-
Posts
14756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Andzike
-
Greta - łagodna, futrzana sunia tylko do kochania MA DOM
Andzike replied to Paula03's topic in Już w nowym domu
Greta do góry!!! -
Foksik - mały mieszaniec terriera za TM
Andzike replied to Paula03's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
I bardzo dobrze !!! Ale już czas do domu!!! -
[quote name='Romka']No bo w końcu starszy pan jestem!Ale spacerek w sobotę był fajny,prowadziłem towarzystwo,Antek szedł za mną.[/QUOTE] Romek, przewodnik stada :D
-
Cudne dziewczyny, obydwie !!!
-
Lilka wygrała walkę o życie !! cała piątka w swoich domach !
Andzike replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='UBOCZE']Nie ma w tej chwili nic ważniejszego niż walka Lilci o wyzdrowienie... Trzymaj się, Lilciu!!![/QUOTE] Ubocze, masz rację... Lileczko trzymaj się!!! A co do lucyfci to szkoda słów, bo to nie ona jest tutaj ważna. PS. a ja sie zakochałam w Kresce...Cudna kosmatka :) -
[quote name='Borówka16']Doczekasz się kochana doczekasz :D[/QUOTE] Aaaa ;) doczekalam się ;)
-
Pańcia, kocham Cię :D [URL=http://img534.imageshack.us/i/p6055532.jpg/][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/8512/p6055532.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img708.imageshack.us/i/p6055533.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/2196/p6055533.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img689.imageshack.us/i/p6055534.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/6194/p6055534.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img706.imageshack.us/i/p6055537.jpg/][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/7785/p6055537.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img708.imageshack.us/i/p6055540.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/2912/p6055540.jpg[/IMG][/URL]
-
To na prośbę banitki wrzucam zdjęcia Fibi ze spacerku po podmokłej lekko łące ;) [URL=http://img63.imageshack.us/i/p6045523.jpg/][IMG]http://img63.imageshack.us/img63/917/p6045523.jpg[/IMG][/URL] Nana :D [URL=http://img63.imageshack.us/i/p6055527.jpg/][IMG]http://img63.imageshack.us/img63/4972/p6055527.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img686.imageshack.us/i/p6055529.jpg/][IMG]http://img686.imageshack.us/img686/6978/p6055529.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img706.imageshack.us/i/p6055530.jpg/][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/5097/p6055530.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img63.imageshack.us/i/p6055531.jpg/][IMG]http://img63.imageshack.us/img63/5856/p6055531.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Marta67']łoo ja już nie na takich byłam ;) a byłaś na watku grupy rogala? hihi :D to byś się zdziwiła :)[/QUOTE] ooo, ja tam nie byłam ;) Dawaj wątek :D
-
Jak starszy o rok, to młodszy o wieeeeele więcej ;)
-
[quote name='leni356']Może ona ma coś z wodołaza? :D Foty super!![/QUOTE] Leni, ona to ma w sobie chyba wszystko ;) Petita, wodołaza, jamnika, osiołka ;) [quote name='anciaahk']Artystka nie bała się wody? :)[/QUOTE] Wodę to ona generalnie lubi, ale w morzu z początku dziwiły ją fale :D ale w końcu się otworzyła ;) Ona na tym wyjezdzie to bardziej przypominała Kaję niż samą siebie. Zupełnie inny pies!!! Ale po powrocie muszę ją siła na spacer wyciagać ;) Ma dość :D
-
Paula, a Twój brat jest młodszy czy starszy? Bo jak młodszy to jeszcze wyrośnie z bycia "głuptakiem", ale jak starszy to tylko solidne ciosanie kolków na głowie może pomóc ;)
-
Puszek- mały, zaniedbany, przerażony kudłacz już w NOWYM DOMKU!!!!!
