Jump to content
Dogomania

rencia42

Members
  • Posts

    1381
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rencia42

  1. Deklaracja na czerwiec poszła.Czekamy na zdjęcia.
  2. Taki piękny młody pies zal straszny pozostał.
  3. Deklaracja na maj poszła 20zl.
  4. Piękny pies trzeba go ratować.
  5. Trzymam kciuki za piękność.
  6. Poszła deklaracja na maj dla Freda 40zl+20 dodtkowo.
  7. Tak się ciesze.Trzymam kciuki za piękność.
  8. Piękny pies, piękne fotki.Ciesze się ze jest szczęśliwy.
  9. Nigdy nikomu źle nie życzyłam ale tej kobiecie życzę jak najgorzej.
  10. Trzymam kciuki i czekam na wiadomości oczywiście tylko dobre.
  11. Bedzie dobrze tylko trochę to potrwa.
  12. Tak Renata T ze Zgorzelca to ja -rencia42.Pozdrawiam i trzymam kciuki.
  13. Zagląda tylko po cichu.
×
×
  • Create New...