłaś:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  14. Szkoda, że starszyzna sie nie zgodziła ... :( Chlopaki w górę !!!
  15. No nie wytrzymałam ;) Ucięłam sobie właśnie pogawędkę z Alą ;) W Bajeczce są wszyscy zakochani :) Za ulubienicę wybrała sobie Ale i chodzi za nią jak breloczek i tylko za nia piszczy jak wychodzi z domu. W domu niczego nie niszczy, nie załatwia się - prawdziwa dama :) Żadnego problemu ze świnka nie ma - z nic dwóch to chyba Bajka boi sie bardziej ;) sunia ma za sobą pierwszą dłuższą podróż - święciła jajka w Szczecinie i tam też wszyscy zakochali się w Bajeczce od pierwszego wejrzenia :) Na spacerach chodzi dumnie, uszy postawione, ogon do góry :D Jeszcze troche w domku jest niesmiała, ale powoli się rozkręca :) Umówiłam się z Ala na spacer po Polach Mokotowskich - może by to jakoś połączyć ze zlotem Waszych tymczasów i ich przyjaciół ? ;) Cieczka się już skończyła, więc za jakiś miesiąc sterylka. Ala nigdy nie miała suni, więc nie bardzo wiedziała co i jak, więc jej troche poopowiadałam. A tak w ogóle to Ala była zaskoczona, jak jej powiedzialam, że Bajka ma swój fanclub i swoja "stronę" w necie ;) Ma mi podesłać maila, to wyśle jej wątek Bajeczki, żeby sama mogła wrzucać najnowsze wieści ;) Ogólnie cud, miód i orzeszki:loveu::loveu::loveu:
  16. Cudny jest!!! Trzymam kciuki za ten domek bliżej - zawsze to lepiej mieć "na oku" ;)
  17. Pęd na spacerze :) [URL=http://img15.imageshack.us/i/p1030524k.jpg/][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/8946/p1030524k.jpg[/IMG][/URL] Kochamy się bardzo ;) [URL=http://img140.imageshack.us/i/p1030527o.jpg/][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/1121/p1030527o.jpg[/IMG][/URL]
  18. Cudne suczydła :D czuje, ze Biance będzie u Ciebie dobrze ;)
  19. Greta, do soboty coraz bliżej :D
  20. Jak już ma wątek, zaraz będą ogloszenia i ktoś się Foksikiem zaraz zachwyci !!! :)
  21. [quote name='Romka']Ogonek z ciemna końcówka,ekstra!A łapki jeszcze fajniejsze![/QUOTE] Cala jest ekstra :D
  22. [quote name='Romka']Spróbuję wysłac Tapiszonka w kilka miejsc ,zobaczymy![/QUOTE] Wysyłaj, wysyłaj :) Trzymam kciuki !!! :)
  23. Zrobilam dziś akcję mailująco-spamującą, porozsylalam zdjecia slodziaka po znajomych, wrzuciłam Fridka do ogloszeń do Intranetu (pracuje w firmie zatrudniającej jakieś 20tys. osób, więc a nuż widelec...). Idealny domku dla Fridka - pokaż się !!!
  24. [quote name='Paula03']Aaaaa ale się cieszę!!! Bianko wiedziałam, że ktoś się zaraz w tobie zakocha![/QUOTE] Ja też się bardzo, bardzo cieszę :D Natalie - super decyzja !!!
×
×
  • Create New...