Andzike replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Trzymam mocno kciuki,ale jestem pewna, że będzie wszystko dobrze :D :D :D -
I wraca cała przeszczęśliwa :D :D :D [URL="http://img706.imageshack.us/i/p1120221.jpg/"][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/7964/p1120221.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img707.imageshack.us/i/p1120224.jpg/"][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/2707/p1120224.jpg[/IMG][/URL] I na koniec moje trzy ulubione fotki Nelki w morzu :) [URL="http://img706.imageshack.us/i/p1120233.jpg/"][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/3092/p1120233.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img706.imageshack.us/i/p1120234o.jpg/"][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/740/p1120234o.jpg[/IMG][/URL] Morze to jej żywioł :) [URL="http://img706.imageshack.us/i/p1120235d.jpg/"][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/8078/p1120235d.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Romka']Andzike,to był chyba najbardziej udany wyjazd z Twoich wyjazdów!Tak mi sie wydaje jak patrzę na Wasze psiaki.Cudne zdjęcia i Nela-Zen juz nie Nela -Zen!Cudnie![/QUOTE] Mi się chyba też najbardziej podobało nad morzem, tak jak Nelce ;) Romka, prosiłaś o zdjęcia Nelki kąpiącej się w morzu - proszę bardzo :) [URL=http://img707.imageshack.us/i/p1120184.jpg/][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/762/p1120184.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img707.imageshack.us/i/p1120188q.jpg/][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/5079/p1120188q.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img707.imageshack.us/i/p1120196.jpg/][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/1520/p1120196.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img706.imageshack.us/i/p1120201.jpg/][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/3561/p1120201.jpg[/IMG][/URL] A tak się rzuciła do morza za patyczkiem ;) [URL=http://img706.imageshack.us/i/p1120209.jpg/][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/9840/p1120209.jpg[/IMG][/URL]
-
Dopiero dotarłam do Fruzi. 6 stron wątku i od radości, że Fruzia trafi do Pauli teraz smutek, że jest chora...:( :( :( Trzymam kciuki, żeby z tego wyszła i żeby była u Ciebie szczęśliwa, Paula!!!
-
Jestem u Dinki :) Cudna, jak wszystkie Twoje tymczasowiczki mshume :D Tylko jeszcze na żywo muszę ją poznać (jak zdąże) bo trzy Twoje tymczasowiczki już na żywo poznałam :D
-
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Andzike replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Nelka łowiczanka z wizytą nad morzem :) zapraszamy :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/173100-NELA-ju%C5%BC-w-domu?p=14832380&viewfull=1#post14832380[/url] Powinnyście ją zaadoptować do jakiegoś domu nad morzem, tam by była najszczęsliwsza :) -
[quote name='anciaahk']Szczęściarze, mieć taką pańcię :).[/QUOTE] Takie pańcie :D Czaputek to prawie jak rodzina, bo z jego pańcią przyjaźnimy się od 22 lat, ale niestety mój nie jest :( ;) Grunt, że zwierzaki przyjaźnią się tak samo jak my i wspólne wyjazdy są przyjemnością :)
-
[quote name='anciaahk']Psiaki mają jak w raju...[/QUOTE] Nelka chyba naprawdę myslała,ze trafiła do raju. Morze to zdecydowanie to co uwielbia najbardziej - duuuużo wody i dużo piachu ;) Staramy się korzystać z pogody i wyjeżdzać gdzieś na weekendy, bo w sumie od poniedzialku do piątku siedzą w domu, więc chociaż niech weekendy spędzą aktywnie ;)
-
Kochać to nie znaczy patrzeć na siebie, ale patrzeć w tym samym kierunku ;) w tym przypadku - na aparat :D [URL=http://img32.imageshack.us/i/p1120105.jpg/][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/9487/p1120105.jpg[/IMG][/URL] Zachód słońca był piękny :) [URL=http://img7.imageshack.us/i/p1120098u.jpg/][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/535/p1120098u.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img571.imageshack.us/i/p1120118.jpg/][IMG]http://img571.imageshack.us/img571/2550/p1120118.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img707.imageshack.us/i/p1120125.jpg/][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/7358/p1120125.jpg[/IMG][/URL]
