Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. Kama jest super :) A ten czarny przerośniety jamnior to co za cudo ? :)
  2. [quote name='aikowo']mała korekta: żadnego Pana tylko pana z obsługi ;) podobno tak koty postrzegają swoich "Panów" - Obsługa Kota;)[/QUOTE] Ja gdzieś kiedyś czytalam, ze róznica miedzy psami i kotami polega na tym, że pies myśli sobie "ale mój Pan jest cudowny, tak mnie kocha" a kot "ale jestem cudowny, mój Pan mnie tak kocha" ;) Ja patrze na swoje futra to zgadzam się z tym zdaniem w 100% ;) Fridek do domu :)
  3. [quote name='Paula03']Super, że malutka w domku, tylko teraz jeszcze mamuśka musi znaleźć dom![/QUOTE] Cieszę się, ze Karmelcia ma dom, ale tak mi szkoda Toffi :( sama zostala bidulka...
  4. [quote name='majuska']No pewnie, że nie ma się co martwić, z takim Pańciostwem to nic Misiowatej nie grozi, czekamy na te fotki;) A u nas w Boguchwale taki fajny 'Misiowaty " szuka domku:cool3: Borysek ma na imię [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/3439/boguchwaa1104003.jpg[/IMG][/QUOTE] Dobrze, ze u Misiuni to tylko taka drobna "kosmetyczna" sprawa ;) A kawaler dla Misi - pierwsza klasa :D
  5. [quote name='Romka']Dostałam właśnie mailową odpowiedż,ze pani nie chce juz miec trzeciego psiaka i nie weżmie Tapiszonka!Trudno sie dziwić!Szukamy dalej i wykorzystujemy każdą możliwą szansę!Szkoda go w schronisku![/QUOTE] Szkoda, że nie wyszło... Ale domek gdzieś czeka :)
  6. [quote name='Romka']Wczoraj dzwonił do mnie nowy własciciel Lunki z zapytaniem kiedy odwiedzę suczkę!Pewnie wybiorę sie tam niedługo![/QUOTE] To potwierdza, że Lunka super trafiła :D :D :D wybierz się Romka, wybierz i zrób mnóóóóstwo zdjęć :))
  7. [quote name='vega17']o matko współczuje, wiem że Dyzio jest wyjątkowym psiakiem, Wy mu pozwoliliście się otworzyć , nauczyliście :) ale wiem, że dyizo będzie miał dobrze. Pani jest naprawde nim przejęta. a o to co mi napisała, to rozmowa z gg Tofik przerazony [2010-04-16 21:27:36] nie wiem jak mu pomoc [2010-04-16 21:27:40] serce mi peka [2010-04-16 21:31:03] przytulam, glaszcze, mowie do niego [2010-04-16 21:31:14] a on biega i piszczy, pod drzwiami stoi i piszczy [2010-04-16 21:31:17] co ja mam zrobic ? [2010-04-16 21:38:11] tofik zasypia mi na kolanach. przenosimy sie na kanape ale wiem że za kilka dni się otworzy i panią pokocha.[/QUOTE] Pokocha, pokocha!!! To szczeniak, u Doty miał pierwszy prawdziwy dom, przywiązal się, więc teraz przeżywa rozstanie... Ale trochę czasu, ciepła i dużo miłości i pokocha Panią tak jak ona jego :)
  8. Ubocze, co słychać u Misiuni? Może jakieś fotki z domowego ciepełka?? :) Bo ze spaceru po Lesie Kabackim mogę sama zrobic po majówce ;)
  9. Jak będzie miał ogłoszenia, na 100% ktoś się w nim zakocha !! :)
  10. A w schronisku jest szansa, żeby coś robili z tymi jej plackami czy raczej zerowa? :(
  11. Komu, futro do kochania, komu??
  12. Holly, po pierwsze primo MEGA WIELKIE GRATULACJE z powodu powiekszającej się rodziny :) Gratuluje też odpowiedzialnego podejscia do Dingusia i tego, ze juz teraz przyzwyczajacie go, że sytuacja się zmieni :) Po drugie primo ;) PIEKNE ZDJECIA :) Szalejące psiaki na spacerze -super widok, a ten pieniek i patyczek... no no... robię wrażenie :) Niedobrze, ze ze zdrowiem Dingusia trochę pod górkę, ale przy takiej opiece jak ma u Was na pewno wszystko będzie ok :)
  13. Astor radosny kundlu do góry!!! :)
  14. [quote name='Romka']Ja tez czekam poza schroniskiem zdjęcia wychodzą cudnie![/QUOTE] Zgadzam się - dopiero na zdjęcia spoza schroniska widać całą urodę psiakow !!! :)
  15. Bojeczko, nie bój się... Twój czlowiek gdzieś na Ciebie czeka...
  16. [quote name='Ulka18']Gustawa nie ma juz w schronisku. Zostal adoptowany. Mam nadzieje, ze jakas wiadomosc i zdjecia z domu beda.[/QUOTE] Bardzo się cieszę !!! Tyle na to czekałam !!! :D
  17. [quote name='Romka']To jest dobra pora!Wiosna za oknem i nie będzie pospiechu![/QUOTE] Ok, Pani Kierownik :) Madallena, możesz pospać godzinę dłużej ;)
  18. Leon, nie bój się, pokaż się domkowi !!! :)
  19. [quote name='Paula03']I jak? Wiesz już? Romka?[/QUOTE] Ja też nie mogę się doczekać wieści !!! :)
  20. Tolek Banan szuka swojego człowieka!!!
  21. Kamcia, idealna sunio do domku !!! :)
  22. Ooooo !!! Zła ciotka Andzike dopiero zajrzala do Dafne a tu takie wieści ???? ;) Ktoś chce MOJĄ Dafne ????:))) Moją wirtualną niespelnioną miłość??? :))) Ktoś pokochal tego cudownego psiaka, w którym ja się zakochalam na zabój??? :)))) Jakoś to przełknę, bo widzę, ze jest szansa, ze trafi do Warszawy :D :D :D
  23. Cuuuudne są .... aż słów braknie... :(
  24. Ogłoszenia Ninki powinny być we wtorek ;) zamówiłam je już wieki temu, ale mam nadzieję, ze w końcu dostanę linki aktywacyjne ;)
×
×
  • Create New...