-
I patyczki też lubi. Jak sobie przypomnę jak na początku się kuliła na widok patyka w ręku...:( a teraz... ;) [URL=http://img14.imageshack.us/i/p1110965w.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/2037/p1110965w.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img196.imageshack.us/i/p1110958.jpg/][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/5576/p1110958.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img580.imageshack.us/i/p1110960.jpg/][IMG]http://img580.imageshack.us/img580/8179/p1110960.jpg[/IMG][/URL] Pogoń za Czapim - uciekał tak szybko (nie mam pojęcia czemu...) ze na zdjęciu widać tylko koniec ogona ;) [URL=http://img27.imageshack.us/i/p1110921.jpg/][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/3801/p1110921.jpg[/IMG][/URL] Niestety nie mam fotki obrazującej co się stało z Czapim po tym skoku ;) Może to i dobrze - Magda mialaby kolejny dowód na "masakrowanie" Czaputka przez Nelę ;) [URL=http://img257.imageshack.us/i/p1110922.jpg/][IMG]http://img257.imageshack.us/img257/9201/p1110922.jpg[/IMG][/URL]
-
Wieczorem wybraliśmy się na zachód słońca - Nelka postanowiła zaprzyjaźnić się z morzem... [URL=http://img340.imageshack.us/i/p1120027x.jpg/][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/4108/p1120027x.jpg[/IMG][/URL] ....ale fala ją lekko przestraszyła... [URL=http://img685.imageshack.us/i/p1120028c.jpg/][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/8099/p1120028c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img33.imageshack.us/i/p1120029s.jpg/][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/8577/p1120029s.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img692.imageshack.us/i/p1120030.jpg/][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/7280/p1120030.jpg[/IMG][/URL] Ale lubi morze, lubi ;) [URL=http://img571.imageshack.us/i/p1120050h.jpg/][IMG]http://img571.imageshack.us/img571/8592/p1120050h.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Romka']Czy sa jakies wieści z domu Mysi?[/QUOTE] Ja wiem :) Rozmawiałam dziś z domkiem Mysi, obecnie [B]Igi[/B] :) Wszystko jest ok, rodzinka zachwycona. Sunia lgnie do dzieci, szybko się przywiązala do nowej rodziny, kotu pokazała że nie da się zastraszyć ;) Cholera, nie śpi na łózku:shake: ;) , wybrała sobie na poslanie miejsce obok komputera. Panią martwi to, że Iga się czasem krztusi, bez żadnego powodu, tak jakby jej coś utkneło w gardle:( Może to pozostałość po trzymaniu na łańcuchu i uciskania obroży na gardło? Tak czy siak Pańciostwo wybierają się za jakiś czas do weta zaszczepić na wirusówki, to podpytają co to może być. Aha. Iga nie lubi ludzi w czarnych ubraniach i koledze Pańciostwa, który ich odwiedził pokazala to nawet zębami, ale nic się nie stało. A w długi weekend Iga wybrala się na przejażdzkę rowerem - w przyczepce, razem z jedną pociech ;) Chciałabym to zobaczyć :D ale fotek niestety na razie nie ma. Nadrobię jak wybierzemy sie na spacer ;)
-
[quote name='UMilki']Kurcze, nie wiem czemu. W takim razie zapraszam na stronę Dropsa na NK. Znajdziecie go wpisując Drops i Chorzów.[/QUOTE] To ja przekleję z nk :) [URL=http://img714.imageshack.us/i/dropsn.jpg/][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/5397/dropsn.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img413.imageshack.us/i/drops1.jpg/][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/6884/drops1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img18.imageshack.us/i/drops2j.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/4913/drops2j.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img155.imageshack.us/i/drops3.jpg/][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/3359/drops3.jpg[/IMG][/URL]